Els resultats de les curses per muntanya del cap de setmana en un sol click!
Març 2024
DATA | CURSA | DISTANCIA-DESNIVELL | PRIMER/A | SEGON/A | TERCER/A | CLASSIF | PART |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17/03/2024 | Pujada als Àngels | 9,1km D+485m | Ismail Atriki Sofia Aguayo | Euan de Nigro Queralt Rotllant | Alessio Crociani Carla Pagès | Classif | 212 132H 80D |
17/03/2024 | Cursa Bràfim | 22km D+820m | Eloy Ripollès Foix Ortiz | Oriol Gibert Nuria Florencio | Toni Calderón Abril Parra | Classif | 88 73H 15D |
17/03/2024 | Cursa Bràfim | 13km D+470m | Oriol Ferré Denisa Oprinca | Hugo Dominguez Almudena Herrera | Manuel Torres Elena Guijo | Classif | 211 160H 51D |
17/03/2024 | Lloretrail | 16km D+583m | Dmitrijs Serjogins Maria Florencia Milanesi | Jordi Roura Marta Mesalles | Jonathan Roque Sandra Sancho | Classif | 201 151H 50D |
17/03/2024 | Lloretrail | 7,3km D+223m | Guillem Valverde Gresa Bakraci | Jonatan Rodriguez Laila Vivas | Salvador Ciurana Xenia Ciurana | Classif | 153 93H 60D |
17/03/2024 | Lloretrail KIDS RACE 4 | Pol Martin Lucia Jimenez | Dante Herrera Clara Piedra | Gerard Valls Naomi Jimenez | Classif | 11 3H 8D |
|
17/03/2024 | Lloretrail KIDS RACE 3 | Pol Jimenez Alimatou Tunkara | Sasha Aulin Clara Gardella | Pep Ibacache Valeria Dalmau | Classif | 28 14H 14D |
|
17/03/2024 | Lloretrail KIDS RACE 2 | Cesc Fraile Ria Blanco | Alex Garcia Luna Zivanovic | Liam Moisa Alejandra Martin | Classif | 31 17H 14D |
|
17/03/2024 | Lloretrail KIDS RACE 1 | Zaian Schmitow Laia Kiss | Leonardo Martin Ona Diez | Aymar Bedoya Noa Dalmau | Classif | 33 16H 17D |
|
17/03/2024 | Cursa Punta de l'Home | 21km D+1000m | Lluisma Mas Sandra Burgués | Oriol Platero Fanny Barreda | Narcis Franch Laia Sole | Classif | 64 46H 15D |
17/03/2024 | Cursa Punta de l'Home | 16km D+600m | Joel Marmol Victoria Escuin | Josep Vilanova Sonia Carmona | Marc Segura Marta Malras | Classif | 67 43H 24D |
17/03/2024 | Cursa Punta de l'Home JUNIOR | 16km D+600m | Pau Martinez Gemma Chavarria | Classif | 2 1H 1D |
||
17/03/2024 | Cursa Punta de l'Home JUVENIL | 12km D+250m | Arnau Chavarria Anna Rebull | Noé Oliva | Classif | 3 2H 1D |
|
17/03/2024 | Cursa Punta de l'Home CADET | 9km D+150m | Nizar Hernandez Ainoa Caballé | Ferran Romera Aina Rey | Aleix Prades Iris Griño | Classif | 6 3H 3D |
17/03/2024 | Cursa Punta de l'Home CADET | 5km D+50m | Sergi Sanahuja Emma Sabaté | Roger Gallego | Alan Oliva | Classif | 4 3H 1D |
17/03/2024 | Cursa de muntanya Ullastrell | 10km | Sergi Beltran Ahlam Elkakdi | Luis Miguel Rosario Lucia Ribera | Pere Aurell Maria Belen Pacchiotti | Classif | 204 132H 72D |
17/03/2024 | Cursa Camí dels Ibers | 42km D+2200m | Jesus Alvarez Monica Vives | Pau Bogunyà Ludmila Hassan | Karim Cabeo Silvia Madrona | Classif | 92 84H 8D |
17/03/2024 | Cursa Camí dels Ibers | 22km D+980m | Marc Costa Sara Sanante | Gaspar Bartra Eli Gordon | Arnau Amadó Carme Marzo | Classif | 192 160H 32D |
17/03/2024 | Cursa Camí dels Ibers | 12,6km D+530m | Nil Vilanna Laia Ardite | Ivan Prieto Ana Belen Garcia | Sergi Palau Natalia Lozano | Classif | 225 137H 88D |
17/03/2024 | Trail Balcó de l'Empordà | 21km D+1700m | Josep Pagès Abril Torrent | Hector Pérez Paloma Lobera | Alex Solà Jenny Arasil | Classif | 92 73H 19D |
17/03/2024 | Trail Balcó de l'Empordà | 10km D+750m | Israel Membrive Cristina Dominguez | Javier Vazquez Julia Ortega | Bernat Segarra Sonia Grau | Classif | 104 68H 36D |
17/03/2024 | Trail Balcó de l'Empordà | 6km | David Salellas Naia Liaño | Adrià Arenós Raquel Aguilera | Pol Najes Ivet Moreta | Classif | 105 42H 63D |
17/03/2024 | Marxa del Llop | 24km D+700m | Roger Martinez Alba Figueras | Aniol Pujolras Merche Colomera | Nil Oliver Ana Carrasco | Classif | 12 6H 6D |
17/03/2024 | Marxa del Llop | 15km D+300m | Javier Muñoz Laura Baeza | Carlos Reyes Maribel Perez | Jaume Aso Nuria Figols | Classif | 12 6H 6D |
16/03/2024 | Cursa dels Mussols | 13,6km D+367m | Jordi Gallego Mesi Arcos | Zeno Fazio Carolina Rius | Javier Torres Elizabeth Guitart | Classif | 528 384H 144D |
16/03/2024 | Cursa dels Mussols | 7,7km | Genís Carrillo Blanca Vila | Alexandru Casian Mireia Callado | Roger Garcia Rosa Saez | Classif | 153 70H 83D |
16/03/2024 | Cursa dels Mussols MUSSOLETS | 4km | Daniel Teruel Lola Vidal | Albert Fernandez Adriana Caus | Marco Sevillano Mayka Lynch | Classif | 23 15H 8D |
10/03/2024 | Cursa de la Dona d'Agullana | 10km D+300m | Thomas Villard Julia Ortega | François Puig Lucia Luque | Damien Villard Marina verdaguer | Classif | 48 16H 32D |
10/03/2024 | Cursa de la Dona d'Agullana | 5km D+160m | Marc Ramirez Gina Cuadros | Cesc Cortada Vinyet Gonzalez | Joan Gonzalez Jiulia Gomila | Classif | 72 20H 52D |
10/03/2024 | Trail L'Arboç | 13,5km D+254m | Guillem Lluch Iciar Luzena | Manuel Torres Yolanda Bergadà | Gerard Gil Elena Guijo | Classif | 208 149H 59D |
10/03/2024 | Trail L'Arboç | 6,5km D+87m | Pau Bigorra Pilar Porta | Lluís Sanchez Aida Mateu | Sergi Planas Ariadna Gimenez | Classif | 85 51H 34D |
10/03/2024 | La Corriols del Vallès | 34km D+1610m | Dani Castillo Raquel Picón | David Adan Irene Picón | Ferran Gascon Monica Pena | Classif | 50 45H 5D |
10/03/2024 | La Corriols del Vallès | 24km D+1059m | Karim Cabeo Ragna Debats | Josep Borrell Carla Miquel | Carlos Córcoles Maria Benito | Classif | 101 83H 18D |
10/03/2024 | La Corriols del Vallès | 8km D+162m | Daniel Dorado Eva Palma | Alex Real Sara Beltran | Franco Romanin Desiree Moya | Classif | 82 62H 20D |
10/03/2024 | La Corriols del Vallès MINI | 1,5km D+7m | Alex Castella Paula Sanchez | Carles Moreno Berta Bonilla | Xavi Torres Abril Martinez | Classif | 18 11H 7D |
10/03/2024 | Pujada a Sant Isidret | 22km D+800m | Nil Corominas Neus Guinovart | Xavi Prims Silvia Roca | Jordi Clermont Montse Fernandez | Classif | 120 101H 19D |
10/03/2024 | Pujada a Sant Isidret | 13km D+350m | Berni Hernandez Ari Carbonell | Dani Bordallo Laura Bardolet | Jofre Cedó Gemma Carrasco | Classif | 167 114H 53D |
10/03/2024 | Vilaverd Skyrace | 23km D+1500m | Ivan Calvo Paloma Lobera | Julen Calvo Julia Pérez | Joan Pol Vilà Anna Pujol | Classif | 145 118H 27D |
10/03/2024 | Vilaverd Skyrace | 14km D+1000m | Adrià Casanovas Rosa Maria Nieto | David Oliva Alba Gutierrez | Ferran Diez Laia Guinovart | Classif | 174 109H 65D |
10/03/2024 | Trail Cap de Creus | 40km D+1700m | Thibaut Baronian Marianne Hogan | Roger Blat Carlotta Finn | Jordi Roy Abril Torrent | Classif | 406 342H 64D |
10/03/2024 | Trail Cap de Creus | 22km D+1000m | Ïu Net Sara Alonso | Lluis Puigvert Emelie Forsberg | Jan Torrella Sarah Bergeron | Classif | 442 273H 169D |
10/03/2024 | Trail Cap de Creus | 11,5km D+600m | Roger Comellas Gabriela Lasalle | Biel Sagués Uma Plans | Adrià López Cristina Vilarnau | Classif | 320 171H 149D |
09/03/2024 | Embarrancada | 10km D+500m | Jordi Gallego Anna Cisquella | Òscar Jorba Lidia Puyals | Guillem Sánchez Berta Ribas | Classif | 125 95H 30D |
09/03/2024 | Embarrancada | 5km | Toni Santiesteban Èrica Ginestà | Aleix Ubach Sonia Pascuet | Toni Ubach Claudia Bardia | Classif | 14 6H 8D |
09/03/2024 | Cursa Les Vetes | 10km D+64m | Pau Sagué Ariadna Jofre | Marc Gornes Carmen Maria Rodriguez | Santi Cirera Rosa Teixidor | Classif | 25 17H 8D |
09/03/2024 | Cursa Les Vetes | 5,6km D+25m | Cristian Sanchez Joana Deulofeu | Albert Fauchs Judit Sanchez | Lluis Mauri Begonya Nevot | Classif | 33 11H 22D |
08/03/2024 | Trailcat 200 | 88km D+5000m | Gerard Rovira Ana Tarasova | Eduardo Marmol Judit Lamas | Ángel García Dolors Folch | Classif | 24 21H 3D |
08/03/2024 | Trailcat 200 | 107km D+8400m | Gabriel Garcia Maja Horstkötter | Carles Solivera Vanesa Martinez | Classif | 10 7H 3D |
|
07/03/2024 | Trailcat 200 | 290km D+14000m | Wouter Huitzing Claire Bannwarth | Claudiu Beletoiu | Nacho Zurita | Classif | 40 39H 1D |
03/03/2024 | Mitja Camins Rurals | 21km D+333m | Kilian García Maite Farran | Pablo Redón Olga Mas | Roger Tarrés Tiphanie Anderbouhr | Classif | 143 119H 24D |
03/03/2024 | Mitja Camins Rurals | 10km D+105m | Raul Lorenzo Ester Casajuana | Marc Llebaria Elektra Garcia | Marcel Tardiu Angelina Díaz | Classif | 277 175H 102D |
03/03/2024 | Cursa L'Orelleta | 10km D+37m | Muhammad Lamin Rosamari Carulla | David Fitó Maria Helena Miquel | Manel Álvarez Elvi Mestres | Classif | 106 87H 19D |
03/03/2024 | Cursa L'Orelleta | 5km D+8m | Javier Castells Laura Pallejà | Cristian Català Clàudia Pinós | Francesc Monclús Antonia Argilés | Classif | 136 73H 63D |
03/03/2024 | Trail Senyor del Castell | 17km D+700m | Eric Viera Elena Moya | Ignasi Riuró Marina Cerola | Carlos Galobardes Gemma Alcalà | Classif | 177 140H 37D |
03/03/2024 | Saltamarrades | 11km D+450m | Oriol Requena Lioba Santamaría | Berni Hernandez Lorena Cubillas | Joan Guiteras Maria Subiñas | Classif | 150 108H 42D |
03/03/2024 | Saltamarrades | 6km D+200m | Aniol Crous Carla Valldeoriola | Genis Vila Ona Gros | Ignasi Boixareu Maria Moreno | Classif | 79 41H 38D |
03/03/2024 | Cursa Popular Fontcoberta | 8km D+120m | Louis Jukes Carriere Berta Pradell | Ivan Limia M del Carmen Quimbita | Maxence Castel Karol-Ann Canuel | Classif | 118 83H 35D |
03/03/2024 | Marató Vies Verdes | 42km | Jorge Juan Mendoza Laetitia Lety | Hugo Marzà Karine Sauneuf | Alberto Sanchez M Àngels Carreras | Classif | 150 124H 26D |
03/03/2024 | Marató Vies Verdes | 30km | Pablo Tarditti Ona Verdés | Pau Vilaplana Sonia Sabaté | Daniel Martinez Jessica V Alarcon | Classif | 87 65H 22D |
03/03/2024 | Marató Vies Verdes | 21km | David Rosselló Nicole Distler | Enrique Luque Berta Aymerich | Eduard de Quintana Ana Terrón | Classif | 509 340H 169D |
03/03/2024 | Marató Vies Verdes | 10km | Pierre-Antoine Le Bot Madeleine Viot | Hoydal Hoydal Alba Batlle | Clement Desnoes Carlotta Finn | Classif | 377 187H 190D |
03/03/2024 | La Maasaiada | 34km | Marc Martinez Sonia Lopez | Ivan Moreno Anna Clapes | Santi Fernandez Laia Doval | Classif | 292 236H 56D |
03/03/2024 | La Maasaiada | 21km | Diego Cardozo Alba Tena | Oscar Parcet Celia Espinos | Jordi Gallart Marili Y Banegas | Classif | 176 134H 42D |
03/03/2024 | La Maasaiada | 12km | Roger Martinez Melanie Gil | Pol Ramirez Anna Torelló | Nil Vilanna Noa Bros | Classif | 137 84H 53D |
03/03/2024 | Trail hivernal Vall de Toran | 15km D+1000m | Jordi Balagueró Marta Cester | Manu Dominguez Sofia Cabanes | Jordi Cortés Anna Guerid | Classif | 20 15H 5D |
02/03/2024 | Vertical hivernal Vall de Toran | 1,3km D+280m | Jordi Balagueró Marta Cester | Eric Hannequin Anna Guerid | Kepa Usabiaga Andrea Montalban | Classif | 20 13H 7D |
02/03/2024 | Sitges Rock Trail | 25km D+1000m | Vicens Ríos Elena Pueyo | Pol Gelabert Aida Perez | Agustín Cáceres Sandra Vilanova | Classif | 134 114H 20D |
02/03/2024 | Sitges Rock Trail | 12km D+400m | Lucas Saied Mireia Fumenal | Joan Sella Ingrid Solé | Jonathan García Montse Sanchez | Classif | 221 146H 75D |
02/03/2024 | UT Muntanyes Costa Daurada | 64km D+3000m | Pere Montserrat Anna Fernández | Efren Xicoy Anna Olivares | Guillem Boixeda Ludmila Hassan | Classif | 104 87H 17D |
02/03/2024 | UT Muntanyes Costa Daurada | 44km D+1700m | Pau Capell Laura Hulgaard | Pau Vila Lorena Ruiz | Jordi Navarro Ariadna Casajuana | Classif | 66 57H 9D |
02/03/2024 | The Last Lap Backyard Ultra | 6,7km *volta | Jose Manuel Verdugo *34 voltes | Classif | 204 173H 31D |
Febrer 2024
DATA | CURSA | DISTANCIA-DESNIVELL | PRIMER/A | SEGON/A | TERCER/A | CLASSIF | PART |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25/02/2024 | Cursa de muntanya de Regencós | 11km D+500m | Miguel Angel Romero Marta Brias | Ricky Soler Laura Vall | Javier Vazquez Sophie Wilie | Classif | 93 74H 19D |
25/02/2024 | Volta al pantà d'Utxesa | 10km D+50m | Cristian Catala Maite Farran | Oscar Aran Alba Cabases | Alejandro Renales Roser Xipell | Classif | 161 122H 39D |
25/02/2024 | Volta al pantà d'Utxesa | 6,5km D+25m | Jose do Prado Mari Sanfeliu | Albert Salvadó Laura Pallejà | Soule Dabo Clàudia Pinós | Classif | 119 56H 63D |
25/02/2024 | Vallès Drac Race | 25km D+900m | Pere Aurell Lorena Cubillas | Lluis Ruiz Ragna Debats | Karim Cabeo Raquel Picon | Classif | 329 266H 63D |
25/02/2024 | Vallès Drac Race | 11km D+350m | Raul Cruz Laia Montoya | Adrià López Mireia Hernandez | Rory Sutherland Sandra Sancho | Classif | 436 278H 158D |
25/02/2024 | Vallès Drac Race | 5km D+150m | Eston Sutherland Nuria Abad | Nil Estrada Paula Castellano | Miquel Sampietro Nonna Arnau | Classif | 246 125H 121D |
25/02/2024 | Vallès Drac Race KIDS SUB14-12 | 3,2km | Jordi Martorell Maria Garcia | Enric Masó Nuria Muntada | Lluc Martin Leire Martin | Classif | 68 38H 30D |
25/02/2024 | Vallès Drac Race KIDS SUB10 | 2,5km | Lukas Arrocha Emma Bernal | Martí Donnay Valentina Anguita | Roger Belles Ivet Recio | Classif | 61 45H 16D |
25/02/2024 | Vallès Drac Race KIDS SUB8 | 1,5km | Bruc Carreras Laia Rodriguez | Martí Lopez Elna Roig | Max Turu Ivet Roig | Classif | 60 36H 24D |
25/02/2024 | Vallès Drac Race KIDS SUB6 | 1km | Gerard Jaume Aitana Mateos | Guerau Soro Maria Ferran | Jan Bravo Andrear Martinez | Classif | 42 30H 12D |
25/02/2024 | Cursa Vinyes del Penedès | 10,5km D+184m | Carlos Gámez Jennifer Baeza | Raul Matas Romana de Lillo | Lluis Salcedo Sister Paez | Classif | 68 55H 13D |
25/02/2024 | Trail Embruixada | 21km | Josep Pagès Abril Torrent | Miquel Cruz Montse Gracia | Xevi Relats Marina Camps | Classif | 103 79H 24D |
25/02/2024 | Trail Embruixada | 10km | Guillem Serra Cristina Dominguez | Kilian Barbeta Julia Ortega | Marçal Roviró Cristina Brugat | Classif | 180 102H 78D |
25/02/2024 | Sismica Race | 24km D+913m | Miquel Corbera Nuria Gil | Edu Hernandez Natalia Gonzalez | Victor del Águila Cèlia Balcells | Classif | 195 152H 43D |
25/02/2024 | Sismica Race | 10km D+461m | Oriol Gibert Blanca Batlle | Mohamed Bali Laia Calzada | Alberto Lao Carla Gonzalez | Classif | 288 195H 93D |
25/02/2024 | Cursa solidària Serinyà Mas Casadevall | 10km D+190m | Elm Planas M del Carmen Quimbita | Hugues Carriere Anna Pallarès | Alexandre Castel Sonia Santper | Classif | 120 79H 41D |
25/02/2024 | Botifarunner | 22km D+1000m | Oriol Lario M Teresa Segués | Iñaki Martinez Estefania Gomez | Gerard Boixadé Anna Carles Pereira | Classif | 160 144H 16D |
25/02/2024 | Botifarunner | 11km D+500m | Nico Pastor Nona Mestres | Albert Cabra Maria Tort | Francesc Llupià Elisenda Vidal | Classif | 145 100H 45D |
24/02/2024 | Ultra Trail Tarragona | 60km D+1260m | Enric Caballé Khaterine Jane Chaplin | Jose Maria García Margarita Mateu | Climent Roda Anaïs Muñoz | Classif | 105 86H 19D |
24/02/2024 | Ultra Trail Tarragona | 40km D+817m | Adrià Colomer Beatriz Alvarez | Joan Escofet María Santamaria | Marc Beltran Ester Ricart | Classif | 78 65H 13D |
24/02/2024 | Ultra Trail Tarragona | 21km D+505m | Julen Calvó Paula López | Ivan Calvó Núria Fernández | Chus Álvarez Cristina Moreno | Classif | 104 81H 23D |
24/02/2024 | Ultra Trail Tarragona | 10km D+235m | Oriol Ferré Anna Vila | Andreu Sancho Aurora Tafall | Marc Llebaria Carla Fernandez | Classif | 68 40H 28D |
18/02/2024 | La Tramun-Trail | 21km | Martí Baquer Anna Tarasova | Rajiv Marroig Anna Puigbert | Màrius Blanch Anna Blasco | Classif | 40 32H 8D |
18/02/2024 | La Tramun-Trail | 8km | Carles Serra Raquel Aguilera | Alejandro Clerigues Paula Villariz | Jose Luis Ramon Aina Dot | Classif | 54 36H 18D |
18/02/2024 | Sagrat Cor Trail | 15km D+450m | Joan Torné Marta Millaruelo | Paul Iacob Anna Jové | Adrià González Raki Garsaball | Classif | 127 88H 39D |
18/02/2024 | Cursa Muntanya Castellbisbal | 23,5km D+1100m | Kilian García Alba Aurea Tena | Luis W Toaquiza Sara Murillo | Marc Martinez Silvia Madrona | Classif | 207 179H 28D |
18/02/2024 | Cursa Muntanya Castellbisbal | 13km D+550m | Jordi Gallego Ivette Espriu | Manuel Ochoa Elisabet Cartoixa | Gerard Jimenez Anna Llimona | Classif | 229 178H 51D |
18/02/2024 | Terrassa Trail ABSOLUTA | 20km | Victor Da Costa Ahlam Elkakdi | Arnau Montiel Mireia Pons | Arnau Montaner Sara Roca | Classif | 20 12H 8D |
18/02/2024 | Terrassa Trail SUB23 | 20km | Oriol Gibert Laia Calzada | Nil Alonso Carla Gonzalez | Pol Camprubí Queralt Vall | Classif | 13 7H 6D |
18/02/2024 | Terrassa Trail SUB20 | 7,55km D+296m | Joan Frago Julia Bassas | Jorge Font Miriam Recasens | Iker Prados Clàudia Martin | Classif | 17 12H 5D |
18/02/2024 | Terrassa Trail SUB18 | 7,55km D+296m | Jan Isla Laia Alonso | Gerard Lopez Carla Yanguas | Sam Linares Bruna Miralpeix | Classif | 28 14H 12D |
18/02/2024 | Terrassa Trail SUB16 | 3,71km D+151m | Marc Benavent Nuria Calzada | Iker Ballesteros Carla Pagès | Guerau Carrillo Julia Suriol | Classif | 33 20H 13D |
18/02/2024 | Terrassa Trail SUB14 | 3,71km D+151m | Arnau Ferrero Marina Llibre | Marc Vazquez Joana Cortès | Jordi Martorell Queralt Traveria | Classif | 29 20H 9D |
18/02/2024 | Terrassa Trail SUB12 | 2,15km D+86m | Lukas Arrocha Nausicaa Picón | Bruno Paternina Alba Capell | Max Gibert Ariadna Camacho | Classif | 25 16H 9D |
18/02/2024 | Terrassa Trail SUB10 | 1,46km D+35m | David Sadovici Laia Rodriguez | Marc Font Khadija Madani | Axel Vidal Aitana Farré | Classif | 23 17H 6D |
18/02/2024 | Xtrail Series Run Mataró | 22km D+870m | Eric Viera Melania Ballesta | Arnau Pons Georgina Graupera | Joan Solanas Mónica Dominguez | Classif | 139 123H 16D |
18/02/2024 | Xtrail Series Run Mataró | 16km D+600m | Jonatan Gonzalez Liliana Cunha | Marçal Rossell Gina Poch | David Torrell Maria Hernandez | Classif | 201 156H 45D |
18/02/2024 | Cursa del Farell | 12,3km D+269m | David Dalmau Tamara Schmidt | Ferran Gascon Florence Bertholet | Oriol Ciurans Eva Palma | Classif | 257 194H 63D |
18/02/2024 | Hostrailric | 30km D+2000m | Albert Garcia Sara Sanante | Xavier Gil Belen Pacchiotti | Assier Sanchis Natalia Martinez | Classif | 87 77H 10D |
18/02/2024 | Hostrailric | 21km D+1100m | Jordi Cunill Alba Espinales | Robert Busquets Marta Maldonado | Albert Puig Laura Rius | Classif | 147 117H 30D |
18/02/2024 | Hostrailric | 13,5km D+600m | Lluis Aguilà Anna Quilez | Carles Galobardes Cristina Alvarez | Oriol Maynar Naia Torrentà | Classif | 280 165H 115D |
18/02/2024 | La Hivernal | 27km D+1500m | Roger Blat Ada López | Albert Llonch Sabrina Solana | Sergi Padullés Vanesa Chirveches | Classif | 163 144H 19D |
18/02/2024 | La Hivernal | 14km D+350m | Jaume Miranda Ari Carbonell | Blai Roca Eugenia Miró | Carles Sunyer Silvia Roca | Classif | 180 110H 70D |
18/02/2024 | Cursa 4 Termes | 41km D+2100m | Gilles Roux Marta Muixí | Enric Caballé Edurne Zazpe | Victor Insausti Sonia Escuriola | Classif | 139 124H 15D |
18/02/2024 | Cursa 4 Termes | 22,5km D+1100 | Ivan Calvó Rosa Navarro | Dani Castillo Anna Fernández | Julen Calvó Jennifer Arasil | Classif | 256 190H 66D |
18/02/2024 | Cursa 4 Termes | 12km D+400m | Albert Soler Marcela Villalobos | Nacho Trinidad Montse Romeu | Jordi Cabré Denisa Oprinca | Classif | 228 133H 95D |
11/02/2024 | Cursa Riuprimer 360 | 21km D+1000m | Ivan Moreno Neus Guinovart | Cesko Compte Helena Mercader | Xavi Prims Anna Pujol | Classif | 101 84H 17D |
11/02/2024 | Cursa Riuprimer 360 | 12km D+600m | Bernat Hernandez Laia Andreu | Lluis Aguilà Gemma Carrasco | Oriol Forns Silvia Roca | Classif | 185 136H 49D |
11/02/2024 | Cursa de les Fonts | 29km D+1900m | Zaid Ait Malek Sandra Burgués | Lluisma Mas Alina Pintilie | Aitor Tomàs Judit Lamas | Classif | 71 61H 10D |
11/02/2024 | Cursa de les Fonts | 16,5km D+844m | Musa Sowe Sandra Vidiella | Oriol Platero Victoria Escuin | Oriol Gil Carolina Bernis | Classif | 74 55H 19D |
11/02/2024 | Cursa de les Fonts | 9km D+275m | Josep Segarra Sonia Martinez | Ernest Asensio Laia Gabriel | Fabià Gabriel Sandra Pellicer | Classif | 20 12H 8D |
11/02/2024 | Cursa de les Fonts JUNIOR | 16km | Arnau Blanch | Aleix Bajador | Pau Zaragoza | Classif | 3 3H |
11/02/2024 | Cursa de les Fonts JUVENIL | 13km | Francesc Lapuerta | Noé Oliva | Classif | 2 2H |
|
11/02/2024 | Cursa de les Fonts CADET | 9km D+275m | Nizar Hernández Ainoa Caballé | Ferran Romera Mar Mas | Roger Dominguez Iris Griño | Classif | 6 3H 3D |
11/02/2024 | Cursa de les Fonts INFANTIL | 7km | Alejandro Laboria Claudia Adell | Roger Gallego Alexia Alvarez | Alan Oliva Emma Sabaté | Classif | 6 3H 3D |
04/02/2024 | Cursa Puigverd | 13km D+200m | Miquel Mercadé Maite Farran | Jordi Camats Raki Garsaball | Jose Manuel Pueyo Anna Banyeres | Classif | 123 94H 29D |
04/02/2024 | Cursa Puigverd | 10,26km D+98m | Albert Piñol Rosamari Carulla | Cristian Català Laura Soplón | Jose Do Prado Alina Cristina | Classif | 104 77H 27D |
04/02/2024 | Cursa Puigverd | 6,5km D+50m | Juanma Fernández Laura Pallejà | Albert Marsol M Carme Altisent | Albert Salvadó Karla Diaz | Classif | 105 61H 44D |
04/02/2024 | Cursa Papiol Extrem | 12km D+550m | Nacho Goñi Foix Ortiz | Eloy Ripollès Adriana Modrego | Iñaki Martinez Alexandra Bertran | Classif | 101 77H 24D |
04/02/2024 | Cursa Montrodon | 14,5km D+690m | Jan Margarit Nuria Tarragó | Raul Cruz Rosa Maria Nieto | Oriol Barbany Carla Miquel | Classif | 460 359H 101D |
04/02/2024 | Oli Trail | 19km D+1000m | Luis Miguel Rosario Ahlam Elkakdi | Artur Moya Raquel Parrado | Victor Da Costa Vanesa Chirveches | Classif | 153 123H 30D |
04/02/2024 | Oli Trail | 11km D+400m | Lluc Torné Blanca Batlle | Oriol Gibert Laia Calzada | Jonatan Gonzalez Aina Siscart | Classif | 195 126H 69D |
03/02/2024 | Cros de Sant Pau | 22km D+900m | Lucas Saied Natalia Kartasheva | Javier Maya Natalia Butí | Gerard Gil Marta Bover | Classif | 60 50H 10D |
03/02/2024 | Cros de Sant Pau | 14km D+430m | Oriol Ferré Jackeline Gomez | Joel Valldosera Laura Rius | Jonathan García Marina Cid | Classif | 130 97H 33D |
Gener 2024
DATA | CURSA | DISTANCIA-DESNIVELL | PRIMER/A | SEGON/A | TERCER/A | CLASSIF | PART |
---|---|---|---|---|---|---|---|
28/01/2024 | La Llanear Trail | 43km D+1200m | Abel Carretero Raquel Picón | Pau Capell Irene Picón | Aniol Riba Manu Vilaseca | Classif | 185 163H 22D |
28/01/2024 | La Llanear Trail | 21km D+370m | Juan Martínez Lorena Cubillas | Karim Kabeo Rosa Navarro | Zeno Fazio Marta Romero | Classif | 278 215H 63D |
28/01/2024 | La Llanear Trail | 14km D+190m | David Dalmau Eva Palma | Raül Cruz Laia Doval | Josep Díaz Sonia Rodriguez | Classif | 291 193H 98D |
28/01/2024 | Trail Rocacorba | 36,5km D+1920m | Gerard de Antonio Celia Balcells | Thibault Leroy Clàudia Tremps | Diego Arroyo Mireia Blasco | Classif | 196 172H 24D |
28/01/2024 | Trail Rocacorba EQUIPS | 36,5km D+1920m | Gaspar Bartra / Sara Sanante | Francesc Martin / Sergi Bañeras | Cesar Aranguren / Miguel Méndez | Classif | 56 41H 15D |
28/01/2024 | Trail Rocacorba | 24,7km D+1320m | Joan Riutort Carla Rafols | Josep Pagès Chelsea Creak | Joan Frago Cristina Garcia | Classif | 218 181H 37D |
28/01/2024 | Trail Rocacorba | 17km D+720m | Manuel Dominguez Gabriela Lasalle | Carles Galobardes Georgina Gabarró | Telmo Barrutia Carla Esclusa | Classif | 224 150H 74D |
28/01/2024 | Cursa Popular de Camòs | 7,5km D+125m | Maxence Castel M Carmen Quimbita | Emilio Monge Lee Craigie | Gerard Herrera Sarai Pulido | Classif | 113 79H 34D |
28/01/2024 | Marxa Senders de Can Costa | 18km D+900m | Marc Martínez Mar Besas | Miguel A González Gemma Herrera | Adrià Puig Silvia Martinez | Classif | 123 107H 16D |
28/01/2024 | Marxa Senders de Can Costa | 10km D+300m | Oriol Lario Raquel Cando | Gerard Jiménez Laura Ros | Ricard Groh Susie Keddie | Classif | 110 74H 36D |
28/01/2024 | Marxa de la Sussissa | 10km D+360m | Hugo Triguero Sara Adroher | David Gómez Cristina Dominguez | Victor Hernández Anna Puigbert | Classif | 550 290H 260D |
28/01/2024 | Cursa dels Biberons | 23km D+1345m | Julen Calvó Montse Martínez | Ivan Calvó Laia Calzada | Zaid Ait Malek Marta Paulino | Classif | 202 167H 35D |
28/01/2024 | Cursa dels Biberons EXPRESS | 18,12km D+760m | Joel Marmol Victoria Escuin | Aitor Mimendia Ariadna Luque | Josep Vilanova Sonia Carmona | Classif | 99 71H 28D |
28/01/2024 | Cursa dels Biberons JUNIOR | 18,12km D+760m | Lluis Puigvert Martina Gonfaus | Pere Menéndez Lina Escura | Jan Castillo Lucia Martinez | Classif | 14 11H 3D |
28/01/2024 | Cursa dels Biberons JUVENIL | 13,48km D+490m | Biel Sagués Uma Plans | Jan Puigvert Laia Alonso | Ramon Pujol Claudia Martin | Classif | 19 13H 6D |
28/01/2024 | Cursa dels Biberons CADET | 8,75km D+292m | Pol Mena Nuria Calzada | Gerard Lopez Blanca Martin | Marc Font Aina Roca | Classif | 26 19H 7D |
28/01/2024 | Cursa dels Biberons INFANTIL | 5,07 km D+145m | Bernat Rueda Ona Gros | Enric Alcañiz Claudia Adell | Jordi Carrillo Alexia Alvarez | Classif | 12 8H 4D |
21/01/2024 | Creixell Trail | 17km D+490m | Oriol Ferré Gemma Herrera | Marc Toda Maryte Zitlinskyte | Dani Garcia Mari Carmen Cano | Classif | 113 88H 25D |
21/01/2024 | Creixell Trail | 3,5km D+45m | Genís Carrillo Ariadna Maturana | Arnaldo Bandeira Carlota Frutos | Jero Ferrer Blanca Frutos | Classif | 19 10H 9D |
21/01/2024 | Crematorrons | 13,5km D+710m | Ignasi Riuró Laura Ramirez | Adrià Muixach Ludmila Hassan | Josep Oriol Torró Eva Gasull | Classif | 83 40H 43D |
21/01/2024 | Crematorrons | 7km D+375m | Dani Bayés Farners Gelmà | Lluc Bayés Telma Muxach | Joan Iliev Imma Martinez | Classif | 79 32H 47D |
21/01/2024 | Cursa de Sant Vicenç | 10km | Juan Miguel López Mireia Riba | Oriol Ciurans Miriam Lopez | Javier Urbano Jessica Ruiz | Classif | 463 343H 120D |
21/01/2024 | Cursa de l'Oli | 10km D+100m | Roc Bellostas Berta Cabanas | Roger Estradé Núria Tilló | Bah Muhammad Lamin Alba Bellostas | Classif | 285 217H 68D |
21/01/2024 | Cursa de l'Oli | 5km D+36m | Juanma Fernández Ericka Avalos | David Fitó Laura Pallejà | Albert Marsol Laura quintana | Classif | 166 93H 73D |
21/01/2024 | Cursa Run Run Vall del Terri | 10km D+190m | Jaume Casabella Nicole Millar | Quentin Rayniere Maria Carmen Quimbita | Francesc Vilà Sonia Samper | Classif | 194 149H 45D |
20/01/2024 | Cursa popular de Polinyà | 10km D+197m | David Fernández Eva Palma | Josep Diaz Alba Figueras | Adrian Martin Lola Espinosa | Classif | 476 357 119 |
14/01/2024 | Pujada als dipòsits | 3,5km D+150m | Javi Paniello Laia Alonso | Nil Alonso Marta Romaguera | Joan Rosich Janna Morera | Classif | 125 97H 28D |
14/01/2024 | Cursa Fita 973 | 15km D+500m | Lluís Ruiz Lorena Cubillas | Albert Vall Estefanía Gomez | Roger Gou Alba Porta | Classif | 77 58H 19F |
14/01/2024 | Cursa Fita 973 | 10km D+350m | Pau Montané Ainhoa Seguí | Josep Gangonells Ana Costantea | Toni Casajuana Eva Hernández | Classif | 74 47H 27D |
14/01/2024 | Cursa Fita 973 | 7km D+190m | Josep Toldrà Jana Cuadros | Pol Campanero Anna Bertran | Sergi Bernaus Anaïs Panosa | Classif | 102 45H 57D |
14/01/2024 | Cinc Cims | 27km D+1325m | Alejandro Villarino Cristina Alvarez | Marc Martinez Raquel Parrado | Karim Cabeo Alba Espinales | Classif | 416 364H 52D |
14/01/2024 | Cinc Cims | 10km D+340m | Jordi Gallego Nuria Calzada | Jan Isla Cristina Garcia | Nil Rovira Liliana Cunha | Classif | 364 235H 129D |
14/01/2024 | Cursa UEC Tortosa | 21,5km D+1643m | Lluisma Mas Sandra Burgués | Andrés Pascual Alina Pintilie | Jose M Garcia Angels Borras | Classif | 65 59H 6D |
14/01/2024 | Cursa UEC Tortosa | 15km D+977m | Joel Marmol Victoria Escuin | Aitor Mimendia Sonia Carmona | Josep Ferré Ariadna Luque | Classif | 56 40H 16D |
14/01/2024 | Cursa UEC Tortosa JUNIOR | 15km D+977m | Arnau Blanch | Classif | 1 1H |
||
14/01/2024 | Cursa UEC Tortosa JUVENIL | 12km D+837m | Noé Oliva Anna Rebull | Arnau Chavarria | Classif | 3 2H 1D |
|
14/01/2024 | Cursa UEC Tortosa CADET | 7km D+421m | Nizar Hernandez Mar Mas | Ferran Romera | Roger Dominguez | Classif | 6 5H 1D |
14/01/2024 | Cursa UEC Tortosa INFANTIL | 6km D+375m | Alejandro Laboria Emma Sabaté | Roger Gallego | Classif | 3 2H 1D |
|
14/01/2024 | Ganxo Trail | 18km D+680m | Xavier Brangolí Paloma Lobera | Roberto Sancho Vanessa Arias | Albert Rubio Jordina Plana | Classif | 151 116H 35D |
14/01/2024 | Ganxo Trail | 12km | Dani Pages Carla Pages | Alex Clerigues Anna Puigbert | Sergio Villamisar Naia Torrentà | Classif | 374 158H 216D |
14/01/2024 | Cursa Mar i Murtra | 16km D+600m | Lluis Aguilà Sara Adroher | Ivan Moreno Jenny Arasil | David Delgado Miriam Recasens | Classif | 246 184H 62D |
07/01/2024 | Cursa Reis Sant Julià Cerdanyola | 5km D+230m | Xavi Tomasa Foix Montaner | Raul Arpal Vanesa Chirveches | Daouda Diame Nuria Cascante | Classif | 86 59H 27D |
07/01/2024 | La Navarclina | 10km D+188m | Miqui Riera Nuria Tio | Pol Guillen Montse Gonzalo | Ivan Moreno Aina Pujol | Classif | 170 130H 40D |
07/01/2024 | La Navarclina | 5km D+126m | Melcior Faja Lucia Torres | Albert Barniol Jana Ribera | Oscar Trigo Jacqueline Aivar | Classif | 75 36H 39D |
07/01/2024 | Sant Mateu Xtrail | 25km D+1450m | Dani Castillo Natalia Gonzalez | Santos Gabriel Sara Sanante | Oriol Barbany Ahlam Elkakdi | Classif | 169 135H 34D |
07/01/2024 | Sant Mateu Xtrail | 15km D+850m | Victor Da Costa Alba Aurea Tena | Roger Blat Anna Fernández | Jordi Cifuentes Anna Crespo | Classif | 246 167H 79D |
07/01/2024 | Sant Mateu Xtrail | 10km D+680m | Jordi Gallego Rosa Maria Nieto | Oriol Lario Marta Maldon | Emilia Fernandez Anna Fernandez | Classif | 238 110H 128D |
Desembre 2023
Novembre 2023
DATA | CURSA | DISTANCIA-DESNIVELL | PRIMER/A | SEGON/A | TERCER/A | CLASSIF | PART |
---|---|---|---|---|---|---|---|
30/11/2023 | Cims de Girona Els Àngels | Lluis Puigvert Cristina Vilarnau | Iu Net Aina Cusí | Aniol Pujiula Nicole Millar | Classif | 90 69H 21D |
|
26/11/2023 | Cursa de l'Esquiador | 15km D+450m | Karim Cabeo Laura Orgué | Oriol Marin Laia Alonso | Robert Marsal M Teresa Segues | Classif | 127 106H 21D |
26/11/2023 | Cursa de l'Esquiador | 10km D+300m | Pol Mena Arian Vidal | Ivan Castellanos Jessica Rodriguez | Gerard Lopez Nausica Cornado | Classif | 73 50H 23D |
26/11/2023 | Bell Race - Camp Maqui | 15km | Adrià Lopez Laia Andreu | Nil Bacardit Aina Siscart | Lleïr Moreno Cris Mila | Classif | 182 146H 36D |
26/11/2023 | Bell Race - Camp Maqui | 10km | Raul Arpal Lorena Cubillas | Guiu Cors Aida Fernandez | Jordi Inocencio Alba de Arriba | Classif | 239 149H 90D |
26/11/2023 | Cursa muntanya Llagostera | 22km | Edu Hernández Paloma Lobera | Ivan Moreno Jennifer Arasil | Toti Bes Jordina Plana | Classif | 105 88H 17D |
26/11/2023 | Cursa muntanya Llagostera | 12km | Pol Gelabert Carla Pages | Dani Pagès Naia Torrentà | Marc Ginesta Marina Cerola | Classif | 131 76H 55D |
26/11/2023 | Cursa solidària 4 Camins | 14km D+240m | Bernat Bertran Cristina Alvarez | Joan Carrasco Marta Romero | Sergi Palau Andrea Espinosa | Classif | 151 109H 42D |
26/11/2023 | Cursa solidària 4 Camins | 6km D+100m | Marc Merino Judith Verdaguer | David Delgado Sonia Matas | Esteban Moreno Isabel Coll | Classif | 71 43H 28D |
26/11/2023 | Cursa solidària 4 Camins KIDS RACE | 3km | Eric Vicente Claudia Garcia | Marçal Freixa Martina Vicente | Pol Mieites Daniela Rivera | Classif | 8 4H 4D |
26/11/2023 | Cursa solidària 4 Camins KIDS RACE | 1,5km | Marcel Garcia Arlet Parejo | Bernat Freixa | Nicolas Fernandez | Classif | 7 6H 1D |
26/11/2023 | Cursa Lo Pastisset | 28,5km D+1700m | Pau Lleixà Marta Paulino | Victor del Águila Sandra Burgués | Albert García Alina Pintilie | Classif | 77 64H 13D |
26/11/2023 | Cursa Lo Pastisset | 18,2km D+960m | Jordi Cabré Laia Solé | Robert Benet Charlotte Claverie | Kilian Bosque Ariadna Luque | Classif | 78 53H 25D |
26/11/2023 | Cursa Lo Pastisset JUNIOR | 18,2km D+960m | Blai Alabart | Aleix Bajador | Classif | 2 2H |
|
26/11/2023 | Cursa Lo Pastisset JUVENIL | 12km D+470m | Aleix Mestre Anna Rebull | Gemma Chavarria | Classif | 3 1H 2D |
|
26/11/2023 | Cursa Lo Pastisset CADET | 10km D+400m | Arnau Chavarria Anna Prades | Classif | 3 2H 1D |
||
26/11/2023 | Cursa Lo Pastisset INFANTIL | 7km D+290m | Miquel Buera Cinta Solà | Roger Gallego Mar Mas | Biel Sediki Emma Sabaté | Classif | 7 4H 3D |
25/11/2023 | Cursa Fosca | 20km D+1000m | Alejandro Villarino Lourdes Puiggros | Arnau Montaner Laura Rius | Mario Martinez Mar Besas | Classif | 102 87H 15D |
25/11/2023 | Cursa Fosca | 14km D+500m | Oriol Ferrer Cristina Ribet | Ander Saez Laura Bodega | Sam Linares Georgina Saumell | Classif | 96 66H 30D |
23/11/2023 | Cims Girona Sant Miquel | Lluis Puigvert Cristina Vilarnau | Ïu Net Aina Cusí | Aniol Pujiula Bea Prior | Classif | 90 68H 22D |
|
19/11/2023 | Cirera Trail KIDS SUB18 | 9,2km D+362m | Alex Moral Zoe de Haro | Oriol Fernandez Maria Estrada | Oriol Salat | Classif | 10 8H 2D |
19/11/2023 | Cirera Trail KIDS SUB16 | 6km D+205m | Ernest Torrent Mar Woolley | Ricard Groh Bruna Salvans | Ferran Muñoz Berta Blasco | Classif | 27 17H 10D |
19/11/2023 | Cirera Trail KIDS SUB14 | 6km D+205m | Marti Miró Carla Pagès | Mir Dies Joana Cortès | Unai Sanchidrian Ivet Busquets | Classif | 38 21H 17D |
19/11/2023 | Cirera Trail KIDS SUB12 | 4km D+131m | Jan Caselles Jana Martinez | Iker Carrera Marina Llibre | Oriol Garcia Georgina Ferré | Classif | 47 25H 22D |
19/11/2023 | Cirera Trail KIDS SUB10 | 3km D+67m | David Sadovici Emma Muñoz | Marti Donnay Valentina Anguita | Roger Bellès Aitana Farré | Classif | 48 39H 9D |
19/11/2023 | Cirera Trail KIDS SUB8 | 1,8km D+23m | Marti Lopez Laia Rodriguez | Marti Torres Jana Pijoan | Bruc Carreras Ivet Roig | Classif | 27 18H 9D |
19/11/2023 | Cirera Trail KIDS SUB6 | 1km D+15m | Guerau Soro Julia Bellmunt | Oliver Rodriguez Arlet Blasco | Alvaro San Nicolás Paula Lopez | Classif | 22 15H 7D |
19/11/2023 | Cursa Muntanya de Girona | 51,5km D+1700m | Jordi Roy Cèlia Balsells | Ignasi Ferrer Paloma Lobera | Wifred Lladó Anna Olivares | Classif | 225 203H 22D |
19/11/2023 | Cursa Muntanya de Girona PER EQUIPS | 51,5km D+1700m | Felipe Gonzalez Roger Villar | Jordi Gou Francesc Arbat | Manel del Rio Xavi Requena | Classif | 76 64H 12D |
19/11/2023 | Cursa Muntanya de Girona | 21km D+1050m | Alex Dautel Olivia Mitchell | Jacob Willems Sara Adroher | Leroy Thibault Mariona Blanch | Classif | 364 282H 82D |
19/11/2023 | Cursa Muntanya de Girona | 13km D+600m | Arnau Aranda Ella Harris | Bernat Falomí Laia Serra | Manuel Dominguez Cecilia Andion | Classif | 201 118H 83D |
19/11/2023 | Querroig Trail | 21km D+1128m | Josep Pagès Cecile Guillin | Aimar Velez Marili Yamilet Banegas | Simon Lawrence Bea Prior | Classif | 109 84H 25D |
19/11/2023 | Querroig Trail | 8,6km D+349m | Fabian Carmona Cristrina Vilarnau | Victor Lopez Anna Puigbert | Joan de Tena M Angels Carreras | Classif | 197 74H 123D |
19/11/2023 | Cros 3 Turons La Diablada | 12,5km D+550m | Enzo Mersi Rosa Maria Nieto | Federico Magagna Natalia Gimenez | Oscar Jimenez Giusy Feo | Classif | 487 398H 89D |
19/11/2023 | Vinya Cross Oller del Mas | 21km | Xavier Santasusana Teresa Jori | Adrià Creixell Adriana Modrego | Albert Prat Anastasiia Ianina | Classif | 75 67H 8D |
19/11/2023 | Vinya Cross Oller del Mas | 10km | Gabriel Prat Florence Bertholet | Ricard Bajona Amanda Sanz | Josep Castañé Miriam Perez | Classif | 380 225H 155D |
19/11/2023 | Vinya Cross Oller del Mas | 5km | Lleïr Moreno Sandra Martinez | Aleix Ferrero Montse Gonzalo | Alejandro Real Carlota Cerón | Classif | 373 140H 233D |
19/11/2023 | Cross dels Esquiadors | 8km | David Solera Aloma Combalia | Agustin Rodriguez Montserrat Grau | Joan Font Anna Omenat | Classif | 57 49H 8D |
19/11/2023 | Cross dels Esquiadors | 4km | Pelayo Coronado Sonia Rodriguez | Miquel Fresneda Gemma Pous | Eliseu Alòs Carme Adivinación Pous | Classif | 32 18H 14D |
19/11/2023 | Vandekames | 18km | Javier Heras Nuria Florencio | Cristian Llamas Laura Sanvisens | Israel Mercadé Margarita Mateu | Classif | 136 107H 29D |
19/11/2023 | Vandekames | 10km | Victor Porto Julia Rius | Adrià Sabaté Sindi Soares | Jordi Foguet Estel Lerin | Classif | 187 92H 95D |
19/11/2023 | Vandekames | 7km | Alberto Cantero Laura Lozano | Carles de Haro Paula Repullo | Biel Escoda Paula Weber | Classif | 63 26H 36D |
19/11/2023 | Burriac Xtrem | 29km D+1770m | Edu Rodés Claudia Bigas | Genís Vila Anna Clapés | Pakito Pérez Cecilia Guzman | Classif | 83 76H 7D |
19/11/2023 | Burriac Xtrem | 21km D+1326m | Gaspar Bartra Sara Sanante | Eric Viera Allison Clark | Pablo Llusia Olga Solina | Classif | 297 239H 58D |
19/11/2023 | Burriac Xtrem | 11km D+658m | Arnau Pons Deborah Martinez | Oleguer Urgeles Anna Fernández | David Revenaque Iria Navarro | Classif | 346 177H 169D |
18/11/2023 | Trail Montroig | 41km D+2867m | Victor del Águila Silvia Puigarnau | Julen Calvó Marta Serret | Sergi Vazquez Muller Tiphaine | Classif | 103 89H 14D |
18/11/2023 | Trail Montroig | 20,7km D+1345m | Ivan Calvó Monica Malla | Diego Cardozo Virginia Perez | Abel Carretero Paula Lopez | Classif | 270 214H 56D |
18/11/2023 | Trail Montroig | 8,3km | Aitor Nieto Joana Porta | Ivan Menchon Elvi Mestres | Marti Sabater Eva Pirla | Classif | 272 131H 141D |
12/11/2023 | La Pota Roja | 42km D+1925m | Juanjo Pinilla Anastasiia Ianina | Pau Bogunyà Audrey Esnault | Alberto Carnero Laura Lozano | Classif | 54 47H 7D |
12/11/2023 | La Pota Roja | 24km D+1114m | Luis Miguel Rosario Ragna Debats | Uri Rodriguez Cristina Moreno | Xavier Escrig Noelia Jimenez | Classif | 166 141H 25D |
12/11/2023 | La Pota Roja | 14km D+546m | Jordi Gallego Marta Romero | Enric Roig Carmen Gomez | Albert Diaz Georgina Martinez | Classif | 352 249H 103D |
12/11/2023 | La Pota Roja | 8km | Roger Zurita Mireia Suñe | Jan Isla Sonia Rodriguez | Carlos Gamez Andrea Fernandez | Classif | 310 150H 160D |
12/11/2023 | Avenc Trail Cunit | 12,6km D+470m | Gerard Gil Elba Clots | Gil Lopez Araceli Lopez | Cosme Pon Ester Ricart | Classif | 168 134H 34D |
12/11/2023 | Trail Badia de Roses | 19km D+950m | Classif | ||||
12/11/2023 | Trail Badia de Roses | 12km D+525m | Classif | ||||
12/11/2023 | Trail Antena Solidària | 22,5km D+935m | Sergi Pintor Ine Ostmo | Jan Castillo Eva Ibañez | Oscar Monje Susana Cabeza | Classif | 103 88H 15D |
12/11/2023 | Trail Antena Solidària | 11km D+435m | Adrià Puig Lucia Quintela | David Angel Estel Mosquera | Javier Lopez Eloisa Martinez | Classif | 188 130H 58D |
12/11/2023 | Cursa de la Ratafia | 21km D+1100m | Victor Da Costa Paloma Lobera | Pere Aurell Anna Clapés | Toti Bes Sandra Bonachi | Classif | 112 88H 24D |
12/11/2023 | Cursa de la Ratafia | 13km | Arnau Aranda Anna Quilez | Oscar Jorba Imma Boada | Oscar Carrasco Mar Portet | Classif | 309 294H 115D |
12/11/2023 | Trail Ermites Ulldemolins Camp Cat Vertical FCA | 21km D+1251m | Alfons Arbones Eva Elias | Josep Joaquim Gassull Amalia Dolores Cubero | David Vallverdú Lucy Brooks | Classif | 69 57H 12D |
12/11/2023 | Trail Ermites Ulldemolins Camp Cat Vertical FCA | 11,6km D+671m | Alex Llaveria Carla Gonzalez | Enric Caballé Ana Fernandez | Eduard Barrios Laia Guinovart | Classif | 105 70H 35D |
11/11/2023 | Trail Ermites Ulldemolins Camp Cat Vertical FCA | 4km D+575m | Roger Comellas Mar Besas | Oriol Ferré Silvia Agut | Pere Menendez Florinela Chifor | Classif | 36 26H 10D |
11/11/2023 | Trail Ermites Ulldemolins Camp Cat Vertical FCA Open | 4km D+575m | Albert Masana Sara Ribera | Pau Arrufat Martha Stone | Toni Camara | Classif | 6 4H 2D |
11/11/2023 | Cursa Perseguint la Perdiu | 12,5km | Victor Vellve Cristina García | Sebastian Jan Sitko Gemma Vilella | Josep M Segura Patricia Prat | Classif | 43 33H 10D |
12/11/2023 | Marató del Montseny | 45,5km D+2752m | Alberto García Carolina Rius | David Dalmau Vanesa Chirveches | Sergi Padullés Samia Vozmediano | Classif | 190 172H 18D |
11/11/2023 | La Sitja del Llop | 6,6km D+1185m | Jan Castillo Mesi Arcos | Marcel Romaní Alba Tena | Pol Codina Rosa Navarro | Classif | 59 50H 9D |
12/11/2023 | Cursa Camí de Sirga | 28km D+1300m | Lluisma Mas Sandra Burgues | Abel Peralta Alina Pintilie | Marco Mazzarrelli Laia Llauradó | Classif | 41 30H 11D |
12/11/2023 | Cursa Camí de Sirga | 16km D+600m | Aitor Novillo Ariadna Luque | Sergio Rafales Sonia Carmona | Dirk Fumado Julia Mestre | Classif | 77 55H 22D |
12/11/2023 | Cursa Camí de Sirga JUNIOR | 16km D+600m | Blai Alabart | Pau Martinez | Classif | 2 2H |
|
12/11/2023 | Cursa Camí de Sirga CADET | 11km D+300m | Nizar Hernandez Iris Griño | Arnau Chavarri | Classif | 3 2H 1D |
|
12/11/2023 | Cursa Camí de Sirga JUVENIL | 11km D+300m | Àlex Mestre Anna Rebull | Ariadna Nolla | Classif | 3 1H 2D |
|
12/11/2023 | Cursa Camí de Sirga INFANTIL | 5km | Miquel Buera Emma Sabaté | Biel Sediki | Josep Sediki | Classif | 5 4H 1D |
12/11/2023 | Muntanyes de Prades Epic Trail | 25km D+1250m | Miquel Corbera Inés Astrain | Bruno Silva Beatriz Borges | Raoul Raus Natalia Gonzalez | Classif | 148 112H 36D |
11/11/2023 | Muntanyes de Prades Epic Trail | 103km D+5600m | Miguel Arsénio Azara García | Samuel Palomera Gemma Arenas | Agustín Lujan Eli Rios | Classif | 65 56H 9D |
11/11/2023 | Muntanyes de Prades Epic Trail | 60km D+2800m | Julen Calvó Oihana Kortazar | Raul Butaci Marta Molist | Zaid Ait Malek Jessica Tipan | Classif | 97 77H 20D |
11/11/2023 | Up Xic Trail | 4,5km D+500m | Arnau Montiel Anna Pujol | Cesko Compte Laia Andreu | Raul Rota Carla Lopez | Classif | 51 40H 11D |
12/11/2023 | Up Xic Trail | 25km D+1250m | Xavi Prims Clara Vallès | Raul Rota Lorena Cubillas | Marc Rota Laura Bruch | Classif | 99 85H 14D |
12/11/2023 | Up Xic Trail | 11km D+500m | Jaume Miranda Carla Lopez | Cesko Compte jana Aguilar | Albert Navarro Ari Carbonell | Classif | 208 141H 67D |
05/11/2023 | Mini Trail Vilassar | 6km | Pol Tribulietx Mercè Araque | Arnau Guanter Aina Guanter | Jan Saurí Anna García | Classif | 10 7H 3D |
05/11/2023 | Mini Trail Vilassar | 4km | Eneko Ruiz Laia Morales | Aniol Ramoneda Ona Saurí | Mario Bachiller Elba Pujadas | Classif | 10 4H 6D |
05/11/2023 | Mini Trail Vilassar | 3km | Martí Donnay Ona Pujadas | Hugo Peña Aina Renom | Genís Ramoneda | Classif | 17 15H 2D |
05/11/2023 | Mini Trail Vilassar | 1,2km | Pau Andrés Garcia Noa Diaz | Aidan Regalon Ona Renom | Marc Perez Cloe Renom | Classif | 41 32H 9D |
05/11/2023 | Mini Trail Vilassar | 0,4km | Liam Alonso Claudia Gey | Pol Panal Elna Malet | Nel Carmona Bruna Danés | Classif | 40 29H 11D |
05/11/2023 | Marxa Trail solidaria Cervià | 20,8km D+750m | Marc Izel Sala Raquel Bosch | Estanis Gonzalez Paula Juana Teixidor | David Velasco Laura Baeza | Classif | 93 79H 14D |
05/11/2023 | Marxa Trail solidaria Cervià | 12km | Erik Merino Judit Sanchez | Marc Saura Mireia Molist | Marc Vilamanya Margarete Ferreira | Classif | 133 74H 59D |
05/11/2023 | Volta a l'estany d'Ivars | 10km | Sergi Hidalgo Nuria Ribalta | Jordi Trepat Anna Artal | Bernat Ollé Elisa Lladós | Classif | 334 241H 93D |
05/11/2023 | Volta a l'estany d'Ivars | 7km | Sulayman Touray Adriana Vilalta | Genis Alias Marta Bosch | Oscar Aran Claudia Pinos | Classif | 153 74H 79D |
05/11/2023 | Cursaroca | 11,6km D+290m | Manuel Torres Nuria Quiroga | Lluis Salcedo Sindi Soares | Carles Batet Ona Musons | Classif | 66 52H 14D |
05/11/2023 | Gualba Trail | 21km D+1200m | Eric Viera Marta | Pol Codina Judit Cavero | Aleix Cunillera Maribel Martos | Classif | 47 40H 7D |
05/11/2023 | Gualba Trail | 13km D+750m | Lluis Aguilà Laura Parer | Adrià Navarrete Mariona Danés | David Revenaque Ceci Remon | Classif | 74 54H 20D |
05/11/2023 | Cursa Trenca3Pics de Navàs | 22km D+785m | Iñaki Balldellou Lorena Cubillas | Ivan Calvo Carla Esclusa | Luis Miguel Rosario Rosa Navarro | Classif | 117 93H 24D |
05/11/2023 | Cursa Trenca3Pics de Navàs | 10km D+270m | Roger Comellas Laura Gomez | Adrià Duarri Eli Puig | Isaac Barti Nuria Tió | Classif | 181 98H 83D |
05/11/2023 | Rajadell Trail Race | 18km D+700m | Jordi Roy Núria Tarragó | Sergi Padullés Marta Muixí | Xavier Santasusana Claudia Guals | Classif | 104 87H 17D |
05/11/2023 | Rajadell Trail Race | 11km D+300m | Manel Deli Cris Millà | Enric Garcia Jessica Codina | Nil Saladich Àurea Iglesias | Classif | 104 67H 37D |
05/11/2023 | Saligarda Trail | 24km D+1500m | Jordi Relats Montse Gracia | Sau Domenech Carme Marzo | Albert Garcia Gemma Badillo | Classif | 138 120H 18D |
05/11/2023 | Saligarda Trail | 13km D+450m | Marc Taña Ona Aspa | Zinedine Romieu Alba Creus | Antoni Bosch Martina Capdevila | Classif | 254 182H 72D |
05/11/2023 | Cursa El Pont de Vilomara | 28,5km D+1045m | Oriol Gomez Mavi Gil | Dani Flores Clara Puig | Nacho Goñi Maria Pilar Marquez | Classif | 38 32H 6D |
05/11/2023 | Cursa El Pont de Vilomara | 14km D+233m | Isaac Puig Aida Fernandez | Jordi Gallego Lluisa Ratera | Sergio Monteagudo Patri García | Classif | 150 107H 43D |
05/11/2023 | Cursa El Pont de Vilomara | 5km D+187m | Oscar Madero Olivia Lopez | Arnaldo Bandeira Marta Creus | Marc Vall Nair Marco | Classif | 41 20H 21D |
05/11/2023 | Cursa El Pont de Vilomara | 1,8km | Ander Matas Emma Mitjavila | Isaac Peinado Maria Gonfaus | Àlex Ramirez Julia Rodriguez | Classif | 19 9H 10D |
05/11/2023 | Vallalta Trail | 21km | Oriol Lario Esther Gil | Alejandro Martinez Silvia Perez | Oriol Parella Harriet Kjaer | Classif | 122 101H 21D |
05/11/2023 | Vallalta Trail | 10km | Jose Antonio Perez Fatima Bermudo | Izam Sanchez Clara Llorens | Lito Garcia Marta Forcat | Classif | 193 113H 80D |
05/11/2023 | Tap Trail | 23km D+1300m | Toti Bes Paloma Lobera | Andreu Cufí Mar Rivas | Bernat Caballero María Suyapa Méndez | Classif | 52 45H 7D |
05/11/2023 | Tap Trail | 15km D+725m | Dani Pagès Tania Ciurana | Emilio Monge Raquel Bou | Ivan Bosch Ester Lloveras | Classif | 99 55H 44D |
05/11/2023 | Cursa Serralats-Lavern | 17,5km D+600m | Marc Conesa Lourdes Puiggros | Marçal Agut Jackeline Gomez | Uri Rodriguez Laura Rius | Classif | 110 88H 22D |
05/11/2023 | Cursa de les Caves | 10km | Roger Vives Yolanda Lucia | Jose Rico Laura Miralles | Raul Carrizosa Pilar Porta | Classif | 66 46H 20D |
05/11/2023 | Cursa de les Caves | 5km | Nil Mata Anna Flaquer | Joan Vilella Neus Vidal | Franc Liria Monica Vila | Classif | 77 47H 30D |
05/11/2023 | Cursa Panna El Bandoler | 18km D+710m | Lluc Torné Sheila Avilés | Robert Marsal Miriam Ávila | Nil Alonso Esther Vazquez | Classif | 77 68H 9D |
05/11/2023 | Cursa Panna El Bandoler | 9km D+365m | Joan Martinez Laia Alonso | Bernat Rueda Arian Vidal | Arnau Solé Nausica Cornado | Classif | 91 54H 37D |
04/11/2023 | Centuria Trail | 25km D+1600m | Albert Llonch Neus Colomer | Domenec Aguilar Mireia Perpinyà | David Adan Eli Demonió | Classif | 77 63H 14D |
04/11/2023 | Centuria Trail | 15km D+860m | Ivan Moreno Jenny Arasil | Jordi Martin Ivet Navarro | Marc Carós Imma Boada | Classif | 145 108H 37D |
04/11/2023 | Centuria Trail | 10km | Aleix Coch Raquel Cando | Kiko Matas Barbara Vallejos | Joel Planella Gisela Bosch | Classif | 73 41H 32D |
04/11/2023 | Ultra Trail del Penedès | 74km D+3100m | Alex Urbina Anna Tarasova | Miguel Angel Regalado Julia Gracia | Antonio Felguera Laia Gilibets | Classif | 64 57H 7D |
04/11/2023 | Ultra Trail del Penedès | 37km D+1490m | Alejandro Villarino Carlota Corbella | Ferran Comas Alba Espinales | Mohamed Jaadi Ruth Noemí Ilias | Classif | 113 88H 25D |
04/11/2023 | Ultra Trail del Penedès | 20km D+800m | Jan Ballbé Anna Fernández | Marc Martinez Lídia Ramos | Marc Sanchez Jordina Martinez | Classif | 109 83H 26D |
Octubre 2023
DATA | CURSA | DISTANCIA-DESNIVELL | PRIMER/A | SEGON/A | TERCER/A | CLASSIF | PART |
---|---|---|---|---|---|---|---|
29/10/2023 | Lliga't a la vida Trail | 100km | Classif | 129 100H 20D |
|||
29/10/2023 | Lliga't a la vida Trail | 50km | Classif | 75 68H 7D |
|||
29/10/2023 | Cursa de la Dona | 7km D+145m | Mireia Suñé | Candela Segarra | Cristina Almor | Classif | 225 225D |
29/10/2023 | L'Escaldada Trail | 14km D+640m | Adrià Lopez Mavi Gil | Jesus Alvarez Laia Gilibets | Josep Lladó Toma Valeikaite | Classif | 92 69H 23D |
29/10/2023 | Transfronterera | 20,6km D+1495m | Marc Alonso Irati Azkargorta | Jordi Gallego Anna Artal | Jordi Correa Silvia Zuñiga | Classif | 82 60H 22D |
29/10/2023 | Transfronterera | 9km D+669m | Oriol Català Mireia Soler | Mir Dies Miriam Martinez | Joan Lluch Eva Campi | Classif | 57 28H 29D |
29/10/2023 | Cursa de muntanya Besalú | 20km D+792m | Toti Bes Marili Yamilet Banegas | Blai Roca Nicole Millar | Kevin Van Esbroeck Jordina Plana | Classif | 80 65H 15D |
29/10/2023 | Cursa de muntanya Besalú | 13km D+387m | Hugo Triguero Berta Pradell | Emilio Monge Berta Fauró | Dani de Campo Katalin Beistegi | Classif | 101 72H 29D |
29/10/2023 | Cursa Neandertal | 20km D+675m | Robert Marsal Yolanda Martin | Jordi Garcia Foix Ortiz | Carlos Herreras Raquel Fernandez | Classif | 79 70H 9D |
29/10/2023 | Cursa Neandertal | 13km | Pol Mena Diana Carrasco | Jose Antonio Tamayo Aina Tarrida | Flanders Colomé Georgina Saumell | Classif | 47 34H 13D |
29/10/2023 | Trail Pont del Diable | 15km D+400m | Oriol Ferré Laia Gil | Oscar Mendez Carla Gonzalez | Jordi Justicia Beatriz Vazquez | Classif | 150 117H 33D |
29/10/2023 | Trail Pont del Diable | 10km D+222m | Unai Altuna Elena Guijo | Marc Llebaria Maria Olivé | Xavier Ros Sonia Martinez | Classif | 124 72H 52D |
29/10/2023 | Marató de Collserola | 42km D+900m | Daniel Cazalla Anais Muñoz | Ruben Bona Cristina Terrades | Oscar Monje Mireia Sancho | Classif | 128 119H 9D |
29/10/2023 | Marató de Collserola | 21km D+760m | Mohamed Bali Cristina Moreno | Joan Frago Nuria Da Silva | Miquel Castellote Julia Herrero | Classif | 320 264H 56D |
29/10/2023 | Primera Marató de Muntanya de Catalunya | 42km D+1800m | Pere Aurell Cèlia Balcells | Aniol Riba Montse Martinez | Karim Cabeo Claudia Bigas | Classif | 170 154H 16D |
29/10/2023 | Primera Marató de Muntanya de Catalunya | 21km D+850m | Adrian Martin Lorena Cubillas | David Dalmau Carla Miquel | Juan Martinez Aina Siscart | Classif | 311 251H 60D |
29/10/2023 | Primera Marató de Muntanya de Catalunya | 12km D+330m | Roger Comellas Laura Gomez | Raúl Cruz Carla Ràfols | Jordi Cifuentes ninfa Estela Chavez | Classif | 422 249H 173D |
29/10/2023 | Cursa Punta de l'Home | 21km D+1000m | Abel Peralta Laia Solé | Mateu Navarro Sandra Burgués | Paul Iacob Sandra Vidiella | Classif | 54 43H 11D |
29/10/2023 | Cursa Punta de l'Home | 16km D+600m | Enric Caballé Julia Mestre | Joel Marmol Marta Malràs | Ruben Casals Raquel Santamaria | Classif | 52 38H 14D |
29/10/2023 | Cursa Punta de l'Home JUVENIL | 12km D+250m | Alex Mestre Anna Rebull | Gemma Chavarria | Classif | 3 1H 2D |
|
29/10/2023 | Cursa Punta de l'Home CADET | 9km D+150m | Nizar Hernandez | Arnau Chavarria | Classif | 2 2H |
|
29/10/2023 | Cursa Punta de l'Home INFANTIL | 5km D+50m | Martin Sesé Cora Sesé | Miquel Buera Dunia Sesé | Biel Sediki Emma Sabaté | Classif | 9 6H 3D |
29/10/2023 | Trail Fem Sui | 29,5km D+1600m | Pau Lleixà Maria Benito | Sergi Beltran Eva Cristina Llobat | Oriol Marin Ivet Navarro | Classif | 80 68H 12D |
29/10/2023 | Trail Fem Sui | 18km D+566m | Oriol Forns Cristina Álvarez | Adrià Navarrete Laura Parer | Nil Oliver Mireia Lüscher | Classif | 56 38H 18D |
29/10/2023 | Trail Fem Sui JUNIOR | 18km D+566m | Lluc Torné | Nil Alonso | Oriol Gibert | Classif | 3 3H |
29/10/2023 | Trail Fem Sui JUVENIL | 11,5km D+264m | Jorge Font Lucia Martinez | Ramon Pujol Claudia Martin | Biel Rasero | Classif | 5 3H 2D |
29/10/2023 | Trail Fem Sui CADET | 9,5km D+188m | Nil Rovira Laia Alonso | Alex Canyada Bruna Torrentbo | Roger Vilardell Zoe de Haro | Classif | 9 6H 3D |
29/10/2023 | Trail Fem Sui INFANTIL | 5km D+132m | Ernest Torrent Carla Valldeoriola | Joan Martinez Blanca Martin | Bernat Rueda Ona Gros | Classif | 19 14H 5D |
29/10/2023 | Trail Fem Sui MINIS | 3,5km | Nil Güell Jana Martinez | Jordi Soro Georgina Ferré | Niu Busom Ona Pijoan | Classif | 8 5H 3D |
29/10/2023 | Trail Fem Sui MINIS | 2,5km | Martí Donnay Ninona Serra | Biel Blasco Paula Tuset | Didac Gracia Arlet Alcaraz | Classif | 16 8H 8D |
29/10/2023 | Trail Fem Sui MINIS | 1,5km | Martí López Laia Rodriguez | Quim Font Berta Ribalta | Martí Prims Jana Pijoan | Classif | 22 15H 7D |
29/10/2023 | Trail Fem Sui MINIS | 0,7km | Liam Alonso Ivet Buil | Nebot Avoocaat Emma Martinez | Guerau Soro Arlet blasco | Classif | 20 13H 7D |
28/10/2023 | Cursa Antoni Camarasa | 17km D+480m | Sergi Vazquez Paula Lopez | Jordi Beneria Leila Romero | Albert Marsol Mar Bosch | Classif | 116 75H 41D |
28/10/2023 | Cursa Volta a la Maria | 18km D+850m | Pau Llorens Martina Gonfaus | Eduard Fernández Laura Bruch | Cristian Pérez Claudia Roca | Classif | 100 85H 15D |
27/10/2023 | Cursa Volta a la Maria | 5km D+80m | Toni Baños Aina Picas | Biel Vazquez Nuria Cascante | Roger Calsina Marta Mellado | Classif | 57 36H 21D |
22/10/2023 | Cursa muntanya Rellinars | 21km D+770m | Pere Menendez Mariona Blanch | Georgel Comanas Silvia Figa | Jan Prats Carmina Broto | Classif | 108 90H 18D |
22/10/2023 | Cursa muntanya Rellinars | 11km D+386m | Eduard Gonzalez Cristina Milla | Joel Guzman Marta Campmany | Xavi Bel Gemma Rubi | Classif | 119 71H 48D |
22/10/2023 | Corriols de Guardiola | 20km D+700m | Pau Nacenta Lorena Cubillas | Xavier Santasusana Marta Muixí | Joan Farré Irma Chiavazzi | Classif | 90 76H 14D |
22/10/2023 | Corriols de Guardiola | 10km D+300m | Guillem Montiel Rosa Maria Nieto | Lucas Mouret Ivette Sanchez | Àlex Moral Julia Dalmau | Classif | 212 163H 49D |
22/10/2023 | Corriols de Guardiola | 5km D+330m | Aleix Ferrero Carla Valldeoriola | Guiu Cors Erica Ginestà | Jan Montiel Alba Carol | Classif | 222 125H 97D |
22/10/2023 | Cursa Sant Galderic | 21km D+708m | Jan Castillo Meritxell Parareda | Xavi Prims Cristina Terraza | Jordi Uró Laura Soler | Classif | 54 44H 11D |
22/10/2023 | Cursa Sant Galderic | 10km D+305m | Bernat Molist Marta Pallas | Isma Casadesus Mireia Prat | Joan Alvarez Elena Arias | Classif | 115 77H 38D |
22/10/2023 | Cursa Entre Vinyes Celler Tomas Cusine | 14km D+480m | Paul Iacob Carolina Rius | Albert Salvadó Alba Cabasés | Kilian Rius Alina Cristina Adi | Classif | 26 20H 6D |
22/10/2023 | Cursa Entre Vinyes Celler Tomas Cusine | 7km D+116m | Guillem Rovira Georgina Vila | Martí Montemayor Aina Cester | Oscar Mocé Isabel Alonso | Classif | 133 61H 72D |
22/10/2023 | Marxa dels Roures | 26km D+1600m | Vicent Herrera Susana Rivero | Eloi Pallarès Nuria Noguera | Mohamed Jaadi Nuria Català | Classif | 81 71H 10D |
22/10/2023 | Marxa dels Roures | 15km D+750m | Enric Caballé Laia Guinovart | Lluis Barbé Silvia Lopez | Dani Garcia Raquel Siles | Classif | 151 102H 49D |
22/10/2023 | Cursa 4 Passos | 5km D+10m | Hugo Dominguez Laura Pallejà | Samuel Solis Angelina Diaz | Carlos Nuel Elena Guijo | Classif | 118 43H 75D |
21/10/2023 | Mitja del Castell | 22km D+1260m | Nanet Lopez Maria Castellvi | Petr Groh Mun Casadesus | Tonino Trepat Nuria Aquilue | Classif | 93 78H 15D |
21/10/2023 | Mitja del Castell | 14km D+690m | Sergio Carrique Carla Rafols | David Gutierrez Estibaliz Torralba | Ricard Groh Marina Bosch | Classif | 150 109H 41D |
21/10/2023 | Cross Santa Margarida i els Monjos | 10km | Manuel Torres Elisabet Rodriguez | Mykhaylo Kordyukov Patri Garcia | Cosme Pon Esther Pascual | Classif | 117 93H 24D |
21/10/2023 | Cross Santa Margarida i els Monjos | 5km | Joan Sella Nissrim Marzouk | Marc Mañe Karen Fordham | Victor Lasquibar Susana Campillo | Classif | 108 74H 34D |
21/10/2023 | La nocturna Trinxavambes | 18km D+650m | David Soto Sara Sanante | Gaspar Bartra Montse Gracia | Pau Aguirre Montse Fernandez | Classif | 75 60H 15D |
21/10/2023 | La nocturna Trinxavambes | 10km D+450m | Jordi Cifuentes Aïda Cusac | Jordi Gallego Silvia Roca | Oriol Lario Helena Huguet | Classif | 94 72H 22D |
21/10/2023 | Trepitja Garrotxa | 84km D+4750m | Sau Domenech Ester Franch | Alejandro Villarino Ludmila Hassan | Fernando Lozano Mireia Dosil | Classif | 35 30H 5D |
21/10/2023 | Trepitja Garrotxa | 53km D+2900m | Santi Puig Teresa Mas | Enrique Gomis Eli Demonjó | Sergi Masip Judit Pascual | Classif | 71 62H 9D |
21/10/2023 | Trepitja Garrotxa | 23km D+1200m | Pep Prats Aina Cusí | Joel Vila Sara Adroher | Gerard Martinez Raquel Bosch | Classif | 135 112H 24D |
21/10/2023 | Trepitja Garrotxa | 13km D+550m | Oriol Català Cristina Solé | Jordi Roura Bea Prior | Gerard Morera Carla Pagès | Classif | 132 81H 51D |
21/10/2023 | Trepitja Garrotxa | 9km D+300m | Pol Ruiz Laura Lozera | Aitor Espinosa Olga Calm | Ferran Pradas Elena Marti | Classif | 31 15H 16D |
20-22/10/2023 | Brama Stage Run * 3 etapes | 100km D+6100m | Carmelo González Nina Brenn | Àlex Urbina Estel Roig | Oscar Tato Mavi Gil | Classif | 66 46H 20D |
20-22/10/2023 | Brama Stage Run * 3 etapes | 80km D+4100m | Xevi Guinovart Silvia Canals | Koen Willems Mar Bessas | Dani Pons Karolina Cipro | Classif | 34 24H 10D |
20-22/10/2023 | Brama Stage Run * 3 etapes | 60km D+3000m | Oscar Lopez Mesi Arcos | Carlos Lopez Pilar Fernandez | Victor Garcia Sara Ricart | Classif | 38 18H 20D |
15/10/2023 | Marxa Bonesvalls | 31km D+1193m | Javier Gallardo Monica Vives | Aissa Sabeur Imma Badell | Manel Nuñez Carolina Cantero | Classif | 49 41H 8D |
15/10/2023 | Marxa Bonesvalls | 15km D+596m | Ruben Garre Maria Ruiz | Tonino Trepat Gemma Romeral | Omar Maiz Natalia Rodriguez | Classif | 234 154H 80D |
15/10/2023 | La Megalítica | 22,22km D+791m | Bruno Salvatella Alfonsina Peppa | Mateu Navarro Alba Espinales | Sergi Llorente Ruth Noemi Ilias | Classif | 210 175H 35D |
15/10/2023 | La Megalítica | 11,24km D+263m | Marc Valls Martina Alemany | Marc Cazorla Meritxell Fabregat | Enrique Luque Sabrina Piza | Classif | 235 157H 78D |
15/10/2023 | La Megalítica | 5km D+100m | Sergi Ariaca Rebeca Suarez | Carlos Gámez Mamen del Castillo | Pau Marquès Sonia Gordillo | Classif | 100 55H 45D |
15/10/2023 | Olla de Tapis | 21,4km D+1100m | Ludovic Fernandez Aina Cusí | Miquel Cruz Laia Calzada | Aimar Velez Alexandra Fischer | Classif | 92 71H 21D |
15/10/2023 | Olla de Tapis | 8,3km D+300m | Fabian Carmona Cristina Dominguez | Bruno Villan Carolina Peña | Kilian Barbeta M. Angels Carreras | Classif | 230 120H 110D |
15/10/2023 | Vertical Urgellet | 5,7km D+791m | Oriol Català Lidia Puyals | Alan Rubi Silvia Zuñiga | Jordi Gallego Julia Herrero | Classif | 67 47H 20D |
15/10/2023 | Vertikalm | 5km D+975m | Marcel Romaní Mireia Hernández | Lluisma Mas Rosa Maria Nieto | David Soler Carla Lopez | Classif | 61 50H 11D |
15/10/2023 | Vertikalm JUNIOR | 5km D+975m | Aniol Pujiula | Nil Alonso | Ramon Solano | Classif | 5 5H |
15/10/2023 | Vertikalm JUVENIL | 5km D+975m | Albert Soler | Raul Arpal | Jorge Font | Classif | 5 5H |
15/10/2023 | Vertikalm OPEN | 5km D+975m | Joan Ramon Ruiz Marta Bernal | Javier Vazquez Meritxell Espelt | Sergi Tolosa Alba Gosalves | Classif | 10 7H 3D |
15/10/2023 | Vertikalm CADET | 2,5km | Biel Sagués Uma Plans | Joan Guitaras Claudia Llessuy | Marc Font Laia Alonso | Classif | 11 8H 3D |
15/10/2023 | Vertikalm INFANTIL | 2,5km | Pol Mena Aina Roca | Guiu Cors Mar Frances Woolley | Ferran Muñoz Ona Gros | Classif | 13 9H 4D |
15/10/2023 | Cursa Serra de les Fites | 25km D+1100m | Abel Peralta Alina Pintilie | Franc Rallo Laia Llauradó | Santi Monreal Angels Borras | Classif | 36 27H 9D |
15/10/2023 | Cursa Serra de les Fites EXPRESS | 18km D+700m | Agusti Roc Jackeline Gomez | Sergio Rafales Ariadna Luque | Marc Llebaria Julia Mestre | Classif | 48 34H 14D |
15/10/2023 | Cursa Serra de les Fites JUNIOR | 18km D+700m | Blai Alabart | Roger Balsebre | Oriol Gibert | Classif | 3 3H |
15/10/2023 | Cursa Serra de les Fites JUVENIL | 13km D+350m | Alex Mestre Anna Rebull | Ezequiel León Gemma Chavarria | Classif | 4 2H 2D |
|
15/10/2023 | Cursa Serra de les Fites CADET | 13km D+350m | Nizar Hernandez | Arnau Chavarria | Classif | 2 2H |
|
15/10/2023 | Cursa Serra de les Fites INFANTIL | 5km | Jordi Canals | Classif | 1 1H |
||
14/10/2023 | Trail No Limits | 23km D+817m | Angel Nieto Gemma Vilella | Oriol Lario Fernanda Alves | Antoni Guixà Anna Carles | Classif | 91 74H 17D |
14/10/2023 | Trail No Limits | 12,5km D+450m | Jordi Camats Carolina Sanchez | Adrià Escola Judit Verdes | Albert Ibars Judit Sanchez | Classif | 187 117H 70D |
14/10/2023 | Trail del Bisaura | 55km D+3600m | Victor del Águila Anna Pujol | Jesús Álvarez Anna Ongaro | Nil Corominas Manu Vilaseca | Classif | 355 319H 39D |
14/10/2023 | Trail del Bisaura | 26km D+1500m | Arnau Montiel Clara Vallès | Jonatan Mora Ester Puig | Jordi Pujol Sonia Lopez | Classif | 414 318H 96D |
14/10/2023 | Trail del Bisaura | 14km D+700m | Gabriel Crosas Laura Bardolet | Aleix Sellarés Ari Carbonell | Gerard Fiol Silvia Roca | Classif | 411 246H 165D |
08/10/2023 | Cabra's Trail Run | 14km D+650m | Lluis Aguilà Alfonsina Peppa | Jonathan Romeo Maria Hernández | Carlos Bueno Alba Gallardo | Classif | 55 39H 16F |
08/10/2023 | Cabra's Trail Run | 7km D+250m | Manel Pujadas Alena Voronina | Joan Bernat Cloe Capdevila | Juan Daniel Castillero Judith Artigas | Classif | 45 33H 12D |
08/10/2023 | Trail Les Tres Fonts | 12,7km D+317m | David Alvarez Trini Serrano | Álvaro Lopez Silvia Madrona | Ignacio Goñi Raquel Cordoba | Classif | 345 269H 76D |
08/10/2023 | Cursa del Torró | 10km D+42m | Roger Suria Carla Dominguez | Sancho Ayala Rosamari Carulla | Bernat Llop Eva Lopez | Classif | 85 63H 22D |
08/10/2023 | Cursa del Torró | 5km D+52m | Abdessamad Elouardi Marina Suria | Roger Solanes Marina Balagueró | Albert Marsol Claudia Pérez | Classif | 82 52H 30D |
08/10/2023 | KOM Trail | 24km D+673m | Xavi Prims Vane Obis | Gaspar del Rio Mariona Jordà | Albert Olga Sierra | Classif | 57 51H 6D |
08/10/2023 | KOM Trail | 12km D+278m | David S Marta | Oriol Forns Laia Ardite | Robert Herrera Clàudia Gonzalez | Classif | 71 49H 22D |
08/10/2023 | Cursa Alta Segarra | 24,3km D+1024m | Ferran Rosell Mavi Gil | Gerard Vila Laura Mota | Xavier Solsona Belen Simarro | Classif | 44 38H 6D |
08/10/2023 | Cursa Alta Segarra | 10,2km D+406m | Xavier Balagué Judit Verdés | Albert Vall Anna Vilà | Jofre Torné Berta Culell | Classif | 185 114H 71D |
08/10/2023 | Historic Trail Calafell | 18km D+630m | Arnau Montaner Milos Mallol | Gerard Morgado Jenny Arasil | Manuel Torres Foix Ortiz | Classif | 144 115H 29D |
08/10/2023 | Historic Trail Calafell | 11km D+330m | Uri Ferré Ilargi Lopez | Jose Miguel López Berta Romero | Victor Porto Gemma Herrera | Classif | 228 138H 90D |
08/10/2023 | Campionat Maqui Castelltallat | 14km | Noel Rio Aina Siscart | Guiu Cors Toma Valeikaite | Marc Malé Nona Mestres | Classif | 101 74H 27D |
08/10/2023 | La Foranca | 20km D+1080m | Jordi Gallego Judit Inglés | Guillem Sanchez Silvia Zuñiga | Cesc Coll Lidia Puyals | Classif | 53 42H 11D |
08/10/2023 | La Foranca | 12km D+680m | Oriol Català Carmen Costa | Oleguer Urgeles Miriam Martinez | Lluis Salcedo Berta Ribas | Classif | 121 58H 63D |
08/10/2023 | La Foranca | 3km D+160m | Alex Piñol Ona Calvet | Marc Piñol Martina Guiu | Albert Fernandez Jana Cesena | Classif | 50 32H 18D |
08/10/2023 | Ultra Trail Serra de Monsant | 27km D+1200m | Ramon Caballeria Eva Cristina Llobat | Sergi Beltran Maria Benito | Jose Antonio Perez Montse Barrera | Classif | 227 152H 75D |
08/10/2023 | Ultra Trail Serra de Monsant | 13km D+640m | Lluc Torné Carla Gonzalez | Nil Alonso Laia Guinovart | Eduard Barrios Lucia Martinez | Classif | 175 109H 66D |
08/10/2023 | Ultra Trail Serra de Monsant | 7km D+200m | Nil Rovira Laia Alonso | Àlex Canyada Duina Borredà | Gerard Lopez Zoe de Haro | Classif | 19 16H 3D |
08/10/2023 | Cursa Tivissa | 20km D+1464m | Josep Benaiges Margarita Mateu | Jose Maria Garcia Elisabet Llaó | Narcis Franch Anna Segarra | Classif | 70 58H 12D |
08/10/2023 | Cursa Tivissa | 9km D+644m | Carlos Pitarque Paula Freixes | Josep Ferré Andrea Peiró | Jordi Alaña Maria Asenjo | Classif | 72 51H 21D |
08/10/2023 | Cronoescalada Santa Fe | 0,8km D+33m | Xavier Casanovas Marta Amat | Eloy Ripollès Selma Hernández | Oriol Vilaplana Laura Ventura | Classif | 31 24H 7D |
08/10/2023 | Gerbtrail | 23km D+1100m | Oscar Sobrado Anna Cisquella | Sergi Vazquez Naiara Martinez | Eduard Solanes Anna Carles | Classif | 163 134H 29D |
08/10/2023 | Olla Clàssica | 21,5km D+1940m | Robert Pkemoi Nuria Gil | Alain Santamaria Rosa Maria Lara | Miquel Corbera Noemie Vachon | Classif | 534 449H 85D |
08/10/2023 | Olla Junior | 12,5km D+1085m | Lluis Puigvert Gabriela Lasalle | Pep Mirabet Martina Gonfaus | Aniol Pujiula Laura Ordiales | Classif | 63 41H 22D |
08/10/2023 | Olleta | 6,5km D+315m | Bernat Vilana Alba Capell | Gil Valldeoriola Anna Velasco | Iu Gros Ariadna Camacho | Classif | 116 66H 50D |
07/10/2023 | Ultra Trail Serra de Monsant | 63km D+3300m | Julen Calvó Roser Español | Francisco José Diaz Laia Gilibets | Isaac Salvat Covi Robles | Classif | 103 91H 12D |
07/10/2023 | Ultra Trail Serra de Monsant | 41km D+2100m | Pablo Antonio Aranda Claudia Mola | Omar Molina Hildur Adalsteindottir | Jordi Serra Eva Gonzalez | Classif | 101 80H 21D |
07/10/2023 | Olla Vertical Junior | 2km D+500m | Biel Sagués Aina Roca | Joan Guiteras Ona Gros | Pol Mena | Classif | 11 9H 2D |
07/10/2023 | Olla Vertical | 4km D+949m | Jordi Alis Mireia Hernández | Esteban Herrero Pilar Medina | David Soler Rosa Maria Nieto | Classif | 123 93H 30D |
07/10/2023 | Cursa muntanya de les Guineus | 9,5km D+400m | Roger Embid Tania Luque | Eduard Villalba Anna Pardina | Eduard Zamora Alba Higuera | Classif | 67 48H 19D |
06/10/2023 | Olla de Núria Nocturna | 12km D+940m | Roger Virgili Ari Carbonell | Jordi Borralleras Erola Tortades | Aleix Coch Miriam Moreno | Classif | 24 17H 7D |
01/10/2023 | Mitja Pirineu | 21km D+1450m | Miquel Corbera Rosa Maria Lara | Jan Torrella Caitlin Fielder | Fabrián Venero Gisela Carrión | Classif | 782 519H 263D |
01/10/2023 | Trail dels Lluerts | 15km | Miquel Cruz Hannah Clergue | Diarga Gano Hugas Sara Gomez | Carles Muñoz Carme Camps | Classif | 52 41H 11D |
01/10/2023 | Cursa Castell d'Olèrdola | 11,7km | Arnau Montaner Jackeline Gomez | Eloy Ripollès Mar Besas | Nil Solà Laura Rius | Classif | 120 93H 27F |
01/10/2023 | La Cameta Coixa | 20,3km D+1206m | Zaid Ait Malek Sandra Burgués | Diego Cardozo Laia Solé | Lluisma Mas Alina Pintilie | Classif | 96 77H 19D |
01/10/2023 | La Cameta Coixa JUNIOR | 16,5km D+950m | Nerea Sanahuja | Classif | 1 1D |
||
01/10/2023 | La Cameta Coixa JUVENIL | 11km D+550m | Ezequiel Leon Anna Rebull | Classif | 2 1H 1D |
||
01/10/2023 | La Cameta Coixa INFANTIL | 4,5km D+200m | Jordi Canals Emma Sabaté | Roger Gallego | Sergi Sanahuja | Classif | 4 3H 1D |
01/10/2023 | Cursa del Margalló | 22km D+780m | Alejandro Cabrero Mònica Vives | Enrique Gomis Anaïs Muñoz | Vicens Ríos Montse Barrera | Classif | 93 77H 16D |
01/10/2023 | Cursa del Margalló | 14km D+460m | Gerard Gil Silvia González | Victor Sánchez Alice Asbury | Pedro Pérez Myriam De Lafforest | Classif | 151 109H 42D |
01/10/2023 | Marxa dels Termes | 22km D+770m | Roger Martinez Esther Gil | Karim Cabeo Miriam Moreno | Carles Perez Jessica Brillas | Classif | 214 160H 54D |
Setembre 2023
DATA | CURSA | DISTANCIA-DESNIVELL | PRIMER/A | SEGON/A | TERCER/A | CLASSIF | PART |
---|---|---|---|---|---|---|---|
30/09/2023 | Nit Pirineu | 100km D+6600m | Miguel Arsénio Marta Molist | Miguel Heras M Mercedes Pila | Rodrigo Monasor Ragna Debats | Classif | 898 820H 78D |
30/09/2023 | Nit Pirineu | 42km D+2800m | Robert Pkemoi Júlia Font | Roberto Delorenzi Inés Astrain | Victor del Águila Ruth Croft | Classif | 1065 894H 171D |
30/09/2023 | Nit Pirineu | 5km D+860m | Gabin Ageron Marta García | Ïu Net Silvia Lara | Pere Rullan Gabriela Lasalle | Classif | 178 133H 45D |
24/09/2023 | Ventallonina | 13km | Hugo Triguero Ariadna Jofre | Gerard Morera Marili Banegas | Dani Duran Neus Colomer | Classif | 79 56H 23D |
24/09/2023 | Ventallonina | 8km | Bruno Villan Carmen M Rodriguez | Arnau Marca Irene Perez | David Felip Paula Villariezo | Classif | 249 106H 143D |
24/09/2023 | Trail Senders del Penedès | 12,7km D+144m | Jordi Garcia Jackeline Gomez | Manuel Torres Lourdes Puiggros | Nil Puchol Mari Olaya | Classif | 158 120H 38D |
24/09/2023 | Trail Senders del Penedès | 5,5km D+54m | Victor Lasquibar Bruna Pascual | Ibrahima Diallo Cristina Escardó | David Bertran Eva Sauleda | Classif | 100 60H 40D |
24/09/2023 | La Banyerenca | 13km | Jorge Danoz Mesi Arcos | Gerard Gil Laura Perez | Sebastian Gomez Ester Yuste | Classif | 83 60H 23D |
24/09/2023 | Montpedró Trail | 28km D+1600m | Pau Torné Mònica Maya | Jordi Beneria Núria Noguera | David Martin Helena Frutos | Classif | 29 25H 4D |
24/09/2023 | Montpedró Trail | 19km D+900m | Oscar Monclús Cristina Alvarez | Álex Beltran Anna Jové | Jordi Camats Nuria Martorell | Classif | 90 64H 26D |
24/09/2023 | Cursa Castell de Montesquiu | 12km D+440m | Marc Traserra Helena Mercader | Carlos Herreras Ari Carbonell | Nil Gaja Toma Valeikaite | Classif | 129 105H 24D |
24/09/2023 | Cursa Castell de Montesquiu | 5km D+200m | Oriol Pujol Elisenda Marchuet | Isma Casadesús Emma Victori | Javier Vazquez Julia Perez | Classif | 39 23H 16D |
24/09/2023 | Pujada al Montsià | 25km D+1200m | Edu Hernández Núria Gil | Sergi Beltran Clara Vallès | Genís Porqueras Carla Esclusa | Classif | 127 103H 24D |
24/09/2023 | Pujada al Montsià JUNIOR | 17,5km D+688m | Lluc Torné | Lleïr Barcons | Nil Alonso | Classif | 7 7H |
24/09/2023 | Pujada al Montsià JUVENIL | 17,5km D+688m | Pere Menéndez Clàudia Martin | Álex Moral Rut Córdoba | Erik Zurita Anna Rebull | Classif | 15 11H 4D |
24/09/2023 | Pujada al Montsià CADET | 14,5km D+514m | Biel Sagués Laia Alonso | Jan Puigvert Bruna Miralpeix | Joan Guitaras Bruna Torrentbo | Classif | 15 11H 4D |
24/09/2023 | Pujada al Montsià INFANTIL | 6,2km D+175m | Pol Mena Aina Roca | Ernest Torrent Blanca Martin | Joan Martínez Ona Gros | Classif | 21 14H 7D |
24/09/2023 | Pujada al Montsià EXPRESS | 17,5km D+688m | Juan García Ainara Galarza | Gerard Rodriguez Ariadna Luque | Josep Puigdevall Marta Malras | Classif | 85 61H 24D |
24/09/2023 | Pujada al Montsià EXPRESS | 14,5km D+514m | Gerard Roca Julia Rius | Ivan Cardona Nuria Chavarria | Jordi Cordoba Rosmary Evans | Classif | 67 37H 30D |
24/09/2023 | Volta als volcans d'Olot | 13km D+500m | Jordi Roura Corali Jou | Carles Galobardes Barbara Badosa | David Soto Judit Sanchez | Classif | 189 122H 67D |
17/09/2023 | Trail Els Miradors | 9,5km D+370m | Ivan Perez Ariadna Marine | Alex Romero Mercè Tost | Eric Mestre Ester Ricart | Classif | 114 78H 36D |
17/09/2023 | Cursa del Sot | 21km D+700m | Lluis Ruiz Lorena Cubillas | Jose Antonio Perez Fatima Bermudo | Jaume Gonzalez Meritxell Parareda | Classif | 83 72H 11D |
17/09/2023 | Cursa del Sot | 14km D+400m | Berni Hernandez Sandra Sancho | Jordi Gallego Nuria Avileo | Jose Enrique Martinez Lidia Artero | Classif | 117 79H 38D |
17/09/2023 | Cross Ametlla de Merola | 9,5km D+92m | Youssef Taoussi Elisabet Martin | Ibrahim Ezzaydouni Rebeca Suarez | Xavi Tomasa Laia Andreu | Classif | 111 90H 21D |
17/09/2023 | Cross Ametlla de Merola | 5km D+47m | Arnau Pujols Sandra Martinez | Jorge Danoz Carla Valldeoriola | Sergi Ariaca Jana Ribera | Classif | 97 57H 40D |
17/09/2023 | Cursa Taga 2040 EVO | 28km D+2000m | Alberto Garcia Anna Pujol | Martí Lazaro Maria Miró | David Rovira Marta Puig | Classif | 189 172H 17D |
17/09/2023 | Cursa Taga 2040 EVO | 15km D+900m | Adrià Navarrete Neus Guinovart | David Soto Claudia Sarrate | Gerard Fiol Ivet Navarro | Classif | 101 67H 34D |
17/09/2023 | Cursa Taga 2040 EVO | 9,7km D+500m | Carles Boix Claudia Llesuy | Javier Vazquez Elisabet Bosch | Roger Vilardell Anna Mundó | Classif | 39 13H 26D |
17/09/2023 | Matxixics CADET | 5km | Lluc Pascual Mar Frances | Maiol Creixells Agnes Feliu | Ot Alcobe Gaia Espinos | Classif | 14 6H 8D |
17/09/2023 | Matxixics INFANTIL | 5km | Guerau Carrillo Nekane Prio | Mir Dies Nausicaa Sauqué | Martí Miró Joana Cortés | Classif | 16 6H 10D |
17/09/2023 | Matxixics ALEVI | 3,5km | Quim Pascual Alba Pertegal | Jan Caselles Ribera Mestre | Roc Pont Mercè Grau | Classif | 23 13H 10D |
17/09/2023 | Matxixics BENJAMI | 3,5km | David Sadovici Alba Capell | Jan Miquel Arilla Aran Plens | Marti Roig Aitana Farré | Classif | 28 15H 13D |
17/09/2023 | Matxixics PREBENJAMI | 3,5km | Joan Saltiveri Gala Escur | Aixeus Bernado Sira Muixi | Serni Grau Maura Roig | Classif | 25 16H 9D |
16/09/2023 | Rialp-Matxicots | 50km D+4350m | Carlos Mantero Neus Colomer | Sau Domenech Sabrina Solana | Isaac Salvat/Jan Ballbé Alba Villanova | Classif | 227 193H 34D |
16/09/2023 | Rialp-Matxicots | 21km D+1500m | Nil Bacardit Leire Fernández | Jordi Cifuentes Paula Mata | Oriol Marin Elia Vidal | Classif | 288 200H 88D |
16/09/2023 | Rialp-Matxicots | 10km D+700m | Nil Vilanna Raquel Fernández | Pol Ramirez Clara Janeras | Jordi Llavina Mar Ribas | Classif | 133 68H 65D |
16/09/2023 | L'Enrucada | 15km D+700m | David Angel Rodriguez Laia Cuevas | Oscar Monleon Julia Carrera | Uri Teixido Rebeca Ballesteros | Classif | 152 133H 19D |
16/09/2023 | Cursa Bacus | 10,4km | Classif | 43 36H 7D |
|||
11/09/2023 | Cursa Vila de Falset | 26km D+1700m | Roger Tarrés Cristina Fargas | Ferran Larroya Laura Sanvisens | Joan Pol Vilà Foix Ortiz | Classif | 78 65H 13D |
11/09/2023 | Cursa Vila de Falset | 13km D+513m | Oriol Ferré Laia Guinovart | Enric Garcia Denisa Oprinca | Jordi Cabré Anna Rebull | Classif | 149 98H 51D |
11/09/2023 | La Despertaferro | 11km | Pau Sagué Cristina Vilarnau | Carlus Noguera Marta Romaguera | Manel Pujadas Rosa Teixidor | Classif | 118 83H 35D |
11/09/2023 | La Despertaferro | 6km | Carlos Ferrandez Judit Sanchez | Aleix Cervera Txell Angelats | Marc Mayné Laia Viñals | Classif | 222 96H 126D |
11/09/2023 | Cursa de la Vall del Tenes | 10km D+120m | Blai Hermoso Marta Mesalles | Carles Marin Irene Perales | El Edrissi Reyahi Claudia Bosch | Classif | 128 92H 36D |
10/09/2023 | Cursa Marxa de l'Escurçó | 14km D+732m | Classif | ||||
10/09/2023 | Radikal Estana | 12km D+700m | Jordi Gallego Mireia Monistrol | Oriol Català Lucia Abracchio | Ot Bertran Manon Pinede | Classif | 93 69H 24D |
10/09/2023 | Saldes Xtrail | 21km D+1550m | David Dalmau Eva Mesado | Llorenç Esteve Vanesa Chirveches | Martí Llop Laura Bruch | Classif | 143 111H 32D |
10/09/2023 | Saldes Xtrail | 12km D+550m | Marc Morente Mery Lux | Carles Tapia Meritxell Llambrich | Igor Agea Judit Figuerola | Classif | 54 16H 38D |
10/09/2023 | Cursa al castell de Sant Miquel | 23km D+1300m | Zoel Codola Marili Yamilet Banegas | Toti Bes Marta Bruns | Jose Torres Eli Solanich | Classif | 86 76H 12D |
10/09/2023 | Cursa al castell de Sant Miquel | 15km D+800m | Jordi Rabionet Mariona Amores | Jan Amat Alba Figueras | Lluis Aguilà Carmen M Rodriguez | Classif | 219 157 62D |
09/09/2023 | Saldes Xtrail | 42km D+2600m | Alejandro Villarino Aida Cusac | Nil Corominas Anna Clapés | Luis Miguel Rosario Raquel Fernández | Classif | 132 126H 6D |
09/09/2023 | Saldes Xtrail | 26km D+1400m | Martí Casellas Ariadna Carbonell | Victor Da Costa Sara Adroher | Ferran Barceló Sonia Castellà | Classif | 111 92H 19D |
09/09/2023 | Saldes Xtrail | 10km D+674m | Marc Traserra Silvia Roca | Jordi Gallego Jessica Codina | Jordi Cifuentes Mariabel Cerdà | Classif | 73 44H 29D |
09/09/2023 | La Gurrinada | 11,5km D+330m | David Soto Kamala Prio | Oriol Prat Maribel Martos | Ernesto Millan Marina Vilardell | Classif | 109 94H 15D |
09/09/2023 | Burriac Atac | 21,4km D+1090m | Sintu Vives Julia Solà | Sergi Puigmal Marta Maldonado | Marc Grajal Montse Gracia | Classif | 318 260H 58D |
09/09/2023 | Burriac Atac | 15,7km D+650m | Aimar Velez Mercè Colomera | Eduard Adsuar Eva Quirant | Oleguer Urgeles Anna Barba | Classif | 310 216H 94D |
09/09/2023 | Senglar Trail | 19km D+800m | Diego Cardozo Anna Cisquella | Angel Nieto Gemma Vilella | Ivan Menchon Olga Navarro | Classif | 85 67H 18D |
09/09/2023 | Senglar Trail | 11km D+380m | Eduard Solanes Sandra Luque | Marti Sabater Susana Nieto | Xavier Torrecillas Gala Noguera | Classif | 104 57H 47D |
09/09/2023 | Cross del Carme | 5km | David Borras Elena Segura | Jordi Monne Alicia Avila | Bernat Rueda Laura Mercader | Classif | 29 23H 6D |
03/09/2023 | Cursa de la Vinya i el Pàmpol | 21km D+418m | Kilian Garcia Lourdes Puiggros | Oriol Rodriguez Eva Lopez | Pau Bogunyà Mar Besas | Classif | 97 77H 20D |
03/09/2023 | Cursa de la Vinya i el Pàmpol | 10km D+150m | Jose Garcia Esther Cruz | El Edrissi Reyahi Anais Muñoz | Jorge Manzano Eva Roca | Classif | 254 183H 71D |
03/09/2023 | Cursa dels Poblats Ibèrics | 15,5km D+600m | Adrián Martín Carla Ràfols | Carles Pérez Jackeline Gomez | Juan Martinez Sonia Castellà | Classif | 200 163H 37D |
03/09/2023 | Cursa dels Poblats Ibèrics | 10,5km D+425m | Alex Moral Sandra Sancho | Ruben Lopez Carmen Gomez | Roger Zurita Eva Palma | Classif | 145 101H 44D |
03/09/2023 | La Marrana Skyrace | 23km D+1900m | Jordi Gallego Rosa Maria Nieto | Genis Bayes Vane Obis | Jan Puigvert Irina Pujol | Classif | 182 112H 70D |
03/09/2023 | La Marrana Skyrace | 11km D+1100m | Josep Pagès Nuria Hospital | Albert Pujol Clara Vallès | Joan Riutort Helena Mercader | Classif | 222 184H 38D |
02/09/2023 | Vertical Prat | 6,5km D+756m | Guillem Sanchez Lidia Puyals | Marc Alonso Maria Miró | Ot Bertran Roser Español | Classif | 54 40H 14D |
02/09/2023 | Bruixes Trail Montmagastre | 17km D+700m | Ángel Nieto Anna Cisquella | Josep M Segura Fernanda Alves | Martí Sabater Gemma Vilella | Classif | 95 67H 28D |
02/09/2023 | Cursa Tossal de les Tenalles | 10km | Sergi Contreras Ariadna Jofre | Oscar Beneit Aïda Tugues | Alexandre Tassies Maite Ruestes | Classif | 45 35H 10D |
02/09/2023 | Cursa Tossal de les Tenalles | 6km | Jordi Camats M Carme Altisent | Ema Sebilan Maria Tiscar | Jose Pereira Carlota Niubó | Classif | 52 31H 21D |
Agost 2023
DATA | CURSA | DISTANCIA-DESNIVELL | PRIMER/A | SEGON/A | TERCER/A | CLASSIF | PART |
---|---|---|---|---|---|---|---|
27/08/2023 | Corsa 15 pobles | 21km D+1130m | Xoan Falcó Laia Llauradó | Josep Joaquim Gassull Belen Barés | Josep Benaiges Laia Guinovart | Classif | 120 86H 34D |
27/08/2023 | Corsa 15 pobles | 11km D+491m | Lluis Barbé Lola Cavero | Carlos Llerandi Sara Beltran | Marko Usabiaga Jordi Llaberia | Classif | 90 54H 36D |
27/08/2023 | Corsa 15 pobles JUVENIL | 5km | Peir Vicente Duina Borreda | Matiu Vicente Berta Bonilla | Quim Pascual Ruth Diaz | Classif | 39 24H 15D |
26/08/2023 | Trail Tocasons | 12km D+400m | Cesko Compte Helena Mercader | Jordi Gallego Laia Trias | Lluis Aguilà Ariadna Carbonell | Classif | 174 129H 45D |
20/08/2023 | Verticalp Skyrace | 7,4km D+1446m | Pere Rullan Rosa Maria Nieto | Jordi Bolet Claudia Galicia | David Soler Tina Bes | Classif | 168 129H 39D |
20/08/2023 | Verticalp Skyrace INFANTIL | 5km D+800m | Marc Ros Jara Sunyer | Pau Julià Olivia Carreras | Aleix Julià Julia Magriñà | Classif | 10 7H 3D |
20/08/2023 | Verticalp Skyrace CADET | 5km D+800m | Gil Rocias Mariona Rovira | Nacho Cespedes Laia Alonso | Daniel Torner | Classif | 8 6H 2D |
20/08/2023 | Verticalp Skyrace ALEVI | 3,5km D+600m | Albert Fernandez Arlet Montero | Max Sugrañes Marta Ballester | Oriol Gol Clara Ros | Classif | 17 14H 3D |
20/08/2023 | Verticalp Skyrace PRE-BENJAMI | 1,5km D+260m | Genís Ramoneda Cloe Capdevila | Xavier Biosla Alix François | Eric Nesdale Iris Rigola | Classif | 26 14H 12D |
20/08/2023 | Verticalp Skyrace BENJAMI | 1,5km D+260m | Alex Carreras Ona Lopez | Miquel Ingelmo Queralt Dorca | Inuk Relaño Lia Ferres | Classif | 31 17H 14D |
19/08/2023 | Vertical La Bandera | 1,2km D+540m | Josep Morales Lorena Cubillas | Jan Ballbè Montserrat Moya | Lluis Ruiz Clàudia Llesuy | Classif | 126 100H 26D |
19/08/2023 | Vertical La Bandera INFANTIL | 2km | Aran Bruna Ines Eguizabal | Guiu Bruna Aina Arnalot | Aran Villalba Irene Tintoré | Classif | 19 10H 9D |
19/08/2023 | Montlude Skyrace | 32km D+2900m | Erlantz Diaz Marta Riba | Marc Gasa Celia Tajada | Luis Miguel Rosario Beatriz Vazquez | Classif | 113 94H 19D |
19/08/2023 | Montlude Skyrace | 10km D+500m | Jordi Cortes Beatriz Pozo | Samuel Faivre-Duboz Anna Jove | Pol Riera Davinia Cardona | Classif | 111 72H 39D |
18/08/2023 | Cursa del Gos | 10km | Juanma Fernandez Aïda Tugues | Marc Collado Elisa Lladós | Jordi Camats M Carme Altisent | Classif | 53 43H 10D |
15/08/2023 | Cursa del Miner de Ferro | 13km D+350m | Lluis Albert Espinós Irene Rodriguez | Marc Massagué Silvia Pallarès | Alberto Díaz Mary Pérez | Classif | 164 140H 24D |
13/08/2023 | La Clàssica Vall d'Aro Series | 16,5km D+377m | Lluis Aguilà Blanca Batlle | Carles Paredes Elisabet Martin | Ferri Ayats Silvia Roca | Classif | 144 114H 30D |
13/08/2023 | Cursa del Fau | 24km D+1100m | Victor da Costa Bea Prior | Josep Pagès Itziar Roji | Miquel Cruz Loreto Diez | Classif | 75 66H 9D |
13/08/2023 | Cursa del Fau | 18km D+950m | Pau Serra Marta Agustí | Miquel Antonio Alba Figueras | Thomas Villard Elena Adan | Classif | 141 90H 51D |
13/08/2023 | Cursa del Fau | 9km D+400m | Jordi Solé Cristina Dominguez | Dani Pagès Paula Aza | Kilian Barbeta Bruna Miralpeix | Classif | 233 130H 103D |
13/08/2023 | Trail Moixeró | 36km D+2200m | Pere Rullan Jessica Tipan | Jorge Aibar Kellie Angel | Albert Llonch Obdulia Obrero | Classif | 214 192H 22D |
13/08/2023 | Trail Moixeró | 24km D+1100m | Albert García Clàudia Sabata | Dmitrii Korneev Alisa Prokhorova | Marcos Manen Nuria Florencio | Classif | 201 153H 48D |
13/08/2023 | Trail Moixeró | 12km D+850m | Pol Cunill Martina Alemany | Bernat Tarrés Marina Martinez | Àlex Moral Sandra Atienza | Classif | 90 60H 30D |
12/08/2023 | Trail Moixeró KV Roca Tiraval | 3,5km D+700m | Wifred Lladó Maialen San Sebastian | Josep Lladó Inmaculada Herrera | Jordi Vidal Berta Burguete | Classif | 18 13H 5D |
12/08/2023 | Trail MoixeróXS | 5km D+220m | Roger Corominas Berta Galan | Pablo Fernandez Janna Nasirov | Jan Macià Jara Sunyer | Classif | 9 5H 4D |
12/08/2023 | Trail MoixeróXS | 2,85km D+150m | Oriol Gol Roza Nasirov | Marc Boix Nausicaa Sauqué | Pol Carulla Valentina Pinilla | Classif | 17 8H 9D |
12/08/2023 | Trail MoixeróXS | 2,2km D+100m | Lucas Cardo Nuria Galan | Pau Salom Marta Burgos | Bernat Sauqué Carolina Autó | Classif | 19 12H 7D |
12/08/2023 | Trail MoixeróXS | 1,7km D+50m | Pau Ginés Ariadna Ribera | Arsene Nasirov Ariadna Massons | Arnau Millan Ivet Carrasco | Classif | 17 14H 3D |
12/08/2023 | Trail MoixeróXS | 0,7km D+20m | Marcel Collell Lucia Cardo | Enar Valle Nina Lopez | Alan Garcia Siena Pliego | Classif | 27 11H 16D |
12/08/2023 | Marxa La Borda del Pubill | 5,5km D+200m | Àngel Marqués Aranzazu Sánchez | Marc Collado Carla Roca | Sergio López Patricia Corominas | Classif | 125 71H 54D |
12/08/2023 | Cursa Festa Major Roda de Berà | 7,3km D+40m | Michael Zagato Mireia Suñé | Lluis Quiles Barbara Martin | Oriol Ferré Tania Garcia | Classif | 183 154H 29D |
12/08/2023 | Cursa de l'Airosa | 21km D+1400m | Lluisma Mas Marta Paulino | Pau Lleixà Lidia Ramos | Ivan Marín Alina Pintilie | Classif | 84 70H 14D |
12/08/2023 | Cursa de l'Airosa | 16km D+850m | Albert Giné Ainara Galarza | Miquel Baselga Ariadna Luque | Adrià Sabaté Tere Also | Classif | 65 47H 18D |
12/08/2023 | Cursa de l'Airosa JUVENIL | 9,39km D+469m | Ezequiel Leon Anna Rebull | Gemma Chavarria | Classif | 3 1H 2D |
|
12/08/2023 | Cursa de l'Airosa CADET | 9,39km D+469m | Francesc Lapuerta Julia Espuny | Nizar Hernandez Karen Leon | Arnau Chavarria | Classif | 5 3H 2D |
12/08/2023 | Cursa de l'Airosa CADET | 5km | Emma Sabaté | Classif | 1 1D |
||
06/08/2023 | Cursa Popular d'Amer | 12km D+65m | Carles Paredes Carmen Rodríguez | Gerard Fiol Núria Galvany | Jordi Clermont Ona Verdés | Classif | 96 70H 26D |
06/08/2023 | Cursa Popular d'Amer | 6km D+23m | Angel Busoms Mirna Moragas | Cristian Sanchez Laia Boira | Ricard Busoms Txell Angelats | Classif | 48 31H 17D |
06/08/2023 | Cursa Campi qui Pugui | 10km D+130m | Jorge Manzano Laura Pallejà | Carlos Gámez Yolanda Bergadà | Alejandro Gira Magdala Navarro | Classif | 190 148H 42D |
06/08/2023 | Trobada Aristot | 22km D+1800m | Sergi Beltran Maria Benito | Andreu Contijoch Raquel Picón | Marc Rota Carolina Rius | Classif | 115 102H 13D |
06/08/2023 | Trobada Aristot | 16km D+1050m | Lleïr Barcons Sara Ricart | Oriol Gibert Alba Creus | Pablo Pascual Laura Creus | Classif | 42 30H 12D |
06/08/2023 | Trobada Aristot | 11km D+600m | Albert Soler Aina Canals | Àlex Canyada Clàudia Martin | Manuel Dominguez Lucia Martinez | Classif | 42 25H 17D |
06/08/2023 | Trobada Aristot | 6,2km D+290m | Pol Mena Blanca Martin | Isaac Graell Maria Costa | Enric Alcañiz Bruna Salvans | Classif | 63 37H 26D |
05/08/2023 | Talltendre Vertical Race | 5,5km D+600m | Jordi Bolet Judit Inglés | Òscar Jorba Tina Bes | Marcos Manen Silvia Zúñiga | Classif | 31 18H 13D |
Juliol 2023
DATA | CURSA | DISTANCIA-DESNIVELL | PRIMER/A | SEGON/A | TERCER/A | CLASSIF | PART |
---|---|---|---|---|---|---|---|
29/07/2023 | Cursa Popular de Bagà | 8km D+192m | Arnau Corominas Olivia Carreras | Guillem Prades Laura Puyuelo | Adrià Colomer Foix Montaner | Classif | 64 41H 23D |
29/07/2023 | Rebentarocs | 11,5km D+205m | Lluis Aguiler Sonia Canals | Josep Pagès Lucia Luque | Jose Luis Cruz Montserrat Arbusà | Classif | 67 54H 13D |
28/07/2023 | Cursa Vespella de Gaià | 13km | Oscar Suarez Sandra Jimenez | Javier Jaimes Sandra Alonso | Oliver Llamazares Sindi Soares | Classif | 88 71H 17D |
23/07/2023 | Trail Vall de Toran | 22km D+1180m | Kristaps Goncarovs Fernanda Monje | Jordi Balagueró Belen Simarro | Jurgen Espejo | Classif | 14 12H 2D |
23/07/2023 | Trail Vall de Toran | 11km D+750m | Marko Usabiaga Maitane Diego | David Saez Anna Guerid | Daniel Robles Meritxell Espelt | Classif | 18 12H 6D |
22/07/2023 | Trail Vall de Toran KV | 5,2km D+1100m | Jordi Bala Leidy Paola Hormaza | Ruben Lopez Cristina Garcia | Carlos Tenorio Maria Fernanda Monje | Classif | 16 8H 8D |
22/07/2023 | La Correkamins | 16,5km D+649m | Jan Ballbe Lorena Cubillas | Oriol Marin Clara Janeras | Eugeni Sanfeliu Georgina Roselló | Classif | 96 62H 34D |
22/07/2023 | La Correkamins | 8km D+213m | Manel Jounou Alba Capell | Martí Miró Mari Sanfeliu | Marc Collado Carmen Costa | Classif | 135 62H 73D |
16/07/2023 | Arrels Trail Canovelles | 12km D+300m | Miquel Angel Solé Marta Mesalles | Daniel Bordallo Eva Martos | Manuel Dominguez Maite Rios | Classif | 184 130H 54D |
15/07/2023 | Trail Molières 3010 | 43km D+4200m | Nil Bacardit Ana Tauste | Sergio Luis Tejero Sonia López | Ruben Casseny Edurne Zazpe | Classif | 282 225H 57D |
15/07/2023 | Trail Molières 3010 | 24km D+1800m | Lluisma Mas Mireia Hernandez | Emili Sellés Marta Molist | Cristian Ibañez Oihane Unzalu | Classif | 250 193H 57D |
15/07/2023 | Cursa nocturna La Granada | 15km D+164m | Arnau Montaner Lourdes Puiggros | Albert Jimenez Sonia Canals | Thomas Fortin Foix Ortiz | Classif | 136 113H 23D |
15/07/2023 | Cursa nocturna La Granada | 7km D+83m | Carlos Gámez Tannia Quirós | Joan Carles Prats Sandra Alonso | Max Nelo Salgado Mamen del Castillo | Classif | 133 86H 47D |
15/07/2023 | Duesaigües Trail Night | 23km D+1065m | Kilian Garcia Lidia Ramos | Jordi Vidal Nuria Florencio | Arnau Fargas Hann Katherine Diaz | Classif | 114 97H 17D |
15/07/2023 | Duesaigües Trail Night | 10km D+482m | Alex Llaveria Laura Sanvisens | Jordi Gallego Carla Gonzalez | Mikel Besora Laia Guinovart | Classif | 184 121H 63D |
15/07/2023 | La Cabanera | 22km D+1400m | Diego Cardozo Marta Riba | Joan Valls Ruth Guillem | Joan Frago Adriana Daza | Classif | 72 57H 15D |
15/07/2023 | Vall d'Aro Series LA NOCTURNA | 12,9km D+200m | Ibai Alba Blanca Batlle | Bernat Caballero Elisabet Martin | Roberto Sancho Silvia Roca | Classif | 144 121H 23D |
15/07/2023 | Trail al Bosc | 11km D+500m | Toni Baños Vanesa Chirveches | Oscar Jorba Jessica Codina | Vicente Capitan Sara Bertran | Classif | 51 37H 14D |
15/07/2023 | Cursa de la Nectarina | 10km | Hamou Ait Mazian Rosamari Carulla | Cesar Mur Anna Artal | Joan Lladós Elisa Lladós | Classif | 98 85H 13D |
15/07/2023 | Cursa de la Nectarina | 5km | Javier Castells Laura Pallejà | Juanma Fernandez Antonia Argiles | Josep Cuenca M Carme Altisent | Classif | 115 76H 39D |
15/07/2023 | La nocturna de Vilafant | 10km | Borja Gargallo Sonia Grau | Pau Rojas Lucía Luque | Marc Busquets Alba Martinez | Classif | 70 56H 14D |
09/07/2023 | La Corriols de Foc | 30km D+1600m | Xavi Prims Nuria Ramon | Marc Costa Coqui Begliardo | Carles Galobardes Teresa Mas de Xaxars | Classif | 104 95H 9D |
09/07/2023 | La Corriols de Foc | 20km D+1300m | Lluis Aguilà Neus Guinovart | Marc Guardia Montse Gracia | Lluís Roquet Ivet Navarro | Classif | 200 135H 65D |
09/07/2023 | La Corriols de Foc | 10km | Jordi Gallego Ari Carbonell | Erik Zurita Vanessa Verdaguer | Jorge Font Laia Canals | Classif | 119 72H 47D |
09/07/2023 | Val d'Aran by UTMB EXP | 30km D+2100m | Pablo Bautista Núria Gil | Jesus Maria Alegria Maria Fuentes | Diego Ramon Simón Mireia Pons | Classif | 1062 816H 246D |
08/07/2023 | Escornalbou Beertical | 2,1km D+340m | Lluisma Mas Nuria Florencio | Pol Vilà Evacris Llobat | Ferran Larroya Eva Cabré | Classif | 28 21H 7D |
08/07/2023 | La Frontal de Puig-Reig | 9,6km D+215m | Toni Baños Ariadna Garcia | Martí Casellas Laura Bruch | Josep Vilardell Berta Vinyas | Classif | 52 41H 11D |
08/07/2023 | Val d'Aran by UTMB MAS | 15km D+800m | Antonio Martinez Onditz Iturbe | Vincent Loustau Ana Tauste | Roger Comellas Robyn Lesh | Classif | 509 276H 233D |
08/07/2023 | Val d'Aran by UTMB PROM | 15km D+800m | Joan Cabré Mireia Tabuenca | Pablo Cuevas Aitana Ferrando | Adrian Vos Aone Landa | Classif | 35 25H 10D |
07/07/2023 | Val d'Aran by UTMB CDH | 110km D+6400m | Raul Butaci Azara García | Alban Berson Mari Klakegg Fenre | Sebastian Krogvic Núria Picas | Classif | 1263 1148H 115D |
07/07/2023 | Val d'Aran by UTMB VDA | 162km D+10700m | Suspesa | Suspesa | Suspesa | Classif | 544 510H 34D |
06/07/2023 | Val d'Aran by UTMB PDH | 55km D+3100m | Raúl Criado Oihana Kortazar | Marcos Ramos Anna Comet | Aritz Egea Mònica Vives | Classif | 1411 1159H 252D |
05/07/2023 | Val d'Aran by UTMB TR2 | 5km D+300m | Eduard Zamora Paula Bueno | Carlos Llerandi Vilena Podorova | Quim Pascual Belén Barés | Classif | 48 30H 18D |
02/07/2023 | Roc de la Clusa Trail | 18km D+1100m | Bernat Falomí Carlota Corbella | Eduard Fernández Sara Roca | David Delicado Silvia Roca | Classif | 50 38H 12D |
02/07/2023 | Montcalrun | 25km D+1400m | Toti Bes Marili Yamilet Banegas | Ramon Puig Teresa Mas | Albert Salvatella Montserrat Vives | Classif | 95 75H 20D |
02/07/2023 | Montcalrun | 12km D+200m | David Anchuela Berta Mas | Julen Armendariz M Àngels Carreras | Jordi Coll Itziar Roji | Classif | 110 73H 37D |
02/07/2023 | Montcalrun | 5km | Eston Sutherland Carla Valldeoriola | Biel Bonfill Uma Rodriguez | Lluc Planagumà Ivet Moreta | Classif | 19 10H 9D |
02/07/2023 | Garmin Epic Trail | 24km D+1900m | Arnau Aranda irati Azkargorta | Tòfol Castanyer Paula Mata | Pol Rodriguez Marta Llagostera | Classif | 412 314H 98D |
02/07/2023 | Garmin Epic Trail | 12km D+500m | Roger Comellas Sladjana Zagorac | Lluis Barbé Merche Martin | Fernando Mondejar Èlia Vidal | Classif | 462 252H 210D |
01/07/2023 | Garmin Epic Trail | 62km D+4500m | Pau Moreno Catalina Pons | Carles Armengol Carmen Paraci | Lluis Sanvicente Belen Simarro | Classif | 127 119H 8D |
01/07/2023 | Garmin Epic Trail | 42km D+2800m | Joan Riutort Yasmina Castro | Raul Pérez Garazi Abasolo | Sergi Masip Mayka Bueno | Classif | 312 260H 52D |
01/07/2023 | Trail Fonts del Montseny | 29km D+1722m | Jordi Roy Lorena Cubillas | Ivan Moreno Paloma Lobera | David Dalmau Ester Puig | Classif | 243 202H 41D |
01/07/2023 | Trail Fonts del Montseny | 19km D+1146m | Josep Lladó Ari Carbonell | Jordi Pujol Ivet Farriols | Guillem Parés Clàudia Sarrate | Classif | 369 296H 73D |
01/07/2023 | Trail Fonts del Montseny | 9km D+304m | David Oliva Sandra Sancho | Nil Sola Laura Erra | Jofre Cedó Bruna Miralpeix | Classif | 213 118H 95D |
01/07/2023 | Trail Fonts del Montseny | 3,5km D+102m | Salvador Siurana Xènia Siurana | Salva Valldeoriola Gil Valldeoriola | Josep Solanes Maria Solanes | Classif | 82 54H 28D |
01/07/2023 | Night Trail Lloret | 14km D+345m | Gaston Cambareri Maria Florencia Milanesi | Karim Cabeo Almudena Ortiz | Jonathan Roque Irene Perales | Classif | 215 164H 51D |
01/07/2023 | Night Trail Lloret | 7km D+175m | Roger Valero Adriana Grigoras | Joan Alarcón Alba Batlle | Greg Glowczewsnl Carmen Maria Rodriguez | Classif | 212 132H 80D |
Juny 2023
DATA | CURSA | DISTANCIA-DESNIVELL | PRIMER/A | SEGON/A | TERCER/A | CLASSIF | PART |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24/06/2023 | Trail d'estiu de Bagà | 17km D+918m | Gaston Cambareri Irene Fernandez | Jaume Pedemonte Silvia Soler | Marc Altarriba Cristina Liria | Classif | 47 41H 6D |
24/06/2023 | Trail d'estiu de Bagà | 12km D+325m | Pol Cunill Soraya Hernandez | Guillem Fernandez Rosario Cañete | Jordi Vilà Carla Morata | Classif | 43 32H 11D |
24/06/2023 | Cros de Sant Joan i els Elois | 6km D+90m | Oscar Rodriguez Aina Picas | Daouda Diame Marta Ebri | David Guiamet Maria Plekhanova | Classif | 86 64H 22D |
24/06/2023 | Pujada a l'ermita de Sant Joan | 7,2km D+542m | Kilian Garcia Rebeca Suarez | Roger Bella Silvia Lopez | Jordi Vidal Laura Pallejà | Classif | 57 46H 11D |
18/06/2023 | Vertical Aran | 3,5km D+1200m | Oscar Jorba Marta Cester | Marc Rocadembosa Lola Cavero | Josep Benaiges Beatriz Pozos | Classif | 32 26H 6D |
18/06/2023 | Pujada a la Salut | 3km D+550m | Arnau Aranda Marta Llagostera | Aniol Pujiula Dolors Ros | Oriol Frigola Elisabeth Aguilera | Classif | 83 63H 20D |
18/06/2023 | Trail El Vendrell | 13km D+270m | Xavi Sebastià Nuria Da Silva | Ferran Comas Aida Perez | Gerard Gil Carla Gonzalez | Classif | 264 199H 65D |
18/06/2023 | La Lineal Vall d'Aro | 10,6Km D+190m | Diego Arroyo Blanca Batlle | Sergi Capdevila Elisabet Martin | Ferri Ayats Silvia Roca | Classif | 83 65H 18D |
18/06/2023 | Cursa de la Campana | 14,7km D+542m | Pere Menendez Airina Guillen | Jordi Cifuentes Mireia Hernandez | Albert Casas Mariona Soler | Classif | 299 232H 67D |
18/06/2023 | Cursa de la Campana | 10km D+290m | Jordi Gallego Esther Ramirez | Georgel Comanas Olga Sierra | Daniel Garcia Ester Vilches | Classif | 231 149H 82D |
18/06/2023 | La Ribalera | 42,2km D+3090m | Victor del Águila Ona Sociats | Pol Morell Natalia Butí | Nil Bacardit Paula López | Classif | 72 65H 7D |
18/06/2023 | La Ribalera | 22,7km D+1533m | David Font Nuria Noguera | Joan Valls Vinyet Nogueró | Francesc Coll Nuria Mateos | Classif | 141 112H 29D |
18/06/2023 | La Ribalera | 13,5km D+713m | Marc Florencio Jordina Llaberia | Josep Ferré Mar Torres | Marti Navarro Marta Martín | Classif | 81 42H 39D |
17/06/2023 | Open Cavalls del Vent | 84,2km D+5600m | Xavier Domenech Maria Puig | Naim Baulenas Laurence Maqueda | Jordi Escudero Laura Núñez | Classif | 95 80H 15D |
17/06/2023 | Open Cavalls del Vent | 55km D+3400m | Javier Pons Silvia Soler | Pau Benejam Aida Pradas | Juan Jimenez | Classif | 13 10H 3D |
17/06/2023 | Trail Catllaràs | 42km D+2500m | Carlos Mantero Tina Bes | Arnau Ansó Rosa Navarro | Arnau Amadó Raquel Picón | Classif | 91 75H 16D |
17/06/2023 | Trail Catllaràs | 21km D+1500m | Josep Miret Leire Fernández | Andreu Contijoch Maria Benito | Pep Prats Nuria Santmiquel | Classif | 232 176H 56D |
11/06/2023 | Espardenyada | 15km | Jordi Roura Sonia Bassas | Ignasi Riuró Mireia Dosil | Blai Roca Eli Demonjó | Classif | 117 83H 34D |
11/06/2023 | Cursa de la Guineu | 10km D+13m | Ricard Pastó Rosamari Carulla | Hamou Ait Elisa Lladós | Cesar Mur Raki Garsaball | Classif | 113 88H 25D |
11/06/2023 | Cursa de la Guineu | 5km | Huhammad Lamin Mari Sanfeliu | Juanma Fernandez Antonia Argilés | Oscar Aran Clàudia Pinós | Classif | 90 57H 33D |
11/06/2023 | Camins de Falles | 26km D+1200m | Lluis Ruiz Lorena Cubillas | Joel Vila Alba Soler | Jan Ballbé Violeta Gracia | Classif | 41 33H 8D |
10/06/2023 | Lles Xtrail | 44km D+2223m | Marc Ollé Eli Pascual | Marc Pinsach Audrey Esnault | Carlos Mantero Ari Casajuana | Classif | 92 82H 10D |
10/06/2023 | Lles Xtrail | 30km D+1480m | Aniol Riba Ahlam El Kakdi | Victor Da Costa Carla Montiel | Carles Asensio Ona Sociats | Classif | 100 84H 16D |
10/06/2023 | Lles Xtrail | 15km D+962m | Pol Codina Judit Inglès | Jordi Gallego Alba Tena | Jordi Correa Silvia Roca | Classif | 113 68H 45D |
10/06/2023 | Lles Xtrail | 6km D+250m | Martí Simon Nausicaa Sauqué | Jofre Puig Rebeca Ballesteros | Arnau Abril Marga Arbós | Classif | 41 24H 17D |
10/06/2023 | Nit de Vertic | 12km D+325m | Albert Soler Aina Siscart | Ivan Castellanos Eulàlia Puig | Noel Río Mireia Castellà | Classif | 56 46H 10D |
10/06/2023 | Cursa Cassoles de Tros | 10km D+31m | Juanma Fernández Joana Tomé | Pau Arrufat Laura Bota | Ramon Requesens Mar Bosch | Classif | 57 39H 18D |
10/06/2023 | Cursa Cassoles de Tros | 5,5km D+17m | Javier Castells Rebeca Suarez | Sergi Ariaca Laura Pallejà | Oscar Aran Antonia Argiles | Classif | 65 44H 21D |
10/06/2023 | Trail Rubinit | 15km D+500m | Jordi Llobera Laia Ingla | Marti Sabater Jordana Salvadó | Carles Hidalgo Nati Mota | Classif | 33 28H 5D |
10/06/2023 | Trail Rubinit | 9km D+331m | Toni Casajuana Sonia Cistero | Josep Toldrà Jana Cuadros | Alex Donaire Maite Martí | Classif | 296 142H 154D |
10/06/2023 | Cursa per Collserola | 14km D+354m | Thomas Wilson Cristina Silva | Carlos Herreras Cristina Solé | Eric Domingo Gemma Arnau | Classif | 439 335H 104D |
10/06/2023 | Cursa per Collserola | 7,5km D+150m | Alex Grisha Torres Carmen Gómez | Yago Sánchez Julia Pujol | Alex Núñez Sandra Jimenez | Classif | 236 130H 106D |
04/06/2023 | Milla Vertical Puigllançada | 12,5km D+1609m | Adrià Colomer Ester Solernou | Javier Vázquez Ana Rebollo | Jorge Rodriguez Belen Calderon | Classif | 24 21H 3D |
04/06/2023 | Cursa Memorial Ramon Oliu | 10km D+172m | Jordi Alsina Aledis Caro | Marc Casas Cristina València | Aniol Vilaregut Eva Serradell | Classif | 91 73H 18D |
04/06/2023 | Trail Reus-Prades-Reus | 54km | Edgar Piñol Helena Sirisi | Oscar Mendez Lucy Brooks | Floria Martinez Margarita Mateu | Classif | 104 89H 15D |
04/06/2023 | Cursa Cirera de Terrades | 19km D+800m | Josep Lladó Milos Mallol | Joan de Tena Mireia Dosil | Lluis Roquet Montse Rivera | Classif | 73 56H 17D |
04/06/2023 | Cursa Cirera de Terrades | 13km D+400m | Carles Taboas Marili Yamilet Banegas | Adrian Campaña Sara Adroher | Kilian Barbeta Cuca Novellón | Classif | 281 138H 143D |
04/06/2023 | Trail Lo Bunker | 22km D+1200m | Diego Cardozo Fernanda Alves | Albert Seuba Duna Riba | Oscar Sobrado Gemma Vilella | Classif | 82 62H 20D |
04/06/2023 | Trail Lo Bunker | 14km D+700m | Marc Toda Carolina Sanchez | Martí Sabater Alba Cabases | Andreu Bertran Ainhoa Marin | Classif | 108 74H 34D |
04/06/2023 | Molló Trail | 43,5km D+2411m | Marc Ollé Roser Español | Albert Llonch Thais Pentinat | Josep M Centenera Ludmila Hassan | Classif | 93 84H 9D |
04/06/2023 | Molló Trail | 22km D+1115m | Toni Baños Anna Tarasova | Genís Porqueras Ahlam El Kakdi | Llorenç Esteve Maria Benito | Classif | 250 187H 63D |
04/06/2023 | Molló Trail JUNIOR | 16km D+712m | Oriol Gibert Aroa Berenguel | Lluc Torné Lina Escura | Nil Alonso Mar Cordoba | Classif | 9 6H 3D |
04/06/2023 | Molló Trail JUVENIL | 11km D+595m | Erik Zurita Lucia Martinez | Ramon Pujol Rut Cordoba | Jorge Font | Classif | 5 3H 2D |
04/06/2023 | Molló Trail CADET | 9km D+523m | Biel Sagués Uma Plans | Joan Guitaras Laia Alonso | Jan Puigvert Zoe de Haro | Classif | 22 19H 3D |
04/06/2023 | Molló Trail INFANTIL | 4km D+261m | Pol Mena Queralt Rutllant | Ernest Torrent Aina Tarrida | Joan Martinez Ona Gros | Classif | 27 19H 8D |
04/06/2023 | Sant Grau Trail | 22,5km D+1000m | Marc Pinsach Holly Page | Oriol Lario Carla Ryan | Jordi Bes Marta Agustí | Classif | 43 37H 6D |
04/06/2023 | Sant Grau Trail | 14km D+520m | Joan Balcells Sabina Taberner | Arnau Gil Anna Gelada | Pau Serra Magalie Sourzat | Classif | 107 67H 40D |
04/06/2023 | Vall Fosca Outdoor Festival | 12km D+900m | Nicky Ionut Benea Marta Riba | Borja Soto Mònica Dominguez | Jordi Planas Silvia Montane | Classif | 20 17H 3D |
03/06/2023 | Vall Fosca Outdoor Festival | 35km D+1477m | Toni Ocaña Àngels Llobera | Ferran Bonell Cecilia Guzman | Antonio Martinez Beatriz Pozo | Classif | 31 23H 8D |
03/06/2023 | Vall Fosca Outdoor Festival | 12km D+595m | Marcos Ortega Sara Milian | Alex Gorriz Flors Pallàs | Manuel Campos Montse Berga | Classif | 30 21H 9D |
03/06/2023 | Arruix Santa Fe | 4,3km D+670m | Martí Bentanachs Laura Orgué | Albert Escales Mireia Monistrol | Jose Garcia Raquel Leon | Classif | 127 95H 32D |
03/06/2023 | Milla vertical d'Àreu | 3,6km D+1685m | Jordi Bolet Anna Pujol | Oscar Jorba Maria Miró | Nil Bacardit Aina Siscart | Classif | 71 58H 13D |
03/06/2023 | Milla vertical d'Àreu | 2,3km D+1000m | Oriol Rodriguez Anaelle Tremouille | Gil Mendez Rut Mendez | Aran Pons Nuria Casas | Classif | 13 9H 4D |
03/06/2023 | Milla vertical d'Àreu CADET | 1,6km D+470m | Oriol Tintore Janelle Tremouille | Maiol Creixells Agnes Feliu | Ot Alcobe Gaia Espinos | Classif | 11 5H 6D |
03/06/2023 | Milla vertical d'Àreu INFANTIL | 1,6km D+470m | Guiu Cors Mar Frances | Guerau Carrillo Arlet Balaguero | Lluc Pascual Jana Vidal | Classif | 25 15H 10D |
03/06/2023 | Milla vertical d'Àreu ALEVI | 0,9km D+300m | Mir Dies Joana Cortes | Jan Caselles Nausicaa Sauqué | Quim Pascual Julia Salvador | Classif | 13 6H 7D |
03/06/2023 | Milla vertical d'Àreu BENJAMI | 0,6km D+185m | Marti Escera Mercè Grau | Pau Fernandez Arlet Antequera | Roc Pont Lia Morano | Classif | 19 16H 3D |
03/06/2023 | Milla vertical d'Àreu PRE-BENJAMI | 0,6km D+185m | Nil Borja Mariona Puy | Aleix Guiu Aitana Farré | Ansel Gregory Aneu Poy | Classif | 13 9H 4D |
03/06/2023 | Aran per Esport | 15km D+850m | Lluis Barbé Marta Cester | Manel Garcial Belen Barés | Carlos Llerandi Cristina Reynés | Classif | 60 40H 20D |
03/06/2023 | Aran per Esport | 7,5km D+280m | Jaime Varela Lola Cavero | Javier Cavero Elena Solà | David Cau Paula Reynes | Classif | 58 25H 33D |
03/06/2023 | Moontrail Llavaneres | 11km D+352m | Eloy Ripollès Julia Zardoya | Oriol Parella Montse Gracia | Eric Fernandez Cristina Terrades | Classif | 133 87H 46D |
Maig 2023
DATA | CURSA | DISTANCIA-DESNIVELL | PRIMER/A | SEGON/A | TERCER/A | CLASSIF | PART |
---|---|---|---|---|---|---|---|
28/05/2023 | Cursa de la Cirera | 10km D+75m | Hamou Ait Anna Artal | Ivan Menchon Aïda Tugues | Juanma Fernandez Elisa Lladós | Classif | 191 142H 49D |
28/05/2023 | Cursa de la Cirera | 5,5km D+17m | Cesc Parramona Laura Pallejà | Andrés Zapater Antonia Argilés | Oscar Aran Maria Tiscar | Classif | 183 104H 79D |
28/05/2023 | Marxa Trail Arenys de Mar | 11km D+230m | Roger Riera Elisabet Martin | Mohamed Azzouz Ruth Noemí Ilias | Miguel Ángel Perez Marta Mesalles | Classif | 374 258H 116D |
28/05/2023 | Trail Sant Esteve | 27km D+1258m | Carlos Galobardes Paloma Lobera | Bernat Bertran Lídia Ramos | David Soto Marta Maldonado | Classif | 104 87H 17D |
28/05/2023 | Trail Sant Esteve | 13km D+307m | Ïu Net Maite Rios | Pep Mirabet Laura Parer | Jaume Gonzalez Lucia Martinez | Classif | 107 68H 39D |
28/05/2023 | Trail Guilleries | 42km D+2100m | Alex Urbina Eva Montero | Carlos Mantero Anna Clapés | Jonathan R Colombo Montse Gràcia | Classif | 105 91H 14D |
28/05/2023 | Trail Guilleries | 26km D+1300m | Victor Da Costa Neus Guinovart | Adri Martin Alba Espinales | Gerard Mangrané Nuria Noguera | Classif | 165 135H 30D |
28/05/2023 | Trail Guilleries | 16km D+750m | Lluis Aguilà Silvia Roca | Jordi Gallego Sandra Bonachí | Guillem Canaleta Carme Villacrosa | Classif | 306 201H 105D |
27/05/2023 | Vertical Cara Amon | 4,7km D+1380m | Arnau Aranda Núria Hospital | Jordi Bolet Mireia Hernández | Wifred Lladó Rosa M Nieto | Classif | 70 57H 13D |
27/05/2023 | Vertical Cara Amon JUNIOR | 3,3km D+1000m | Ïu Net Lina Escura | Aniol Pujiula Mar Cordoba | Pep Mirabet | Classif | 15 13H 2D |
27/05/2023 | Vertical Cara Amon JUVENIL | 3,3km D+1000m | Lluis Puigvert Gabriela Lasalle | Marti Costa Judith Noray | Jordi Cortes Rut Cordoba | Classif | 12 9H 3D |
27/05/2023 | Vertical Cara Amon CADET | 2,2km D+500m | Jan Puigvert Alba Pont | Marc Font Bruna Torrentbo | Aratz de la Viuda Laia Alonso | Classif | 10 7H 3D |
27/05/2023 | Vertical Cara Amon INFANTIL | 2,2km D+500m | Guiu Cors Rabab Ouzemmou | Jordi Carrillo Aina Tarrida | Bernat Rueda | Classif | 6 4H 2D |
27/05/2023 | The Longest Night | 6,7km D+250m* | Eric Priego | Classif | 111 96H 15D |
||
21/05/2023 | Run Festival Tossa de Mar | 16km D+526m | Eric Monasterio Emma Clua | Rafael Toro Maria Petrus | Ferri Ayats Lizet Mariela Melendez | Classif | 91 62H 29D |
21/05/2023 | Run Festival Tossa de Mar | 8,7km D+237m | Sergio Dominguez Mamen del Castillo | Ivan Castellanos Ona Aspa | Joan Alarcon Raquel Enrique | Classif | 89 48H 41D |
21/05/2023 | Marxa dels Dolmens | 14km | Miquel Cruz Aina Cusí | Albert Cusi Marili Yamilet Banegas | Jacob Cortes Sonia Bassas | Classif | 72 49H 23D |
21/05/2023 | Marxa dels Dolmens | 7,5km | Jan Puigvert Yaiza Martinez | Thomas Villard Expi Porras | Alex Moreno Mireia Chamorro | Classif | 71 31H 40D |
21/05/2023 | Embarrocat | 10km D+26m | Roc Bellostas Emma Carreras | Juanma Fernandez Aïda Tugues | Cesar Mur Maria Mongay | Classif | 100 77H 23D |
21/05/2023 | Embarrocat | 5,5km D+15m | Javier Castells Alba Juanes | Andres Zapater Laura Pallejà | Oscar Aran Karla Diaz | Classif | 95 48H 47D |
21/05/2023 | Cirera Trail | 18km D+620m | Marc Martinez Ruth Ilias | Jordi Comellas Alba Nidia Espinales | Santiago Vizcaino Marta Segura | Classif | 279 220H 59D |
21/05/2023 | Vigia Trail | 21km D+1100m | David Gonzalez Nuria Da Silva | Sergio Leal Alice Testini | Eloy Ripollés Bianca Barquet | Classif | 271 233H 38D |
21/05/2023 | Vigia Trail | 10km D+400m | Victor Centeno Noelia Medina | Zinedine Romieu Laura Erra | Pol Codina Eva Palma | Classif | 411 286H 125D |
21/05/2023 | Cursa de la Serp | 20km | Ivan Menchon Carolina Sanchez | Oscar Sobrado Fernanda Alves | Albert Vall Gemma Vilavella | Classif | 82 61H 21D |
21/05/2023 | Cursa de la Serp | 12km | Marc Toda Adriana Vilalta | Marti Sabater Jessica Jaramillo | Rahal Boufra Julia Gatius | Classif | 144 79H 65D |
21/05/2023 | Trail Rural Torà | 20km D+750m | Albert Seuba Ona Sociats | Xavi Espiña Laura Mota | Josep M Segura Monica Guilera | Classif | 59 45H 14D |
21/05/2023 | Trail Rural Torà | 10km D+400m | Aleix Sellarés Gemma Colomé | Lleir Moreno Lali Masriera | Jordi Vidal Tate Moreno | Classif | 69 41H 28D |
21/05/2023 | Trail Cercs solidari | 22km D+1615m | Sergi Padullés Aïda Cusac | Carles Font Vanesa Chirveches | Angel Nevado Silvia K Soler | Classif | 30 22H 8D |
21/05/2023 | Trail Cercs solidari | 10km D+553m | Marc Perez Maria Subiñas | Robert Morera Jessica Codina | David Soto Judit Guix | Classif | 37 21H 16D |
21/05/2023 | Cursa Tarraco-La Mina | 6,8km D+22m | Alvaro Baceiredo Clara Gavaldà | Oscar Montserrat Marta Pardillos | Xavier Ros Alejandra Camps | Classif | 221 148H 73D |
21/05/2023 | Selva Trail | 22,5km D+1326m | Mohamed Jaadi Susana Rivero | Oriol Llorach Abril Parra | Xavier Siurans Covi Robles | Classif | 55 48H 7D |
21/05/2023 | Selva Trail | 15,6km D+728m | Andreu Sancho Sara Moreno | Joan Cabré Laia Tejeda | Aitor Novillo Maria Molner | Classif | 52 41H 11D |
21/05/2023 | Selva Trail | 9km D+362m | Marti Franquet Orsolya Nemeth | Marc Redon Marta Barragan | Tomas Villaverde Aina Llauradó | Classif | 32 21H 11D |
21/05/2023 | Batega el Bac | 23km D+1720m | Berni Hernandez Ester Puig | Israel Garcia Marina Camps | Oriol Galvany Mariona Blaha | Classif | 85 69H 16D |
21/05/2023 | Batega el Bac | 16km D+1020m | Aleix Fàbregas Anna Ongaro | Jose Antonio Perez Mireia Casellas | David Arnau Lidia Fornell | Classif | 89 53H 36D |
21/05/2023 | Batega el Bac | 8km D+480m | Ot Gomez Coralí Jou | Gabriel Prat Sonia Rodriguez | Josep Quevedo Gemma Sauret | Classif | 101 63H 38D |
21/05/2023 | Batega el Bac KIDS CADET | 8km D+480m | Jofre Cutal Zoe de Haro | Oriol Salat | Martí Bascompte | Classif | 4 3H 1D |
21/05/2023 | Batega el Bac KIDS SUB-14 | 5km | Ernest Torrent Aina Roca | Ferran Muñoz Ona Gros | Bernat Rueda Bruna Salvans | Classif | 17 14H 3D |
21/05/2023 | Batega el Bac KIDS SUB-12 | 3,5km | Marti Pain Vinyet Casasayas | Oriol Gol Marina Llibre | Albert Fernandez Ona Fortuny | Classif | 20 14H 6D |
21/05/2023 | Batega el Bac KIDS SUB-10 | 2,5km | Quim Subirana Ona Lopez | Marti Donnay Georgina Ferré | Aleix Cespedes Ariadna Camacho | Classif | 15 10H 5D |
21/05/2023 | Batega el Bac KIDS SUB-8 | 1,5km | Genis Ramoneda Laia Rodriguez | Pol Suades | Marti Lopez | Classif | 14 13H 1D |
21/05/2023 | Batega el Bac KIDS SUB-8 | 0,7km | Aidan Regalon Sira Amat | Guerau Soro | Roc Amat | Classif | 5 4H 1D |
21/05/2023 | Trail Cap de Creus MARATHON | 39km D+1900m | Diego Arroyo Sara Sanante | Romuald Brun Tina Bes | Albert Pujol Claudia Bigas | Classif | 309 262H 47D |
21/05/2023 | Trail Cap de Creus MARATHON EQUIPS | 39km D+1900m | Jordi Gou Francesc Arbat | Aleix Ferrer Anya Tarasova | Enrique Perchin Yeray Quijada | Classif | 44 31H 13D |
21/05/2023 | Trail Cap de Creus TRAIL | 22km D+1100m | Genis Porqueras Paula Mata | Victor Da Costa Ahlam Elkakdi | Arnau Aranda Irene Fuertes | Classif | 381 281H 100D |
21/05/2023 | Trail Cap de Creus TRAIL EQUIPS | 22km D+1100m | Miguel Angel Romero Julià Bernabé | Alex Martin Carlos Casanovas | Sergi Varea Maria Benito | Classif | 48 28H 20D |
20/05/2023 | Cursa Cava Giró-Ribot | 10km D+100m | David Fort Angelina Diaz | Lluis Perez Mireia Alemany | Roger Vives Jaquelin Gil | Classif | 86 57H 29D |
20/05/2023 | Nocturna Trail Calafell | 14km D+300m | Xavi Sebastià Anna Fernandez | Gerard Mangrané Jackeline Gomez | Thomas Fortin Aida Perez | Classif | 188 150H 38D |
20/05/2023 | Escanyabocs | 19,2km D+900m | Jordi Gallego Judit Ingles | Martí Brotons Maria Miró | David Ribes Roser Español | Classif | 99 80H 19D |
20/05/2023 | Escanyabocs | 14km D+800m | Nil Gelonch Aroa Berenguel | Oriol Català Mireia Fumenal | Jordi Correa Laura Albinyà | Classif | 103 65H 38D |
20/05/2023 | Batega el Bac KV | 4,5km D+1040m | Jordi Bolet Laura Orgué | Oscar Jorba Mireia Casellas | David Soler Berta Mas | Classif | 48 36H 12D |
20/05/2023 | Trail Cap de Creus EXPRESS | 11,5km D+550m | Adrià Lopez Charlotte Roy | Isaac Duarte Anaïs Piton | Biel Sagués Laia Serra | Classif | 273 171H 102D |
20/05/2023 | Trail Cap de Creus EXPRESS EQUIPS | 11,5km D+550m | Martí Esquerda Anna Guirado | Guillem Darnés David Sala | Marco Tomasino | Classif | 42 24H 18D |
20/05/2023 | Berga Trail | 45km D+2000m | Alejandro Villarino Ester Franch | Sau Domenech Judit Lamas | Alex Urbina Laia Gilibets | Classif | 66 56H 10D |
20/05/2023 | Berga Trail | 25km D+1774m | Genís Vila Lorena Cubillas | Omar Ezacriti Aina Siscart | Jordi Soler Lidia Ruz | Classif | 79 61H 18D |
20/05/2023 | Berga Trail | 14km D+1000m | Enric Cabot Sonia Amor | Ramon Capdevila Martina Gonfaus | Aran Capdevila Claudia Roca | Classif | 69 52H 17D |
20/05/2023 | Vertical Montserrat | 1km D+388m | Enrique Santamaria Rosa Maria Nieto | Angel Lopez Rosa Navarro | Guillem Vilalta Anna Bofarull | Classif | 198 146H 52D |
20/05/2023 | Cursa de la Cervesa | 10km D+100m | Lluis Aguiler Cristina Prat | Marc Casas Laia Canals | Albert Generó Jana Aguilar | Classif | 715 454H 261D |
14/05/2023 | Cursa de la Basella | 10km D+42m | Muhammad Lamin Rosamari Carulla | Juanma Fernandez Aïda Tugues | Joel Horcajada Maria Mongay | Classif | 93 76H 17D |
14/05/2023 | Cursa de la Basella | 5km D+32m | Adrian Camarasa Sonia Sans | Oscar Aran Mar Serrano | Jorge Morillas Antonia Argiles | Classif | 94 50H 44D |
14/05/2023 | Cursa de muntanya de Rubí | 12km D+350m | Josep Diaz Mireia Pons | Ricard Perez Cristina Baques | Mario Martinez Ana Galvez | Classif | 225 197H 28D |
14/05/2023 | La Corriolera | 16km D+400m | Jordi Cunill Irene Rodriguez | Gerard Montalvo Claudia Roca | Corentin Chesse Lali Masriera | Classif | 66 49H 17D |
14/05/2023 | La Corriolera | 5km | Albert Barniol Carla Valldeoriola | Teudis Consul Aida Iglesias | Gerard Sala Aina Pujol | Classif | 34 16H 18D |
14/05/2023 | Ruta dels Masos | 16,5km D+650m | Oriol Gibert Laura Pallejà | Xavi Arrastraria Montse Vega | Mohamed Jaadi Joana Silva | Classif | 98 77H 21D |
14/05/2023 | Ruta dels Masos | 8km D+100m | Oscar Gomez Cristina Padilla | Elio Cuenca Marta Llopart | Richard Gere Moncada Mireia Marin | Classif | 297 132H 165D |
14/05/2023 | Cursa pel cor de la Fageda | 23,65km D+656m | Jordi Roura Laura Ramirez | Luis Sala-Bellsolell Silvia Roca | Ramon Caballeria Marta Segura | Classif | 157 121H 36D |
14/05/2023 | Cursa pel cor de la Fageda | 15km D+366m | Victor Da Costa Aina Moncunill | Pau Congost Marta Gorgoll | Miquel Cruz Marina Bosch | Classif | 227 137H 90D |
14/05/2023 | Trail de Sorà | 28km D+1300m | Marc Rota Mireia Amils | Xevi Vidal Elisabet Caballero | Oriol Requena Miriam Rodriguez | Classif | 33 30H 3D |
14/05/2023 | Trail de Sorà | 11km D+600m | Martí Vallbona Holly Page | Marc Ginesta Ari Carbonell | Jordi Jaumira Georgina Alberch | Classif | 109 85H 24D |
14/05/2023 | Rebentaespardenyes | 22km D+630m | Thomas Fortin Jackeline Gomez | Adrià Colomer Lourdes Puiggros | Joan Galimany Laura Rius | Classif | 64 43H 21D |
14/05/2023 | Rebentaespardenyes | 10,5km | Nil Solà Aitana Fernandez | Manuel Torres Emma Mata | Àlex Galvez Maria Ponce | Classif | 70 46H 24D |
14/05/2023 | Cursa de les Roques | 23km D+1800m | Gerard Mangrané Sandra Burgués | Aitor Tomàs Marta Paulino | Lluisma Mas Eva Cristina Llobat | Classif | 76 62H 14D |
14/05/2023 | Cursa de les Roques JUNIOR | 12,5km D+600m | Hector Gil | Classif | 1 1H |
||
14/05/2023 | Cursa de les Roques CADET | 7,5km D+410m | Francesc Lapuerta | Noé Oliva | Arnau Chavarria | Classif | 3 3H |
14/05/2023 | Cursa de les Roques JUVENIL | 7,5km D+410m | Àlex Mestre Anna Rebull | Ezequiel León | Classif | 3 2H 1D |
|
14/05/2023 | Cursa de les Roques INFANTIL | 4km D+230m | Àlex Joancomartí Emma Sabaté | Roger Gallego | Classif | 3 2H 1D |
|
14/05/2023 | Trail Pujada al Ros | 21km D+750m | Jesus Hernandez Mireia Hernandez | Jordi Gallego Laura Zarauz | Alberto Lao Nuria Andujar | Classif | 78 68H 10D |
14/05/2023 | Trail Pujada al Ros | 10km D+340m | Àlex Canyada Anna Guirado | Àlex Moral Txell Gimenez | Ismael El Allaoui Maria Sanchez | Classif | 74 64H 10D |
14/05/2023 | Cursa de muntanya vall d'Arbúcies | 27km D+1500m | Toti Bes Catalina Pons | Xavier Gil Camelia Teiu | Pau Castanyer Maria Rovira | Classif | 60 52H 8D |
14/05/2023 | Cursa de muntanya vall d'Arbúcies | 17km D+600m | Adri Martin Marina Corominas | Lluis Aguilà Anna Bayes | Lito Garcia Anna Pelegrí | Classif | 72 56H 16D |
14/05/2023 | Ultra Pallars 360 | 100km D+5000m | Jaume Folguera Mònica Guilera | Guillem Boixeda Carme Bancells | Alberto Blanch Isabel Peregrina | Classif | 57 50H 7D |
14/05/2023 | Ultra Pallars 360 *PER EQUIPS | 100km D+5000m | KH7 Trail Masculí KH7 Trail Femení | Nabirretes Tremp Runners Women | Tremp Runners Wild Women Lleida | Classif | 52 40H 12D |
14/05/2023 | Ultra Pallars 360 | 49km D+2100m | Sergi Vazquez Gemma Barrabeig | Climent Roda Cristina Faba | Jesus Puig Elizabeth Chiva | Classif | 58 52H 6D |
14/05/2023 | Ultra Pallars 360 | 27km D+1100m | Sergi Beltran Natalia Badia | Manel Garcia Leila Romero | Paul iacob Fernanda de Conceiçao | Classif | 123 85H 37D |
14/05/2023 | Ultra Pallars 360 | 15km | Jordi Camats Celia Guasch | Lluc Molí Raki Garsaball | Aleix Ribera Gemma Solé | Classif | 126 70H 56D |
14/05/2023 | Ultra Trail Muntanyes Costa Daurada | 22km D+989m | Kilian Garcia Nuria Florencio | Carles Salsench Amalia Dolores Cubero | Alfons Arbones Marta Perez | Classif | 119 84H 35D |
14/05/2023 | Ultra Trail Muntanyes Costa Daurada | 11km D+525m | Alex Llaveria Mar Bosch | Eduard Barrios Pilar Comella | Oscar Sobrado Laia Guinovart | Classif | 122 85H 37D |
13/05/2023 | Ultra Trail Muntanyes Costa Daurada | 88km D+4134m | Zeno Fazio Maria Dolsa | Jordi Justicia | Adrià Borrego | Classif | 5 4H 1D |
13/05/2023 | Ultra Trail Muntanyes Costa Daurada | 66km D+3145m | Ferran Larroya Silvia Arquer | Zeno Fazio Gemma Cadafalch | Jordi Justicia Esther Casas | Classif | 43 38H 5D |
13/05/2023 | Ultra Trail Muntanyes Costa Daurada | 43km D+1790m | Pau Vila Alicia Domingo | David Sancez Montserrat Nin | Alex Martin Laura Barrera | Classif | 72 54H 18D |
13/05/2023 | Els Bastions ULTRA | 51km D+2700* | Ferran Gascón Erola Tortades | Quim Duran Esther Franch | Marc Consola Marisa Villagrasa | Classif | 171 158H 13D |
13/05/2023 | Els Bastions MARATHON | 51km D+2700* | Marc Pinsach Montse Martinez | Sergi Masip Fatima Bermudo | Edu Rodés Julia Gracia | Classif | 265 236H 29D |
13/05/2023 | Els Bastions TRAIL | 26km D+1600m | Victor Saavedra Elena Pueyo | Jordi Cifuentes Irati Azkargorta | Paul Sasieta Neus Guinovart | Classif | 321 227H 94D |
12/05/2023 | Midnight Trail Barcelona | 14,3km D+575m | Gerard de Antonio Anna Rodriguez | Sergi Cabeza Ariadna Arola | Sintu Vives Nina Wessely | Classif | 398 302H 96D |
07/05/2023 | La Directa al Tibidabo | 4,4km D+308m | Albert Solé Paula Lopez | Nicolas Mateos Celia Guasch | Nil Cardona Cristina Bru | Classif | 31 18H 13D |
07/05/2023 | La Directa al Tibidabo | 5km D+450m | Gabriel Company Saray Prat | Arnau Antich Eulalia Rodriguez | Nil Ramada Paula Chocron | Classif | 203 144H 59D |
07/05/2023 | Passos de Gegant solidària | 22,6km D+1235m | Arnau Ansó Nuria Serra | Lleir Moreno Queralt Solsona | Robert Marsal Montse Jubany | Classif | 71 60H 11D |
07/05/2023 | Passos de Gegant solidària | 9,4km D+346m | Wifred Lladó Nuria Riu | Jordi Gallego Sandra Sancho | Jordi Cunill Irene Fernandez | Classif | 108 65H 43D |
07/05/2023 | Trail Roda de Berà | 13,4km D+269m | Enric Caballé Esther Yuste | Gerard Gil Carolina Menéndez | Javier Peris Belen Romero | Classif | 116 93H 23D |
07/05/2023 | Trail Roda de Berà | 4,8km D+94m | Ferran Diaz Alicia López | Carlos Turmo Duïna Borredà | Albert Torres Ana Calvo | Classif | 33 22H 11D |
07/05/2023 | Cursa solidària de Cardedeu | 21km D+474m | Marc Solé Cristina Bernabé | Borja Naval Montse Ors | Ramon Carbonell Silvia Arquer | Classif | 77 61H 16D |
07/05/2023 | Cursa solidària de Cardedeu | 10km D+210m | David Crivillers Elisenda Busca | Ismael El Allaoui Nidia Zulma | Manel Raimundi Camila Danieluk | Classif | 182 120H 62D |
07/05/2023 | Cursa La Talaia | 15km D+500m | Marc Conesa Aida Perez | Thomas Fortin Laura Sanchez | Joel Valldosera Tannia Quirós | Classif | 190 141H 49D |
07/05/2023 | Cursa Via Castrum | 23km D+1100m | Arnau Montiel Clara Vallès | Marc Rota Neus Guinovart | Marc Traserra Helena Mercader | Classif | 77 67H 10D |
07/05/2023 | Cursa Via Castrum | 12,5km D+550m | Cesko Compte Ari Carbonell | Xavier Madrona Anna Gisbert | Raul Cejudo Carla Lopez | Classif | 133 81H 52D |
07/05/2023 | Cursa de l'Alba | 22,5km D+1200m | Luis Miguel Rosario Raquel Fernández | Joan Riutort Sandra Castellanas | Georgel Conmanas Marta Torras | Classif | 274 248H 26D |
07/05/2023 | Cursa de l'Alba | 12km D+600m | Roger Martinez Rosa Maria Nieto | Erik Zurita Melanie Gil | Joan Frago Alba Creus | Classif | 156 109H 47D |
07/05/2023 | Cursa de maig | 10km D+68m | Manuel Torres Carme Ballesteros | Jesus Sanchez Julia Escofet | Lluis Pérez Karina Bartra | Classif | 56 46H 10D |
07/05/2023 | Cursa de maig | 5km D+43m | Pol Mena Aida Mateu | David Bertran Mònica Gutiérrez | Jose Antonio Ramirez Agnès Baylina | Classif | 68 49H 19D |
07/05/2023 | Trail Selva Marítima | 22km D+900m | Josu Urrestarazu Èlia Ferrer | Albert Puig Natàlia Martinez | Oriol Lario Carolina Sanchez | Classif | 263 211H 52D |
07/05/2023 | Trail Selva Marítima | 11km D+350m | Marc Valls Lluna Martí | Emilio Monge Cristina Ugart | Xavi Blazquez Raquel Carbo | Classif | 173 103H 70D |
07/05/2023 | Trail Alforja | 17km D+950m | Roger Tarrés Laura Sanvisens | Jordi Pàmies Esther Vidal | Kike Gutiérrez Núria Martorell | Classif | 97 82H 15D |
07/05/2023 | Xtrail Series Run Vallgorguina | 21km D+900m | Gerard de Antonio Anna Rodriguez | Carlos Galobardes Marta Agustí | Jose Antonio López Nuria Aquilué | Classif | 113 92H 21D |
07/05/2023 | Xtrail Series Run Vallgorguina | 15km D+600m | Luis Sala-Bellsolell Mariona Àvila | Nil Vilanna Carla Ràfols | Manuel Dominguez Barbara Rubio | Classif | 118 86H 32D |
07/05/2023 | Xtrail Series Run Vallgorguina | 10km D+400m | Oleguer Urgeles Sonia Canals | Marc Llebaria Marta Aguilar | Albert Parreño Pamela Fantin | Classif | 84 46H 38D |
06/05/2023 | Mitja Desvern | 21km D+795m | Hector Aguilar Liliana Cunha | Albert Sasot Silvia Roca | Martin Hops Duna Riba | Classif | 93 74H 19D |
06/05/2023 | Mitja Desvern | 15km D+514m | Sergi Villena Adriana Modrego | Jose Manuel Acevedo Txell Llinas | Ricard Anguera Montse Pujol | Classif | 107 72H 35D |
06/05/2023 | Mitja Desvern | 8km D+295m | Sergio Dominguez Sonia Canals | Carlos Gamez Lucia Quintela | Carlos Gonzalez Nuria Garcia | Classif | 158 94H 64D |
06/05/2023 | Skyrace Pic de l'Orri | 50,5km D+3743m | Pere Aurell Virginia Pérez | Lluis Ruiz Ona Sociats | Ivan Moreno Anna Fernández | Classif | 89 73H 16D |
06/05/2023 | Skyrace Pic de l'Orri | 26km D+1623m | Raul Butaci Eli Gordón | Genís Porqueras Lorena Cubillas | Pol Morell Laura Colmenero | Classif | 170 120H 50D |
01/05/2023 | Tuga Trail | 18,5km D+750m | Daniel Baraldes Raquel Fernandez | Oriol Marin Silvia Perez | Nil Alonso Marta Perez | Classif | 217 170H 47D |
01/05/2023 | Tuga Trail | 10km D+300m | Oscar Alfani Elia Vidal | Georgel Comanas Nausica Cornado | Gerard Lopez Cristina Soler | Classif | 286 271H 115D |
01/05/2023 | Cursa de la Moixina | 20km D+618m | Raul Rota Mar Bosch | Pau Torrent Jordina Plana | Carlos Acosta Alessandra Massoni | Classif | 34 29H 5D |
01/05/2023 | Cursa de la Moixina | 10,3km D+250m | Àlex Espinosa Pilar Comella | Briç Jou Miriam Garcia | Marc Mallarach Nuria Danés | Classif | 174 115H 59D |
01/05/2023 | Cursa de la Moixina EQUIPS | 10,3km D+250m | Aniol Crous Blai Freixa | Xavier Currius Laia Canals | Alba Ausió Clàudia Ausió | Classif | 89 42H 47D |
01/05/2023 | Trail del Puig Segalar | 19km D+500m | Classif | 24 16H 8D |
|||
01/05/2023 | Cursa Lo Meló | 18km D+800m | Diego Cardozo Anna Cisquella | Oscar Sobrado Georgina Gomez | Sergi Contreras Laura Soplon | Classif | 123 95H 28D |
01/05/2023 | Cursa Lo Meló | 11km D+350m | Joel Begue Mel Martin | Roger Marques Conxita Roig | Andreu Bertran Susana Nieto | Classif | 157 82H 75D |
01/05/2023 | Trail solidaria Serramarina Alella | 17km D+609m | Luis Washington Toaquiza Sandra Martinez | Edgar Olivare Adriana Modrego | Enric Pinto Cecilia Escayola | Classif | 68 54H 14D |
01/05/2023 | Trail solidaria Serramarina Alella | 12km D+448m | Eduard Zamora Carmen Gomez | Jose Manuel Acevedo Meritxell Bujons | Carlos Gamez Roser Salvia | Classif | 102 59H 43D |
01/05/2023 | Cursa ermita Sant Josep | 10km D+94m | Jorge Carlos Danoz Laura Pallejà | Martí Ullar Silvia Lopez | Bernat Ollé Angelina Diaz | Classif | 142 109H 33D |
01/05/2023 | Cursa de les Tortugues | 14km | Jordi Relats Elisabet Rodriguez | Jorge Manzano Mariana Morales | David Barranco Mar Besas | Classif | 236 182H 54D |
01/05/2023 | Cursa de les Tortugues | 7km | Marc Merino Clara Cabré | David Jurado Carmen Martin | Pau Lancis Mireia Mauri | Classif | 114 59H 55D |
01/05/2023 | Cros de l'1 de maig | 10,3km D+220m | Pau Nacenta Irene Guarc | Joan Guiteras Anna Gisbert | Jordi Cunill Queralt Solsona | Classif | 139 104H 35D |
01/05/2023 | Cros de l'1 de maig | 6km D+100m | Josep Segura Ona Gros | Albert Barniol Sandra Martinez | Ton Arias Alba Martinez | Classif | 70 27H 43D |
Abril 2023
DATA | CURSA | DISTANCIA-DESNIVELL | PRIMER/A | SEGON/A | TERCER/A | CLASSIF | PART |
---|---|---|---|---|---|---|---|
30/04/2023 | Cursa Beren-Quiri | 19km | David Ribes Silvia Puigarnau | Marc Malé Maria Miró | Jordi Gallego Gemma Pla | Classif | 65 51H 14D |
30/04/2023 | Cursa Beren-Quiri | 12km | Ot Bertran Mireia Soler | Guillem Lampreave Gemma Ticó | Ramon Llados Noemí Galera | Classif | 72 38H 34D |
30/04/2023 | Cursa Beren-Quiri | 8km | Marc Ribera Jana Pubill | Marc Sanchez Carla Vilana | Biel Graell Gissalis Hernandez | Classif | 10 5H 5D |
30/04/2023 | Cursa pa amb tomàquet | 42km D+2000m | Carlos Galobardes Paloma Lobera | Jose Antonio Perez Abril Torrent | Francesc Rocabruna Belen Pacchiotti | Classif | 62 52H 10D |
30/04/2023 | Cursa pa amb tomàquet | 23km D+1000m | Victor Da Costa Jenny Arasil | Gaspar Bartra Sandra Bonachi | Ramon Puig Ruth Ilias | Classif | 162 138H 24D |
30/04/2023 | Cursa pa amb tomàquet | 13km D+600m | Arnau Aranda Bea Prior | Rajiv Marroig Carla Pagès | Pau Serra Judit Rovira | Classif | 343 201H 142D |
30/04/2023 | Trail Pobla de Montornès | 11,2km D+252m | Daniel Rueda Khaterine Chaplin | Gerard Gil Laura Perez | Sebastià Gomez Ester Yuste | Classif | 125 91H 34D |
30/04/2023 | Trail Pobla de Montornès | 6,2km D+105m | Oriol Ferré Sandra Diaz | Albert Torres Maryte Zytlinskyte | Richard Gere Moncada Sara Herranz | Classif | 43 29H 13D |
30/04/2023 | Montaltrail | 22km D+1250m | Eric Viera Cecilia Guzman | Luis Sala-Bellsolell Isabel Rocio Lopez | Marc Gelonch Eli Martin | Classif | 70 58H 12D |
30/04/2023 | Montaltrail | 14km D+600m | Òscar Martinez Miriam Moreno | David Revenaque Ona Badia | Alberto Cánovas Judit Cavero | Classif | 120 70H 50D |
30/04/2023 | Media Maratón Viladecans | 21km | Santiago Vizcaino Noelia Merino | Andres Barbero Isabela Tutoveanu | Marc Benages Natalia Martinez | Classif | 118 96H 22D |
30/04/2023 | Media Maratón Viladecans | 10km | Marc Parise Mamen del Castillo | Carlos Gamez Fali Morales | Sergi Huertas Meggy Clocchiatti | Classif | 78 50H 28D |
30/04/2023 | Montescatano | 21,3km D+1200m | Adri Martin Julia Gracia | David Gonzalez Anastasia Ianina | Sergio Leal Vanessa Moreno | Classif | 107 90H 17D |
30/04/2023 | Montescatano | 14,7km D+750m | Lleïr Barcons Mireia Lüscher | Roger Zurita Jennifer Baeza | Alberto Lao Gemma Macian | Classif | 148 113H 35D |
30/04/2023 | Montescatano | 10,7km D+400m | Carlos Cera Esther Cruz | Daniel Baena Carla Amaros | Hugo Calvo Vane Obis | Classif | 116 86H 30D |
30/04/2023 | Trail 3 Comarques | 30,5km D+1706m | Marc Muntadas Ester Puig | Joan Falcó Laura Erra | Marc Costa Montse Gracia | Classif | 50 42H 8D |
30/04/2023 | Trail 3 Comarques | 12km D+520m | Guillem Parés Rut Cordoba | Adrià Cols Jessica Codina | Josep Castañé Sandy Mas | Classif | 84 58H 26D |
30/04/2023 | Trail 3 Comarques | 6km D+211m | Fran Romanin Carla Valldeoriola | Ferran Guich Elisabet Solanich | Francesc Lluch Carlota Andres | Classif | 41 26H 15D |
30/04/2023 | Trencacims | 24km D+1800m | Pau Lleixà Silvia Piera | Gerard Mangrané Jeanne Cros | David Vidal Sandra Burgués | Classif | 255 188H 67D |
29/04/2023 | Trencacims | 75km D+5300m | Marc Ollé Gemma Arenas | Miguel Heras Sandra Sevillano | Lluis Ruiz Itziar Oteiza | Classif | 316 247H 69D |
29/04/2023 | Trencacims | 51km D+4000m | Jordi Comellas Jelena Malyseva | Joan Pol Vilà Edurne Zazpe | Aleix Ferré Judit Lamas | Classif | 178 159H 19D |
29/04/2023 | Berga-Rasos-Berga | 26km D+1760m | Sergi Padullés Elisabet Guijarro | Eduard Fernández Lidia Ruz | Roger Embid Mireia Muntada | Classif | 131 123H 8D |
29/04/2023 | Berga-Rasos-Berga EQUIPS | 26km D+1760m | Lluis-Albert ATP Endurance | Antoni-Pol ATP Endurance | Lluis-Sergi ATP Endurance | Classif | 19 16H 3D |
29/04/2023 | Berga-Rasos-Berga | 13,5km D+930m | Pol Camprubí Gemma Santacreu | Raul Arpal Vanessa Galera | Isaac Argelich Montse Solé | Classif | 56 42H 14D |
29/04/2023 | Berga-Rasos-Berga DESCENS | 13km D-1360m | Josep Trulls Laia Serra | Francesc Parramon Alba Noguera | Nil Prats Maria Carrasco | Classif | 44 22H 22D |
29/04/2023 | Trail Vall de Ribes | 42km D+3400m | Quim Duran Tina Bes | Álex Urbina Maria Pijoan | Enrique Gomis Toma Valeikaite | Classif | 52 43H 9D |
29/04/2023 | Trail Vall de Ribes | 23km D+1900m | Marc Gasa Ada Lopez | Nil Bacardit Judith Marin | Robert Munné Teresa Mas de Xaxars | Classif | 99 82H 17D |
29/04/2023 | Trail Vall de Ribes | 16km D+1100m | Julen Rodriguez Laurence Santanac | Marc Traserra Aina Siscart | Emilio Fernandez Ivet Navarro | Classif | 84 58H 26D |
29/04/2023 | Trail Tros Guimerà | 22km D+600m | Joan Rosich Laia Carreras | Jordi Aznar Maria Aguilar | Christian Bergadà Nuria Macià | Classif | 38 33H 5D |
29/04/2023 | Trail Tros Guimerà | 11km D+300m | Roger Martinez Laia Ferrer | Marti Sabater Alejandra Fandiño | Jan Valera Laia Tubella | Classif | 122 61H 61D |
23/04/2023 | La Bacanal de Rupià | 14km | Marc Costa Marili Yamilet | Emilio Monge Mariona Danes | Martí Llop Sauqué Clara Corominas | Classif | 62 47H 15D |
23/04/2023 | La Bacanal de Rupià | 8km | Jordi Coll Mar Colomer | Gerard Casals Irma Coma | Tim Jorba Anna Pages | Classif | 22 17H 5D |
23/04/2023 | Cursa del Nat's | 11,5km D+250m | Classif | ||||
23/04/2023 | Cursa del Nat's | 7,5km D+150m | Classif | ||||
23/04/2023 | Cursa Santa Coloma de Queralt | 17km D+400m | Josep M Bergadà Cèlia Balsells | Roger Martinez Mar Bosch | Carlos Gamez Pilar Comella | Classif | 111 89H 22D |
23/04/2023 | Cursa Santa Coloma de Queralt | 8km D+210m | Manel Alvarez Emma Carreras | Ot Mullerat Laura Pallejà | Miquel Alonso Rosa Maria Nieto | Classif | 45 29H 16D |
23/04/2023 | Un tomb pel Montsant | 24km D+1230m | Victor del Águila Nuria Florencio | Ferran Larroya Foix Ortiz | Arnau Fargas Laura Sanvisens | Classif | 158 126H 32D |
23/04/2023 | Un tomb pel Montsant | 12km D+528m | Alex Llaveria Cristina Teixidó | Pol Olària Yolanda Bergada | Marc Florencio Anna Vila | Classif | 227 102H 125D |
22/04/2023 | Cursa Medijocs | 8km D+60m | Josep Diaz Clara Vallès | Oscar Alfani Esther Cruz | Jose Luis Blanco Marta Sabaté | Classif | 222 130H 92D |
22/04/2023 | Trail L'Agulla | 11,5km D+132m | Oriol Ferré Carolina Menendez | David Díez Laura Perez | Sebastian Gomez Ester Yuste | Classif | 190 138H 52D |
22/04/2023 | Cursa Roca Negra | 21km D+1300m | Marc Martinez Veronica Zaragoza | Climent Roda Nuria Semis | Oscar Marquez Gemma Herrera | Classif | 220 185H 35D |
22/04/2023 | Cursa Roca Negra | 13km D+700m | Adrià Menassanch Lucia Martinez | César Thovar Eva Roca | Loren Algaba Sarai Narbona | Classif | 157 110H 47D |
22/04/2023 | Trail L'Enxerinada | 21km D+800m | Wifred Lladó Caitlin Fielder | Ignasi Riuró Anna Tarasova | Marc Cassany Ariadna Jofre | Classif | 56 43H 13D |
22/04/2023 | Trail L'Enxerinada | 12km D+400m | Jacob Willems Lali Torrellas | Jordi Gallego Mireia Paris | Xavier Madrona Martina Pradas | Classif | 74 49H 25D |
22/04/2023 | Vertical Trail Berguedà | 4,6km D+1040m | Toni Baños Ainhoa Sanz | Joan Valls Silvia Lara | Enrique Santamaria Marta Llagostera | Classif | 37 26H 11D |
16/04/2023 | Cursa de les Aixetes | 22km D+850m | Jorge Juan Mendoza Eva Lopez | Petr Groh Espe Bernat | Ricard Perez Fatima Bermudo | Classif | 191 152H 39D |
16/04/2023 | Cursa de les Aixetes | 10km D+300m | Gabriel Caldés Adriana Ardanuy | Bernat Bolao Marta Miron | Pedro Lopez Celia Merchan | Classif | 226 123H 103D |
16/04/2023 | Cursa de la Noria | 10km D+25m | Ivan Menchón Mayte Colmenarejo | Juanma Fernández Elisa Lladós | Albert Camarasa Anna Artal | Classif | 98 71H 27D |
16/04/2023 | Cursa de la Noria | 5km D+25m | Javier Castells Antonia Argiles | Jose Antonio Ramirez Yolanda Cebrian | Josep Ramon Sanahuja Maria Tiscar | Classif | 86 52H 34D |
16/04/2023 | Puigdefrou Exhaust | 17km D+1200m | Oscar Joba Marina Camps | Simon Ambroise Anna Roca | Toti Bes Gemma Alcalà | Classif | 75 67H 8D |
16/04/2023 | L'Esgarrinxada | 24km D+900m | Oscar Sobrado Miriam Avila | Gerard Martinez Adriana Daza | Josep M Segura Anna Cisquella | Classif | 95 78H 17D |
16/04/2023 | L'Esgarrinxada | 12km D+500m | Corentin Chesse Alba Cabases | Marti Sabater Laura Soplon | Jaume Botinas Judit Sanchez | Classif | 141 86H 55D |
16/04/2023 | Trail Vallforners | 26km D+1700m | Sergi Masip Anna Ongaro | Arnau Ansó Judit Guix | Jordi Cunill Saray Prat | Classif | 120 101H 19D |
16/04/2023 | Trail Vallforners | 14km D+750m | Jordi Garcia Laia Conesa | Lluis Barbé Laia Alsina | Manuel Dominguez Lali Masriera | Classif | 265 171H 94D |
16/04/2023 | Lloretrail RFEA | 16km D+583m | Alejandro Garcia Julia Font | Andreu Blanes Laura Domene | Ibai Larrea Maria Ordoñez | Classif | 218 155H 63D |
16/04/2023 | Lloretrail OPEN | 16km D+583m | Victor Da Costa Alba Espinales | Joan Castera Elisabet Rodriguez | Miguel Cruz Maria Constanza | Classif | 155 132H 23D |
16/04/2023 | Lloretrail RFEA | 7,3km D+223m | Fabian Venero Nadia Soto | Marcos Villamuera Laura Ordiales | Marcos Lopez Blanca Batlle | Classif | 75 50H 25D |
16/04/2023 | Lloretrail OPEN | 7,3km D+223m | Miguel Ángel Lopez Kitija Valtere | Alex Bertran Laia Cuervo | Juan Manuel Millan Merce Pacios | Classif | 95 54H 41D |
16/04/2023 | Vilatrail | 21km D+1180m | Gerard de Antonio Marta Maldonado | Roger Blat Anna Clapés | Oriol Lario Marta Agustí | Classif | 168 142H 26D |
16/04/2023 | Vilatrail *per parelles | 21km D+1180m | Estanis González / Raquel Bosch | Gerard Porta / Judith Carbonell | Pablo Escayola / Cecilia Escayola | Classif | 40 20H 20D |
16/04/2023 | Vilatrail | 12km D+640m | Sergi Vazquez Sara Laia Galvany | Enric Cabot Marta Casas | Quimi Mayolas Anna Fernandez | Classif | 231 148H 83D |
16/04/2023 | Sobrepuny Trail | 37km D+2400m | Pere Aurell Thais Pentinat | Albert Llonch Raquel Picón | Miquel Castellote Irene Picón | Classif | 76 67H 9D |
16/04/2023 | Sobrepuny Trail | 21km D+1500m | Domenec Aguilar Lidia Ramos | Martí Casellas Nona Romaní | Robert Munné Clàudia Sarrate | Classif | 93 75H 18D |
16/04/2023 | Sobrepuny Trail | 12km D+1000m | Bernat Falomí Cristina Vilarnau | Oriol Cendra Paula Expósito | Pau Fernandez Berta Vinyas | Classif | 40 26H 14D |
15/04/2023 | Sobrepuny TrailVERTICAL | 3,53km D+775m | Jordi Bolet Nuria Hospital | David Soler Mireia Hernandez | Albert Soler Emilie Menuet | Classif | 145 118H 27D |
15/04/2023 | Sobrepuny Trail VERTICAL INFANTIL | 3,53km D+775m | Biel Sagués Uma Plans | Joan Guitaras Claudia Llesuy | Jan Puigvert Aina Roca | Classif | 48 38H 10D |
15/04/2023 | Pels Camins dels Matxos | 61,8km D+3450m | Andreu Simón Anna Pujol | Lluis Ruiz Erola Bisquert | Abel Carretero Neus Colomer | Classif | 282 248H 34D |
15/04/2023 | Pels Camins dels Matxos | 56km D+3300m | Albert Comellas Jelena Malyseva | Marc Casacuberta Clara Berenguer | Iker Carrasco | Classif | 5 3H 2D |
15/04/2023 | Pels Camins dels Matxos | 53km D+3100m | Ismael El Hallouf Judit Comas | Gerard Fornieles Rosa Vilà | Gerard Roca Estefania Baez | Classif | 41 34H 7D |
15/04/2023 | Pels Camins dels Matxos | 48km D+2250m | Jordi Delgado Helena Mercader | Aniol Puig Nuria Ferrer | Jordi Portell Silvia Comella | Classif | 101 84H 17D |
15/04/2023 | Pels Camins dels Matxos | 23km D+1400m | Arnau Montiel Clara Vallès | Ivan Moreno Ester Puig | Marc Rota Laura Bardolet | Classif | 646 392H 254D |
15/04/2023 | Oli Trail | 22km D+1150m | Luis Miguel Rosario Judit Pascual | Georgel Comanas Laura Zarauz | Pol Sánchez Raquel Córdoba | Classif | 77 64H 13D |
15/04/2023 | Oli Trail | 11km D+400m | Marc Beltrán Maite Ríos | Juan Carlos Galán Mar Bosch | Ivan Fernandez Berta Carrasco | Classif | 179 124H 55D |
15/04/2023 | Trail L'Albiol | 21km D+942m | Enric Caballé Beatriz Vazquez | Mohamed Jaadi Andrea Prades | Alfons Arbonés Abril Parra | Classif | 64 52H 12D |
15/04/2023 | Trail L'Albiol | 10km D+707m | Alex Llaveria Laia Guinovart | Eduard Barrios Ester Yuste | Mikel Besora Almudena Herrera | Classif | 114 89H 25D |
15/04/2023 | Oncodines Trail | 80km | Team Wolves | B Bruce | Kriter Software | Classif | 120 60H 60D |
15/04/2023 | Oncodines Trail | 60km | On Coi Dines? | Cargols | Xtu Xtots 2 | Classif | 708 354H 354D |
14/04/2023 | Cursa de la Sanitat Catalana | 10km D+420m | David Cuesta Gemma Arnau | Elias Perez Carmen Maria Rodriguez | Maxime Janin Miriam Lopez | Classif | 214 139H 75D |
14/04/2023 | Cursa de la Sanitat Catalana | 5,5km D+195m | Belal Rachidi Noelia Bejar | Joan Rodriguez Estefania Aguilar | Francesc Alòs Andrea Guimera | Classif | 254 89H 165D |
14-16/04/2023 | Costa Brava Stage Run *3 etapes | 120km D+4000m | Daniel Jung Mavi Gil | Philipp Ausserhofer Marianne Rhode | Joan Solanas Tabea Fian | Classif | 70 52H 18D |
14-16/04/2023 | Costa Brava Stage Run *3 etapes | 80km D+3000m | Geoffroy Jadoul Amparo Escrich | Carlos Casquet Estel Roig | Gijs Wagenaar Jess Garcia | Classif | 127 80H 47D |
08/04/2023 | Volta Peramola | 25km D+1600m | Marc Ollé Roser Español | Marc Gasa Mayte Colmenarejo | Nil Bacardit Mireia Monistrol | Classif | 100 76H 24D |
08/04/2023 | Volta Peramola | 10km D+610m | Gorka Simon Maria Bastida | Guiu Cors Laura Albinyà | Marc Malé Marta Forcat | Classif | 172 106H 66D |
02/04/2023 | Trail Tarragona | 18km D+429m | Gerard de Antonio Katherine Chaplin | Javier Burzurí Foix Ortiz | Gerard Rovira Laura Sanvisens | Classif | 197 158H 39D |
02/04/2023 | Trail Tarragona | 11,5km D+286m | Oriol Ferré Anna Rodriguez | Marc Llebaria Laia Gil | Richard Gere Moncada Laura Perez | Classif | 116 61H 55D |
02/04/2023 | Bacanard Trail | 21km D+1200m | Ignasi Ferrer Jenny Arasil | Eduard Baquer Montse Gracia | Marc Font Cuca Novellon | Classif | 123 87H 36D |
02/04/2023 | Bacanard Trail | 15km D+700m | Jan Castillo Mireia Garcia | Emilio Monge Elisenda Pracht | Xevi Guix Anna Vidal | Classif | 260 131H 129D |
02/04/2023 | Cursa dels Colls | 15km D+500m | Joel Valldosera Lourdes Puiggròs | Thomas Fortin Jackeline Gomez | Agustin Caceres Carolina Caeiro | Classif | 261 181H 80D |
02/04/2023 | Cursa dels Colls | 8,5km D+200m | Manuel Torres Mercè Segura | Carlos Gámez Karen Fordham | Pol Soler Jessica Sanchez | Classif | 175 83H 92D |
02/04/2023 | Trail Cerdanyola | 25km | Miquel Corbera Núria Gil | Edu Hernandez Natàlia González | Victor del Águila Gisela Carrión | Classif | 106 84H 22D |
02/04/2023 | Trail Cerdanyola FCA | 13km | Arnau Montaner Maria Carner | Sergi Cabeza Laia Montoya | Oriol Gibert Aroa Berenguel | Classif | 9 4H 5D |
02/04/2023 | Trail Cerdanyola Open | 13km | Joan Frago Nuria Tarragó | David Gutierrez Maite Rios | Pol Camprubí Nuria Llansó | Classif | 56 39H 17D |
02/04/2023 | Fox Trail | 15km D+650m | Pep Pagès Marili Banegas | Jordi Roura Bea Prior | Miquel Cruz Ester Pastrana | Classif | 162 131H 31D |
02/04/2023 | Fox Trail | 7,5km D+250m | Jan Puigvert Carla V | Hugo Triguero M Àngels Carreras | Jacob Cortés Paula Vidal | Classif | 269 138H 131D |
01/04/2023 | Ultra Montseny | 80km D+4868m | Sau Domènech Ana Cristina Constantin | Àlex Urbina Cheynna Treto | Carlos Mantero Elena Moya | Classif | 188 175H 13D |
01/04/2023 | Ultra Montseny | 55km D+3079m | Pau Moreno Anna Tarasova | Albert Garcia Nuria Hospital | Aleix Ferrer Sara Sanante | Classif | 139 124H 15D |
01/04/2023 | Ultra Montseny | 32km D+1218m | Ivan Torra Cèlia Balcells | Roger Martinez Neus Guinovart | Bernat Falomí Judit Inglés | Classif | 184 150H 34D |
Març 2023
DATA | CURSA | DISTANCIA-DESNIVELL | PRIMER/A | SEGON/A | TERCER/A | CLASSIF | PART |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26/03/2023 | Cursa Caspolino | 10km | Jordi Garcia Laura Abella | Andrés Ruiz Tània Ansón | Robert Martinez Laia Llauradó | Classif | 48 33H 15D |
26/03/2023 | Cursa Caspolino | 5km | Alejandro Renales Cristina Mascarreras | Francesc Giral Júlia Gallego | Pitxi Folch Júlia Asens | Classif | 68 30H 38D |
26/03/2023 | Cursa Sol Blau | 18,5km D+700m | Jordi Gimenez Sonia Galan | Miguel Ángel Monterreal Andrea Muñoz | Gilbert Brenes Nuria Gonzalez | Classif | 251 156H 95D |
26/03/2023 | Cursa solidària Serralavella | 10km | Luis Miguel Rosario Ahlam Elkakdi | David Guarch Isabel Roumens | Pol Sanchez Txell Gimenez | Classif | 185 131H 54D |
26/03/2023 | Trail Les Peülles | 34km D+1080m | Gerard Martinez Marta Serret | Josep M Segura Judit Pascual | Jordi Balagueró Maite Hinojosa | Classif | 121 94H 27D |
26/03/2023 | Alella Xtrail Series Run | 21km D+1100m | Gerard de Antonio Nicole Garcia | Jordi Cifuentes Celia Tajada | Cristian Ibañez Cecilia Guzman | Classif | 119 101H 18D |
26/03/2023 | Alella Xtrail Series Run | 16km D+886m | Luis Sala-Bellsolell Carla Rafols | Manuel Dominguez Cristina Moreno | Jonatan Gonzalez Imma Boada | Classif | 205 157H 48D |
26/03/2023 | Alella Xtrail Series Run | 7km D+304m | Oleguer Urgeles Prunelle Chassot | Marc Llebaria Anna Guerid | Carlos Massa Laura Torres | Classif | 133 67H 66D |
26/03/2023 | Cursa de la Dona Agullana | 5km | Thomas Villard Arlet Carreras | Xavi Puigvi Mireia Furtia | Juli Gomez Àngels Cabeza | Classif | 125 35H 90D |
26/03/2023 | Cursa del Roc Gros | 21km D+1000m | Miquel Corbera Clara Vallès | Jordi Roy Ariadna Fenes | Llorenç Esteve Anna Pujol | Classif | 221 176H 45D |
26/03/2023 | Cursa del Roc Gros | 12km D+450m | Arnau Montiel Maria Carner | Xavi Tomasa Cristina Silva | Ivan Moreno Sara Sanante | Classif | 325 217H 108D |
26/03/2023 | Pugo Regis Trail | 24km D+1000m | Victor del Águila Natalia Gonzalez | Genis Porqueras Carla Esclusa | Arnau Aranda Carolina Rius | Classif | 95 71H 24D |
26/03/2023 | Pugo Regis Trail | 14km D+575m | Jan Torrella Gabriela Lasalle | Jan Castillo Martina Gonfaus | Lluis Puigvert Mar Cordoba | Classif | 124 83H 41D |
26/03/2023 | Romanic Extrem | 43,4km D+1790m | Lluis Ruiz Aina Cusí | Marc Ollé Laura Ramirez | Albert Llonch Sara Adroher | Classif | 253 215H 38D |
26/03/2023 | Romanic Extrem | 22,4km D+1030m | Victor Da Costa Lorena Cubillas | Rajiv Marroig Mesi Arcos | Jordi Roura Paloma Lobera | Classif | 396 284H 112D |
26/03/2023 | Romanic Extrem | 12,6km D+570m | Victor Adraste Martina Alemany | Xavier Serra Anna Quilez | Kilian Barbeta Marta Gorgoll | Classif | 163 91H 72D |
25/03/2023 | Cursa Les Vetes | 10km D+64m | Sergi Ariaca Suyapa Mendez | Pau Sagué Carme Teixidor | Ferri Garcia Rosa Teixidor | Classif | 43 24H 19D |
25/03/2023 | Cursa Les Vetes | 5,6km D+25m | Lluis Vall·llosera Rebeca Suarez | Carlos Gámez Carlota Nolas | Jordi Rabionet Rosa Matamala | Classif | 79 30H 49D |
25/03/2023 | Cursa Mossen Homs | 5km D+70m | Classif | ||||
25/03/2023 | Sitges Rock Trail | 25km D+1000m | Xavi Casanovas Lidia Ramos | Enric Lopez Natalia Butí | Aitor Maiza Liliana Cunha | Classif | 157 131H 26D |
25/03/2023 | Sitges Rock Trail | 12km D+400m | Agustín Caceres Aida Perez | Thomas Fortin Rosa Coelho | Emilio Fernandez Ariadna Guarner | Classif | 219 135H 83D |
25/03/2023 | Cursa dels Mussols | 13,7km D+343m | Alejandro Villarino Sara Redondo | Nano Lopez Carolina Ribot | Jordi Gallego Julia Zardoya | Classif | 555 409H 146D |
25/03/2023 | Cursa dels Mussols *per parelles | 7,7km D+155m | Carles Corretgé Martí Corretgé | Guillermo Salazar Roger Vendrell | Ursula Cubillo Ferran Pérez | Classif | 106 38H 68D |
25/03/2023 | Cursa dels Mussols *per parelles | 2,7km D+63m | Daniel Teruel Melissa Ruiz | Ferran Muñoz Lola Vidal | Roger Corominas Carla Gomez | Classif | 33 23H 10D |
19/03/2023 | Pujada a peu als Àngels | 9,1km D+500m | Ruariidh Caitlin Fielder | Ismail Atriki Ariadna Jofre | Jaume Cornellà Queralt Rutllant | Classif | 211 148H 63D |
19/03/2023 | Cursa del Sucre | 10km | Juanma Fernández Elisa Lladós | Bernat Julià Toni Hermoso | Marc Collado Laura Fernandez | Classif | 70 54H 16D |
19/03/2023 | Cursa del Sucre | 5km | Jose Do Prado Laura Pallejà | Victor Cuenca Maria Tiscar | Josep Cuenca Sandra Perez | Classif | 70 42H 28D |
19/03/2023 | Terrassa UAT Trail S20 | 7km D+246m | Pau Valdepeñas Lucia Martinez | Roger Fernandez Maria Sanchez | Pol Camprubí Vanessa Galera | Classif | 10 7H 3D |
19/03/2023 | Terrassa UAT Trail S18 | 7km D+246m | Joan Frago Carla Yanguas | Raul Arpal Clara Janeras | Martí Ruiz Aina Civil | Classif | 15 11H 4D |
19/03/2023 | Terrassa UAT Trail S16 | 3,7km D+151m | Aleix Ferrero Mar Woolley | Màxim Valencia Maria Moreno | Guillem del Pozo Monica Canal | Classif | 29 19H 10D |
19/03/2023 | Terrassa UAT Trail S14 | 3,7km D+151m | Guerau Carrillo Carla Pagès | Marcel Samsó Maria Piekhanova | Marc Vazquez Maria Garcia | Classif | 19 11H 8D |
19/03/2023 | Terrassa UAT Trail S12 | 2km D+86m | Nil Suriol Nora Perez | Arnau Ferrero Edurne Gonzalez | Artau Dies Julia Puig | Classif | 14 11H 3D |
19/03/2023 | Terrassa UAT Trail S10 | 1,5km D+35m | David Sadovici Arlet Mateos | Victor del Val Gal·la Mitjavila | Leo Leiva Arlet Alcaraz | Classif | 16 10H 6D |
19/03/2023 | Cursa de la Portella | 17km D+925m | Victor del Águila Mayte Colmenarejo | Pol Vilà Nuria Florencio | Andrés Pascual Laia Guinovart | Classif | 121 100H 21D |
19/03/2023 | Cursa de la Portella | 10km D+180m | Alex Llaveria Andrea Peiró | Albert Navarro Anna Magrané | Ruben Saladié Leticia Martinez | Classif | 81 50H 31D |
19/03/2023 | Cursa Bràfim Ermita de Loreto | 13km D+263m | Jordi Garcia Laia Gil | Oriol Ferré Amalia Dolores Cubero | Carlos Gámez Sara Ricart | Classif | 233 183H 50D |
19/03/2023 | Cursa Popular Fontcoberta | 8km D+47m | Emilio Monge Sarai Pulido | Pau Payet Chunzi Li | Pol Formiga Rosa Matamala | Classif | 65 41H 24D |
19/03/2023 | Camins de Fusta | 23km D+1000m | Eduard Villalba Estefania Gomez | Jordi Cunill Laia Carreras | Oscar Sobrado Nuria Garcia | Classif | 49 42H 7D |
19/03/2023 | Camins de Fusta | 11km D+450m | Albert Vall Rosa Maria Nieto | Jordi Leon Diana Carrasco | Cels Codina Gemma Comellas | Classif | 185 91H 94D |
18/03/2023 | Ultra Trail Barcelona | 62km D+2422m | Alejandro Villarino Fátima Bermudo | Daniel Colom Núria Brichfeus | Julen Olaizola Montse Gracia | Classif | 167 149H 18D |
18/03/2023 | Ultra Trail Barcelona | 43km D+1580m | Jordi Comellas Mònica Pena | Pau Capell Laura Salas | Asier Rajado Raquel Fernández | Classif | 151 132H 19D |
18/03/2023 | Ultra Trail Barcelona | 21km D+749m | Roger Comellas Evgeniya Ryapolova | Victor Mier Nuria Aquilué | Marc Ollé Maite Egaña | Classif | 327 244H 83D |
18/03/2023 | Ultra Trail Barcelona | 11km D+444m | David Gutierrez Marta Arch | Adrià Menassanch Sandra Diaz | Raul Peñas Aude Bouchet | Classif | 164 88H 76D |
12/03/2023 | La Foradada Trail OPEN | 8,5km D+430m | Alberto Lao Cèlia Guasch | Eloy Gonzalez Gemma Solé | Jordi Soto Nuria Tendero | Classif | 26 18H 8D |
12/03/2023 | La Foradada Trail SUB20 | 8,5km D+430m | Jan Torrella Yousra Laghmich | Pere Menendez Lucia Martinez | Pau Valdepeñas Vanessa Galera | Classif | 11 8H 3D |
12/03/2023 | La Foradada Trail SUB18 | 8,5km D+430m | Joan Frago Claudia Llesuy | Raul Arpal Miriam Recasens | Iker Prados Carla Yanguas | Classif | 24 17H 7D |
12/03/2023 | La Foradada Trail SUB16 | 4,5km D+200m | Roc Bartoló Rabab Ouzemmou | Sam Linares Maria Moreno | Marc Benavent Berta Boix | Classif | 29 19H 10D |
12/03/2023 | La Foradada Trail SUB14 | 4,5km D+200m | Marc Vazquez Xenia Domenech | Guerau Carrillo Julia Suriol | Marcel Samsó Maria Plekhanova | Classif | 22 11H 11D |
12/03/2023 | La Foradada Trail SUB12 | 2km D+100m | Enric Masó Julia Puig | Nil Suriol | Martí Escera | Classif | 8 7H 1D |
12/03/2023 | Trail Costa Brava | 42km D+2000m | Albert Pujol Mònica Vives | Diego Arroyo Anna Pujol | Marc Vilà Àngels Llobera | Classif | 152 126H 26D |
12/03/2023 | Trail Costa Brava EQUIPS | 42km D+2000m | Anya Tarasova/Aleix Ferrer | Francesc Arbat/Jordi Gou | Albert Alegre/Jackeline Gomez | Classif | 14 10H 4D |
12/03/2023 | Trail Costa Brava | 22km D+700m | Toni Baños Natàlia González | Victor Da Costa Ahlam Elkakdi | Josep Miret Laia Montoya | Classif | 355 267H 88D |
12/03/2023 | Trail Costa Brava EQUIPS | 22km D+700m | Mathieu Bélanger/Sarah Bergeron | Gemma Frigola/Christian Meier | Sergi Varea/Maria Benito | Classif | 55 22H 23D |
12/03/2023 | Trail Costa Brava | 14km D+300m | Adrià Lopez Gabriela Lasalle | Sergi Martinez Ana Manresa | Biel Sagués Rocío Aparicio | Classif | 162 94H 68D |
12/03/2023 | Trail Costa Brava EQUIPS | 14km D+300m | Anna Guirado/Martí Esquerda | Carles Rocha/Arturo Lopez | Gerard Cirera/Esther Serra | Classif | 14 8H 6D |
12/03/2023 | Trail L'Arboç | 13,5km D+254m | Georgel Comanas Magdala Navarro | Mikel Besora Carolina Menendez | Gerard Gil Laura Pérez | Classif | 162 121H 41D |
12/03/2023 | Trail L'Arboç | 6,5km D+87m | Richard Gere Moncada Duïna Borredà | Albert Sardà Pilar Porta | Raul Rodriguez Monica Bergada | Classif | 57 35H 22D |
12/03/2023 | Pujada Sant Isidret | 22km D+800m | Nil Corominas Ester Puig | Oriol Requena Laura Aumatell | Jordi Pujol Meritxell Bonet | Classif | 77 65H 12D |
12/03/2023 | Pujada Sant Isidret | 13km D+350m | Òscar Serra Clara Valles | Pau Ventura Silvia Roca | Adrià Cols Ari Carbonell | Classif | 109 72H 37D |
12/03/2023 | Cros de Sant Pau | 22km D+950m | Josep Morales Lidia Ramos | Marc Conesa Marta Bover | Marçal Agut Jazmin Viviani | Classif | 77 70H 7D |
12/03/2023 | Cros de Sant Pau | 14km D+443m | Arnau Montaner Gisela Carrión | Agustin Caceres Aida Perez | Martí Fontdecaba Mireia Fumenal | Classif | 231 168H 63D |
12/03/2023 | Marxa Serinyà Mas Casadevall | 8,5km D+55m | Classif | ||||
12/03/2023 | Cursa Camí dels Ibers | 29,5km D+1450m | Ruben Bona Eli Gordon | Albert Garcia Nuria Hospital | Carles Triginer Sara Sanante | Classif | 78 67H 11D |
12/03/2023 | Cursa Camí dels Ibers | 21,5km D+850m | Jaume Gonzalez Erola Madrigal | Joan Carrasco Maria Guardia | Oriol Agustí Silvia Arquer | Classif | 165 123H 42D |
12/03/2023 | Cursa Camí dels Ibers | 12km D+450m | Sergi Cabeza Laia Ardite | Jordi Gallego Khatarina Woess | Oleguer Urgeles Vanessa Sancho | Classif | 248 145H 103D |
12/03/2023 | Ultra Trail Tarragona | 10km D+250m | Marc Llebaria Natàlia Bru | Andreu Sancho Marta Riba | Jordi Ferré Gemma Arasa | Classif | 60 41H 19D |
12/03/2023 | Ultra Trail Tarragona | 21km D+500m | Diego Moreno Martina Fuster | Josselin Cabaret Sandra Bonachí | Luca Bonifaccio Susana Castan | Classif | 111 89H 22D |
11/03/2023 | Ultra Trail Tarragona | 45km D+1250m | Aitor Tomàs Marta Paulino | Luis Aparicio Katherine Jane Chaplin | Miguel Angel Peñalver Covadonga Robles | Classif | 73 62H 11D |
03/03/2023 | Mitja Marató Rural Reus | 21km D+130m | Kilian Garcia Ester Yuste | Jordi Garcia Helena Morales | Andres Sanchez Natalia Hernandez | Classif | 159 139H 20D |
03/03/2023 | Mitja Marató Rural Reus | 10km | Javi Paniello Elena Guijo | Pau Sardà Paula Freixes | Marc Sancho Susana Castan | Classif | 235 140H 95D |
03/03/2023 | Cursa L'Orelleta | 10km D+37m | Juanma Fernandez Rosamari Carulla | Cristian Catala Sonia Sans | Xavier Puigredon Adriana Vilalta | Classif | 124 91H 33D |
03/03/2023 | Cursa L'Orelleta | 5km D+8m | Bah Muhammad Laura Pallejà | Javier Castells Maria Tiscar | Pere Bifet Antonia Argiles | Classif | 110 67H 43D |
03/03/2023 | Trail Senyor del Castell | 13km D+650m | Emilio Monge Maria Carner | David Delgado Marta Morell | Manuel Garcia Judit Sanchez | Classif | 175 132H 43D |
03/03/2023 | Marató Vies Verdes | 42km | Carles Montllor Anna Olivares | Jorge Juan Mendoza Mariana Morales | Marc Gispert Mireia Navarro | Classif | 193 175H 18D |
03/03/2023 | Marató Vies Verdes | 30km | Fran Moreno Judit Pujol | Raul Cejudo Nuria Da Silva | Xavier Navarro Bet Rosell | Classif | 177 125H 52D |
03/03/2023 | Marató Vies Verdes | 21km | Marc Merino Merche Martin | Ot Dòniga Sara Adroher | Marçal Rosés Sarah Skinner | Classif | 511 337H 174D |
03/03/2023 | Marató Vies Verdes | 10km | Nan Oliveras Florence Feutrier | Mathieu Feutrier Laia Serra | Pau Sagué Xisca Arbona | Classif | 289 133H 156D |
03/03/2023 | Marató Vies Verdes | 29km D+1700m | Uri Galvany Anna Clapes | Marc Costa Maite Hinojosa | Lluis Albert Espinòs Montse Gracia | Classif | 220 193H 27D |
03/03/2023 | Marató Vies Verdes | 21km D+1200m | Roger Martinez Sonia Lopez | Jordi Comellas Carola Baliu | Paul Iacob Laura Parer | Classif | 207 153H 54D |
03/03/2023 | Marató Vies Verdes | 12km D+600m | Marc Busquets Marili Yamilet Banegas | Guillem Canaleta Noa Bros | Francesc Fernandez Lidia Ramos | Classif | 175 112H 63D |
03/03/2023 | La Corriols del Vallès | 34km D+1642m | Juanjo Pinilla Alba Alemany | Elias Resina Violeta Gracia | Ferran Gascon Meritxell Larred | Classif | 79 72H 7D |
03/03/2023 | La Corriols del Vallès | 24km D+1059m | Karim Cabeo Mesi Arcos | Jordi Ruiz Ivet Figueras | Victor Saavedra Ona Sociats | Classif | 101 79H 22D |
03/03/2023 | La Corriols del Vallès | 6,3km D+134m | Carlos Pérez Maite Rios | Isma Molina Marta Segura | Jordi Vall·llovera Montse Garcia | Classif | 68 42H 26D |
03/03/2023 | La Corriols del Vallès | 2km D+23m | Alex Castellanos Paula Sanchez | Hugo Ariño Mariona Tomas | Saul Tomas Jana Rojas | Classif | 31 21H 10D |
03/03/2023 | KV Filirun Montmell | 3,5km D+500m | David Oliva Mayte Colmenarejo | Daniel Ballesté Alba Jané | Javier Vazquez Silvia Miravent | Classif | 29 24H 5D |
03/03/2023 | Filirun Ekiden *per equips | 42km D+2400m | Penedès Maritim | Montsestrong | Jo no entreno | Classif | 44 30H 14D |
03/03/2023 | Saltamarrades | 21km D+1000m | Berni Hernandez Lorena Cubillas | Adrià Borrego Thais Pentinat | Jordi Cunill Montse Jubany | Classif | 89 74H 15D |
03/03/2023 | Saltamarrades | 11km D+450m | Oriol Requena Lioba Santamaria | Adrià Cols Irene Guarc | Juan Carlos Martinez Jana Sanchez | Classif | 110 72H 38D |
03/03/2023 | Saltamarrades | 6km D+200m | Jordi Carrillo Ona Gros | Blai Freixa Alba Carol | Sirac Fort Nausica Cornado | Classif | 76 38H 38D |
03/03/2023 | TrailCat 200 | 87km D+2500m | Victor Vinyals Gemma Avellí | Carlos Alonso | Isma Castillo | Classif | 15 14H 1D |
02/03/2023 | TrailCat 200 | 155km D+4700m | Xavier Ayala Carmen Palacin | Juan Heredia Anna Pla | Jaume Castellvi | Classif | 26 24H 2D |
01/03/2023 | TrailCat 200 | 321km D+8700m | Stéphane Higueret Claire Bannwarth | Nacho Zurita Anita Lehmann | Jonatan Jurado | Classif | 41 39H 2D |
Febrer 2023
DATA | CURSA | DISTANCIA-DESNIVELL | PRIMER/A | SEGON/A | TERCER/A | CLASSIF | PART |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26/02/2023 | Valles Drac Race | 48km D+2200m | Pau Moreno Marta Molist | Pol Malgosa Aida Perez | Sau Domenech Alba Ribera | Classif | 212 190H 22D |
26/02/2023 | Valles Drac Race | 24km D+1100m | Manuel Torres Georgina Gabarró | Ferran Barceló Raquel Picon | Lluis Marques Amelie Solanilla | Classif | 215 172H 43D |
26/02/2023 | Valles Drac Race | 11km D+350m | Raul Cruz Mireia Hernandez | Albert Soler Maria Benito | Jordi Gallego Queralt Riba | Classif | 402 236 166D |
26/02/2023 | Valles Drac Race | 5km D+150m | Fernando Chamorro Airina Guillen | Aleix Ferrero Nuria Ginjaume | Alain Abad Raquel Castañé | Classif | 174 81H 93D |
26/02/2023 | Cursa Vinyes del Penedès | 10,5km D+184m | Manuel Torres Yolanda Lucia | Israel Rodriguez Marta Bover | Albert Ramirez Pili Ureña | Classif | 79 58H 21D |
26/02/2023 | Embruixada Trail | 21km | Josep Pagès Aina Cusí | Ramon Puig Marili Yamilet | Jordi Uró Cuca Novellon | Classif | 71 62H 9D |
26/02/2023 | Embruixada Trail | 10km | Victor Da Costa Montse Russo | David Garcia Genoveva Molas | Albert Zamora Paula Valentí | Classif | 131 72H 59D |
26/02/2023 | Cursa Regencós | 11km D+500m | Jordi Frigola Mariona Amores | Ferri Ayats Marina Camps | David Ribera Laura Rovira | Classif | 107 86H 21D |
26/02/2023 | Volta al pantà d'Utxesa | 10km D+50m | Juanma Fernandez Mayte Colmenarejo | Alexandre Tassies Elisa Lladós | Cristian Català Anna Artal | Classif | 200 158H 42D |
26/02/2023 | Volta al pantà d'Utxesa | 6,5km D+25m | Jordi Camats Laura Pallejà | Oscar Aran Karla Diaz | Pau Montané Maria Tiscar Ramos | Classif | 140 70H 70D |
26/02/2023 | Vilaverd Skyrace | 21km D+1100m | Roger Cullere Laia Gil | Ramon Blanch Laura Sanvisens | Nestor Moro Julia Rius | Classif | 134 114H 20F |
26/02/2023 | Vilaverd Skyrace | 10km D+500m | Oscar Alfani Marta Garcia-Miguel | Josep Ferre Egle Vaivade | Richard Gere Moncada Laia Pujol | Classif | 67 43H 24D |
26/02/2023 | Cursa Run Run Vall del Terri | 10km D+190m | Emilio Monge Ariadna Jofre | Francesc Vilà Laura Sitjà | Alexander Cataford Karol-Ann Canuel | Classif | 146 110H 36D |
26/02/2023 | Sismica Race | 24km D+913m | Roger Comellas Irene Fuertes | Carles Reposo Ahlam Elkakdi | Karim Cabeo Laura Bruch | Classif | 191 157H 34D |
26/02/2023 | Sismica Race | 10km D+461m | Oriol Gibert Sara Roca | Alberto Lao Carmen Gomez | Oscar Suarez Maribel Gabás | Classif | 197 138H 59D |
26/02/2023 | Botifarunner | 21,5km D+1050m | Roger Raura Lourdes Puiggròs | Georgel Comanas Jackeline Gómez | Joan Costa Laura Albinyà | Classif | 156 135H 21D |
26/02/2023 | Botifarunner | 12km D+560m | Nico Pastor Gemma Carrasco | Gerard Lopez Karen Fordharm | Agustin Caceres Laura Miralles | Classif | 151 95H 56D |
19/02/2023 | La Hivernal de Campdevànol | 27km D+1500m | Albert Llonch Anna Pujol | Ivan Moreno Ada López | Quim Duran Thais Pentinat | Classif | 122 101H 21D |
19/02/2023 | La Hivernal de Campdevànol | 14km D+350m | Jordi Gallego Neus Guinovart | Jordi Pujol Mireia Lüscher | Erik Zurita Ivet Navarro | Classif | 143 89H 54D |
19/02/2023 | Sagrat Cor Trail | 14,4km D+320m | Lluis Barbé Laia Andreu | Oscar Sobrado Raki Garsaball | Pau Torné Adriana Vilalta | Classif | 134 97H 37D |
19/02/2023 | Cursa del Farell | 12,3km D+269m | David Dalmau Elisabet Martin | David Freixes Almudena Ortiz | Jordi Arrojo Vanessa Olmos | Classif | 279 220H 59D |
12/02/2023 | Xtrail Series Mataró | 22km D+870m | Jordi Cifuentes Mireia Blasco | Joan Solanas Claudia Bigas | Eric Viera Montse Gracia | Classif | 150 125H 25D |
12/02/2023 | Xtrail Series Mataró | 16km D+600m | Luis Sala-Bellsolell Carla Rafols | Adrià Navarro Esther Gil | Jonatan Gonzalez Silvia Roca | Classif | 173 133H 40D |
12/02/2023 | Xtrail Series Mataró | 9,5km D+380m | Oleguer Urgeles Anna Guerid | Marc Llebaria Sonia Canals | Eduard Adsuar Rocio Conejo | Classif | 121 52H 69D |
12/02/2023 | Hivernal Beret-Montgarri | 17km D+440m | Ruben Caseny Lorena Molina | Jordi Balagueró Lurdes Palao | Asier Requejo Sandra Piñeiro | Classif | 43 35H 8D |
12/02/2023 | Hivernal Beret-Montgarri | 12km D+353m | Lluis Barbé Bego Arcas | Sergi Borrallo Rocio Vicente | Albert Alegre Valerie Vacarie | Classif | 39 25H 14D |
12/02/2023 | Hivernal Beret-Montgarri | 6km D+50m | Damià Palau Maria Moreno | Lorenzo Baldellou Sara Parra | Josep Francesc Cuadrado Maria Baldellou | Classif | 19 9H 10D |
12/02/2023 | Trail dels Senglars Runprimer 360º | 21km D+1000m | Ivan Moreno Anna Pujol | Arnau Montiel Neus Guinovart | Oriol Sala Helena Mercader | Classif | 117 102H 15D |
12/02/2023 | Trail dels Senglars Runprimer 360º | 12km D+600m | Joan Riba Ari Carbonell | Xevi Relats Mireia Lüscher | Pol Codina Carla Lopez | Classif | 142 100H 42D |
12/02/2023 | Cursa de muntanya de Castellbisbal | 23,5km D+1100m | Raul Butaci Lorena Cubillas | Alejandro Villarino Ahlam Elkakdi | David Millan Raquel Fernandez | Classif | 194 175H 19D |
12/02/2023 | Cursa de muntanya de Castellbisbal | 13km D+550m | Jordi Gallego Irene Fernandez | Anibal Fidalgo Sandra Palol | Txia Armadas Marina Bosch | Classif | 230 180H 50D |
12/02/2023 | Marxa i Cursa del Llop | 28km D+1254m | Pedro López Marina Camps | Enric Caballé Nuria Català | Guillem Busquets Katerine Ramirez | Classif | 67 55H 12D |
12/02/2023 | Montserrat Skyrace | 25km D+1500m | Andreu Contijoch Natalia Gonzalez | Luis Miguel Rosario Anya Tarasova | Ludovic Fernandez Paloma Lobera | Classif | 304 262H 42D |
12/02/2023 | Montserrat Skyrace | 13km D+700m | Daniel Jares Gabriela Lasalle | David Gutierrez Marta Palau | Oriol Frigola Nuria Llansó | Classif | 255 173H 82D |
12/02/2023 | Trail Balcó de l'Empordà | 21km D+1700m | Pep Pagès Abril Torrent | Hector Perez Nuria Santmiquel | Adrià Blay Marili Yamilet Banegas | Classif | 87 67H 20D |
12/02/2023 | Trail Balcó de l'Empordà | 10km D+750m | Arnau Gil Sara Medina | Albert Casas Bea Prior | Miquel Antonio Mariona Danés | Classif | 155 98H 57D |
12/02/2023 | La Crematorrons | 28km D+721m | Martí Baquer Desiree Asensio | Eduard Baquer Paula Palomeras | Adrià Muixach Yolanda Masdeu | Classif | 21 11H 10D |
12/02/2023 | Cursa 4 Termes | 31km D+1500m | Abel Carretero Paula Lopez | Oscar Cames Paqui Miranda | Isaac Salvat Beatriz Vazquez | Classif | 128 116H 12D |
12/02/2023 | Cursa 4 Termes | 17km D+660m | Roger Tarrés Nuria Florencio | Aleix Solé Carla Amoros | Marc Florencio Montse Guasch | Classif | 177 126H 51D |
12/02/2023 | Cursa 4 Termes | 14km D+300m | Gerard Mangrané Carla Gonzalez | Alex Llaveria Marcela Villalobos | Sergi Prats Cristina Teixidó | Classif | 105 64H 41D |
12/02/2023 | Cursa dels Biberons | 23km D+1345m | Josep Morales Cèlia Balsells | Marc Gasa Anna Guirado | Pau Lleixà Carolina Rius | Classif | 228 183H 45D |
12/02/2023 | Cursa dels Biberons EXPRESS | 18,12km D+760m | Miquel Baselga Mayte Colmenarejo | Samuel Alemany Jessica Sanchez | Fernando Maña Teresa Martin | Classif | 65 46H 19D |
12/02/2023 | Cursa dels Biberons JUNIOR | 18,12km D+760m | Jan Torrella Mar Cordoba | Ïu Net Lina Escura | Lleïr Barcons Nerea Sanahuja | Classif | 14 11H 3D |
12/02/2023 | Cursa dels Biberons JUVENIL | 13,48km D+490m | Lluis Puigvert Miriam Recasens | Pere Menendez Rut Cordoba | Albert Soler Lucia Martinez | Classif | 17 13H 4D |
12/02/2023 | Cursa dels Biberons CADET | 8,75km D+292m | Biel Sagués Claudia Llesuy | Joan Guitaras Bruna Torrentbo | Alex Canyada Bruna Miralpeix | Classif | 23 18H 5D |
12/02/2023 | Cursa dels Biberons INFANTIL | 5,07 km D+145m | Pol Mena Ona Gros | Ernest Torrent Xesca Bonet | Joan Martinez Elga Rivelles | Classif | 20 17H 3D |
12/02/2023 | Trail Vilamajor | 26km D+1700m | Oriol Galvany Anna Ongaro | Arnau Amadó Alba Alemany | Quim Duran Laura Heredia | Classif | 59 52H 7D |
12/02/2023 | Trail Vilamajor | 18km D+920m | Dani Aguirre Iciar Luena | Xavi Gotarda Helena Pujadas | Josep Toldrà Meritxell Bujons | Classif | 94 73H 21D |
12/02/2023 | Trail Vilamajor | 10km D+325m | Nil Vilanna Sonia Lopez | Xavier Prat Mercè Pérez | David Núñez Nina Casamitjana | Classif | 74 49H 25D |
05/02/2023 | Papiol Extrem | 12km D+550m | Emili Rafecas Lourdes Puiggròs | Iñaki Martinez Maria Belen Pacchiotti | Gerard Gil Adriana Modrego | Classif | 100 74H 26D |
05/02/2023 | Trail Serra de Puigverd | 10,26km D+98m | Juanma Fernandez Anna Artal | Cristian Català Elisa Lladós | Albert Piñol Raki Garsaball | Classif | 193 146H 47D |
05/02/2023 | Trail Serra de Puigverd | 6,5km D+50m | Pol Cunill Laura Pallejà | Oscar Aran Maria Tiscar Ramos | Enric Bosch Gemma Godia | Classif | 111 51H 60D |
05/02/2023 | Cursa Mont-rodon | 14,5km D+730m | Jan Margarit Gisela Carrión | Pol Rodriguez Mireia Hernandez | Raul Cruz Marta Bernal | Classif | 377 290H 87D |
05/02/2023 | Hostrailric | 30km D+2000m | Diego Arroyo Nuria Hospital | Victor Da Costa Eva Montero | Lluis Albert Espinós Alba Espinales | Classif | 102 88H 14D |
05/02/2023 | Hostrailric | 21km D+1100m | Robert Busquets Lidia Escamilla | Genís Bayés Gemma Carrasco | Xevi Guix Jessica Codina | Classif | 137 106H 31D |
05/02/2023 | Hostrailric | 13km D+600m | Oriol Maynar Anna Quilez | Emilio Monge Marta Ruiz | Eloi Roquer Maria Santamaria | Classif | 263 149H 114D |
Gener 2023
DATA | CURSA | DISTANCIA-DESNIVELL | PRIMER/A | SEGON/A | TERCER/A | CLASSIF | PART |
---|---|---|---|---|---|---|---|
29/01/2023 | Marxa de la Sussissa | 10km D+360m | Josep Pagès Aina Cusí | Hector Perez Marili Yamilet Banegas | Hugo Triguero Sara Adroher | Classif | 499 260H 239D |
29/01/2023 | Cursa Senders de Can Costa | 21km D+900m | Toni Baños Ahlam Elkakdi | Carles Reposo Nuria Artells | Adrian Martin Raquel Parrado | Classif | 104 84H 20D |
29/01/2023 | Cursa Senders de Can Costa | 8km D+300m | Adrià Puig Raquel Cando | Oriol Gibert Marina Bosch | Adrià Menassanch Montserrat Cinca | Classif | 63 42H 21D |
29/01/2023 | Cursa Popular Camós | 7,5km D+126m | Joan Comas Sonia Bassas | Emilio Monge Karol-Ann Canuel | Manel Pujadas Dolores Ramirez | Classif | 92 65H 27D |
29/01/2023 | Trail Rocacorba | 36,5km D+1920m | Ivan Moreno Monica Vives | Carles Galobardes Celia Balsells | Albert Pujol Cristina Bataller | Classif | 225 195H 30D |
29/01/2023 | Trail Rocacorba EQUIPS | 36,5km D+1920m | Raul Rota/Jose Barros Elena Sanchez/Laura Erra | Francesc Arbat/Jordi Gou Lorena Ruiz/Mireia Gibert | Yeray Quijada/Enrique Perchin Celia Trevisan/Carole Serisier | Classif | 37 31H 6D |
29/01/2023 | Trail Rocacorba | 24,7km D+1320m | Ivan Calvo Ragna Debats | Genis Porqueras Paula Mata | Thierry Mignot Creak Chelsea | Classif | 249 205H 44D |
29/01/2023 | Trail Rocacorba EQUIPS | 24,7km D+1320m | Maria Benito/Sergi Varea | Edu Hernandez/Cristina Hernandez | Ada Lopez/Aleix Coch | Classif | 38 23H 15D |
29/01/2023 | Trail Rocacorba | 17km D+720m | Jan Torrella Anna Pujol | Aniol Pujiula Anna Guirado | Lluis Puigvert Maria Florencia Milanesi | Classif | 221 151H 70D |
29/01/2023 | Trail Rocacorba EQUIPS | 17km D+720m | Jonatan Rodriguez/Jacint González | Jordi Mir/Laura Roura | Pili Ureña/M.Carmen Tomas | Classif | 31 19H 12D |
29/01/2023 | Collbaix Trail | 26km D+1300m | Marc Ollé Lorena Cubillas | Xavier Santasusana Cristina Sansalvador | Xavier Espiña Ivet Pinto | Classif | 43 39H 4D |
29/01/2023 | Collbaix Trail | 12km D+600m | Jordi Rial Cristina Milla | Vicente Romero Aida Iglesias | Guiu Cors Gemma Comellas | Classif | 123 94H 29D |
29/01/2023 | Cursa de Sant Vicenç | 10km | Carles Montllor Irene Llario | Juan Miguel Lopez Sara Roca | Blai Hermoso Ana Belen Garcia | Classif | 582 451 131D |
29/01/2023 | Cursa UEC Tortosa | 21,5km D+1643m | Lluisma Mas Ainara Urrutia | Andres Pascual Judit Lamas | Gerard Morgado Sandra Burgués | Classif | 89 76H 13D |
29/01/2023 | Cursa UEC Tortosa EXPRESS | 14km D+977m | Samuel Alemany Ainara Galarza | Miquel Baselga Teresa Martin | Fernando Maña Julia Mestre | Classif | 78 48H 30D |
29/01/2023 | Cursa UEC Tortosa JUNIOR | 14km D+977m | Blai Alabart Nerea Sanahuja | Aleix Bajador | Classif | 3 2H 1D |
|
29/01/2023 | Cursa UEC Tortosa JUVENIL | 12km D+837m | Alex Mestre | Dani Martorell | Ezequiel León | Classif | 3 3H |
29/01/2023 | Cursa UEC Tortosa CADET | 6km D+375m | Francesc Lapuerta | Nizar Hernández | Arnau Chavarria | Classif | 3 3H |
29/01/2023 | Cursa UEC Tortosa INFANTIL | 6km D+375m | Iker Colas Cinta Solà | Miquel Buera Emma Sabaté | Roger Gallego | Classif | 5 3H 2D |
22/01/2023 | La Llanera Trail | 43km D+1200m | Lluis Ruiz Ragna Debats | Gerard Morales Monica Pena | Victor Vinyals Maria Santamaria | Classif | 149 131H 18D |
22/01/2023 | La Llanera Trail | 21km D+370m | Llorenç Esteve Lorena Cubillas | Adrián Martin Khaterine Jane Chaplin | Jaume González Manuela Vilaseca | Classif | 325 274H 51D |
22/01/2023 | La Llanera Trail | 13km D+190m | Raul Cruz Marta Romero | Albert Soler Mireia Suñé | Bernat Comas Laia González | Classif | 282 187H 95D |
22/01/2023 | Cronoescalada a l'ermita | 0,52km D+97m | Classif | ||||
21/01/2023 | Cursa Popular de Polinyà | 10km D+197m | Jaume Leiva Gemma Macian | David Lover Esther Montosa | Alex Salazar Inma Abilleira | Classif | 573 413H 160D |
15/01/2023 | Pujada als Dipòsits | 3,5km D+150m | Sergi Ariaca Sheila Avilés | Òscar Jorba Rebeca Suárez | Marc Ollé Jordina Marsal | Classif | 145 113H 32D |
15/01/2023 | Ganxo Trail | 18km D+680m | Karim Cabeo Ragna Debats | Eduard Baquer Anna Pujol | Albert Sarsanedas Paloma Lobera | Classif | 215 161H 54D |
15/01/2023 | Cinc Cims | 27km D+1325m | Victor Mier Nuria Gil | Alejandro Villarino Laura Salas | Andreu Cufí Martina Fuster | Classif | 423 355H 68D |
15/01/2023 | Cinc Cims | 10km D+340m | Jordi Gallego Mireia Suñe | Ruben Lopez Liliana Cunha | Josep Cantos Paqui Miranda | Classif | 256 166H 90D |
15/01/2023 | Cursa Fita 973 | 15km D+500m | Lluis Ruiz Lorena Cubillas | Genís Porqueras Lina Escura | Xavier Espiña Laura Mota | Classif | 128 98H 30F |
15/01/2023 | Cursa Fita 973 | 10km D+350m | Alex Marquez Raki Garsaball | Marc Marquez Laura Tarragó | Josep Gangonells Tània Codina | Classif | 94 50H 44D |
15/01/2023 | Cursa Fita 973 | 7km D+190m | Eric Yamuza Jana Cuadros | Soren Asier Legarreta Ainhoa Barrionuevo | Pol Ruiz Nuria Aguilar | Classif | 75 39H 36D |
15/01/2023 | Cursa Mar i Murtra | 15km D+600m | Ivan Moreno Sara Sanante | Gaspar Bartra Nuria Hospital | Pol Codina Carolina Rius | Classif | 344 249H 95D |
08/01/2023 | St Mateu Xtrail | 25km D+1100m | Miquel Corbera Natalia González | Gerard de Antonio Sara Sanante | Alejandro Villarino Eli Gordon | Classif | 163 137H 26D |
08/01/2023 | St Mateu Xtrail | 15km D+850m | Victor Da Costa Sara Roca | Martí Gelonch Silvia Puigarnau | Lluís Barbé Sara Laia Galvany | Classif | 246 181H 65D |
08/01/2023 | St Mateu Xtrail | 10km D+600m | Pol Codina Maria Florencia Milanesi | Sylvain Quevre Imma Boada | Emilio Fernández Nina Casamitjana | Classif | 164 177H 87D |
08/01/2023 | La Sotabosc | 18km D+500m | Jose Antonio Perez Montse Gracia | Manuel Quesada Neus Guinovart | David de la Vega Cristina Almor | Classif | 79 56H 23D |
08/01/2023 | La Sotabosc | 13km D+370m | Gerard Cirera Celia Arias | Sergi Barea Ester Gea | Guillem Rovira Palmyra Deumal | Classif | 50 39H 11D |
08/01/2023 | Cursa de Reis | 5km D+230m | Jan Castillo Sara Roca | Lluis Camprubi Foix Montaner | Joan Frago Berta Boix | Classif | 85 50H 35D |
Desembre 2022
DATA | CURSA | DISTANCIA-DESNIVELL | PRIMER/A | SEGON/A | TERCER/A | CLASSIF | PART |
---|---|---|---|---|---|---|---|
31/12/2022 | Sant Silvestre Llorençana | 7km D+280m | Raul Cruz Ahlam Elkakdi | Adrian Martin Sonia Mendez | Albert Soler Laura Fernandez | Classif | 70 55H 15D |
31/12/2022 | Sant Silvestre Avinyó | 10km | Ivan Moreno Lioba Santamaria | Arnau Montiel Aina Picas | Pau Nacenta Vanesa Chirveches | Classif | 185 135H 50D |
31/12/2022 | Sant Silvestre Avinyó | 5km | Sergi Martinez Ivette Sanchez | Joaquim Padreny Lia Gómez | Agusti Baena Anna Guerra | Classif | 178 70H 108D |
26/12/2022 | La Folguerolenca | 5,4km D+61m | Pol Vilalta Esther Puig | Francesc Freixer Eva Capa | Jaume Busquets Elena Sánchez | Classif | 225 190H* 35D* |
26/12/2022 | Sant Silvestre del Penedès | 11,4km D+345m | Abel Carretero Flor Milanesi | Arnau Montaner Sira Bo | Carles Reposo 1lourdes Puiggròs | Classif | 320 245H* 75D* |
26/12/2022 | Cursa del Bolet | 6km D+150m | Jaume Leiva Ahlam Elkakdi | Abel Serra Sandra Asin | Javi Paniello Marta Romero | Classif | 423 285H 138D |
26/12/2022 | Cursa Rodant pel riu Ripoll | 8,4km D+100m | Llorenç Esteve Judit Ugas | Marc Otero Mariona Soler | Marc Arriaza Yolanda Lucia | Classif | 216 160H 56D |
26/12/2022 | Cursa de Na'Dalt a Bellmunt | 3,8km D+610m | Ïu Net Laia Montoya | Jan Margarit Anna Pujol | Jan Castillo Gabriela Lasalle | Classif | 266 202H 64D |
25/12/2022 | Pujada a la Mola per Nadal | 3,45km D+460m | Jan Margarit Mireia Hernández | Classif | 344 250H* 94D* |
||
24/12/2022 | Cursa del Gall | 7,2km D+100m | Mikel Besora Marcela Villalobos | Carles Salsench Carla Amorós | Enric Caballé Laura Zambudio | Classif | 141 85H 56D |
24/12/2022 | Cursa de la Llufa | 5km D+100m | Joel Minguet Laura Pallejà | Roger Bella Adriana Vilalta | Josep Oriol Martí Marta Bosch | Classif | 85 61H 24D |
18/12/2022 | Cronopujada Puig d'en Cama | 3,9km D+500m | David Oliva Alicia Domingo | Robert Martinez Gemma Aragonès | Andreu Sancho | Classif | 18 16H 2D |
18/12/2022 | Cursa Viladecavalls per la Marató | 10km D+330m | Jordi Gallego Maria Sanchez | Álex Moral Txell Gimenez | Jan Ballbé Yolanda Lucia | Classif | 120 99H 21D |
18/12/2022 | Cursa Viladecavalls per la Marató | 5km D+190m | Pep Marques Emma Mitjavila | Jan Garcia-Gascon Mireia Hernandez | Roger Noguera Olivia Lopez | Classif | 55 30H 25D |
18/12/2022 | Cursa Viladecavalls per la Marató | 3km D+74m | Roger Bellès Blanca Cespedes | Marc Sanchez Gal·la Mitjavila | Hugo Burgos Emma Villaroya | Classif | 16 11H 5D |
18/12/2022 | Cursa Viladecavalls per la Marató | 1,5km D+45m | Martí Lopez Julia Gasol | Luca Lazaro Mariona Ferrer | Aleix Miranda Bruna Sala | Classif | 18 14H 4D |
18/12/2022 | Cursa Viladecavalls per la Marató | 1km D+25m | Enzo Nicolas Bruna Lecina | Guerau Soro Nicole Zafra | Marti Petanas Paula Lopez | Classif | 14 6H 8D |
18/12/2022 | Cursa Nadal Sant Sadurni | 7,8km D+91m | Ignacio Goñi Iciar Lucena | Ricard Álvarez Silvia Hurtado | Uri Rodriguez Eli Suarez | Classif | 403 241H 162D |
18/12/2022 | Cursa Nadal Sant Sadurni | 3km D+43m | Iban Perez Nahia Carretero | Arnau Viladoms Montserrat Rocaginé | Eudald Carretero Roser Feixas | Classif | 214 87H 127D |
18/12/2022 | Cursa de l'Aldea | 14km D+372m | Classif | ||||
18/12/2022 | Pujada a les Formigues | 4,4km D+400m | Lluis Aguilà Anna Pujol | Ferran Alboquers Clara Vallès | Marc Busquets Laia Doval | Classif | 58 47H 11D |
18/12/2022 | Cursa de Nadal de Bigues i Riells | 7km D+150m | Classif | ||||
18/12/2022 | Sant Silvestre Sarrianenca | 10km | Classif | ||||
18/12/2022 | Cursa solidària dels Avets | 5km | Lluis Vila Paqui Lombardo | Roger Puigvert Cristina Gimenez | Jofre Jovellar Gloria Lombardo | Classif | 63 29H 34D |
18/12/2022 | Cursa solidària dels Avets | 2km | Antoni Franco Marta Herrero | Martí Romero Carla Moron | Pau Llovera Aina Lecegui | Classif | 10 6H 4D |
18/12/2022 | Trail dels Remences | 11km D+950m | Classif | ||||
18/12/2022 | Cursa CEC Collserola | 22km D+900m | Victor Mier Nuria Da Silva | Antoni Torres Ahlam Elkakdi | Pablo Llusia Helena Florenti | Classif | 369 294H 75D |
18/12/2022 | Cursa de Nadal Colldejou | 21km D+1418m | Pol Vila Anna Guirado | Genís Porqueras Nuria Florencio | Cristian Llamas Eva Jurado | Classif | 106 97H 9D |
18/12/2022 | Cursa de Nadal Colldejou | 9,4km D+690m | Isaac Salvat Sheila Sanchez | Enric Caballé Carla Gonzalez | Oriol Gibert Carla Amoros | Classif | 194 116H 78D |
18/12/2022 | Trail La Vall | 46km D+1600m | Francesc Martin/Joan Ayguasenosa Cheynna Treto | Arnau Alabau Lois Burguès | Oriol Borràs | Classif | 9 7H 2D |
18/12/2022 | Trail La Vall | 22km D+800m | Pol Rodriguez Jenny Arasil | Rajiv Marroig Marili Banegas | Luis Miguel Rosario Cristina Bataller | Classif | 91 80H 11D |
18/12/2022 | Trail La Vall | 13km D+550m | Carles Paredes Mariona Danés | Jordi Baixés Sara Adroher | Martí Llop Clara Corominas | Classif | 164 110H 54D |
18/12/2022 | Trail La Vall | 6km D+100m | Eston Sutherland Abril Font | Martí Parals Nuria Sabater | Jaume Fontdecaba Berta Comamala | Classif | 48 21H 27D |
11/12/2022 | Cursa Entre Cabanes | 22,76km D+241m | Jose Luis Perez Gemma Vilella | Cristian Amaro Olga Sierra | David Vendrell Silvia Torralba | Classif | 53 42H 11D |
11/12/2022 | Cursa Entre Cabanes | 13km D+107m | Jordi Calafell Elisa Lladós | Jordi Aznar Judit Verdes | Sergi Tolosa Mireia Torrens | Classif | 88 61H 27D |
11/12/2022 | Cursa Trail Riera de Gaià | 20,4km D+601m | Miki Giribets Stella Beazzutti | Juan Mena Magdala Navarro | Daniel Vidal Ester Yuste | Classif | 123 103H 20D |
11/12/2022 | Cursa Trail Riera de Gaià | 8,6km D+197m | David Ral Yolanda Bergadà | Marc Llebaria Sara Ricart | Albert Martí Gala Gomez | Classif | 195 121H 74D |
11/12/2022 | La Neorural | 24km D+1600m | Miquel Corbera Sara Sanante | Pol Codina Montse Gracia | Genis Mateu Sonia Lopez | Classif | 196 181H 15D |
10/12/2022 | Trail Ardenya | 43km D+2011m | Ivan Moreno Elena Moya | Andreu Cufí Ester Franch | Juanjo Pinilla Mireia Perpinyà | Classif | 79 72H 7D |
10/12/2022 | Trail Ardenya | 23,1km D+950m | Carles Asensio Jennifer Arasil | Marc Cassany Paloma Lobera | Marc Muntadas Marili Banegas | Classif | 218 165H 53D |
10/12/2022 | Trail Ardenya | 10,3km D+307m | Jordi Gallego Queralt Rullan | Marc Sala Carla Pagès | Rafel Fàbrega Judit Sanchez | Classif | 190 109H 81D |
08/12/2022 | Cursa popular de Porqueres | 7km D+94m | Pau Pinsach Marina Guerrero | Pau Castellvell Karol-Ann Canuel | Pau Congost Annabel Navio | Classif | 206 150H 56D |
06/12/2022 | Cursa Montanyans | 14km D+348m | Mario Martinez Martina Alemany | Ferran Comas Mercè Segura | Javier Vázquez Laura Pallejà | Classif | 127 96H 31D |
04/12/2022 | Pujada i Baixada a Guanta | 12,3km D+250m | Karim Cabeo Marta Romero | Marc Fugardo Laura Pérez | Ivan Limia Queralt Riba | Classif | 448 350H 98D |
04/12/2022 | Pujada i Baixada a Guanta | 6km D+150m | El Edrissi Reyahi Eva Otero | David Crivillers Cristina Triguero | Miguel Fresneda Raquel Alonso | Classif | 116 66H 50D |
04/12/2022 | Impoerial Tarraco | 25km D+340m | Oriol Gibert Lidia Ramos | Mateu Navarro Wai Tsang | Mohamed Jaadi Emma Aguilar | Classif | 80 71H 9D |
04/12/2022 | Imperial Tarraco | 14km D+180m | Arnau Fargas Carolina Menendez | Sergio Garcia Gala Gomez | Marc Llebaria Claudia Marcela Torres | Classif | 178 136H 42D |
04/12/2022 | Pujada a Sant Pau | 10,7km D+339m | Xavi Casanovas Lourdes Puiggròs | Manuel Torres Jackeline Gomez | Thomas Fortin Mireia Suñé | Classif | 93 70H 23D |
Novembre 2022
DATA | CURSA | DISTANCIA-DESNIVELL | PRIMER/A | SEGON/A | TERCER/A | CLASSIF | PART |
---|---|---|---|---|---|---|---|
27/11/2022 | Cursa Bell Race | 15km | Carles Reposo Montse Gracia | Riki Hierro Ariadna Garcia | Lleïr Moreno Vanesa Chirveches | Classif | 236 194H 42D |
27/11/2022 | Cursa Bell Race | 10km | Raul Arpal Berta Vinyas | Javier Vazquez Alba Lopez | Guiu Cors Lia Gomez | Classif | 159 110H 49D |
27/11/2022 | Cursa Fosca | 20km D+850m | Alejandro Villarino Lourdes Puiggròs | Xavi Casanovas Foix Ortiz | Thomas Fortin Montserrat Elias | Classif | 59 51H 8D |
27/11/2022 | Cursa Fosca | 13km D+500m | Sam Linares Karen Fordham | Sergi Grima Meritxell Larred | Zeno Fazio Montse Conesa | Classif | 109 72H 37D |
27/11/2022 | Cronoescalada a la Bandera | 3,6km D+160m | Arnau Serrabasa Mireia Prat | Classif | 17 14H 3D |
||
27/11/2022 | Cursa de l'Esquiador | 16km | Lluc Torné Elia Vidal | Oriol Marin Raquel Fernandez | Quim Vich Miriam Avila | Classif | 132 113H 19D |
27/11/2022 | Cursa de l'Esquiador | 10km | Marc Toda Diana Carrasco | Joan Martinez Anna Montanya | Jan Solà Aina Tarrida | Classif | 96 60H 36D |
27/11/2022 | CNG 4 Camins | 14km D+240m | Jordi Relats Nuria Hospital | Álex Salazar Anna Guirado | Joan Carrasco Marta Romero | Classif | 177 140H 37D |
27/11/2022 | CNG 4 Camins | 6km D+100m | Marc Merino Julia Crous | Dmytro Rasnovsky Vanessa Pla | Albert Garcia Montse Nualart | Classif | 85 39H 46D |
27/11/2022 | CNG 4 Camins | 3km | Adrià Rusca Gemma Juvany | Pablo Gaig Carme Osuna | Paula Colomer | Classif | 10 2H 8D |
27/11/2022 | CNG 4 CaminsMINI | 1,5km | Marti Gaig Haizea Elorriaga | Aitor Alcaide | Nil Rodriguez | Classif | 5 1H 4D |
26/11/2022 | Trail Popular d'Hivern | 10,5km D+343m | Jose Manuel Migales Noelia Jimenez | Óscar Marquez Florence Bertholet | Tonino Trepat Isabel Rodriguez | Classif | 295 219H 76D |
26/11/2022 | Cursa L'Esquirol | 15,4km D+571m | Jordi Cifuentes Carolina Rius | Aleix Cunillera Carla Ràfols | Nacho Trinidad Mar Besas | Classif | 184 153H 31D |
26/11/2022 | Trail Montroig | 42km D+2700m | Carlos Bartrina Marta Serret | Eduard Solanes Maribel Alfaro | Jordi Gamito Belen Simarro | Classif | 55 50H 5D |
26/11/2022 | Trail Montroig | 21km D+1300m | Andreu Contijoch Mònica Malla | Diego Cardozo Anna Cazalla | Aleix Colell Núria Noguera | Classif | 195 153H 42D |
26/11/2022 | Trail Montroig | 8,3km D+130m | Ivan Menchon Mar Bosch | Max Viola Noemí Aumedes | Rahal Boufra Laura Tarragó | Classif | 193 98H 95D |
20/11/2022 | La Navarclina | 10km D+188m | Pol Guillén Aida Fernandez | Jonathan Lopez Irene Rodriguez | Marc Valdés Judith González | Classif | 164 120H 44D |
20/11/2022 | La Navarclina | 5km D+125m | Javier Vazquez Aina Pujol | Oriol Vergés Mireia Gràcia | Jordi Miró Olivia López | Classif | 53 29H 24D |
20/11/2022 | Cros dels Esquiadors | 8km | David Solera Maria Pijoan | Xavier Serra Olga Monistrol | Agustin Rodríguez Aloma Combalia | Classif | 86 69H 17D |
20/11/2022 | Cros dels Esquiadors | 4km | Jordi Cruz Sara Omrani | Luis Jesus Jurado Núria Martí | Peter Kuranda Jania Catà | Classif | 48 36H 12D |
20/11/2022 | Cros 3 Turons La Diablada | 12km D+702m | Xavi Sebastià Laura Sanzberro | Ricardo Esclapez Anna Fernandez | Sergi Martinez Núria Artells | Classif | 486 391H 95D |
20/11/2022 | Cursa Lo Pastisset | 29km D+1700m | Pau Lleixà Marta Paulino | Carles Bartrina Nuria Florencio | Abel Peralta Alina Pintilie | Classif | 91 70H 21D |
20/11/2022 | Cursa Lo Pastisset | 19km D+960m | Sergio Rafales Cristina Ribera | Jordi Julià Teresa Martin | Samuel Alemany Jessica Sanchez | Classif | 81 59H 22D |
20/11/2022 | Cursa Lo Pastisset JUNIOR | 19km D+960m | Pau Segura | Classif | 1 1H |
||
20/11/2022 | Cursa Lo Pastisset JUVENIL | 12km D+470m | Blai Alabart Gemma Chavarria | Aleix Bajador | Classif | 3 2H 1D |
|
20/11/2022 | Cursa Lo Pastisset CADET | 10km D+400m | Francesc Lapuerta | Álex Mestre | Joan Albiol | Classif | 4 4H |
20/11/2022 | Cursa Muntanya Girona | 51,5km D+1700m | Alberto García Anna Tarasova | Toti Bes Geertje Schreurs | Elias Resina Marta Muixí | Classif | 258 220H 38D |
20/11/2022 | Cursa Muntanya Girona | 24km D+1050m | Ivan Calvo Martina Alemany | Luis Sala-Bellsolell Carlotta Finn | Ruben Hernández Susana Moreno | Classif | 311 240H 71D |
20/11/2022 | Cursa Muntanya Girona | 15km D+600m | Jan Torrella Olivia Mitchell | Oriol Frigola Gemma Frigola | Jan Puigvert Jenny Arasil | Classif | 217 136H 81D |
19/11/2022 | Barcelona Trail Races | 77km D+2950m | Enrique Gomis Anna Olivares | Alejandro Villarino Rebecca Hormann | Boris Vallès Cheynna Treto | Classif | 602 480H 122D |
13/11/2022 | Cursa Neandertal | 17km D+675m | Jordi Garcia Èlia Vidal | Quim Vich Raquel Fernández | Oriol Marin Foix Ortiz | Classif | 85 69H 16D |
13/11/2022 | Cursa Neandertal | 10km D+350m | Javier Vázquez Laia Alonso | Pol Mena Marta Romaguera | Biel Mena Aina Tarrida | Classif | 36 19H 17D |
13/11/2022 | Cursa de la Ratafia | 23km D+1100m | Victor da Costa Paloma Lobera | Esteve Campmol Jenny Arasil | Lluís Aguilà Marta Puig | Classif | 127 105H 22D |
13/11/2022 | Cursa de la Ratafia | 13km | Óscar Carrasco Mireia Lüscher | Marc Busquets Miriam Recasens | Emilio Monge Sandra Bonachí | Classif | 331 204H 127D |
13/11/2022 | Avenc Trail Cunit | 12,6km D+470m | Carlos Herreras Montse Conesa | Xavi Casanovas Cristina Garcia | Gil López Damaris Martin | Classif | 182 137H 45D |
13/11/2022 | Cursa Antena Solidària | 22,5km D+935m | Sebastian Eneros Núria Gendrau | Marcos Manen Anna del Bas | Carles Vilarnau Wai Tsang | Classif | 79 69H 10D |
13/11/2022 | Cursa Antena Solidària | 11km D+435m | David Blanco Mathilde Robert-Caldini | Noel Rio Aina Siscart | Álex Garcia Clàudia Llesuy | Classif | 184 129H 55D |
13/11/2022 | Cursa Punta de l'Home | 21km D+1000m | Eduard Barrios Nuria Florencio | Esteve Olive Sandra Vidiella | Gerard Munuera Alina Pintilie | Classif | 59 51H 8D |
13/11/2022 | Cursa Punta de l'Home EXPRESS | 16km D+600m | Sergio Rafales Laia Solé | Enric Caballé Mar Bosch | Jose Maria Garcia Paula Lopez | Classif | 48 29H 19H |
13/11/2022 | Cursa Punta de l'Home JUVENIL | 12km D+250m | Ezequiel Leon | Classif | 1 1H |
||
13/11/2022 | Cursa Punta de l'Home CADET | 9km D+150m | Àlex Mestre | Classif | 1 1H |
||
13/11/2022 | Marató del Montseny | 45,5km D+2752m | Ivan Calvó Mireia Blasco | Marcel Romaní Maria Beringues | Jesús Álvarez Edurne Zazpe | Classif | 223 200H 23D |
12/11/2022 | Centuria Trail | 25km D+1600m | Albert Llonch Aina Casas | Xavi Llamas Anna Ongaro | Enric Broto Natàlia Butí | Classif | 85 73H 12D |
12/11/2022 | Centuria Trail | 15km D+860m | Ivan Moreno Thais Pentinat | Jordi Relats Sara Adroher | David Adan Bianca Barquet | Classif | 146 96H 50D |
12/11/2022 | Vertical del Llop | 6,6km D+1185m | Jan Castillo Núria Hospital | Fernando López Mireia Hernández | Ïu Net Aïda Pérez | Classif | 105 81H 24D |
06/11/2022 | Panna El Bandoler | 18,3km D+710m | David Baraldés Carolina Blaiu | Jordi Vidal Karen Fordham | Nico Pastor Aïda Solà | Classif | 109 89H 20D |
06/11/2022 | Panna El Bandoler | 9,2km D+365m | Gerard Lopez Laia Alonso | Carlos Fernandez Eva Gimeno | David Patiño Laura Albinyà | Classif | 109 50H 59D |
06/11/2022 | Cursa Entre Vinyes | 14km D+480m | Xavier Sahuquillo Raki Garsaball | Paul Iacob Adriana Daza | Ruben Casals Anna Rocamora | Classif | 48 36H 12D |
06/11/2022 | Cursa Entre Vinyes | 7km D+116m | Martí Montemayor Andrea Rubio | Oscar Mocé Georgina Vila | Pol Balleste Isabel Alonso/Anna Solé | Classif | 209 84H 125D |
06/11/2022 | Cursarroca | 11,6km D+290m | Manuel Torres Maria Cacheda | Adrian de la Torre Irina Batyreva | Lluis Parellada Imma Badell | Classif | 70 56H 14D |
06/11/2022 | Tap Trail | 23km D+1300m | Toti Bes Ester Encina | Dani Pagès Montse Batchelli | Jordi Pagès | Classif | 30 28H 2D |
06/11/2022 | Tap Trail | 15km D+725m | David Miró Cristina Garcia | Marc Sala Yanina Suarez | Emilio Monge Carla Pagès | Classif | 94 61H 33D |
06/11/2022 | Cursa Carenes del Cogulló | 16km | Carles Sunyer Nuria Tarragó | Adrià Lopez Cris Millà | Albert Soler Marta Muixí | Classif | 92 75H 17D |
06/11/2022 | Cursa Carenes del Cogulló | 10km | Oscar Suarez Jessica Codina | Ricard Vall Monica Porredon | Xavier Bordes Judit Porredon | Classif | 115 57H 58D |
06/11/2022 | Trenca 3 Pics | 22km D+785m | Ivan Calvó Lorena Cubillas | Carles Reposo Fatima Bermudo | Xavi Tomasa Alba de Arriba | Classif | 151 123H 28D |
06/11/2022 | Trenca 3 Pics | 10km D+270m | Berni Hernandez Martina Alemany | Guim Camprubi Marta Palau | Oriol Santacreu Neus Rosiñol | Classif | 170 102H 68D |
06/11/2022 | Cursa Pont de Vilomara | 26km D+1045m | Isaac Puig Almudena Ortiz | Oriol Gomez Alba Ribera | Mateo de Dalmases Yolanda Lucia | Classif | 62 53H 9D |
06/11/2022 | Cursa Pont de Vilomara | 12km D+233m | Marc Valdés Aida Fernandez | Sergio Fernandez Miriam Nicolás | Rafael Duran Nikki Cavanagh | Classif | 113 89H 24D |
06/11/2022 | Cursa Pont de Vilomara | 5km D+187m | Jeremy Barea Andrea Nabau | Aleix Ferrero Emma Agra | Roger Vergés Laura Camara | Classif | 54 30H 24D |
06/11/2022 | Saligarda Trail | 24km D+1500m | Roberto Bermudez Esther Roger | Genís Mateu Mar Besas | Sau Domènech Mònica Juncà | Classif | 124 109H 15D |
06/11/2022 | Saligarda Trail | 12km D+450m | Miki Sole Laia Ardite | Oriol Forns Suely Fuentes | Francesc Marsol Ona Aspa | Classif | 215 145H 70D |
06/11/2022 | Gualba Trail | 21km D+1200m | Adrian Martin Sara Sanante | Anibal Fidalgo Marta Maldonado | Didac Martin Eva Montero | Classif | 74 61H 13D |
06/11/2022 | Gualba Trail | 13km D+750m | Javier Vazquez Carolina Rius | Roberto Juan Herrera Jenny Arasil | Adrià Mayol Laura Parer | Classif | 122 87H 35D |
06/11/2022 | Cursa Serralats Lavern | 17,5km D+600m | Xavi Casanovas Lourdes Puiggròs | Thomas Fortin Foix Ortiz | Marc Martí Foix Montaner | Classif | 83 65H 18D |
06/11/2022 | Trail Llemena | 70km D+3000m | Albert Llonch Gemma Avellí | Aran de Mingo Genesis Pugliese | Norbert Llobera Carme Bancells | Classif | 56 49H 7D |
06/11/2022 | Trail Llemena | 47km D+1900m | Marc Costa Mar Gonzalez | Antonio Sanchez Sasha Cristofol | Sergi Oliveras Mar Riveiro | Classif | 30 27H 3D |
06/11/2022 | Trail Llemena | 25km D+700m | Aimar Velez Anna Tarasova | Jonathan Roque Colombo Jamie Bookwalter | Ferran Betlloch Ariadna Jofre | Classif | 106 87H 19D |
06/11/2022 | Trail Llemena | 15km D+600m | German Medina Sònia Amor | Javier Gil Cristina Sansalvador | Eduard Adsuar Jessica Brillas | Classif | 102 60H 42D |
05/11/2022 | Transfronterera | 20,6km D+1495m | Jordi Gallego Gemma Pla | Àlex Munyós Irati Azkargorta | Alberto Carnero Laia Sebastià | Classif | 60 44H 16D |
05/11/2022 | Transfronterera | 9km D+669m | Jordi Reyes Patt Rueda | Oriol Català Marisa Rodrigues | Francesc Coll Anitta Koistinen | Classif | 30 22H 8D |
Octubre 2022
DATA | CURSA | DISTANCIA-DESNIVELL | PRIMER/A | SEGON/A | TERCER/A | CLASSIF | PART |
---|---|---|---|---|---|---|---|
30/10/2022 | Cursa Castell d'Olèrdola | 11,7km | Xavi Casanovas Jackeline Gomez | Thomas Fortin Foix Ortiz | Miguel A Regalado Montserrat Elias | Classif | 87 59H 28D |
30/10/2022 | Primera Marató de Muntanya de Catalunya | 42km D+1800m | Aniol Riba Ahlam Elkakdi | Jose Antonio Pérez Manuela Vilaseca | Alejandro Villarino Nuria Dominguez | Classif | 181 154H 27D |
30/10/2022 | Primera Marató de Muntanya de Catalunya | 21km D+850m | Karim Cabeo Lorena Cubillas | Adrian Martin Ainara Mendez | Abdeslam El Ouahabi Aina Siscart | Classif | 256 202H 54D |
30/10/2022 | Primera Marató de Muntanya de Catalunya | 12km D+330m | Raul Cruz Ninfa Estela | Jordi Cifuentes Marta Oliveras | Ivan Prieto Delia Monterrubio | Classif | 222 129H 93D |
30/10/2022 | Cursa de Muntanya de Besalú | 17km D+823m | Miquel Cruz Laura Ramirez | Jordi Roura Raquel Bosch | Gabriel Sturges Sara Adroher | Classif | 124 102H 22D |
30/10/2022 | Cursa de Muntanya de Besalú | 11km D+400m | Francesc Llupià Marili Yamilet Banegas | Javier Vázquez Anna Puigbert | Joan Llavayol Maite Marti | Classif | 116 66H 50D |
30/10/2022 | Trail Fem Sui | 29,5km D+1600m | Victor Mier Jessica Tipan | Stephen Clancy Elisenda Buscà | Adrià Matas Montse Gracia | Classif | 68 61H 7D |
30/10/2022 | Trail Fem Sui | 14,9km D+400m | Oriol Galvany Anna Guirado | Sergio Cruz Laura Parer | Adrià Navarrete Joana Planas | Classif | 115 87H 28D |
30/10/2022 | Trail Fem Sui Mini | 3,7km D+55m | Marti Pain Laia Casellas | Oriol Suñer Èlia Martinez | Oriol Gol Judit Marin | Classif | 29 20H 9D |
30/10/2022 | Trail Fem Sui Mini | 2,67km D+40m | Jan Lapuente Georgina Ferré | Xavier Masriera Laia Morales | Biel Blasco Leire Valls | Classif | 27 15H 12D |
30/10/2022 | Trail Fem Sui Mini | 1,53km D+48m | Martí Lopez Etna Martinez | Martí Prims Laia Rodriguez | Pau Vilaró Carlota Masriera | Classif | 26 19H 7D |
30/10/2022 | Trail Fem Sui Mini | 0,7km D+26m | Joan Pere Soria Aisha Singhateh | Lian Milenkovic Bruna Lecina | Oriol Marin Elsa Rodriguez | Classif | 19 13H 6D |
30/10/2022 | Upxic Trail | 25km D+1250m | Toni Baños Anna Pujol | Pol Rodriguez Laia Doval | Marc Rota Meritxell Bonet | Classif | 52 43H 9D |
30/10/2022 | Upxic Trail | 11km D+500m | Joan Riba Helena Mercader | Arnau Xifré Jana Aguilar | Oriol Pujol Carla López | Classif | 146 109H 37D |
29/10/2022 | Upxic Trail CRONO | 4,5km D+500m | Marc Rota Nuria Tarragó | Jordi Roy Anna Pujol | Pol Rodriguez Helena Mercader | Classif | 65 51H 14D |
29/10/2022 | Marató del Boumort | 45km D+2150m | Albert Escales Marta Muixí | Josep M Segura Mireia Monistrol | Jordi Gallego Anna Feliubadaló | Classif | 42 34H 8D |
29/10/2022 | Marató del Boumort | 23km D+1200m | Xavier Espiña Maria Miró | Àlex Munyós Àngels Vidal | Aitor Fuster Noemí Galera | Classif | 73 52H 21D |
29/10/2022 | Marató del Boumort | 11km D+390m | Alberto Diez-Canedo Laura Albinyà | Llibert Pinós Montserrat Inglavaga | Albert Torres Marta Martinez | Classif | 60 29H 31D |
29/10/2022 | Marató del Boumort | 4km D+150m | Marc Ribera Nausicaa Sauqué | Roc Martin Ona Rovira | Albert Riu Jana Ribera | Classif | 24 20H 4D |
29/10/2022 | Cursa Antoni Camarasa | 15,5km D+470m | Sergi Beltran Anna Cazalla | Mihail Sadovici Paula Lopez | Sergi Vazquez Leila Romero | Classif | 104 75H 29D |
29-30/10/2022 | Lliga't a la vida Trail | 102km D+2500m | Nastic Athletics Academy | Cerv4Cancer | Lliga't a l'Aleixar Trail | Classif | 258 200H 58D |
23/10/2022 | Trepitja Garrotxa | 84km D+4750m | Aleix Toda Laia Gilibets | Isaac Salvat Belen Simarro | Francesc Rocabruna Lidia Escamilla | Classif | 66 55H 11D |
23/10/2022 | Trepitja Garrotxa | 53km D+2900m | Albert Garcia Cristina Bataller | David Millan Thais Pentinat | Marc Martí Lorena Ruiz | Classif | 78 62H 16D |
23/10/2022 | Trepitja Garrotxa | 23km D+1200m | Ivan Calvo Natalia Gonzalez | Marc Ollé Martina Alemany | Josep Pagès Nuria Tarragó | Classif | 181 137H 44D |
23/10/2022 | Trepitja Garrotxa | 13km D+550m | Aniol Puijiula Cristina Solé | Ramon Caballeria Samia Vozmediano | Pere Menendez Mireia Sellabona | Classif | 136 87H 49D |
23/10/2022 | Trepitja Garrotxa | 5km | Biel Sagués Uma Plans | Alex Cañada Bruna Torrentbó | Nil Rovira Rut Cordoba | Classif | 34 18H 16D |
23/10/2022 | Trail Badia de Roses | 17km D+950m | Marc Cassany Abril Torrent | Sergi Padullés Patricia Torres | Hector Perez Mariona Amores | Classif | 97 72H 25D |
23/10/2022 | Trail No Limits | 23km D+900m | Diego Cardozo Georgina Inglavaga | Carlos Bartrina Anna Cisquella | Ángel Nieto Natalia Badia | Classif | 90 75H 15D |
23/10/2022 | Trail No Limits | 13km D+550m | Cristian Català Raki Garsaball | Aleix Colell Montse Inglavaga | Albert Vall Ainhoa Marin | Classif | 183 106H 77D |
23/10/2022 | Marató de Collserola | 42km D+900m | Marcel Romaní Valentina Carron | Oriol Pérez Paula Chocron | Óscar Jimenez Gloria Rifà | Classif | 104 98H 6D |
23/10/2022 | Mitja Marató de Collserola | 21km D+760m | Beñat Bereziartu Lucia Lorenzi | David Garcia Mar Besas | Oriol Ferré Claudia Sarrate | Classif | 291 241H 50D |
23/10/2022 | Marxa dels Roures | 48km D+2950m | Mohamed Jaadi Gemma Avellí | Alejandro Martin Thais Jorba | Floria Martinez | Classif | 45 43H 2D |
23/10/2022 | Marxa dels Roures | 22,5km D+1480m | Xavi Casanovas Lidia Ramos | Paul Iacob Cristina Fargas | Josep Vidal Nuria Català | Classif | 90 71H 19D |
23/10/2022 | Marxa dels Roures | 13km D+675m | Manuel Omaña Laia Guinovart | Aitor Casas Silvia Lopez | Marc Llebaria Nuria Martorell | Classif | 159 85H 74D |
23/10/2022 | Corriols de Guardiola | 20km D+700m | Carles Reposo Lorena Cubillas | Pau Nacenta Julia Dalmau | Ivan Moreno Mar González | Classif | 100 89H 11D |
23/10/2022 | Corriols de Guardiola | 10km D+300m | Marc Valdés Rosa M Nieto | Jordi Gallego Silvia Roca | Joan Guiteras Amanda Sanz | Classif | 255 167H 88D |
23/10/2022 | Corriols de Guardiola | 5km D+330m | Xavi Guiu Meritxell Tarragó | Jaume Figuls Alba Carol | Guiu Cors Joana Hernandez | Classif | 218 112H 106D |
23/10/2022 | Corriols de Guardiola | 2km | Biel Padilla Queralt Garcia | Francesc Martorell Marina Llibre | Gerard Zurita Fiona Masfret | Classif | 32 21H 11D |
23/10/2022 | Burriac Xtrem | 27,83km D+1766m | Alejandro Villarino Sara Sanante | Eloy Ripollès Natalia Butí | Gaspar Bartra Anna Clapés | Classif | 66 57H 9D |
23/10/2022 | Burriac Xtrem | 17'18km D+777m | Jan Castillo Gemma Pla | Jaume González Jessica Morros | Robert Munné Nicole Garcia | Classif | 325 260H 65D |
23/10/2022 | Burriac Xtrem | 9km D+450m | Jordi Muela Alexandra Casas | Arnau Pons Montse Rodriguez | German Medina Jasmina Lopez | Classif | 198 117H 81D |
16/10/2022 | Cursa de Sant Galderic | 10km D+227m | Carles Rodriguez Montse Fernández | Joan Pallàs Elisabet Campàs | Miquel Rosaura Pilar Sanchez | Classif | 44 31H 13D |
16/10/2022 | Cursa de les Batalles del Bruc | 10km D+330m | Alejandro Martin Lourdes Puiggròs | Albert Medina Rosa Maria Nieto | Pol Sánchez Sarai Narbona | Classif | 94 64H 30D |
16/10/2022 | Cursa de les Batalles del Bruc | 5km D+137m | Enric Basallote Judit Vila | Pedro Jaime Natalia Vila | Victor Aguilar Anna Calvo | Classif | 20 8H 12D |
16/10/2022 | Vallalta Trail | 26km D+1300m | Jose Antonio Perez Esther Gil | Adrià Selles Clara Segués | David Àngel Silvia Perez | Classif | 75 58H 17D |
16/10/2022 | Vallalta Trail | 10km D+400m | Sergio Canton Fàtima Bermudo | Victor Perez Cris Sansalvador | Marçal Rossell Iciar Lucena | Classif | 192 128H 64D |
16/10/2022 | Vertical Urgellet | 5,7km D+791m | Marco Moreira Laura Orgué | Òscar Jorba Laura Baleta | Amadeu March Gemma Pla | Classif | 73 56H 17D |
16/10/2022 | Cursa del Dimoni | 10km | Marc Fugardo Mercè Puigdueta | Nelson Elias Miranda Carme Marzo | Ferran Gascon Anna Masip | Classif | 101 76H 25D |
16/10/2022 | Cursa del Dimoni | 5km | Manuel Tirado Anni Rodriguez | Guillem Jordà Griselda Baldris | Mamadou Diana Sanchez | Classif | 21 14H 7D |
16/10/2022 | Cursa de la Dona | 7km D+145m | Arnau Rovira Lucia Martinez | Daniel Moreno Cristina Baques | Xavi Moreno Claudia Lozano | Classif | 202 14H 188D |
16/10/2022 | Marxa Bonesvalls | 31km D+1193m | Xavi Casanovas Cristina Jimenez | Miguel Angel Regalado Foix Ortiz | Domingo Guillen Imma Badell | Classif | 58 46H 12D |
16/10/2022 | Marxa Bonesvalls | 15km D+596m | Toni Pallares Anissa Harrak | Jose Lopez Nati Rubio | Jordi Miró Raquel Siles | Classif | 219 147H 72D |
16/10/2022 | Cursa muntanya Rellinars | 20,8km D+770m | Karim Cabeo Mireia Hernandez | Pere Menendez Isabel Roumens | Roger Roura Carme Fernandez | Classif | 95 84H 11D |
16/10/2022 | Cursa muntanya Rellinars | 11km D+386m | Alex Moral Airina Guillen | Assier Sanchis Clara Llanas | Fernando Chamorro Txell Gimenez | Classif | 128 82H 46D |
16/10/2022 | Xtrail Series Run Camprodon | 29km D+1465m | Alejandro Ayala Aina Casas | Yemel Sel·lam Julia Gràcia | David Adan Eva Gonzalez | Classif | 71 63H 8D |
16/10/2022 | Xtrail Series Run Camprodon | 16km D+600m | Gerard Morera Ivet Navarro | Daniel Ponce Marta Marcè | Daniel Jares Immaculada Boada | Classif | 80 67H 13D |
16/10/2022 | Historic Trail | 18km D+630m | Xavier Sebastià Anna Fernandez | Carlos Herreras Montse Conesa | Carlos Mantero Douniya Ahragui | Classif | 119 104H 15D |
16/10/2022 | Historic Trail | 11km D+330m | Richard Gere Moncada Carme Ballesteros | Jose Miguel Lopez Silvia Miravent | Marti Miro Melissa Fernandez | Classif | 200 124H 76D |
16/10/2022 | Cursa Castelltallat | 14km | Carles Reposo Ariadna Garcia | Adrià Duarri Alba Casasayas | Adrià Lopez Chloe Remy | Classif | 102 77H 25D |
16/10/2022 | Mitja del Castell | 21,6km D+1200m | Marc Pascual Nuria Cabré | Aleix Cunillera Maria Castellvi | Nacho Trinidad Eva Lopez | Classif | 205 177H 28D |
16/10/2022 | Mitja del Castell | 13km D+650m | Jordi Cifuentes Gabriela Lasalle | Manuel Dominguez Carla Ràfols | Marc Florencio Mun Casadesus | Classif | 242 171H 71D |
16/10/2022 | Cursa Serra de les Fites | 25km D+1100m | Esteve Olive Sandra Vidiella | Abel Peralta Alina Pintilie | Xavier Ayala Laura Llauradó | Classif | 38 32H 6D |
16/10/2022 | Cursa Serra de les Fites | 18km D+700m | Cristian Gutierrez Ainara Galarza | Jordi Sole Khadija Mandow | Jordi Julià Jessica Sanchez | Classif | 38 27H 11D |
16/10/2022 | Cursa Serra de les Fites JUNIOR | 18km D+700m | Roger Balsebre | Classif | 1 1H |
||
16/10/2022 | Cursa Serra de les Fites | 13km D+350m | Joel Marmol Marcelina Garcia | Jose M Garcia Neus Fontanet | Jordi Alaña Marta Cugat | Classif | 62 26H 36D |
16/10/2022 | Cursa Serra de les Fites JUVENIL | 13km D+350m | Blai Alabart | Ezequiel Leon | Classif | 2 2H |
|
16/10/2022 | Cursa Serra de les Fites CADET | 13km D+350m | Francesc Lapuerta | Marc Benavent | Anna Rebull | Classif | 5 4H 1D |
16/10/2022 | Vertikalm CT CATALUNYA ABS | 5km D+975m | Arnau Aranda Clàudia Sabata | Pere Rullan Mesi Arcos | Jordi Bolet Nuria Hospital | Classif | 81 60H 21D |
16/10/2022 | Vertikalm CT CATALUNYA JUN | 5km D+975m | Iu Jaume Mireia Luscher | Aniol Pujiula | Nil Puchol | Classif | 8 7H 1D |
16/10/2022 | Vertikalm CT CATALUNYA JUV | 5km D+975m | Jan Castillo Martina Gonfaus | Lluís Puigvert Mar Cordoba | Ïu Net Lina Escura | Classif | 11 8H 3D |
16/10/2022 | Vertikalm OPEN | 5km D+975m | Josep Lladó Elena Figuls | Soufiane Mahboub Cristina Bataller | Ricard Soler Paqui Gonzalez | Classif | 29 22H 7D |
16/10/2022 | La Megalítica | 22,22km D+791m | Mateu Navarro Anna Tarasova | Diego Arroyo Ada Lopez | Rafel Fàbrega Almudena Ortiz | Classif | 167 142H 25D |
16/10/2022 | La Megalítica | 11,24km D+263m | Dimitrijs Serjojins Mariona Amores | Nil Corominas Ana Belen Garcia | Adrià Ontiveros Adriana Delgado | Classif | 236 155H 81D |
16/10/2022 | La Megalítica | 5km D+100m | Marc Cazorla Carmen Rodriguez | Omar Palma Melisa Ruiz | Loewis Bockstaele-huygen Íria Sallent | Classif | 103 50H 53D |
16/10/2022 | Olla de Tapis | 21,4km D+1100m | Josep Pagès Abril Torrent | Ludovic Fernández Mar Gonzalez | Xavi Llamas Cuca Novellon | Classif | 130 98H 32D |
16/10/2022 | Olla de Tapis | 8,3km D+300m | Pablo Moret Sara Guerrero | Hugo Triguero Marian Rodriguez | Mathys Oliva Feli Cabas | Classif | 232 125H 107D |
15/10/2022 | Ultra Trail Serra de Montsant | 63km D+3300m | David Fernández Esther Farré | Josep M Segura Anna Roset | Mario Miron Nadine Reynartz | Classif | 85 74H 11D |
15/10/2022 | Ultra Trail Serra de Montsant | 41km D+2100m | Ivan Moreno Estel Roig | Sebastian Eneros Abril Parra | Joan Fortuño Olga Sol | Classif | 75 67H 8D |
15/10/2022 | Ultra Trail Serra de Montsant | 27km D+1200m | Eduard Barrios Andrea Costa | Marc Marti Anna Cazalla | Zeno Fazio Carla Amoros | Classif | 143 120H 23D |
15/10/2022 | Ultra Trail Serra de Montsant | 13km D+640m | Marc Toda Martina Alemany | Sergio Garcia Carla Gonzalez | Pol Samso Sira Bo | Classif | 142 85H 57D |
15/10/2022 | Trail del Bisaura | 56km D+3800m | Pau Moreno Laia Díez | Gerard Morales Manu Vilaseca | Jesus Alvarez Mireia López | Classif | 344 313H 31D |
15/10/2022 | Trail del Bisaura | 22km D+1200m | Jonatan Mora Helena Mercader | Lluis Ruiz Clara Vallès | Jordi Clermont Anna Pujol | Classif | 402 310H 92D |
15/10/2022 | Trail del Bisaura | 11km D+500m | Cesko Compte Laura Bardolet | Gabriel Crosas Silvia Roca | Ivan Martinez Georgina Alberch | Classif | 384 236H 148D |
09/10/2022 | Cursa del Torró | 10km D+42m | Roger Suria Georgina Gomez | Pol Morell Diana Gassó | Victor Rojas Maria Tiscar | Classif | 96 74H 22D |
09/10/2022 | Cursa del Torró | 5km D+52m | Cesc Boix Julia Solé | Pol Carrera Maria March | Abel Ortega Claudia Pinos | Classif | 90 59H 31D |
09/10/2022 | Cursa 4 Passos | 5km D+10m | Hugo Dominguez Laura Pallejà | Samuel Solís Angelina Diaz | Carlos Nuel Elena Guijo | Classif | 120 45H 75D |
09/10/2022 | Cursa muntanya Alta Segarra | 23,5 km D+1012m | Daniel Baraldés Esther Farré | Victor Junyent Silvia Soler | Carles Tarsà Laia Gilibets | Classif | 56 50H 6D |
09/10/2022 | Cursa muntanya Alta Segarra | 10,2 km D+406m | Berni Hernandez Anna Vilà | Xavier Balagué Anaïs Panosa | Enric Garcia Laura Tarragó | Classif | 164 107H 57D |
09/10/2022 | Trail Les Tres Fonts | 12,7km D+317m | Javi Paniello Silvia Madrona | Juan Maria Jimenez Marta Segura | Uri Rodriguez Mar Besas | Classif | 306 228H 78D |
09/10/2022 | Cursa Muntanyes de Tivissa | 20km D+1464m | Josep Benaiges Nuria Fernandez | Aitor Urruzola Mayte Colmenarejo | Albert Reverté Elena Ferreres | Classif | 114 91H 23D |
09/10/2022 | Cursa Muntanyes de Tivissa | 9km D+644m | Enric Caballé Laia Gil Clapera | Javier Vázquez Eva Gallego | Garikoitz Arrillaga Marta Canela | Classif | 58 41H 17D |
09/10/2022 | La Foranca | 21km D+940m | Jordi Gallego Judit Inglés | Àlex Munyós Mireia Monistrol | Jordi Majoral Àngels Vidal | Classif | 52 39H 13D |
09/10/2022 | La Foranca | 11km D+470m | Pol Codina Laura Albinya | Lluis Salcedo Laura Matas | Eduard Gutierrez Lauren Boucher | Classif | 145 74H 71D |
08/10/2022 | Cronoescalada Santa Fe | 0,8km D+33m | Dylan Quer Foix Montaner | Xavi Casanovas Selma Hernández | Francesc Llupià Montse Conesa | Classif | 32 22H 10D |
08/10/2022 | Cursa muntanya de les Guineus | 9,5km D+400m | Classif | ||||
08/10/2022 | Gerb Trail | 20km D+1000m | Marc Gasa Monica Malla | Angel Nieto Anna Cisquella | Carlos Bartrina Lourdes Lucas | Classif | 179 145H 34D |
08/10/2022 | Montsec Ultra Trail | 85km D+4500m | Jose Manuel Gasca Montserrat Barrera | Jordi Balagueró | Joan Monras | Classif | 34 30H 4D |
08/10/2022 | Montsec Ultra Trail | 45km D+3088m | Ruben Caseny Marta Serret | Marcos Araque Susana España | Xavier Sahuquillo Tere Martinez | Classif | 34 30H 4D |
08/10/2022 | Montsec Ultra Trail | 21km D+1293m | Toni Baños Anna Cazalla | Borja Naval Cristina Urgell | Norberto Gaspar Gisel·la Sanchez | Classif | 86 65H 21D |
02/10/2022 | Marxa dels Termes | 28km D+1300m | Oriol Pérez Esther Gil | Jordi Lecina Elena Moya | Albert Mora Monica Pena | Classif | 33 24H 7D |
02/10/2022 | Marxa dels Termes | 17,7km D+732m | Lluis Sala-Bellsolell Jessica Brillas | David Ángel Miriam Moreno | Jose Guerrero Clara Navarra | Classif | 157 122H 35D |
02/10/2022 | Cursa Senders de Can Costa | 12km D+375m | Marc Parisé Anissa Harrak | Miguel A Monterreal Neus Barrachina | Ricard Groh Cristina Diaz | Classif | 35 27H 8D |
02/10/2022 | Cursa Senders de Can Costa | 6km D+190m | Isaac Viniegra Maria Jose Canteras | Ruben Juan Sara Omrani | Nil Garcia Nuria Gonzalez | Classif | 23 19H 4D |
02/10/2022 | Cursa del Margalló | 24km D+600m | Elias Resina Silvia González | Lucas Saied Ana Rosalia Valle | Joel Valldosera Ester Anglada | Classif | 72 64H 8D |
02/10/2022 | Cursa del Margalló | 13km D+250m | Ayyoub El Asri Marina Llaó | Manuel Torres Georgina Martinez | Vicens Rios Yolanda Lucia | Classif | 194 150H 44D |
02/10/2022 | Mitja Pirineu | 21km D+1450m | Alex García Moana Lilly Kheres | Miquel Corbera Julia Font | Yoel de Paz Clàudia Sabata | Classif | 812 575H 237D |
02/10/2022 | Trencacames Canyelles | 13km | Beñat Bereziartu Sheila Rodriguez | Ivan Prieto Judit Pascual | Jorge Juan Mendoza Anja Gimeno | Classif | 69 58H 11D |
01/10/2022 | La nocturna Trinxavambes | 18km D+650m | Kitu Vergés Montse Gracia | Josep Cortina Laura Saavedra | Marco Seco Milos Mallol | Classif | 84 73H 11D |
01/10/2022 | La nocturna Trinxavambes | 10km D+450m | Daniel Campos Vane Obis | Lluis Salcedo Cristina Sansalvador | Marc Tarrés Irene Domene | Classif | 81 55H 26D |
01/10/2022 | Tomb al poble vell de Puigcercós | 14,5km D+220m | Classif | ||||
01/10/2022 | Tomb al poble vell de Puigcercós | 6km | Classif | ||||
01/10/2022 | Ultra Pirineu | 100km D+6600m | Miguel A Heras Núria Picas | Dmitry Mityaev Clàudia Tremps | Pau Capell Varvara Shikanova | Classif | 978 897H 81D |
01/10/2022 | Marató Pirineu | 42km D+2800m | Robert Pkemoi Esther Chesang | Daniel Castillo Núria Gil | Victor del Águila Emelie Forsberg | Classif | 1084 927H 157D |
30/09/2022 | Nit Pirineu | 5km D+860m | Oriol Cardona Gabriela Lasalle | Albert Pérez Clàudia Sabata | Ïu Net Anna Pujol | Classif | 155 109H 46D |
Setembre 2022
DATA | CURSA | DISTANCIA-DESNIVELL | PRIMER/A | SEGON/A | TERCER/A | CLASSIF | PART |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25/09/2022 | Cursa del Sot | 23km D+750m | Lluis Ruiz Mariona Jordà | Karim Cabeo Júlia Catot | Bernat Hernandez Lídia Ramos | Classif | 102 82H 20D |
25/09/2022 | Cursa del Sot | 14km D+500m | Jordi Gallego Lorena Cubillas | Marc Priego Lioba Santamaria | Jordi Miró Florence Plumier | Classif | 110 71H 39D |
25/09/2022 | Cursa Castell de Montesquiu | 12km D+440m | Pol Vilalta Helena Mercader | Nil Gaja Adriana Fernández | Raul Rota Carla López | Classif | 118 94H 24D |
25/09/2022 | Cursa Castell de Montesquiu | 5km D+200m | Ramon Pujol Paula Bautista | Marc Camprubí Mireia Mauri | Ferran Pujol Laura Fernández | Classif | 65 37H 28D |
25/09/2022 | Pujada al Montsià | 25km D+1250m | Pau Lleixà Marta Paulino | Eduard Barrios Nuria Florencio | Albert Garcia Anaïs Muñoz | Classif | 102 84H 18D |
25/09/2022 | Pujada al Montsià EXPRESS | 16km D+570m | Enric Caballé Maria Rufi | Jordi Solé Ainara Galarza | Jordi Julià Jessica Sánchez | Classif | 101 72H 29D |
25/09/2022 | Pujada al Montsià JUNIOR-JUVENIL | 16km D+570m | Marc Florencio | Blai Alabart | Aleix Bajador | Classif | 3 3H |
25/09/2022 | Pujada al Montsià EXPRESS | 13,5km D+470m | Joan Deixens Andrea Estrada | Oriol Fiblà Nuria Chavarria | Carles Garcia Eva Castillo | Classif | 195 121H 74D |
25/09/2022 | Pujada al Montsià CADET | 13,5km D+470m | Francesc Lapuerta Odette Roquer | Àlex Mestre Aran Aguiló | Noé Oliva Laia Alsina | Classif | 6 3H 3D |
25/09/2022 | Sant Corneli Vertical Race CAMP.CAT.VERTICAL FCA | 5km D+840m | Lleïr Barcons Laia Andreu | Jaume González Vanesa Chirveches | Arnau Montaner Anissa Harrak | Classif | 28 21H 7D |
25/09/2022 | Sant Corneli Vertical Race OPEN | 5km D+840m | Nil Bacardit Marta Carrasco | Pepe Juangran Marina Cano | Eugeni Navarro Olga Trull | Classif | 50 35H 15D |
25/09/2022 | Sant Corneli Vertical Race INFANTIL | 2,1km | Guerau Carrillo Clàudia Llesuy | Lluc Pascual Rabab Ouzemmou | Lluc Moli Alba Pont | Classif | 24 15H 9D |
25/09/2022 | Trail Senders del Penedès | 12,7km D+100m | Carlos Herreras Lourdes Puiggròs | Joan Sella Maria Carme Olaya | Jordi Garcia Delia Monterrubio | Classif | 232 173H 59D |
25/09/2022 | Trail Senders del Penedès | 5,5km D+50m | Victor Lasquibar Montserrat Rocaginé | Toni Vilches Cristina Roca | Dylan Quer Aida Bosch | Classif | 194 95H 99D |
24/09/2022 | Cursa Salts d'Aigua | 10km D+150m | Ricard Vall Adriana Modreco | Jesus Lopez Neus Lladó | Ferran Broceño Ruth Tamarit | Classif | 61 45H 16D |
18/09/2022 | Trail Els Miradors | 9,5km D+366m | Enric Caballé Tamara Willems | Kai Langel Olga Mas | Rafael Bedmar Gemma Caballé | Classif | 62 37H 25D |
18/09/2022 | Cabra's Trail Lloret | 14km D+650m | Rafel Fabrega Jennifer Garcia | Jonathan Romeo Emmanuelle Grandin | Adrià Ontiveros Marta Montero | Classif | 59 45H 14D |
18/09/2022 | Cabra's Trail Lloret | 7km D+250m | Alexander Chivu Susana Pallejà | Fernando Ruiz Anayda Ferrer | Arnau Esbri Judith Artigas | Classif | 80 48H 32D |
18/09/2022 | Ulisses Atac | 3km D+380m | Uri Galvany Sara Laia Galvany | Oriol Forns Carolina Debat | Albert Lopez Cristina Alvarez | Classif | 58 45H 13D |
18/09/2022 | Ulisses Atac | 4,3km -400m | Sergio Canton Sara Laia Galvany | Tomas Dominguez Mireia Serra | Uri Galvany Cris Sansalvador | Classif | 58 45H 13D |
18/09/2022 | Volta als volcans d'Olot | 13km D+500m | Jordi Uró Imma Boada | Xevi Salat Chunzi Li | Carlos Acosta Pilar Sanchez | Classif | 129 87H 42D |
18/09/2022 | Trail L'Albiol | 22km D+942m | Julen Calvó Elena Nolla | Marc Martí Teresa Martin | Álex Llaveria Eva Jurado | Classif | 66 59H 7D |
18/09/2022 | Trail L'Albiol | 12km D+700m | Sergio García Carla González | Aitor Casas Laia Guinovart | Norberto Pla Paqui Gonzalez | Classif | 80 55H 25D |
18/09/2022 | Taga 2040 EVO | 28km D+2000m | Eduard Hernández Núria Gil | Ivan Calvó Georgina Gabarró | David Rovira Nuria Hospital | Classif | 257 214H 43D |
18/09/2022 | Taga 2040 EVO JUNIOR | 15km D+900m | Aniol Pujiula Mireia Luscher | Ramon Caballeria Ivet Navarro | Pol Vilalta Mireia Casellas | Classif | 85 59H 26D |
18/09/2022 | Taga 2040 EVO JUVENIL-CADET | 9,7km D+500m | Jan Castillo Gabriela Lasalle | Pere Menéndez Mar Córdoba | Albert Soler Uma Plans | Classif | 65 38H 27D |
18/09/2022 | Taga 2040 EVO INFANTIL | 5km | Joan Guitaras Aina Roca | Aratz de la Viuda Bruna Miralpeix | Erik Carbonell Aran Lopez | Classif | 21 17H 4D |
17/09/2022 | L'Enrucada | 15km D+700m | David Angel Rodriguez Laia Cuevas | Oscar Monleon Júlia Carrera | Uri Teixido Rebeca Ballesteros | Classif | 133 114H 19D |
17/09/2022 | Rialp Matxicots TRAIL | 50km D+4100m | Alejandro Villarino Àngels Llobera | Abel Carretero Laia Gilibets | Jonatan Tejada Mònica Pena | Classif | 193 166H 27D |
17/09/2022 | Rialp Matxicots MITJA | 21km D+1500m | Marc Gasa Paula Mata | Manel Garcia Èlia Vidal | Nil Bacardit Carola Baliu | Classif | 283 187H 96D |
11/09/2022 | Cursa al castell de Sant Miquel | 21km D+1200m | Toti Bes Marili Yamilet Banegas | Zoel Codola Anna Güell | Aleix Ferrer Cheynna Treto | Classif | 112 89H 23D |
11/09/2022 | Cursa al castell de Sant Miquel | 12km D+650m | Ángel Ruz Mariona Amores | Marc Cassany Raquel Carbonés | Nil Corominas Anna Guerid | Classif | 269 177H 92D |
11/09/2022 | Cursa Pa amb tomàquet | 42km D+1900m | Gerard Morales Ragna Debats | Marc Puig Eva Montero | Adrià Matas Anna Clapés | Classif | 98 90H 8D |
11/09/2022 | Cursa Pa amb tomàquet | 23km D+1000m | Victor Da Costa Lorena Cubillas | Carlos Galobardes Emma Bonnemort | Ruben Hernandez Belen Pacchiotti | Classif | 315 254H 61D |
11/09/2022 | Cursa Pa amb tomàquet | 13km D+600m | Arnau Aranda Clàudia Tremps | Cesko Compte Ada López | Oriol Pujol Miriam Recasens | Classif | 420 275H 145D |
11/09/2022 | Cursa de muntanya Vila de Falset | 26km D+1700m | Victor del Águila Alba Alemany | Cristian Llamas Mayte Colmenarejo | Andreu Queralt Sandra Burgués | Classif | 142 116H 26D |
11/09/2022 | Cursa de muntanya Vila de Falset | 13km D+513m | Roger Tarrés Ariadna Castellví | Álex Llaveria Laia Guinovart | Josep Julve Laura Val | Classif | 186 114H 72D |
11/09/2022 | Cursa Popular de la Vall del Tenes | 10,5km D+200m | Javier Urbano Marta Mora | David Crivillers Carme Marzo | Enric Cabot Gloria Rodriguez | Classif | 89 67H 22D |
10/09/2022 | Cursa de la Cervesa nocturna | 10km D+100m | Carles Reposo Anna Vilaró | Lluis Ruiz Estefania Comin | Gerard Morales Mireia Martinez | Classif | 377 223H 154D |
10/09/2022 | Equinox Trail Moon | 15km D+650m | Sergi Masip Silvia Madrona | Ruben Caseny Natalia Prades | Chris Zair Isabela Tutoveanu | Classif | 124 96H 28D |
10/09/2022 | Radikal Estana | 13km D+700m | Gerard Españó Mireia Monistrol | Jordi Gallego Àngels Vidal | Àlex Munyós Montse Graell | Classif | 93 66H 27D |
09/09/2022 | La Gurrinada | 11,5km D+330m | Karim Cabeo Jessica Ruiz | Sergi Cabeza Anna Masip | Miguel Angel Bustillo Gemma Macian | Classif | 121 107H 14D |
04/09/2022 | Cursa de la Vinya | 21km D+418m | Miguel Ángel Regalado Lourdes Puiggròs | Xavi Casanovas Mar Besas | Mateo De Dalmases Miriam Juarez | Classif | 92 76H 16D |
04/09/2022 | Cursa de la Vinya | 10km D+150m | Daniel Baena Esther Cruz | Manuel Torres Florence Bertholet | Jorge Manzano Maria Celia Merchan | Classif | 237 178H 59D |
04/09/2022 | La Tossals d'Almatret | 20km D+700m | Martí Allepuz Meritxell Posino | Juanjo Ruiz Natalia Badia | Carles Mor Jessica Jaramillo | Classif | 24 20H 4D |
04/09/2022 | La Tossals d'Almatret | 10km D+300m | Oriol Català Teresa Martin | José Sánchez Mireia Serra | Joel Adan Maria Martorell | Classif | 33 24H 9D |
04/09/2022 | La Clàssica Vall d'Aro Series | 16,5km D+377m | Classif | ||||
04/09/2022 | Saldes Xtrail | 21km D+1550m | Alejandro Villarino Mireia Hernandez | Jan Castillo Marta Romero | Adri Martin Hann Khaterine Diaz | Classif | 90 72H 18D |
03/09/2022 | La Torronada nocturna | 7,5km D+160m | Classif | ||||
03/09/2022 | Saldes Xtrail | 42km D+2600m | Adrià Colomer Neus Colomer | Albert Garcia Vanesa Chirveches | Felipe González Elisa Mas | Classif | 103 90H 13D |
03/09/2022 | Saldes Xtrail | 26km D+1400m | Jose Antonio Pérez Sophie Laplane | Sergi Padullés Loreto Diez | Dani Flores Hann Khaterine Diaz | Classif | 103 87H 16D |
03/09/2022 | Saldes Xtrail | 10km D+674m | Jordi Gallego Neus Guinovart | Jordi Cifuentes Paula Exposito | David Gutiérrez Irene Torres | Classif | 58 36H 22D |
03/09/2022 | Burriac Atac | 21,4km D+1090m | Oriol Lario Sara Sanante | Pablo Llusia Miriam Ubach | Anibal Fidalgo Almudena Ortiz | Classif | 309 268H 41D |
03/09/2022 | Burriac Atac | 15,7km D+650m | Luis Sala-Bellsolell Iciar Lucena | Rafael Toro Marta Maldonado | Eduard Adsuar Montserrat Ruiz | Classif | 233 158H 75D |
03/09/2022 | Cursa Poblats Ibèrics | 15,3km D+600m | Carles Pérez Laura Bel | Dan Vivas Ester Puig | William Haveckin Alba Tena | Classif | 128 94H 34D |
03/09/2022 | Cursa Poblats Ibèrics | 10,6km D+425m | Jaume González Sandra Sancho | Erik Zurita Agnès Bartolomé | Àlex Moral Verónica Saavedra | Classif | 142 102H 40D |
03/09/2022 | Cursa del Piju | 16km | Marc Carós Paloma Lobera | Floria Martinez Roser Espelt | Gabriel Alandete Mariona Coll | Classif | 53 48H 5D |
Agost 2022
DATA | CURSA | DISTANCIA-DESNIVELL | PRIMER/A | SEGON/A | TERCER/A | CLASSIF | PART |
---|---|---|---|---|---|---|---|
28/08/2022 | Cursa 15 Pobles | 21km D+1130m | Jordi Garcia Aran Ros | Jordi Balagueró Zuzana Hakova | Manuel Fernandez Beatriz Pozo | Classif | 122 95H 27D |
28/08/2022 | Cursa 15 Pobles | 11km D+491m | Eduard Zamora Alba Ribera | Xevi Torres Teresa Pla | Jordi Cortes Beatriz de Rueda | Classif | 79 48H 31D |
28/08/2022 | Cursa 15 PoblesJUVENIL | 5km | Lluc Pascual Duina Borredà | Jan Puyol Naia Gonzalez | Aratz Ituiño Lola Cavero | Classif | 55 33H 22D |
28/08/2022 | Cursa La Marrana | 13km D+690m | Bernat Ollé Mayte Colmenarejo | Andrés Ruiz Montse Conesa | Ferran Guimerà Eva Elias | Classif | 87 70H 17D |
28/08/2022 | Cursa La Marrana | 23km D+1900m | David Rovira Mesi Arcos | Pau Moreno Helena Mercader | Albert Soley Raquel Casares | Classif | 243 216H 27D |
28/08/2022 | Cursa La Marrana | 11km D+1100m | Lluis Puigvert Amalia Bardolet | Biel Sagués Ada Lopez | Jordi Gallego Clara Vallès | Classif | 185 117H 68D |
27/08/2022 | Cursa Tossal de les Tenalles | 10km | Bernat Vaqué Nuria Tillo | Juanma Fernández Eva Ribalta | José Do Prado Joana Tomé | Classif | 52 42H 10D |
27/08/2022 | Cursa Tossal de les Tenalles | 6km | Pau Aiguadé Antonia Argilés | Jordi Camats Maria March | José Luis Pérez Adriana Vilalta | Classif | 63 41H 22D |
21/08/2022 | Verticalp Sky Race | 7,4km D+1446m | Toti Bes Aitana Domenech | Marc Rocadembosch Marta Carrasco | Bernat Falomí Anna Olivares | Classif | 107 83H 24D |
21/08/2022 | Trobada Aristot | 23km D+1750m | Josep Pagès Anna Fernández | Marc Rota Núria Tarragó | Xavier Sebastià Núria Hospital | Classif | 95 72H 23D |
21/08/2022 | Trobada Aristot JUVENIL | 16km D+1050m | Josep Miravet Maria Bastida | Abraham Bringue Montse Atxega | Marc Marginet Maria Giralt | Classif | 30 25H 5D |
21/08/2022 | Trobada Aristot CADET | 10km D+600m | Pere Menendez Uma Plans | Manuel Dominguez Alaitz Plans | Joan Cabré Bruna Torrentbo | Classif | 36 19H 17D |
21/08/2022 | Trobada Aristot INFANTIL | 6,2km D+290m | Gerard López Neus Puigsubirà | Alex Jimenez Mercè Mill | Marc Ribera Anna Aceituno | Classif | 28 16H 12D |
20/08/2022 | Vertical La Bandera | 1,2km D+540m | Gerard Llop Carrodilla Cabestre | Javier Cabestre Rosa M Nieto | Marc Cases Clàudia Llesuy | Classif | 84 70H 14D |
20/08/2022 | Entrecastells nocturna | 8km D+260m | Alan Hernández Bea Prior | Marc Casseny Emmy Vicens | Roger Villar Naia Liaño | Classif | 149 90H 59D |
20/08/2022 | Montlude Skyrace | 32km D+2900m | Domenec Aguilar M Carmen Biosca | Albert Soley Ainhoa Oyanguren | Arkaitz Iraeta Ada Lapedra | Classif | 102 89H 13D |
20/08/2022 | Montlude Skyrace | 10km D+500m | Lluis Barbe Elia Vidal | Jon Lasa Ari Casajuana | Kristaps Goncarovs Maria de la Torre | Classif | 97 59H 38D |
19/08/2022 | Cursa del Gos | 10km | Norbert Llobera Eva Hernandez | Albert Vall Jessica Jaramillo | Jordi Llobera Maite Martí | Classif | 63 48H 15D |
15/08/2022 | Cursa del Miner de Ferro | 13km D+350m | Sergio Turull Magdalena Vicens | Marc Gispert M Carmen Tomas | Nadir Bouras Silvia Pallares | Classif | 115 89H 26D |
14/08/2022 | Cursa del Fau | 24km D+1100m | Josep Pagès Paloma Lobera | Marc Pérez Laetitia Seignovert | Ramon Puig Raquel Bosch | Classif | 77 62H 15D |
14/08/2022 | Cursa del Fau | 18km D+950m | Miquel Cruz Aina Cusí | Eric Plana Cristina Solé | Gerard Griful M Àngels Carreras | Classif | 134 94H 40D |
14/08/2022 | Cursa del Fau | 9km D+400m | Martí Lagresa Irene Puertollano | Kilian Barbeta Mariona Badia | Bruno Villan Rosa Velasco | Classif | 242 126H 116D |
14/08/2022 | Trail Moixeró | 36km D+2200m | Andreu Simon Irene Fuertes | Sergio Gustavo Natalia Butí | Lluis Ruiz Marta Romero | Classif | 191 172H 19D |
14/08/2022 | Trail Moixeró | 24km D+1100m | Toni Baños Lorena Cubillas | Jordi Comellas Margarida Madeira | Adrià Noguera Claudia Roca | Classif | 157 115H 42D |
14/08/2022 | Trail Moixeró | 12km D+850m | Brendan Forrester Alba de Arriba | Riki Hierro Neus Guinovart | Manuel Ochoa Jana Font | Classif | 109 68H 41D |
13/08/2022 | La Nocturna Vall d'Aro Series | 12,9km D+200m | Pau Pinsach Elisabet Martin | Oscar Martinez Silvia Roca | Ferri Ayats Monica Aranjuelo | Classif | 107 85H 22D |
13/08/2022 | KV Roca Tiraval | 3,5km D+700m | Aniol Pujiula Aitana Domenech | David Soler Lorena Cubillas | Josel Lladó Cristina Bataller | Classif | 41 29H 12D |
13/08/2022 | Cursa Festa Major Roda de Berà | 7,3km D+40m | Thomas Rodona Yolanda Bergadà | Sergi Niño Carolina Menendez | David Crivillers Monica Bergadà | Classif | 153 129H 24D |
13/08/2022 | Cursa de l'Airosa | 18km D+1300m | Pau Lleixà Sandra Burgués | Eduard Barrios Núria Florencio | Ramon Curtó Ainara Galarza | Classif | 112 97H 15D |
13/08/2022 | Cursa de l'Airosa JUVENIL | 9,39km D+469m | Arnau Blanch | Aleix Bajador | Pol Bonet | Classif | 5 5H |
13/08/2022 | Cursa de l'Airosa CADET | 9,39km D+469m | Francesc Lapuerta Anna Rebull | Álex Mestre Julia Espuny | Anna Prades | Classif | 5 2H 3D |
07/08/2022 | Cursa Campi qui Pugui | 12km D+90m | Victor Da Costa Silvia Roca | Arnau Aranda Anaïs Muñoz | Ismail Atrike Carme Auñón | Classif | 75 63H 12D |
07/08/2022 | Cursa Campi qui Pugui | 6km D+50m | Álex Bertran Lourdes Rovira | Lluis Martí Mireia Mauri | Pol Camprubí Joana Deulofeu | Classif | 37 25H 12D |
07/08/2022 | Cursa Campi qui Pugui | 10km D+130m | Jordi Garcia Laura Pallejà | Sylvain Quevre Yolanda Bergadà | Ferran Betlloch Sandra Maldonado | Classif | 150 124H 26D |
06/08/2022 | Cursa Vespella de Gaià | 13,5km D+270m | Ángel Martínez Stella Beazzutti | Jordi Garcia Uxune Tena | Oriol Ferré Gala Gomez | Classif | 90 69H 21D |
Juliol 2022
DATA | CURSA | DISTANCIA-DESNIVELL | PRIMER/A | SEGON/A | TERCER/A | CLASSIF | PART |
---|---|---|---|---|---|---|---|
30/07/2022 | Rebentarocs | 11,5km D+205m | Ismail Atriki Carmen M Rodriguez | Josep Pagès Bea Prior | Jaume Cornellà M Àngels Carreras | Classif | 85 66H 19D |
24/07/2022 | Trail Catllaràs | 21km D+1400m | Alejandro Villarino Caitlin Fielder | Ivan Calvo Claudia Tremps | Sergio Gustavo Sara Sanante | Classif | 299 252H 47D |
24/07/2022 | Trail Catllaràs | 15km D+930m | Roger Comellas Cris Milla | Josep Pagès Berta Mas | Ivan Moreno Elisabet Puig | Classif | 141 101H 40D |
24/07/2022 | La Lineal Vall d'Aro Series | 10,6km D+190m | Josep Diaz Elisabet Martín | Ismail Atriki Silvia Roca | Pau Pinsach Mariona Amores | Classif | 87 66H 21D |
23/07/2022 | Trail Iniciació Creixell | 10,4km D+125m | Xavi Tomasa Almudena Ortiz | Christian Plaza Florence Bertholet | Manuel Ochoa Jennifer Baeza | Classif | 229 166H 63D |
23/07/2022 | Trail Iniciació Creixell | 3,7km D+50m | Alberto Lao Duïna Borredà | Carlos Gámez Mireia Mauri | Jose Antonio Ramirez Mamen del Castillo | Classif | 70 50H 20D |
22/07/2022 | Nocturna de Sant Jaume | 10km D+69m | Ivan Docampo Marcela Villalobos | Ángel Martinez Nuria Ibañez | Òscar Montserrat Juana Adan | Classif | 187 159H 28D |
15/07/2022 | Trail Night Duesaigües | 22km D+1176m | Alex Llaveria Hann Katerine Diaz | Xavier Ayala Eva Jurado | Arnau Fargas Eva Cabré | Classif | 68 64H 4D |
15/07/2022 | Trail Night Duesaigües | 10km D+588m | Aleix Sole Marta Perez | Marc Toda Montse Conesa | Marc Llebaria Carla Marcela Torres | Classif | 116 71H 45D |
15/07/2022 | Cursa Nocturna Vilafant | 10km D+85m | Lamine Diauola Manar Benkalifa | Pau Pinsach M Àngels Carreras | Borja Gargallo Meritxell Dalmau | Classif | 93 69H 24D |
15/07/2022 | Cursa Nectarina Atlètica | 10km | Roger Sans Ariadna Jofre | Angel Martinez Toni Hermoso | Ivan Menchon Dolors Rius | Classif | 89 75H 14D |
15/07/2022 | Cursa Nectarina Atlètica | 5km | Javier Castells Laura Pallejà | Jordi Garcia Antonia Argiles | Juanma Fernandez Adriana Vilalta | Classif | 99 66H 33D |
15/07/2022 | Cursa nocturna La Granada | 15km D+164m | Thomas Fortin Anna Fernandez | Adrian de la Rubia Sonia Canals | Cosme Pon Laura Rius | Classif | 79 65H 14D |
15/07/2022 | Cursa nocturna La Granada | 7km D+83m | Mario Martinez Mamen del Castillo | Carlos Gomez Silvia Perez | Carlos Albareda Sara Hernandez | Classif | 83 46H 37D |
16/07/2022 | La Cabanera | 23km D+1250m | Nil Bacardit Marta Riba | Jordi Marco Lourdes Puiggros | David Sans Irina Erogina | Classif | 44 30H 14D |
15/07/2022 | La nocturna de Torelló | 10km | David Rovira Claudia Tremps | Álvaro Álvarez Helena Mercader | Marc Rota Laia Andreu | Classif | 56 44H 12D |
15/07/2022 | Trail al Bosc | 11km D+500m | David Tarrés Rosa Valls | Jordi Cunill Marta Palau | Christian Garcia Sonia Rodríguez | Classif | |
15/07/2022 | Trail Vielha-Molieres | 43km D+4200m | Raul Butaci Edurne Zazpe | Lluis Ruiz Ainara Olabarrieta | Isaac Salvat Mireia López | Classif | 261 239H 22D |
15/07/2022 | Trail Vielha-Molieres | 24km D+1800m | Genís Porqueras Cristina Trujillo | Jorge Aibar Ester Casajuana | Eric Moya Cèlia Balsells | Classif | 274 213H 61D |
09/07/2022 | La Salvatge de Nevà | 15km D+1100m | Jan Castillo Nuria Hospital | Pol Malgosa Maria Sau | Joan Balcells Bianca Barquet | Classif | 68 49H 19D |
09/07/2022 | Corriols de Foc | 30km D+1600m | Adrià Matas Marili Yamilet Banegas | Quim Duran Esther Gil | Xevi Vidal Cate Pons | Classif | 76 66H 10D |
09/07/2022 | Corriols de Foc | 20km D+1300m | Jordi Pujol Erola Bisquert | Jordi Cunill Maria Bastida | Georgel Comanas Ivet Navarro | Classif | 175 129H 46D |
09/07/2022 | Corriols de Foc | 10km | Jordi Gallego Mariona Danés | Dan Vivas Maria Villacrosa | Erik Zurita Mun Casadesus | Classif | 141 86H 55D |
09/07/2022 | La Frontal de Puig-Reig | 9,6km D+215m | Toni Baños Ariadna Garcia | Roger Comellas Susagna Rodriguez | Enric Baños Alba Rosell | Classif | 82 49H 33D |
09/07/2022 | Aran by UTMB Sky Master | 15km D+800m | Roger Comellas Gisela Carrión | Sergio G Pereyra Andrea Rico | Andrés Jimenez Claudia Tremps | Classif | 453 260H 193D |
09/07/2022 | Aran by UTMB Sky Promo | 15km D+800m | Pere Menendez Maria Costa | Lleir Barcons Nadine Calahorra | Daniel Garcia Mae Poncin | Classif | 20 16H 4D |
08/07/2022 | Aran by UTMB | 161km D+10200m | Germain Grangier Amandine Ginouves | Gaspar Bartra Martha Ccorahua | Alex Urbina Lurdes Palao | Classif | 437 434H 23D |
08/07/2022 | Aran by UTMB | 105km D+6100m | Andreu Simón Katie Schide | Philipp Ausserhofer Elisabeth Rios | Johan Lantz Alix-Anne Farque | Classif | 865 789H 76D |
07/07/2022 | Aran by UTMB | 55km D+3300m | Yanqiao Yun Maite Maiora | Ionel Cristian Manole Emily Schmitz | Sergio G Pereyra Aurelie Paul | Classif | 1246 1029H 217D |
06/07/2022 | Aran by UTMB | 6km D+250m | Jordi Balagueró Paula Bueno | Eudard Zamora Ariadna Bautista | Luciano F González Laura Bernal | Classif | 37 29H 8D |
03/07/2022 | Cursa Trail de Bagà | 17km D+918m | Adrià Colomer Savina Paül | Barni Hernández Ainhoa Belzunegui | Jordi Cunill Laura Sánchez | Classif | 22 16H 6D |
03/07/2022 | Cursa d'Estiu de Bagà | 12km D+325m | Nil Planas Beth Planas | Ferran del Campo Valentina Pinilla | Joan Barnadas Nuria Cascante | Classif | 27 21H 6D |
03/07/2022 | Cursa de muntanya de Perafort | 13km D+250m | Álvaro Baceiredo Ester Casajuana | Marc Toda Yoli Bergadà | Aitor Novillo Mònica Bergadà | Classif | 138 104H 34D |
03/07/2022 | Montcalrun | 42km D+2200m | Miquel Cruz Abril Torrent | Enric Graboleda Jenny Arasil | Albert Rutllant Mireia Perpinyà | Classif | 32 25H 7D |
03/07/2022 | Montcalrun | 21km D+1000m | Josep Pagès Marili Yamilet | Albert Llonch Montse Conesa | Toti Bes Gemma Avellí | Classif | 78 62H 16D |
03/07/2022 | Montcalrun | 8km D+300m | Carlos Gámez Montse Rivera | Pol Codina M Àngels Carreras | Sergi Garcia Feli Cabas | Classif | 111 58H 53D |
03/07/2022 | Garmin Epic Trail | 24km D+1900m | Alain Santamaria Mireia Pons | Iban Agirrezabala Aina Edgren | Salva Estarlich Cristina Salazar | Classif | 578 439H 139D |
03/07/2022 | Garmin Epic Trail | 12km D+500m | Gael Alvarez Maialen Muñoz | Carlos Borredà Èlia Vidal | Ramon Caballeria Alba Garcia | Classif | 549 296H 253D |
02/07/2022 | Garmin Epic Trail | 55km D+3500m | Joaquin López Judit Franch | Gaspar Bartra Laia Gilibets | Adrian Rodriguez Elise Hay Opsahl | Classif | 109 101H 8D |
02/07/2022 | Garmin Epic Trail | 42km D+2800m | Raul Ortiz Oihana Azkorbebeita | Ander Iñarra Sandra Sevillano | Arnau Soldevila Georgina Gabarró | Classif | 349 301H 48D |
02/07/2022 | Trail Fonts del Montseny | 29km D+1722m | Jordi Delgado Eva Montero | Felipe González Natàlia Butí | Joan Ramon Ruiz Laia Doval | Classif | 163 149H 14D |
02/07/2022 | Trail Fonts del Montseny | 19km D+1146m | Marc Pascual Raquel Bosch | Roger Martínez Lali Masriera | Jordi Pujol Maria Gómez | Classif | 268 222H 46D |
02/07/2022 | Trail Fonts del Montseny | 9km D+304m | Jordi Garcia Helena Mercader | Cesko Compte Georgina Alberch | Pau Serra Ainhoa Cañabate | Classif | 230 130H 100D |
02/07/2022 | Trail Fonts del Montseny | 3,5km D+102m | Oriol Gol/Pau Serra | Xènia Ciurana/Salvador Ciurana | Enric Masó/Marc Masó | Classif | 108 60H 48D |
02/07/2022 | Espardenyada | 25,5km D+1000m | Marc Gasa Helena Huguet | Eloy González Esther Roset | Gerard Farré Caroline Aphessetche | Classif | 16 13H 3D |
02/07/2022 | Night Trail Lloret | 21km D+469m | Martí Viudez Ana Belen Talavera | Tomas Dominguez Bianca Culcsar | Jeremías Guirao Immaculada Rodriguez | Classif | 48 41H 7D |
02/07/2022 | Night Trail Lloret | 16km D+321m | Victor Da Costa Mireia Massons | Karim Cabeo Raquel Lapi | Nil Congost Sonia Rovira | Classif | 113 90H 23D |
02/07/2022 | Night Trail Lloret | 7km D+68m | Alex Chivu Jennifer Baeza | Joan Alarcon Marta Gorgoll | Lamine Diaoula Mireia Mauri | Classif | 179 108H 71D |
Juny 2022
DATA | CURSA | DISTANCIA-DESNIVELL | PRIMER/A | SEGON/A | TERCER/A | CLASSIF | PART |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26/06/2022 | Trail Series Les Ermites Ulldemolins | 22km D+970m | Roger Tarres Mercè Segura | Alex Llaveria Mar Minguella | Eduard Barrios Eva Gallego | Classif | 44 36H 8D |
26/06/2022 | Trail Series Les Ermites Ulldemolins | 11km D+670m | Marc Toda Carla González | Arnau Fargas Sheila Sanchez | David Iturria Marta Pérez | Classif | 81 48H 33D |
25/06/2022 | Festival Cavalls del Vent | 84,2km D+5600m | Roberto J Herrera/Alfonso de la Torre Maria Pijoan | Manel Romeo Gemma Alfonso | Marc Gispert Mercè Subils | Classif | 63 57H 6D |
25/06/2022 | Festival Cavalls del Vent | 43,6km D+3000m | Cristian Jodar Silvia Soler | Pol Mañosa Marta Prat | Carlos Collado Alba Vilanova | Classif | 92 57H 35D |
25/06/2022 | Festival Cavalls del Vent | 28km D+2000m | Josep Ll Parrón Clara Sanchez | Gerard Girona Jessica Codina | Brian Ventura Maria Garcia | Classif | 46 26H 20D |
25/06/2022 | Beret Montgarri Summer | 12km D+200m | Ruben Caseny Alba Gallén | Eduard Maimó Anna Sanmartí | Jordi Mauri Raquel López | Classif | 23 15H 8D |
25/06/2022 | Beret Montgarri Summer | 6km D+50m | Eduard Villalba Montse Conesa | Jose Garcia Jennifer Baeza | Albert Traveria Carola Schrage | Classif | 41 23H 18D |
24/06/2022 | Beret Montgarri Summer VERTICAL | 3km D+382m | Eduard Villalba Nadia Esquivel | Jose Garcia Montse Conesa | Antonio Castel Liubov Zhestareva | Classif | 37 23H 14D |
24/06/2022 | Cros de Sant Joan i els Elois | 6km D+100m | Guillem Fernandez/Sergi Ariaca Rebeca Suarez | Martí Costa Laia Andreu | Albert Costa Anna Pallarès | Classif | 72 51H 21D |
19/06/2022 | Vertical Aran | 4,2km D+1200m | Ïu Net Gabriela Lasalle | Pere Rullan Marta Cester | Edu Hernandez Martina Gonfaus | Classif | 41 32H 9D |
19/06/2022 | Pujada a la Salut | 3km D+550m | Arnau Aranda Thais Pentinat | Isaac Barti Roser Oliva | Jordi Clermont Elisabeth Aguilera | Classif | 80 61H 19D |
19/06/2022 | Trail El Vendrell | 13km D+270m | Ricard Pérez Katherine Chaplin | Oriol Ferré Carolina Menendez | Sebastian Gomez Jennifer Baeza | Classif | 233 179H 54D |
19/06/2022 | Lles Xtrail | 45km D+2000m | Sau Domenech Elisenda Torruella | Carlos Mantero Laia Novellon | Jaume Marsinyach Carme Novellon | Classif | 26 23H 3D |
19/06/2022 | Lles Xtrail | 30km D+1500m | Nacho Trinidad Barbara Badosa | David Juan Silvia Roca | Jose Antonio Pérez Vanessa Ruiz | Classif | 68 56H 12D |
19/06/2022 | Lles Xtrail | 15km D+1000m | David Prades Aina Canals | Jordi Gallego Neus Guinovart | Santiago Molins Èlia Bonada | Classif | 92 65H 27D |
19/06/2022 | Duextrem Amposta | 21km D+1205m | Lluisma Mas Sandra Burgues | Omar Machi Sandra Vidiella | Albert Garcia Miriam Estorach | Classif | 47 41H 6D |
19/06/2022 | Duextrem Amposta EXPRESS | 15,5km D+915m | David Sans Ainara Galarza | Ruben Casanova Teresa Martin | Marti Comes Soraya Mur | Classif | 25 20H 5D |
19/06/2022 | Duextrem Amposta JUVENIL | 15,5km D+915m | Ezequiel León | Classif | 1 1H |
||
19/06/2022 | Duextrem Amposta CADET | 11,6km D+660m | Francesc Lapuerta Anna Rebull | Álex Mestre | Classif | 3 2H 1D |
|
19/06/2022 | Duextrem Amposta INFANTIL | 4,8km D+120m | Iker Colas | Nizar Hernández | Miquel Buera | Classif | 3 3H |
19/06/2022 | La Ribalera | 42,2km D+3090m | Jan Ballbé Edurne Zazpe | Manel Garcia Elisa Mas | Victor Saavedra Monica Guilera | Classif | 87 76H 11D |
19/06/2022 | La Ribalera | 22,7km D+1533m | Jordi Julià Èlia Vidal | Roger Figuls Maria del Mar Cuesta | Miquel Muzas Jessica Sanchez | Classif | 109 73H 36D |
19/06/2022 | La Ribalera | 13,5km D+713m | Victor Romero Francina Mesquida | Joan Fabrego Anna Esteve | Josep Maria Ramon Jordina Llaberia | Classif | 85 43H 42D |
19/06/2022 | Trail Ulldeter | 44km D+2500m | Alejandro Villarino Sara Sanante | Felipe Gonzalez-Carrato Jessica Tipan | Nil Gaja Cristina Talarn | Classif | 71 59H 12D |
19/06/2022 | Trail Ulldeter | 24km D+1300m | Andreu Contijoch Mireia Pons | Roger Comellas Irene Fuertes | Gerard Mangrane Nuria Artells | Classif | 196 158H 38D |
19/06/2022 | Trail Ulldeter | 13km D+800m | Raoul Raus Mesi Arcos | Josep Pagès Bea Prior | Adrian Martin Ivet Navarro | Classif | 123 71H 52D |
18/06/2022 | Nit de Vertic | 13,5km D+322m | Albert Soler Queralt Vall | Carles Torralba Alba Colom | Esteve Puig Maria Jose Delgado | 50 37H 13D |
|
12/06/2022 | Rubinit | 13km D+200m | Sergi Rodriguez Nati Mota | Albert Vall Mercè Subils | Josep Font Clàudia Badia | Classif | 31 26H 5D |
12/06/2022 | Rubinit | 8km D+100m | Dylan Quer Marina Torrens | Jose Luis Pérez Jana Cuadros | Jofre Torné Mariona Pont | Classif | 159 72H 87D |
12/06/2022 | Cross del Traginer | 7km D+198m | José Garcia Anissa Harrak | Marc Martínez Lucia Martinez | Manuel Dos Santos Gemma Herrera | Classif | 96 66H 30D |
12/06/2022 | Cross del Traginer | 13km D+250m | Oriol Vila Lorena Cubillas | Joan Selgas Jessica Codina | Dario Gimenez Judit Ribalta | Classif | 39 31H 8D |
12/06/2022 | Cross del Traginer | 7km D+150m | Xavier Rodriguez Laura Fernández | Guillem Fernandez Manuela Martinez | Angel Ribalta Gemma Ribalta | Classif | 32 17H 15D |
12/06/2022 | Espardenyada | 1km D+388m | Ángel Lopez Maria Cosp | Marc Toda Alba Xandri | Marc Cantenys Rosa Maria Nieto | Classif | 181 145H 36D |
12/06/2022 | Espardenyada | 20km | Jordi Roura Marili Yamilet Banegas | Norbert Llobera Gemma Avellí | Jordi Guitart Mariona Amores | Classif | 68 53H 13D |
12/06/2022 | Trail Niu de l'Àliga | 16,8km D+732m | Daniel Graus Edurne Zazpe | Illàn Tomas Yolanda Bergadà | Jordi Barenys Gala Gomez | Classif | 40 32H 8D |
12/06/2022 | Senglar Trail Cubells | 19km D+800m | Bernat Bertran Anna Cisquella | Xavier Solsona Nuria Codina | Paul Iacob Nuria Farizo | Classif | 76 63H 13D |
12/06/2022 | Senglar Trail Cubells | 11km D+380m | Ivan Balagueró Mel Martin | Cristian Garcia Laura Noria | Sergi Novau Isabel Alonso | Classif | 87 49H 38D |
12/06/2022 | Vilaverd Skyrace | 24km D+1300m | Genis Porqueras Laura Sanvisens | Julen Calvó Mayte Colmenarejo | Xavi Descarrega Hann Katherine Diaz | Classif | 109 85H 24D |
12/06/2022 | Vilaverd Skyrace | 15km D+700m | Tomas Villaverde Laia Gil | Oscar Raich Aina Picas | Garikoitz Arrillaga Claudia Mancilla | Classif | 25 17H 8D |
12/06/2022 | Vertical Trail Berguedà | 4,6km D+1050m | Miquel Corbera Onditz Iturbe | Daniel Osanz Sheila Avilés | Manuel Jimenez Silvia Lara | Classif | 49 28H 21D |
12/06/2022 | Vertical Trail Berguedà S20 | 4,6km D+1050m | Marcos Villamuera Jimena Blanco | Álvaro Osanz Martina Gonfaus | Lleïr Barcons Silvia Garcia | Classif | 9 5H 4D |
12/06/2022 | Vertical Trail Berguedà M50 | 4,6km D+1050m | Fernando Borrajo | Salvador Escribano | Oscar Cabeza | Classif | 16 16H |
12/06/2022 | Vertical Trail Berguedà Open | 4,6km D+1050m | Luis Miguel Rosario Aida Pintó | Guillem Vilalta Lorena Cubillas | Javier Vazquez Cristina Trujillo | Classif | 55 43H 12D |
12/06/2022 | Olla de Nuria | 21,5km D+1940m | Oriol Cardona Oihana Kortazar | Antonio Martinez Malen Osa | Ricardo Cherta Núria Gil | Classif | 530 469H 61D |
12/06/2022 | Olla de Nuria Junior | 12,5km D+1085m | Ïu Net Mar Córdoba | Jan Torrella Alluitz de Bilbao | Fabian Venero Mariona Badia | Classif | 21 16H 5D |
11/06/2022 | Cursa per Collserola | 14km D+431m | Carles Pérez Mireia Pons | Luis Sala-Bellsolell Jackeline Gomez | Marçal Rosés Almudena Ortiz | Classif | 366 294H 72D |
11/06/2022 | Cursa per Collserola | 7,5km D+216m | Fernando Ruiz Laia Cuervo | Javier Torres Sandra Jimenez | Adrià Vicente Sara Bergua | Classif | 209 125H 84D |
11/06/2022 | Olla de Nuria Vertical | 4km D+949m | Albert Pérez Sara Alonso | Huige Titouan Georgina Gabarró | Marcel Romaní Fátima de Diego | Classif | 112 79H 33D |
10/06/2022 | Olla de Nuria Nocturna | 12km D+940m | Roger Bella Erola Bisquert | Jordi Comellas Anna Pujol | Ramon Caballeria Intza Osa | Classif | 30 26H 4D |
05/06/2022 | Els 10 de Santa | 10km D+236m | Carlos Rodriguez Yolanda Riera | Juan Manuel Alvarez Vanessa Olmos | Erik Wang-Bruun Esther Cruz | Classif | 365 283H 82D |
05/06/2022 | La Foradada Trail | 8,5km D+350m | Martí Costa Lucia Martinez | Marc Gasa Gemma Solé | Fedot Sadovici Montse Noguera | Classif | 47 36H 11D |
05/06/2022 | La Foradada Trail S16 | 4,2km D+160m | Biel Vazquez Claudia Llesuy | Roger Pont Bruna Miralpeix | Lluc Nieto Alba Pont | Classif | 23 15H 8D |
05/06/2022 | La Foradada Trail S14 | 4,2km D+160m | Màxim Valencia Rabab Ouzemmou | Guerau Carrillo Xenia Domenech | Felix Castellà Julia Suriol | Classif | 23 10H 13D |
05/06/2022 | La Foradada Trail S12 | 2km | Oleguer Segu Joana Cortes | Marc Vazquez Maria Garcia | Marc Boix Ona Carrera | Classif | 21 14H 7D |
05/06/2022 | La Foradada Trail S10 | 2km | Èric Vila Alba Capell | Marti Escera Lila Coloma | Roc Pont Aidí Garreta | Classif | 12 9H 3D |
05/06/2022 | La Foradada Trail S8 | 1km | David Sadovici | Marià Vila | Aleix Miranda | Classif | 4 4H |
04/06/2022 | Milla Vertical d'Àreu | 3,6km D+1685m | Mikel Beunza Marta Llagostera | Guillem Cabrera Anna Pujol | Marc Gasa Ona Castellsagué | Classif | 86 70H 16D |
04/06/2022 | Milla Vertical d'Àreu JOVE | 2,3km D+1000m | Marti Costa Aina Garreta | Adrià Lopez Alexia Escudero | Gael Alvarez | Classif | 8 6H 2D |
04/06/2022 | Milla Vertical d'Àreu CADET | 1,6km D+470m | Gil Mendez Anaelle Tremouille | Aran Pons Rebeca Cortina | Ot Carrera Nuria Castellarnau | Classif | 13 10H 3D |
04/06/2022 | Milla Vertical d'Àreu INFANTIL | 1,6km D+470m | Guiu Cors Janelle Tremouille | Lluc Pascual Mar Frances Woolley | Leonardo Dragomir Martina Pont | Classif | 15 8H 7D |
04/06/2022 | Milla Vertical d'Àreu ALEVI | 0,9km D+300m | Guerau Carrillo Joana Cortes | David Martinez Arlet Balagueró | Marti Miró Julia Salvador | Classif | 18 8H 10D |
04/06/2022 | Milla Vertical d'Àreu BENJAMI | 0,6km D+185m | Valenti Franch Marina Puig | Quim Pascual Sira Kate Woolley | Pau Fernandez Valeria Puig | Classif | 18 11H 7D |
04/06/2022 | Milla Vertical d'Àreu PREBENJAMI | 0,6km D+185m | David Sadovici Martina Casal | Guillem Capdevila Mariona Puy | Bruc Pujol Ivet Pocallet | Classif | 21 16H 5D |
05/06/2022 | Trail Lo Bunker | 22km D+1200m | Carlos Bartrina Anna Artal | Nic Boliart Anna Cisquella | Xavier Solsona Nuria Farizo | Classif | 49 42H 7D |
05/06/2022 | Trail Lo Bunker | 14km D+700m | Ricard Costa Anna Freixas | Albert Ibars Noemí Aumedes | Sergi Lladó Joana Garcia | Classif | 118 94H 24D |
05/06/2022 | Cursa de la Campana | 14,7km D+542m | Pere Menendez Natalia Rey | Jordi Catena Milos Mallol | Gerard Serra Isabel Roumens | Classif | 174 140H 34D |
05/06/2022 | Cursa de la Campana | 10km D+279m | Jordi Gallego Airina Roca | Alberto Lao Desir Diaz | Jan Prats Carme Ballesteros | Classif | 99 66H 33D |
05/06/2022 | Cursa Cirera de Terrades | 19km D+800m | Miquel Cruz Marili Yamilet Banegas | Oriol Alonso Imma Martinez | Carles Saenz Mireia Perpinyà | Classif | 75 62H 13D |
05/06/2022 | Cursa Cirera de Terrades | 13km D+400m | Marc Toda Laia Novellon | Javier Vazquez Cuca Novellon | Litus Taboas Montse Rivera | Classif | 228 134H 94D |
05/06/2022 | Cursa Memorial Ramon Oliu | 10km D+172m | Oscar Flores Eva Capa | Joan Pallàs Nina Costas | Adrian del Álamo Laia Serrat | Classif | 120 85H 35D |
05/06/2022 | Sismica Race | 24km D+1000m | Miguel A Lozano Ines Font | Santiago Vizcaino Ester Lopez | Jose M Centenera Veronica Zaragoza | Classif | 93 86H 7D |
05/06/2022 | Sismica Race | 10km D+300m | David Gutierrez Carmen Gomez | Roger Zurita Aran Sanclimens | Carlos Gamez Ssrai Narbona | Classif | 111 81H 30D |
05/06/2022 | Molló Trail | 43,5km D+2411m | Jordi Blanch Anna Tarasova | David Pinto Lorena Ruiz | Albert Teixidor Laura Lozano | Classif | 44 38H 6D |
05/06/2022 | Molló Trail | 20km D+1115m | Arnau Capdevila Lidia Vergés | Xavier Llorente Jordina Plana | Albert Puig Eulàlia Martí | Classif | 125 89H 36D |
05/06/2022 | Cursa de la Guineu | 10km D+13m | Lluis Ropero Raki Garsaball | Juanma Fernández Maite Martí | Josep M Sanfeliu Angelica Damoc | Classif | 69 61H 8D |
05/06/2022 | Cursa de la Guineu | 5km | Muhammad Lamin Sonia Sans | Jordi Calafell Laura Pallejà | Josep R Sanahuja Antonia Argilés | Classif | 61 32H 29D |
05/06/2022 | Cursa de les Roques | 26km D+1800m | Gerard Mangrané Ester Casajuana | Eduard Barrios Sandra Vidiella | Pau Lleixà M Elena Ferreres | Classif | 70 61H 9D |
05/06/2022 | Cursa de les Roques JUVENIL | 7,5km D+410m | Blai Alabart Gemma Chavarria | Classif | 2 1H 1D |
||
05/06/2022 | Cursa de les Roques CADET | 7,5km D+410m | Francesc Lapuerta Anna Rebull | Àlex Mestre | Arnau Chavarria | Classif | 4 3H 1D |
05/06/2022 | Cursa de les Roques INFANTIL | 4km D+230m | Miquel Margalef | Classif | 1 1H |
||
05/06/2022 | Sant Grau Trail | 22km D+900m | Quim Cassany Anna Güell | Sergi Oliveras Cristina Bataller | Jordi Pagès Gemma Alcalà | Classif | 49 34H 15D |
05/06/2022 | Sant Grau Trail | 14km D+510m | Pau Sagué Lali Masriera | Carles Asensio Meritxell Freixas | Emilio Monge Laia Solé | Classif | 89 55H 34D |
04/06/2022 | Cursa Cassoles de Tros | 10km D+31m | Juanma Fernández Joana Tomé | Ramon Requesens Mar Bosch | Ramon Barrufet Pilar Comella | Classif | 40 30H 10D |
04/06/2022 | Cursa Cassoles de Tros | 5,5km D+17m | Eudald Carreras Sonia Sans | Sergi Ariaca Laura Pallejà | Sergi Bernaus Antonia Argilés | Classif | 60 32H 28D |
04/06/2022 | Vertical Arruix Santa Fe | 4,3km D+670m | Albert Escales Alicia Hudelson | Josep Miret Lidia Puyals | Jordi Gallego Maria Miró | Classif | 137 102H 35D |
04/06/2022 | Els Bastions | 71km D+4700m | Alejandro Villarino Ester Franch | Quim Duran Georgina Inglavaga | Daniel Colom Mònica Guilera | Classif | 250 227H 23D |
04/06/2022 | Els Bastions | 51km D+2900m | Thibault Leroy Anna Clapés | Sergio Montes Fátima Bermudo | Hector Edo MAria Belen Pacchiotti | Classif | 319 286H 33D |
04/06/2022 | Els Bastions | 21km D+1400m | Marc Guardia Alba Tena | Jordi Comellas Aida Pérez | Thomas Wilson Esther Gil | Classif | 322 224H 98D |
04/06/2022 | Berga Trail | 60km D+3413m | Aleix Toda Laia Gilibets | Marc Ollé Marta Muixí | Wifred Lladó Anna Olivares | Classif | 127 114H 13D |
04/06/2022 | Berga Trail | 25km D+1774m | Gerard de Antonio Mavi Gil | Josep Roset M Cristina Martos | Joaquin López Cristina Fargas | Classif | 120 105H 20D |
04/06/2022 | Berga Trail | 14km D+1000m | Ramon Capdevila Clàudia Sabata | Max Palmitjavila Lorena Cubillas | Enric Baños Claudia Roca | Classif | 133 101H 32D |
04/06/2022 | Berga Trail KIDS S6 | 0,75km | Quim Guitart Jana Liaño | Arnau Gimeno Sira Amat | Martí Bros | Classif | 15 13H 2D |
04/06/2022 | Berga Trail KIDS S8 | 1,5km | Quim Subirana Ona Lopez | Linus Montane Arlet Mateos | Max Galindo Elna Cortizo | Classif | 13 8H 5D |
04/06/2022 | Berga Trail KIDS S10 | 2,5km | Enric Masó Georgina Ferré | Jordi Soro Marina Llibre | Aniol Ramoneda Edna Mas | Classif | 18 12H 6D |
04/06/2022 | Berga Trail KIDS S12 | 3,5km | Albert Fernandez Erola Torrabadella | Eloi Pons Ivet Busquets | Ton Serra Naia Liaño | Classif | 17 12H 5D |
04/06/2022 | Berga Trail KIDS S14 | 5km | Ernest Torrent Aina Roca | Joan Martínez Queralt Pascual | Eston Allan Martina Bruna | Classif | 15 12H 3D |
04/06/2022 | Berga Trail KIDS CADET | 7km | Nil Rovira Zoe de Haro | Àlex Cañada | Oscar Senesi | Classif | 7 6H 1D |
Maig 2022
DATA | CURSA | DISTANCIA-DESNIVELL | PRIMER/A | SEGON/A | TERCER/A | CLASSIF | PART |
---|---|---|---|---|---|---|---|
29/05/2022 | Trail Sant Esteve FEDME | 27km D+1258m | Adil Moussaoui Marta Martínez | Jokin Etxabe Rosa Maria Lara | Dimas Pereira Verónica Bugliot | Classif | 45 37H 8D |
29/05/2022 | Trail Sant Esteve OPEN | 27km D+1258m | Roger Blat Carla Benedicto | Carlos Galobardes Mariana Morales | Pakito Pérez Yolanda Escoda | Classif | 43 39H 4D |
29/05/2022 | Trail Sant Esteve PROMESA | 27km D+1258m | Álvaro Garcia Beatriz Sanchez | Alberto Agundez | Francisco Luis Rizo | Classif | 10 9H 1D |
29/05/2022 | Trail Sant Esteve OPEN | 13km D+307m | Joan Serra Elsa Moline | Carlos Galobardes Nona Romaní | David Ruano Marta Cardona | Classif | 111 66H 45D |
29/05/2022 | Trail Sant Esteve JUNIOR | 13km D+307m | Ibai Larrea Jone Fuente | Roger Bella Alicia Pañero | Erik Calero Nerea Rodilla | Classif | 12 9H 3D |
29/05/2022 | Trail Sant Esteve JUVENIL | 13km D+307m | Sergio Vilar Ana Bravo | Marcos López Candela Benlloch | Javier Vives Joana Planas | Classif | 16 8H 8D |
29/05/2022 | Trail Sant Esteve CADET | 9km D+150m | Francesc Romeu Claudia Llesuy | Ramon Pujol Rut Cordoba | Pol Ramírez Carmen Lopez | Classif | 11 6H 4D |
29/05/2022 | Passos de Gegant | 22,6km D+1235m | Adrià Duarri Mavi Gil | Karim Cabeo Jenny Dinwoodie | Marc Malé Silvia Hill | Classif | 61 52H 9D |
29/05/2022 | Passos de Gegant | 9,4km D+346m | Jordi Gallego Nuria Riu | Sancho Ayala Eva Pellicer | Josep Lladó Agnès Bartolomé | Classif | 90 55H 35D |
29/05/2022 | Passos de Gegant KV INFANTIL | 1km D+140m | Oriol Cercós Laia Cortina | Vladir Santamaria Berta Villarte | Nil Altarriba Wiko Camps | Classif | 42 29H 13D |
29/05/2022 | Cames de Ferro | 42km D+2900m | Marc Ollé Natalia Gonzalez | Genis Porqueras Anna Pujol | Marc Rota Nuria Florencio | Classif | 86 74H 12D |
29/05/2022 | Cames de Ferro | 23km D+1500m | Toti Bes Martina Alemany | Joel Vila Clara Vallès | Marc Font Jamie Bookwalter | Classif | 59 51H 8D |
29/05/2022 | Cames de Ferro JUNIOR | 17km D+1000m | Pep Mirabet | Ramon Caballeria | Marc Marginet | Classif | 3 3H |
29/05/2022 | Cames de Ferro JUVENIL | 12km D+500m | Pere Menendez Lucia Martinez | Erik Zurita | Martí Esquerda | Classif | 13 12H 1D |
29/05/2022 | Cames de Ferro CADET | 10km D+500m | Biel Sagués Uma Plans | Jan Puigvert Bruna Torrentbo | Nil Rovira Claudia Martin | Classif | 17 11H 6D |
29/05/2022 | Cames de Ferro OPEN | 10km D+500m | David Pujol Cristina Solé | Carles Boix Montse Jubany | Eric Fusellas Maria Sans | Classif | 57 33H 24D |
29/05/2022 | Cames de Ferro INFANTIL | 5,5km D+400m | Joan Guitaras Aina Roca | Aratz de la Viuda Blanca Martin | Ernest Torrent | Classif | 14 12H 2D |
29/05/2022 | Cursa Bombers amb Causa | 22km D+1000m | Marc Costa Nuria Vila | Roger Aulines Feli Delgado | Sergi Carbonell Olga Serra | Classif | 22 16H 6D |
29/05/2022 | Cursa Bombers amb Causa | 10km D+500m | Ramon Macias Ester Puig | Javier Vazquez Olga Mas | David Arnau Gloria Arias | Classif | 43 21H 22D |
29/05/2022 | Cursa de la Cirera de Corbins | 10km D+75m | Javier Castells Antonia Hermoso | Joan Lladós Maricel Oró | Ivan Menchón Imma Grau | Classif | 144 114H 30D |
29/05/2022 | Cursa de la Cirera de Corbins | 5,5km D+17m | Yassine Bendada Laura Pallejà | Gregory Goodwin Antonia Argilés | Nathan Nicholson Aida Tugues | Classif | 130 82H 48D |
29/05/2022 | Ruta dels Masos | 16,5km D+650m | Isaac Salvat Covi Robles | Sergi Bel Montse Vega | José Fernández Irene Rubio | Classif | 110 79H 31D |
29/05/2022 | Ruta dels Masos | 8km D+100m | Pau Sardà Clara Sardà | Albert Marcos Cristina Padilla | Manuel Morales Johana Silva | Classif | 284 121H 163D |
29/05/2022 | Marxa Trail Arenys de Mar | 11km D+230m | Luis Sala-Bellsolell Esther Gil | Ferran Moré Almudena Ortiz | El Gali Redouane Mar Besas | Classif | 223 162H 61D |
29/05/2022 | Trail Tarragona | 18km D+429m | Jose Antonio Sanchez Laura Sanvisens | Oscar Mendez Marcela Villalobos | Agustí Janini Nuria Fernandez | Classif | 142 109H 33D |
29/05/2022 | Trail Tarragona | 11,5km D+286m | Sergio Guijarro Ariadna Puig | Carlos Matas Anna Vila | Enric Torres Nuria Ribas | Classif | 57 34H 23D |
29/05/2022 | Trail Guilleries | 42km D+2200m | Sau Domenech Sophie Mullins | Alex Urbina Elena Moya | Roger Villar Eva Vallcanera | Classif | 71 61H 10D |
29/05/2022 | Trail Guilleries | 26km D+1500m | Pau Moreno Nuria Artells | Norberto Gaspar Silvia Roca | Joselito Pérez Teresa Mas | Classif | 139 115H 24D |
29/05/2022 | Trail Guilleries | 16km D+700m | Victor Da Costa Neus Guinovart | Joan Riba Miriam Recasens | Joan Frago Judit Rovira | Classif | 239 167H 72D |
28/05/2022 | Cursa de Font en Font | 10km D+200m | |||||
28/05/2022 | Cursa de Font en Font | 5km D+100m | |||||
28/05/2022 | Trail L'Agulla | 11,5km D+130m | Xavi Tomasa Beatriz Vazquez | Ángel Martínez Carolina Menéndez | Enric Caballé Montse Conesa | Classif | 124 81H 43D |
28/05/2022 | Cursa Roca Negra | 21km D+1300m | Alejandro Villarino Isabel Rodriguez | Oscar Marquez Marta Garcia-Miguel | Petr Groh Isabela Tutoveanu | Classif | 282 250H 32D |
22/05/2022 | Cursa Can Llimona | 5km D+128m | David Luis Perelló Marta Nogueira | Biel Prat Helena Rodriguez | Rodrigo Sibauti Clara Estañol | Classif | 51 35H 16D |
22/05/2022 | Oxfam Trailwalker | 100km | Ivan Montllor/Marc Orantes/Jordi Vazquez | Classif | 166 |
||
22/05/2022 | Oxfam Trailwalker | 50km | Arturo Chueca/Rafa Chueca | Classif | 297 |
||
22/05/2022 | Oxfam Trailwalker | 10km | Ignasi Prádanos Monica Soler | Classif | 412 |
||
22/05/2022 | Trail dels Dolmens | 14km | Miquel Cruz Sonia Bassas | Alan Hernandez Maria Angels Carreras | Thierry Mignut Florence Thiefin | Classif | 82 48H 34D |
22/05/2022 | Trail dels Dolmens | 7,5km | Jordi Coll Emma Cortiñas | Benjamin Desmet Cristina Costa | Sebastien Michel Silvia Aznar | Classif | 59 26H 33D |
22/05/2022 | Cursa de muntanya de les Pedreres | 14km D+500m | Eduard Baquer Citlin Fielder | Marc Cassany Nuria Artells | Zoel Codolà Cheynna Treto | Classif | 66 47H 19D |
22/05/2022 | La Corriolera | 15km D+400m | Aleix Sellarés Marina Torrens | Dani Bañeza | Pablo Tarditti | Classif | 29 28H 1D |
22/05/2022 | La Corriolera | 5km | Benvingut Oliveras Silvia Plans | Omar Martinez Elisabet Bravo | Marc Cuy Sonia Fernandez | Classif | 30 20H 10D |
22/05/2022 | Embarrocat | 10km D+26m | Roc Bellostas Alba Bellostas | Juanma Fernandez Anna Artal | Martí Borràs Mar Bosch | Classif | 104 74H 30D |
22/05/2022 | Embarrocat | 5,5km D+15m | Javier Castells Alba Juanes | Josep A Gardeñes Laura Pallejà | Alejandro Renales Antonia Argiles | Classif | 56 31H 25D |
22/05/2022 | Media Maratón Montaña Viladecans | 21km D+794m | Rafa Garcia Esperanza Blazquez | Israel Rodriguez Gloria Martinez | Mario Martinez Maria Fontalba | Classif | 158 115H 43D |
22/05/2022 | Media Maratón Montaña Viladecans | 10km D+411m | Carlos Gamez Nuria Gonzalez | Sergi Huertas Silvia Carrizosa | David Sainz Maria Jose Beltran | Classif | 117 81H 36D |
22/05/2022 | Trail Rural Torà | 20km D+750m | Georgel Comanas Lourdes Puiggros | Xavier Espiña Lidia Ramos | Josep M Segura Monica Guilera | Classif | 51 39H 12D |
22/05/2022 | Trail Rural Torà | 10km D+400m | Xavier Baga Lali Masriera | Jaume Parra Ana Arjona | Cristian Garcia Paula Rubiralta | Classif | 55 32H 23D |
22/05/2022 | Vigia Trail | 21km D+1100m | Juan Martinez Natalia Gonzalez | Ivan Prieto Silvia Pérez | Ramon Borreguero Bianca Barquet | Classif | 218 186H 32D |
22/05/2022 | Vigia Trail | 10km D+400m | David Gutierrez Marta Garcia-Miguel | Roberto Herrera Laia Viñas | Daniel Jares Jennifer Baeza | Classif | 399 271H 128D |
22/05/2022 | Selva Trail | 22,5km D+1326m | Javier Giménez Ester Casajuana | Arnau Fargas Cristina Fargas | David Diez Jordina Rovira | Classif | 59 55H 4D |
22/05/2022 | Selva Trail EXPRESS | 15,6km D+728m | Aleix Solé Mayte Colmenarejo | Marc Toda Anna Vila | Marc Balañà Alicia Domingo | Classif | 70 43H 27D |
22/05/2022 | Selva Trail CADET | 9,2km D+362m | Andreu Sancho | Classif | 1 1H |
||
22/05/2022 | Selva Trail INFANTIL | 7,2km D+167m | Axel Zarranz Leire Palacios | Marçal Ferré Julia Pastor | Pep Lara | Classif | 6 4H 2D |
22/05/2022 | Cursa Camí de Sirga | 21,3km D+1130m | Eduard Barrios Sandra Burgués | Mustapha Basiyd Nuria Florencio | Xavier Alanyà Sandra Vidiella | Classif | 61 52H 9D |
22/05/2022 | Cursa Camí de Sirga EXPRESS | 15km D+814m | Jordi Julià Ainara Galarza | Marc Brescolí Xenia Calzado | Martí Comes Jessica Sanchez | Classif | 55 39H 16D |
22/05/2022 | Cursa Camí de Sirga JUVENIL | 8,6km D+392m | Blai Alabart Gemma Chavarria | Classif | 2 1H 1D |
||
22/05/2022 | Cursa Camí de Sirga CADET | 8,6km D+392m | Arnau Chavarria Anna Rebull | Classif | 2 1H 1D |
||
22/05/2022 | Cursa Camí de Sirga INFANTIL | 4,2km D+222m | Marta Pascual | Classif | 1 1D |
||
22/05/2022 | Batega al Bac TRAIL | 23km D+1720m | Domenec Aguilar Sara Sanante | Adrià Sellés Eva Mesado | Oriol Galvany Jennifer Arasil | Classif | 117 91H 26D |
22/05/2022 | Batega al Bac SPRINT | 16km D+1020m | Aleix Fàbregas Sheila Avilés | Marc Guardia Vinyet Bigorda | Ramon Caballeria Toma Valeikaite | Classif | 122 87H 35D |
22/05/2022 | Batega al Bac SHORT | 8km D+480m | Aleix Coch Marta Maldonado | Jordi Cruxent Nausica Cornado | Francesc Mesa Caren Pena | Classif | 84 55H 29D |
21/05/2022 | Cursa cava Giró-Ribot | 10km D+100m | Jordi Garcia Maria Olaya | Oriol Rodriguez Montse Conesa | Xavi Casanovas Eva Sauleda | Classif | 87 63H 24D |
21/05/2022 | Trail de Sorà | 25km D+1300m | Josep M Bergadà Laia Doval | Albert Navarro Meritxell Martí | Alex Codina | Classif | 29 27H 2D |
21/05/2022 | Trail de Sorà | 11km D+600m | Oriol Sala Helena Mercader | Arnau Xifré Mar Cordoba | Oriol Pujol Georgina Alberch | Classif | 64 46H 18D |
21/05/2022 | Cursa de la Cervesa | 10km D+100m | Raul Cejudo Anna Comet | Dani Bordallo Ivet Figueras | Jordi Delgado Mar Portet | Classif | 909 601H 308D |
21/05/2022 | Cursa Afa's Suria | 10km D+510m | Andreu Contijoch Amanda Sanz | Wifred Lladó Sara Romero | Xavier Santasusana Montse Romaní | Classif | 29 24H 5D |
21/05/2022 | Escanyabocs | 18,6km D+1200m | Edu Hernández Silvia Puigarnau | Martí Lázaro Maria Miró | Marc Alonso Natalia Butí | Classif | 95 74H 21D |
21/05/2022 | Escanyabocs | 16,2km D+840m | Marc Segarra Gemma Pla | Eric Guardia Nuria Rubio | Eliel Mendoza Berta Pallarès | Classif | 56 32H 24D |
21/05/2022 | Escanyabocs MINI | Roc Martin Ona Calvet | Pau Julià Gisela Vallverdú | Álex Jimenez Martina Guiu | Classif | 50 26H 24D |
|
21/05/2022 | Escanyabocs JUNIOR | Joan Lluch Carla Vilana | Bernat Cadena | Classif | 3 2H 1D |
||
21/05/2022 | Vertical Batega al Bac | 4,5km D+1040m | Marc Guardia Sheila Avilés | Domenec Aguilar Aina Cusí | Adrià Sellés Anna Pujol | Classif | 67 52H 15D |
21/05/2022 | Vertical Cara Amon | 4,7km D+1380m | Thomas Darrodes Gisela Carrión | Jordi Bolet Georgina Gabarró | Albert Ballús Marta Llagostera | Classif | 93 68H 25D |
21/05/2022 | Vertical Cara AmonJUNIOR | 3km D+900m | Pep Mirabet | Jan Ballbé | Jordi Moragas | Classif | 5 5H |
21/05/2022 | Vertical Cara Amon JUVENIL | 3km D+900m | Lleïr Barcons Lina Escura | Martí Esquerda | Martí Gomez | Classif | 5 4H 1D |
21/05/2022 | Vertical Cara Amon CADET | 2km D+550m | Albert Soler | Jan Puigvert | Ori Rodriguez | Classif | 4 4H |
21/05/2022 | Vertical Cara Amon INFANTIL | 2km D+550m | Guiu Cors | Genís Balagueró | Classif | 2 2H |
|
20/05/2022 | Midnight Trail Barcelona | 14,3km 575m | Gerard de Antonio Marina Albesa | Sintu Vives Belen Pacchiotti | Oriol Ferré Ana Rodriguez | Classif | 414 323H 91D |
15/05/2022 | Cursa de muntanya Roca del Vallès | 21km D+735m | Sergi Cabeza Marta Parras | Carlos Córcoles Janina Pelejà | Carles Salesa Isabel Valls | Classif | 43 38H 5D |
15/05/2022 | Cursa de muntanya Roca del Vallès | 10km D+418m | Ernesto Millan Laia Ardife | Josep Cortina Maria Hernandez | Ivan Prieto Laura Sararols | Classif | 76 53H 23D |
15/05/2022 | Cursa de la Bassella | 10km D+42m | Roger Estradé Mari Sanfeliu | Eduard Graus Anna Trullàs | Sisco Granados Anna Serra/Magda Tarruella | Classif | 78 66H 12D |
15/05/2022 | Cursa de la Bassella | 5km D+32m | Fran Carrillo Sonia Sans | Albert Vall Laura Pallejà | Jordi Camats Antonia Argilés | Classif | 40 28H 12D |
15/05/2022 | Festival Run Tossa de Mar | 16km D+526m | Pablo Pascual Sara L Galvany | Sergio Dominguez Carla Verdes | Jose Ramon Navarro Mònica Verdés | Classif | 109 89H 20D |
15/05/2022 | Festival Run Tossa de Mar | 8,7km D+237m | Carlos Gámez Mamen del Castillo | Joan Alarcon Maria Pastor | Pau Salvadó Yolanda Escoda | Classif | 104 51H 53D |
15/05/2022 | Pujada al Ros | 21km D+750m | Jordi Gallego Ana Martinez | Martí Esquerda Rosalia Aparici | Juan José Jimenez | Classif | 38 36H 2D |
15/05/2022 | Pujada al Ros | 10km D+340m | Tonino Trepat Maria Sanchez | Javier Torres Albada Blay | Àlex Moral Sandra Hidalgo | Classif | 70 56H 14D |
15/05/2022 | Pujada al Ros INFANTIL | 2,5km | Iker Llamas Laia Morales | Jan Palop Aina Domingo | Victor del Val Marina Gutierrez | Classif | 24 14H 10D |
15/05/2022 | Cursa Caspolino | 10km | Pere Mas Laura Abella | David Vilar Jesica Reina | Robert Tarragó Montserrat Vinaixa | Classif | 46 37H 9D |
15/05/2022 | Cursa Caspolino | 5km | Alejandro Renales Anna Mas | Jaume Grau Julia Gallego | Marc Sero Queralt Pinyol | Classif | 87 41H 46D |
15/05/2022 | Cursa Tarraco-La Mina | 6,8km D+22m | Alberto Moral Stella Beazzutti | Ángel Martinez Yolanda Bergadà | Jordi Garcia Magdala Navarro | Classif | 215 120H 95D |
15/05/2022 | Directa al Tibidabo | 5km D+450m | Ricardo Esclápez Marina Albesa | Arnau Antich Nerea Costal | Oscar Alfani Idoia Costal | Classif | 122 83H 39D |
15/05/2022 | Roc de la Clusa Trail | 18km D+1100m | Marc Rota Elisenda Torruella | Adrià Sellés Aina Picas | Martí Santamaria Maite Urrutia | Classif | 58 48H 10D |
15/05/2022 | Cursa pel Cor de la Fageda | 23,65km D+656m | Marc Cassany Aina Cusí | Joel Vila Cris Hernandez | Miquel Cruz Silvia Roca | Classif | 101 84H 17D |
15/05/2022 | Cursa pel Cor de la Fageda | 15km D+366m | Victor Da Costa Laura Ramirez | Pau Torrent Cristina Bataller | Xavier Sanchez Marta Gorgoll | Classif | 197 123H 74D |
15/05/2022 | Penedès Trail GRAN TRAIL | 20km D+350m | Samuel Dávila Laia Montoya | Gerard Gil Ahlam Elkakdi | Thomas Fortin Vanesa Chirveches | Classif | 76 62H 14D |
15/05/2022 | Penedès Trail SPEED TRAIL | 10km D+200m | Jordi Miró Esther Pascual | Lluis Naval Sandra Galceran | Javier Izquierdo Nati Rubio | Classif | 90 46H 44D |
15/05/2022 | KV Roquetes ABSOLUTA | 6km D+1150m | Manuel Jiménez Silvia Lara | Jose Antonio Bellido Mesi Arcos | Nil Cardona Veronica Sanchez | Classif | 99 79H 20D |
15/05/2022 | KV Roquetes SUB23 | 6km D+1150m | Daniel Puyuelo Carla Esclusa | Pau Lleixà Aina Maria Sastre | Eva Sierras | Classif | 5 2H 3D |
15/05/2022 | KV Roquetes JUNIOR | 3,7km D+500m | Raul Gargallo | Classif | 1 1H |
||
15/05/2022 | KV Roquetes JUVENIL | 3,7km D+500m | Marc Florencio | Blai Alabart | Aleix Bajador | Classif | 3 3H |
15/05/2022 | KV Roquetes CADET | 3,7km D+500m | Álex Farnós Anna Rebull | Francesc Lapuerta | Álex Mestre | Classif | 5 4H 1D |
15/05/2022 | Trail Cap de Creus TRAIL | 22km D+1100m | Arnau Aranda Àngels Llobera | Toti Bes Elena Pueyo | Adrià Canimas Paula Fabregat | Classif | 390 293H 97D |
15/05/2022 | Trail Cap de Creus EXPRESS | 11km D+560m | Raoul Raus Maury Manon | Josep Pagès Cecilia Andion | Marc Cassany Laura Sitjà | Classif | 349 194H 155D |
15/05/2022 | UT Muntanyes Costa Daurada TMCD22 | 22km D+959m | Eduard Barrios Ester Casajuana | Sergi Rodriguez Marta Gamiri | Álex Urbina Marta Ballvé | Classif | 132 108H 24D |
15/05/2022 | UT Muntanyes Costa Daurada TMCD11 | 11km D+514m | Marc Morató Montse Conesa | Marc Llebaria Carol Zambudio | Pau Lopez Eva Lamela | Classif | 99 52H 47D |
14/05/2022 | Ultra Pallars 360 | 94km D+4300m | Albert Herrero Monica Guilera | David Carrasco Carmen Palacin | Sadovici Fedot Elsa Martin | Classif | 60 55H 5D |
14/05/2022 | Ultra Pallars 360 | 49km D+2100m | Jordi Balagueró Cristina Faba | Santi Puig Nuria Monmany | Daniel Guerrero Lourdes Lucas | Classif | 57 42H 15D |
14/05/2022 | Ultra Pallars 360 | 27km D+1100m | Oscar Monclus Ona Sociats | Jorge Ederra Maria Santamaria | Jan Ballbe Laia Farré | Classif | 108 80H 28D |
14/05/2022 | Ultra Pallars 360 | 15km D+423m | Jordi Camats Raki Garsaball | Xavier Torrecillas Marta Esgleyes | Luis Vidueira Irene Domene | Classif | 87 39H 48D |
14/05/2022 | Trail Cap de Creus MARATHON | 44km D+2100m | Daniel Castillo Celia Balcells | Alejandro Villarino Abril Torrent | Thibault Leroy Carlotta Finn | Classif | 215 186H 29D |
14/05/2022 | UT Muntanyes Costa Daurada UTMCD | 65km D+3145m | Aleix Toda Lorena Ramos | Isaac Salvat Belen Simarro | Sau Domenech Maria Elena Ferreres | Classif | 93 78H 15D |
14/05/2022 | UT Muntanyes Costa Daurada MMCD | 43km D+1790m | Genis Porqueras Cristina Talarn | Roger Tarres Cristina Aymerich | Álex Urbina Miriam Fernández | Classif | 72 62H 10D |
08/05/2022 | Trail Peülles del Montsec | 42km D+1697m | Carlos Bartrina Esther Farré | Josep M Segura Anna Cisquella | Xavier Solsona Nuria Codina | Classif | 31 25H 6D |
08/05/2022 | Trail Peülles del Montsec | 34km D+1094m | Nic Boliart Laura Verdes | Xavier Monedero Nuria Farizo | Josep Morreres Ariadna Sanchez | Classif | 47 36H 11D |
08/05/2022 | Trail Peülles del Montsec | 14,5km D+346m | Cesc Jou Mar Bosch | Dmitri Tomas Pilar Comella | Josep Anton Marquez Noa Gracia | Classif | 99 46H 53D |
08/05/2022 | Trail Roda de Berà | 13,4km D+269m | Xavi Tomasa Carolina Menendez | Sergio Garcia Judit Marro | Marc Llebaria Montse Conesa | Classif | 116 76H 39D |
08/05/2022 | Trail Roda de Berà | 4,8km D+94m | Albert Torres Yolanda Lucia | Carlos Turmo Montserrat Rocaginé | Sergi Planas Monica Palomino | Classif | 45 29H 16D |
08/05/2022 | Cronoescalada al cim del Catllar | 2km D+330m | Biel Sagués Patricia Soler | Joan Guitaras Carolina Capdevila | Kilian Tur | Classif | 20 18H 2D |
08/05/2022 | Cursa de muntanya de Rubí | 11,7km D+350m | Ricard Pérez Tamara Willems | Juan Martinez Nuria Segura | Jordi Cifuentes Ivet Busquets | Classif | 221 171H 50D |
08/05/2022 | Trail Olot-Puigsacalm | 33km D+1500m | Carles Sanchez Anna Tarasova | Ramon Puig Celia Espinós | Pau Bogunyà Anna Capdevila | Classif | 61 46H 15D |
08/05/2022 | Trail Olot-Puigsacalm | 27km D+1000m | Pau Torrent Raquel Bosch | Eric Plana Olga Pujols | Yeray Rodriguez Maria Lourdes Pérez | Classif | 22 19H 3D |
08/05/2022 | Trail Olot-Puigsacalm | 13km D+200m | Adrià Lopez Elena Sanchez | Pol Ruiz Helena Pujol | Nestor Terribas Maria Pastor | Classif | 47 28H 19D |
08/05/2022 | Trail Selva Maritima | 23km D+900m | Pere Lopez Natalia Rey | Rafa Cañizares Imma Boada | Sergi Millaruelo Fau Namri | Classif | 203 168H 35D |
08/05/2022 | Trail d'Alforja | 17km D+950m | Genís Porqueras Mayte Colmenarejo | Alex Llaveria Sara Ricart | Oscar Mendez Hann Katherine Diaz | Classif | 253 197H 56D |
08/05/2022 | Cursa de l'Alba | 22,5km D+1200m | Sergi Garcia Marta Llagostera | Karim Cabeo Laura Galletaud | Enrique Santamaria Clara Vallès | Classif | 258 228H 30D |
08/05/2022 | Cursa de l'Alba | 12km D+600m | Xavi Roca Èlia Vidal | Marc Pedró Maria Sanchez | Cels Codina Rosa Maria Nieto | Classif | 111 77H 34D |
08/05/2022 | Sant Cebrià Xtrail Series Run | 26km D+1108m | Kilian Garcia Sara Sanante | Adrià Puig Paula Fabregat | Yeray Quijada Julia Medina | Classif | 99 83H 16D |
08/05/2022 | Sant Cebrià Xtrail Series Run | 14km D+570m | Luis Sala-Bellsolell Sonia Castellà | Kitu Verges Silvia Roca | Ivan Prieto Tere Vidal | Classif | 148 96H 52D |
08/05/2022 | Sant Cebrià Xtrail Series Run | 9km D+280m | Daniel Jares Martina Alemany | Emilio Fernandez M Carmen Gonzalez | Pol Riera Carla Boix | Classif | 73 34H 39D |
08/05/2022 | Cursa solidaria Cardedeu | 21km D+474m | Victor Gasco Almudena Ortiz | Mateo de Dalmases Carme Marzo | Egoitz Oronoz Begoña del Salto | Classif | 67 56H 11D |
08/05/2022 | Cursa solidaria Cardedeu | 10km D+210m | Javier Urbano Eva Martos | Erik Wang-Bruun Neus Gutierrez | Juan Ignacio Pieras Esther Cruz | Classif | 286 189H 97D |
07/05/2022 | Cursa Beren Sant Quiri | 16km D+1100m | Albert Escales Mireia Monistrol | Jordi Gallego Àngels Vidal | Marc Alono Marta Muixí | Classif | 61 46H 15D |
07/05/2022 | Cursa Beren Sant Quiri | 11km D+809m | Ferran Vilaró Martina Carmona | Bernat Gomà Maria Mas | Joan Escolies Maria Espuga | Classif | 56 29H 27D |
07/05/2022 | Cirera Trail | 18km D+620m | Santiago Vizcaino Anca Cindea | Jonathan Rudilla Noelia Jimenez | Petr Groh Marta Segura | Classif | 265 208H 57D |
07/05/2022 | Berga-Rasos-Berga DESCENS | 13km D-1359m | Carles Perez Anna Ongaro | Vicente Romero Alba Noguera | Jordi Argüelles Mireia Martinez | Classif | 59 40H 19D |
07/05/2022 | Berga-Rasos-Berga | 8km D+548m | Pere Menendez Martina Gonfaus | Martí Costa | Guim Camprubí | Classif | 13 12H 1D |
07/05/2022 | Berga-Rasos-Berga Ct Espanya RFEA | 8km D+548m | Jan Castillo Gabriela Lasalle | Jan Torrella Blanca Batlle | Oscar Gaitan Alluitz de Bilbao | Classif | 45 27H 18D |
07/05/2022 | Berga-Rasos-Berga | 14km D+930m | Robert Munné Laia Andreu | Jordi Cifuentes Miriam Recasens | Joan Frago Anna Carol | Classif | 112 69H 43D |
07/05/2022 | Berga-Rasos-Berga Ct Espanya RFEA | 14km D+930m | Gontzal Murgoitio Maria Carner | Arnau Aranda Laia Montoya | Ibai Larrea Claudia Corral | Classif | 37 28H 9D |
07/05/2022 | Berga-Rasos-Berga OPEN | 26km D+1760m | Jordi Roy Núria Florencio | Albert Ballús Núria Ferrer | Roger Blat Eva Vallcanera | Classif | 220 185H 35D |
07/05/2022 | Berga-Rasos-Berga Ct Espanya RFEA | 26km D+1760m | Oriol Cardona Sara Alonso | Miquel Corbera Onditz Iturbe | Zaid Ait Malek Nuria Gil | Classif | 105 57H 48D |
01/05/2022 | Trail Solidaria Alella | 14km D+522m | Enric Vergés Katy Ramirez | Sergio Cantón Marta Berrocal | Edgar Olivares Montse Vazquez | Classif | 99 48H 51D |
01/05/2022 | Trail Cercs solidari | 22km D+1615m | Classif | ||||
01/05/2022 | Trail Cercs solidari | 10km D+553m | Classif | ||||
01/05/2022 | Tuga Trail | 17,4km D+833m | Ramon Nicolas Sanchez Jackeline Gomez | Georgel Comanas Elia Vidal | Oriol Marin Silvia Perez | Classif | 296 218H 78D |
01/05/2022 | Tuga Trail | 10km D+430m | Aniol Collado-Roura Nausica Cornado | Cels Codina Laia Alonso | Juanjo Sánchez Judit Porredon | Classif | 265 258H 107D |
01/05/2022 | Montaltrail | 21,5km D+858m | Guillem Busquets Paula Fabregat | Albert Mora Esther Gil | Eric Viera Elena Moya | Classif | 82 66H 16D |
01/05/2022 | Montaltrail | 11km | Ferran Moré Lluna Martí | Pol Peña Maria Josefa Jimenez | Joan Navarro Damaris Sala | Classif | 100 71H 29D |
01/05/2022 | Cursa de la Moixina | 10km D+250m | Eduard Baquer Coralí Jou | Marc Guardia Mireia Sellabona | Joel Vila Paula Planella / Coral Descamps | Classif | 141 107H 34D |
01/05/2022 | Cursa de la Moixina PER PARELLES | 10km D+250m | Cesc Casas Marc Casas | Toni Fàbrega Sonia Bassas | Pilar Comella Mar Bosch | Classif | 66 30H 36D |
01/05/2022 | Cursa Lo Melo | 15km D+600m | Joan Torné Noemí Aumedes | Pau Torné Georgina Gomez | Eugeni Sanfeliu Ilargi Lopez | Classif | 148 111H 37D |
01/05/2022 | Cursa de les Tortugues | 14km | Carles Montllor Eva Martos | Mateo de Dalmases Maria Cristina Martos | Ferran Betlloch Ana Belen Garcia | Classif | 348 246H 102D |
01/05/2022 | Cursa de les Tortugues | 7km | Javi Rubio Nidia Borget | Oscar Rodriguez Elisabet Martin | Marc Merino Mireia Mauri | Classif | 136 84H 52D |
01/05/2022 | Cursa de maig | 10km D+68m | Lluis Pérez Ester Yuste | Adrian de la Rubia Montse Conesa | Aitor Rubio Laura Navarro | Classif | 80 60H 20D |
01/05/2022 | Cursa de maig | 5km D+43m | David Bertran Georgina Martinez | Albert Martí Sandra Gimeno | Pitxi Folch Ester Tarrida | Classif | 34 24H 10D |
01/05/2022 | Cursa Ermita de Sant Josep | 10km D+94m | Martí Ullar Yolanda Riera | Emilio Gesteira Mª Pilar Prades | Marc Morato Laura Pallejà | Classif | 135 106H 29D |
01/05/2022 | Cursa Via Castrum | 30km D+1450m | Jordi Roy Judit Franch | Marc Rota Anna Pujol | Lluís Ruiz Meritxell Bonet | Classif | 42 38H 4D |
01/05/2022 | Cursa Via Castrum | 21km D+950m | David Amblas Lorena Cubillas | Marc Muntadas Ester Puig | Jordi Pujol Marta Romero | Classif | 57 47H 10D |
01/05/2022 | Cursa Via Castrum | 12,5km D+550m | Cesko Compte Helena Mercader | Didac Vilardaga Silvia Roca | Pol Vilalta Claudia Roca | Classif | 116 77H 39D |
01/05/2022 | Trail Vallforners | 28km D+1900m | Genís Mateu Gemma Garriga | Francesc Rocabruna Montse Gracia | Pere Montserrat Anna Suriol | Classif | 77 73H 4D |
01/05/2022 | Trail Vallforners | 13km D+700m | Albert Soley Yun Vidal | Ivan Prieto Laia Alsina | Javier Urbano Laura Parer | Classif | 170 125H 45D |
01/05/2022 | Mitja Kids S18-S16 | 9,2km | Alex Moral Gabriela Lasalle | Marc Parisé Marina Bosch | Alex Canyada Zoe de Haro | Classif | 15 12H 3D |
01/05/2022 | Mitja Kids INFANTIL | 5,6km | Ernest Torrent Ivet Busquets | Pepe Ceres Berta Blasco | Ferran Muñoz Ainara Carulla | Classif | 33 23H 10D |
01/05/2022 | Mitja Kids S12 | 3,6km | Oriol Gol Naia Liaño | Viktor Collbatallé Blanca Ávalos | Lluc Martin Emma Mitjavila | Classif | 57 35H 22D |
01/05/2022 | Mitja Kids JOVES | 2,4km | Enric Masó Georgina Ferré | Victor Marin Laia Casellas | Jordi Soro Marina Llibre | Classif | 60 40H 20D |
01/05/2022 | Mitja Kids KIDS | 1,5km | Biel Blasco Gal·la Mitjavila | Roger Belles Naia Bodelon | Lukas Arrocha Aina Icart | Classif | 78 53H 25D |
01/05/2022 | Mitja Kids MINI | 0,9km | Aitor Pérez Iria Crespo | Jan Virolés Carla Cebrian | Axel Sánchez Arlet Blasco | Classif | 89 57H 32D |
30/04/2022 | Trail Vall de Ribes | 42km D+3400m | Raul Butaci Nuria Florencio | Marc Ollé Gemma Navarro | Jordi Comellas Jelena Malyseva | Classif | 154 141H 13D |
30/04/2022 | Trail Vall de Ribes | 23km D+1900m | Victor del Aguila Anna Ongaro | Joan Riutort Silvia Puigarnau | Simon Ambroise Ona Castellsagué | Classif | 170 138H 32D |
30/04/2022 | Trail Vall de Ribes | 15km D+900m | Julen Rodriguez Martina Alemany | Juan Carlos Martínez Neus Guinovart | Arnau Capdevila Carla Montiel | Classif | 99 66H 33D |
30/04/2022 | Mitja Desvern | 21km D+795m | Pau Galí Marta Carrasco | Albert Sasot Fátima Bermudo | Jorge Juan Mendoza Lídia Ramos | Classif | 121 93H 28D |
30/04/2022 | Mitja Desvern | 15km D+514m | Rafael Durán Albada Blay | Gerard Hernández Patricia Diaz | Albert Viera Sonia Canals | Classif | 104 64H 40D |
30/04/2022 | Mitja Desvern | 8km D+295m | Carlos Gámez Mamen del Castillo | David Bertran Susie Keddie | Santiago Javier Mateo Cristina Garrido | Classif | 135 73H 62D |
30/04/2022 | Mitja Desvern INFANTIL | 2km | Pau Carrillo London Nore | Biel Ibáñez Martina Irurtia | Dylan Merotto Hannah Koepf | Classif | 28 14H 14D |
30/04/2022 | Mitja Desvern INFANTIL | 0,8km | Màrius Redondo Julia Irurtia | Daniel Gómez Sarah Koepf | Àlex Romeo Abril Simon | Classif | 43 28H 15D |
30/04/2022 | Mitja Desvern INFANTIL | 0,4km | Jonathan Koepf Lea Martínez | Oriol Martí Martina Llansana | Pau Boada Ona Irurtia | Classif | 30 18H 12D |
30/04/2022 | Cursa Medijocs | 8km D+60m | Josep Diaz Mireia Guarner | Juan Ignacio Marta Sabaté | Pol Guarner Eva Roca | Classif | 159 92H 67D |
Abril 2022
DATA | CURSA | DISTANCIA-DESNIVELL | PRIMER/A | SEGON/A | TERCER/A | CLASSIF | PART |
---|---|---|---|---|---|---|---|
01-03/04/2022 | Costa Brava Stage Run*3 etapes | 120km D+4000m | Classif | ||||
01-03/04/2022 | Costa Brava Stage Run*3 etapes | 85km D+3000m | |||||
02/04/2022 | Ultra Montseny | 80km D+5200m | |||||
02/04/2022 | Ultra Montseny | 53km D+3216m | |||||
02/04/2022 | Ultra Montseny | 26km D+1365m | |||||
02/04/2022 | Trencacims | 75km D+5300m | |||||
02/04/2022 | Trencacims | 51km D+4000m | |||||
02/04/2022 | Trencacims | 24km D+1800m | |||||
02/04/2022 | Blanxartrail Olesa | 22km D+1300m | |||||
02/04/2022 | Blanxartrail Olesa | 11km D+500m | |||||
03/04/2022 | Vilatrail | 21km D+1100m | |||||
03/04/2022 | Vilatrail | 12km D+675m | |||||
03/04/2022 | Puigdefrou Exhaust | 17km D+1200m | |||||
03/04/2022 | Cursa solidària serinyà Mas Casadevall | 9,5km D+55m | |||||
03/04/2022 | Cursa del Roc Gros | 25km D+1400m | |||||
03/04/2022 | Cursa del Roc Gros | 25km D+1400m | |||||
03/04/2022 | L'Embarrancada de Nargó | 10km D+500m | |||||
03/04/2022 | L'Embarrancada de Nargó | 5km D+220m | |||||
03/04/2022 | Cursa de les Aixetes | 22km D+850m | |||||
03/04/2022 | Cursa de les Aixetes | 10km D+300m | |||||
03/04/2022 | Cursa Sant Tornem-hi! | 10km D+100m | |||||
03/04/2022 | Cursa Sant Tornem-hi! | 5km D+50m | |||||
03/04/2022 | La Banyerenca | 13km D+1000m | |||||
09/04/2022 | Pels Camins dels Matxos | 61,8km D+3450m | |||||
09/04/2022 | Pels Camins dels Matxos BELLMUNT + CABRERA | 56km D+3300m | |||||
09/04/2022 | Pels Camins dels Matxos BELLMUNT-PUIGSACALM | 53km D+3100m | |||||
09/04/2022 | Pels Camins dels Matxos BELLMUNT | 48km D+2250m | |||||
09/04/2022 | Pels Camins dels Matxos TASTET | 23km D+1400m | |||||
09/04/2022 | Vertical Sobrepuny | 3,53km D+775m | |||||
10/04/2022 | Sobrepuny Trail | 37km D+2400m | |||||
10/04/2022 | Sobrepuny Trail | 21km D+1500m | |||||
10/04/2022 | Sobrepuny Trail | 12km D+1000m | |||||
10/04/2022 | Bacanard Trail | 22km D+1000m | |||||
10/04/2022 | Bacanard Trail | 13km D+600m | |||||
10/04/2022 | Cursa dels Colls | 15km D+500m | |||||
10/04/2022 | Cursa dels Colls | 8,5km D+200m | |||||
10/04/2022 | Camins de fusta | 24km D+1000m | |||||
10/04/2022 | Camins de fusta | 11km D+450m | |||||
10/04/2022 | Cadaqués Trail Experience | 27km D+740m | |||||
10/04/2022 | Cadaqués Trail Experience | 12km D+430m | |||||
10/04/2022 | Cursa de la Nòria | 10km D+25m | |||||
10/04/2022 | Cursa de la Nòria | 5km D+25m | |||||
10/04/2022 | Cursa de la Nòria | 5km D+25m | |||||
10/04/2022 | Fox Trail | 15km D+650m | |||||
10/04/2022 | Fox Trail | 7,5km D+250m | |||||
16/04/2022 | Volta Peramola | 23km D+1517m | |||||
16/04/2022 | Volta Peramola | 10km D+648m | |||||
17/04/2022 | Trail Senyor del Castell | 13km D+635m | |||||
24/04/2022 | Trail 3 Comarques Alpens | 26,3km D+1424m | |||||
24/04/2022 | Trail 3 Comarques Alpens | 12km D+520m | |||||
24/04/2022 | Un tomb pel Montsant | 21km D+1050m | |||||
24/04/2022 | Un tomb pel Montsant | 12km D+500m | |||||
24/04/2022 | MonteScatano | 21,3km D+1200m | |||||
24/04/2022 | MonteScatano | 14,7km D+750m | |||||
24/04/2022 | MonteScatano | 10,7km D+400m | |||||
24/04/2022 | Cursa UEC Tortosa | 21,5km D+1643m | |||||
24/04/2022 | Cursa UEC Tortosa JUNIOR/JUVENIL | 13km D+800m | |||||
24/04/2022 | Cursa UEC Tortosa CADET | 11km D+720m | |||||
24/04/2022 | Cursa UEC Tortosa INFANTIL | 5,5km D+363m | |||||
24/04/2022 | Arrels Trail Infantil | 6,5km D+180m | |||||
24/04/2022 | Cursa La Talaia | 15km D+500m | |||||
24/04/2022 | Cursa Santa Coloma de Queralt | 17km D+400m | |||||
24/04/2022 | L'Esgarrinxada | 22km D+1000m | |||||
24/04/2022 | L'Esgarrinxada | 12km D+500m | |||||
24/04/2022 | Cursa del NAT'S | 15km D+250m | |||||
24/04/2022 | Cursa del NAT'S | 7,5km D+150m | |||||
24/04/2022 | Trail Pobla de Montornés | 11,2km D+252m | |||||
24/04/2022 | Trail Pobla de Montornés | 6,2km D+105m | |||||
24/04/2022 | Trail 30 Passes | 16km | |||||
24/04/2022 | Trail 30 Passes | 7,5km | |||||
24/04/2022 | Cursa de la Dona | 10km D+250m | |||||
24/04/2022 | Cursa de la Dona | 5km D+125m | |||||
30/04/2022 | Trail Vall de Ribes | 42km D+3400m | |||||
30/04/2022 | Trail Vall de Ribes | 23km D+1900m | |||||
30/04/2022 | Trail Vall de Ribes | 15km D+900m | |||||
30/04/2022 | Mitja Desvern | 21km D+795m | |||||
30/04/2022 | Mitja Desvern | 15km D+514m | |||||
30/04/2022 | Mitja Desvern | 8km D+295m | |||||
30/04/2022 | Cursa Medijocs | 8km D+60m |
Març 2022
DATA | CURSA | DISTANCIA-DESNIVELL | PRIMER/A | SEGON/A | TERCER/A | CLASSIF | PART |
---|---|---|---|---|---|---|---|
06/03/2022 | Entrecastells | 35km D+2096m | Jose Manuel Garrote Ona Sociats | Sergio Crespo Abril Torrent | Martí Baquer Mireia Perpinyà | Classif | 106 93H 13D |
06/03/2022 | Entrecastells | 20km D+896m | Josep Pagès Jamie Bookwalker | Rajiv Marroig Teresa Mas | Raimon Casanovas Larua Frigola | Classif | 155 118H 37D |
06/03/2022 | Entrecastells | 10km D+465m | Oscar Garcia Miriam Recasens | Kilian Barbeta Raquel Aguilera | Roger Julià Gisela Espigule | Classif | 157 75H 82D |
06/03/2022 | Entrecastells VERTICAL | 2,55km D+525m | Iu Jaume Aitana Domenech | David Soler Mireia Lüscher | Marc Arrocha Alba Segura | Classif | 19 11H 8D |
06/03/2022 | Entrecastells S12 | 3,75km | Oriol Suñer Queralt Rutllant | Gerard Costa Aina Portés | Ruben Martinez Naia Liaño | Classif | 20 12H 8D |
06/03/2022 | Entrecastells S10 | 2,45km | Enric Masó Ona Fontdecaba | Nil Güell Yuna Abellan | Martí Moya Lily Trossel | Classif | 12 9H 3D |
06/03/2022 | Entrecastells S8 | 1,3km | Lluc Juny Iria Ferrer | Lukas Arrocha Èlia Barbeta | Jordi Sanchez Isona Verge | Classif | 15 12H 3D |
06/03/2022 | Entrecastells S6 | 0,65km | Bruc Carreras Telma Muxach | Aleix Miranda Jana Gifreu | Xevi Moya Cova Añón | Classif | 18 12H 6D |
06/03/2022 | Saltamarrades | 21km D+700m | Carles Reposo Meritxell Bonet | Genis Zapater Marta Ruiz | Roger Embid Marta Prat | Classif | 79 74D 5D |
06/03/2022 | Saltamarrades | 11km D+375m | Cesko Compte Uma Plans | Biel Sagués Lioba Santamaria | Carles Sunyer Lali Masriera | Classif | 136 79H 57D |
06/03/2022 | Saltamarrades | 6km D+200m | Joan Guiteras Carla Mas | Marc Font Nausica Cornado | Aratz de la Viuda Gina Sanclimens | Classif | 64 34H 30D |
06/03/2022 | La Maasaiada | 33km D+1800m | Marc Solé Nuria Hospital | Marc Costa Laia Gilibets | Ferran Barceló Alicia Garrido | 245 215H 30D |
|
06/03/2022 | La Maasaiada | 18km D+900m | Roger Esteve Marta Ramirez | Oriol Sala Laura Parer | Miquel Muzas Lidia Ramos | 264 201H 63D |
|
06/03/2022 | La Corriols del Vallès | 25km D+1300m | Llorenç Esteve Anna Codina | Aniol Riba Fatima Bermudo | David Millan Raquel Picon | Classif | 164 147H 17D |
06/03/2022 | La Corriols del Vallès | 14,4km D+712m | Karim Cabeo Ambiela Vallcanera | Albert Casas Isabel Roumens | Juan Martinez Natalia Martinez | Classif | 190 149H 41D |
11-13/03/2022 | Ultra Trail Tarragona | 334km D+7700m | |||||
11-13/03/2022 | Ultra Trail Tarragona | 112km D+2500m | |||||
11-13/03/2022 | Ultra Trail Tarragona | 68km D+1250m | |||||
11-13/03/2022 | Ultra Trail Tarragona | 45km D+1250m | |||||
11-13/03/2022 | Ultra Trail Tarragona | 21km D+400m | |||||
12/03/2022 | Cursa Les Vetes | 10km D+64m | Marc Cassany Rebeca Suarez | Sergi Ariaca Mar Gonzalez | Alex Moreno Maria Fiol | Classif | 63 43H 20D |
12/03/2022 | Cursa Les Vetes | 5,6km D+25m | Lluis Mauri Rosa Matamala | Jordi Sol Joana Deulofeu | Benjamin Desmet Nuria de Castro | Classif | 57 18H 39D |
13/03/2022 | Trail L'Arboç | 13,5km D+254m | |||||
13/03/2022 | Trail L'Arboç | 6,5km D+87m | |||||
13/03/2022 | Cursa Camí dels Íbers | 28km D+1300m | |||||
13/03/2022 | Cursa Camí dels Íbers | 20km D+830m | |||||
13/03/2022 | Cursa Camí dels Íbers | 12km D+450m | |||||
13/03/2022 | Marató Vies Verdes | 42km | |||||
13/03/2022 | Marató Vies Verdes | 30km | |||||
13/03/2022 | Marató Vies Verdes | 21km | |||||
13/03/2022 | Marató Vies Verdes | 10km | |||||
13/03/2022 | Cursa Popular de Fontcoberta | 8km D+47m | |||||
13/03/2022 | Lloret de Mar Trail | 22km D+982m | |||||
13/03/2022 | Lloret de Mar Trail | 14km D+700m | |||||
13/03/2022 | Lloret de Mar Trail | 5km D+150m | |||||
13/03/2022 | Pujada a Sant Isidret | 15km D+400m | |||||
13/03/2022 | Pujada a Sant Isidret | 10km D+200m | |||||
13/03/2022 | Trail de la Dona Rural | 20km | |||||
13/03/2022 | Trail de la Dona Rural | 12km | |||||
19/03/2022 | Equinox Trail Moon | 15km D+650m | |||||
20/03/2022 | Trail Costa Brava | 42km D+2100m | Thibaut Baronian Sheila Avilés | Ignasi Ferrer Corina Sommer | Pol Morell Jenny Arasil | Classif | 150 132H 18D |
20/03/2022 | Trail Costa Brava | 23km D+700m | Jordi Roy Laia Montoya | Adrian Martin Jamie Bookwalter | Arnau Amadó Esther Gil | Classif | 321 237H 84D |
20/03/2022 | Trail Costa Brava | 14km D+300m | Richard Horton Claudia Sabata | Marc Fugardo Alicia Speake | Joan Frago Cristina Garcia | Classif | 257 134H 123D |
20/03/2022 | Trail Pont del Diable | 15,5km D+450m | |||||
20/03/2022 | Trail Pont del Diable | 10km D+250m | |||||
20/03/2022 | Cursa Bràfim Ermita de Loreto | 13km D+263m | David Oliva Ester Casajuana | Floria Martinez Jackeline Gomez | José Fernandez Aitana Fernandez | Classif | 242 179H 63D |
20/03/2022 | Marina Trail | 23km D+1200m | |||||
20/03/2022 | Marina Trail | 12km D+600m | |||||
20/03/2022 | Cursa solidària Serralavella | 10km | |||||
20/03/2022 | La Cameta Coixa ABSOLUTA | 20,3km D+1206m | |||||
20/03/2022 | La Cameta Coixa JUNIOR | 17km D+1000m | |||||
20/03/2022 | La Cameta Coixa JUVENIL | 12km D+566m | |||||
20/03/2022 | La Cameta Coixa CADET | 11km D+445m | |||||
20/03/2022 | La Cameta Coixa INFANTIL | 4,5km D+200m | |||||
20/03/2022 | Cursa de la Dona de Rubí | 3,3km | |||||
26-27/03/2022 | Pugo Regis Trail | 24km D+1100m | |||||
26-27/03/2022 | Pugo Regis Trail | 14km D+575m | |||||
26/03/2022 | Sitges Rock Trail | 27km D+900m | |||||
26/03/2022 | Sitges Rock Trail | 12km D+400m | |||||
26/03/2022 | Cursa nocturna Calafell | 13,5km D+252m | |||||
27/03/2022 | Montpedró Trail | 19km D+900m | Eric Moya Monica Malla | Oscar Monclus Paula Mata | Eduard Solanes Berta Gasol | Classif | 190 152H 38D |
27/03/2022 | Alella Xtrail Series Run | 21km D+1050m | Alejandro Villarino Marta Castroviejo | Oriol Juan Paula Fabregat | Ivan Moreno Anna Ongaro | Classif | 214 189H 25D |
27/03/2022 | Alella Xtrail Series Run | 15km D+800m | Ivan Prieto Sonia Castellà | Luis Sala Bell·solell Silvia Roca | David Ángel Laia Serra | Classif | 221 164H 57D |
27/03/2022 | Alella Xtrail Series Run | 7km D+280m | Daniel Jares Martina Alemany | Sergio Corrales Celia Merchan | Samuel Huerta Roser Cuquet | Classif | 79 46H 33D |
27/03/2022 | Trail l'Enxerinada | 22km D+885m | Eduard Baquer Laura Baeza | Zoel Codola Marta Rabassedas | Ignasi Riuró Gemma Avellí | Classif | 64 45H 19D |
27/03/2022 | Trail l'Enxerinada | 11km D+400m | Gabriel Sturgues Nuria Puig | Javier Vazquez Monica Aranjuelo | Xevi Llensa Mariona Amores | Classif | 78 50H 28D |
27/03/2022 | Cursa La Portella | 17km D+900m | Roger Tarrés Nuria Florencio | Sergi Casas Mayte Colmenarejo | Javier Heras Sandra Valenzuela | Classif | 107 88H 19D |
27/03/2022 | Cursa del Pinxo | 14km | Classif | 104 43H 61D |
Febrer 2022
DATA | CURSA | DISTANCIA-DESNIVELL | PRIMER/A | SEGON/A | TERCER/A | CLASSIF | PART |
---|---|---|---|---|---|---|---|
27/02/2022 | Cursa del Farell | 12,3km D+400m | Arnau Montaner Maria Carner | Mateo Dalmases Elisabeth Martin | Karim Cabeo Mercè Tusell | Classif | 367 281H 86D |
27/02/2022 | Volta al pantà d' Utxesa | 10km D+50m | Ahmed Hfairi Núria Tilló | Xavier Blavia Eva Ribalta | Juanma Fernandez Elisa Lladós | Classif | 190 138H 52D |
27/02/2022 | Volta al pantà d' Utxesa | 6,5km D+25m | Enric Bosch Antonia Argilés | Miguel Fresneda Laura Pallejà | Sergi Bernaus Marta Bosch | Classif | 115 65H 50D |
20/02/2022 | Cursa dels Biberons | 23km D+1345m | Edu Hernández Georgina Gabarró | Julen Calvo Anna Fernández | Diego Arroyo Rosa Navarro | Classif | 288 214H 74D |
20/02/2022 | Cursa dels Biberons EXPRESS | 16,32km D+692m | Jordi Julià Nuria Florencio | Martí Llop Jessica Sanchez | Oriol Vallespi Yolanda Larrosa | Classif | 101 77H 24D |
20/02/2022 | Cursa dels Biberons JUNIOR | 16,32km D+692m | Lluc Vallespi | Pau Segura | Adrià Quixalos | Classif | 3 3H |
20/02/2022 | Cursa dels Biberons JUVENIL | 13,48km D+490m | Blai Alabart | Aleix Bajador | Pau Fortunyo | Classif | 4 4H |
20/02/2022 | Cursa dels Biberons CADET | 8,75km D+292m | Guillem Casanovas Anna Rebull | Aleix Llorenç | Francesc Lapuerta | Classif | 4 3H 1D |
20/02/2022 | Xtrail Series Run Mataró XTREM | 26km D+960m | Kilian Garcia Marta Castroviejo | Adrià Martin Paula Fabregat | Adrià Puig Belen Pacchioti | Classif | 194 164H 30D |
20/02/2022 | Xtrail Series Run Mataró TRAIL | 14km D+480m | Lluc Montull Natalia Gonzalez | Arnau Ansó Berta Gasol | Luis Sala Alba Tena | Classif | 292 213H 79D |
20/02/2022 | Xtrail Series Run Mataró SHORT | 9km D+325m | Pau Serra Martina Alemany | Daniel Jares Raquel Cando | Bernabé Gallego Andrea Montalban | Classif | 107 63H 44D |
20/02/2022 | Cursa muntanya Castellbisbal | 23,5km D+1100m | Eduard Carulla Maria Luisa Ruiz | Oscar Monje Lorena Montalvan | Santiago Vizcaino Nuria Felip | Classif | 166 144H 22D |
20/02/2022 | Cursa muntanya Castellbisbal | 13km D+550m | Luis Miguel Rosario Gabriela Lasalle | Gael Alvaret Uma Plans | Aaron Alvaret Carmen Gomez | Classif | 251 191H 60D |
20/02/2022 | Botifarunner | 22km D+1000m | Mateo De Dalmases Natalia del Rey | Javier Coca Maria Rosa Mañosa | Marc Martí Ester Puig | Classif | 143 110H 23D |
20/02/2022 | Botifarunner | 11km D+500m | Nico Pastor Julia Pau | Jan Solà Laura Miralles | Joan Martínez Foix Beltran | Classif | 111 82H 29D |
20/02/2022 | Botifarunner KIDS | 2,5km | Éric Flores Clàudia Delgado | Marc Flores Irina Laguna | Eloi Vidal Alba Saumell | Classif | 51 28H 23D |
20/02/2022 | Hostrailric | 27km D+1550m | Carlos Galobardes Ingrid Ruiz | Roger Villar Eva Montero | Israel Garcia Eli Pascual | Classif | 102 88H 14D |
20/02/2022 | Hostrailric | 13,5km D+600m | Vic Da Costa Anna Quilez | Aniol Vilaregut Miriam Recasens | Carles Asensio Esther Gil | Classif | 333 214H 119D |
20/02/2022 | Valles Drac Race | 48km D+2200m | Aniol Riba Oihana Azkorbebeitia | Carlos Rodríguez Anna Codina | Eduard Villalba Fátima Bermudo | Classif | 232 211H 21D |
20/02/2022 | Valles Drac Race | 24km D+1100m | Jose Antonio Pérez Ragna Debats | Eduard Zamora Laura Gimeno | Pau Galí Irati Tapia | Classif | 283 223H 60D |
20/02/2022 | Valles Drac Race | 11km D+350m | Carles Pérez Nuria Llansó | Karim Cabeo Begoña Rodriguez | Raul Cruz Txell Gimenez | Classif | 356 242H 114D |
20/02/2022 | Valles Drac Race | 5km D+150m | Carlos Herreras Maria Sanchez | Alberto Lao Laura Puyuelo | Iker Prados Mireia Martinez | Classif | 167 89H 78D |
20/02/2022 | Valles Drac Race KIDS SUB6 | 1km | Martí Lopez Emma Paola | Aleix Miranda Ainet Casanovas | Airam Cordoba Jana Crespi | Classif | 38 19H 19D |
20/02/2022 | Valles Drac Race KIDS SUB8 | 1,5km | David Sadovici Emma Bernal | Biel Blasco Gal·la Mitjavila | Lukas Arrocha Ivet Recio | Classif | 51 36H 15D |
20/02/2022 | Valles Drac Race KIDS SUB10 | 2,5km | Enric Masó Nausicaa Picón | Aleix Pardina Laia Casellas | Marcel Agudo Nora Perez | Classif | 46 25D 21D |
20/02/2022 | Valles Drac Race KIDS SUB10 | 3,2km | Pol Mena Rabab Ouzemmou | Ernest Torrent Blanca Martin | Alex Hernandez Bruna Miralpeix | Classif | 60 40H 20D |
19/02/2022 | Nocturna Despertaferro | 11km D+300m | Quim Cassany Carmen Maria Rodríguez | Carles Saenz Sara Adroher | Martí Lagresa Mireia Mauri | Classif | 70 53H 17D |
19/02/2022 | Nocturna Despertaferro | 6km D+160m | Carlos Herreras Laura Linares | Juan José Gomez Laura Fernández | Marc Vergeli Romina S Ruiz | Classif | 130 59H 71D |
19/02/2022 | La hivernal de Campdevanol | 27km D+1500m | Albert Expósito Jenni Arasil | Xavi Prims Nerea Martínez | Marc Carós Laura Aumatell | Classif | 147 137H 10D |
19/02/2022 | La hivernal de Campdevanol | 14km D+350m | David Rovira Mesi Arcos | Arnau Capdevila Vanesa Chiverches | Joan Riba Maria Sau | Classif | 226 167H 59D |
13/02/2022 | Runprimer 360 Trail de Senglars | 21km D+1000m | Jordi Delgado Nuria Hospital | Jordi Pujol Helena Mercader | Arnau Capdevila Laura Erra | Classif | 75 64H 11D |
13/02/2022 | Runprimer 360 Trail de Senglars | 12km D+600m | David Oliva Carolina Rius | Pol Vilalta Clara Berenguer | Gerard Fiol Carla López | Classif | 127 85H 42D |
13/02/2022 | SantRunMon | 23km D+900m | Lluis Ruiz Lorena Cubillas | Carles Reposo Ona Sociats | Raul Butaci Anna Artal | Classif | 263 229H 34D |
13/02/2022 | SantRunMon | 10km D+200m | Aleix Sellares Elia Vidal | Jordi Leon Marta Segura | Pol Olaria Laia Isus | Classif | 185 108H 77D |
13/02/2022 | Cursa Run-Run La Vall del Terri | 10km D+190m | Pau Sagué Vilja Larme | Emilio Monge Laia Calderó | Lamine Diaoula Aina Moncunill | Classif | 195 126H 69D |
13/02/2022 | Cursa 4 Termes CLÀSSICA | 26km D+1200m | Genís Porqueras Evacris Llobat | Roger Tarrés Mayte Colmenarejo | Pol Vilà Beatriz Vázquez | Classif | 146 132H 14D |
13/02/2022 | Cursa 4 Termes TRAIL | 18,5km D+800m | Javier Heras Núria Florencio | Martí Viudez Ester Casajuana | Rafa Prado Anna Arnau | Classif | 131 103H 28D |
13/02/2022 | Cursa 4 Termes EXPRESS | 13,5km D+500m | Joan Cabré Laia Gil | Marc Llebaria Nuria Gil | Marc Marginet Carla Gonzalez | Classif | 185 106H 79D |
13/02/2022 | Cursa 4 Termes JUVENIL | 7,1km D+160m | Pol Mena Aran Barrera | Miquel Cabré Judit Alsina | Fran Romanin Paula Tomas | Classif | 23 16H 7D |
13/02/2022 | Sagrat Cor Trail | 15km D+450m | Oscar Monclús Mònica Malla | Marc Toda Anna Roset | Paul Iacob Anna Jové | Classif | 120 96H 24D |
13/02/2022 | Montserrat Skyrace | 25km D+1500m | Tom Adams Sarah McCormack | Marc Traserra Georgina Gabarró | Andreu Contijoch Mònica Vives | Classif | 302 245H 57D |
13/02/2022 | Montserrat Skyrace | 13km D+700m | Moha Aarab Marta Muixí | Richard Horton Mia Pritchard | Luis Miguel Rosario Chloe Remy | Classif | 364 258H 106D |
13/02/2022 | Cursa Balcó de l'Empordà | 21km D+1600m | Hector Pérez Jamie Bookwalter | Josep Pagès Anna Tarasova | Xavi Llamas Abril Torrent | Classif | 104 86H 18D |
13/02/2022 | Cursa Balcó de l'Empordà | 10km D+750m | Miquel Cruz Sara Medina | Carles Saenz Marina Camps | Javier Vázquez Mariona Amores | Classif | 130 84H 46D |
06/02/2022 | Cursa de la Serra de Puigverd | 10,26km D+98m | Juanma Fernández Elisa Lladós | David Fitó Anna Roset | Eduard Graus Raki Garsaball | Classif | 116 89H 27D |
06/02/2022 | Cursa de la Serra de Puigverd | 6,5km D+50m | Enric Bosch Laura Pallejà | Alexandre Tassies Jana Granyó | Sergi Bernaus Gemma Godia | Classif | 55 32H 33D |
06/02/2022 | Trail Vilamajor | 26km D+1700m | Xavi Prims Clàudia Tremps | Sau Domènech Anna Ongaro | Pol Codina Laura Vila | Classif | 83 67H 16D |
06/02/2022 | Trail Vilamajor | 13km D+420m | Joel Vila Lali Masriera | Ferran Betlloch Anna Gisbert | Jordi Roura Patricia Peñarroya | Classif | 157 115H 42D |
06/02/2022 | Papiol Xtrem | 12km D+550m | Erik Calero Lourdes Puiggrós | Emili Rafecas Laia Martí | Miguel A Regalado Montse Conesa | Classif | 87 67H 20D |
06/02/2022 | Cursa Mont-Rodon | 13km D+600m | Jan Margarit Mireia Hernandez | Roger Blat Ahlam Elkakdi | Raul Cruz Judit Franch | Classif | 424 331H 93D |
06/02/2022 | Cross Sant Pau | 22km D+900m | Javi Puit Anna Fernández | Sergio Montes Natalia Butí | Daniel Almoacid Lidia Ramos | Classif | 59 50H 9D |
06/02/2022 | Cross Sant Pau | 14km D+443m | Oscar Alfani Gisela Carrión | Oriol Ferrer Martina Alemany | Gerard Gil Barbara Aneto | Classif | 158 128H 30D |
Gener 2022
DATA | CURSA | DISTANCIA-DESNIVELL | PRIMER/ | SEGON/A | TERCER/A | CLASSIF | PART |
---|---|---|---|---|---|---|---|
30/01/2022 | Trail Rocacorba MARATHON | 38km D+2200m | Julen Calvó Ragna Debats | Pere Aurell Rosa Navarro | Lluis Ruiz Jenny Arasil | Classif | 172 146H 26D |
30/01/2022 | Trail Rocacorba MARATHON EQUIPS | 38km D+2200m | Marc-Quim Cassany Jackeline Gómez-Albert Alegre | Jordi Gou-Francesc Arbat Roberto Sancho-Paloma Lobera | Jose López-Arnau Amadó Helena Mercader-Gerard Llorà | Classif | 52 34H 18D |
30/01/2022 | Trail Rocacorba TRAIL | 30km D+1750m | Daniel Castillo Àngela Castelló | Diego Arroyo Montse Martínez | Arnau Aranda Catole Portillo | Classif | 162 141H 21D |
30/01/2022 | Trail Rocacorba TRAIL | 20km D+900m | Richard Horton Marta Castroviejo | Quim Costa Lorena Cubillas | Carles Reposo Irene Fuertes | Classif | 388 281H 107D |
30/01/2022 | Cursa Popular de Camós | 7,5km D+126m | Pau Sagué Eli Speechley | Pau Congost Aina Moncunill | Manel Pujades Laura Sitjà | Classif | 151 110H 41D |
30/01/2022 | Cursa Popular de Camós | 7,5km D+126m | Pau Sagué Eli Speechley | Pau Congost Aina Moncunill | Manel Pujades Laura Sitjà | Classif | 151 110H 41D |
30/01/2022 | Cursa de Sant Vicenç | 10km | Carles Montllor Jessica Tipán | Josep Díaz Ana Belen García | Juan Miguel López Mariona Soler | Classif | 553 430H 123D |
30/01/2022 | Marxa de la Sussissa | 10km D+340m | Samuel Dávila Aina Cusí | Josep Pagès Anna Puigbert | Miquel Cruz Nerea Martínez | Classif | 562 292H 270D |
23/01/2022 | La Llanera Trail | 43km D+1200m | Llorenç Esteve Manuela Vilaseca | Roger Martínez Anna Codina | Gerard Morales Eva Maria Urbano | Classif | 183 155H 28D |
23/01/2022 | La Llanera Trail | 21km D+370m | Jaume González Lidia Ramos | Juan Martínez Delia Monterrubio | Bernat Comas Raquel Picón | Classif | 319 258H 61D |
23/01/2022 | La Llanera Trail | 13km D+190m | Karim Cabeo Mesi Arcos | Alejandro Real Elisabet Martín | Roger Zurita Claudia Montagut | Classif | 281 191H 90D |
23/01/2022 | Trail Sant Julià Cerdanyola | 20km D+980m | Marc Traserra Maria Carner | Roger Comellas Monica Vives | Josep Arnal Georgina Gabarró | Classif | 84 50H 24D |
23/01/2022 | Trail Sant Julià Cerdanyola | 5km D+230m | Jan Castillo Sara Roca | Lluís Camprubí Foix Montaner | Joan Frago Berta Boix | Classif | 85 50H 35D |
22/01/2022 | Cursa Popular de Polinyà | 10km D+197m | David Lover Sonia Castellà | Ferran Betlloch Berta Serra | Marc Gallego Maria Guardia | Classif | 476 355H 121D |
22/01/2022 | Cursa Popular de Polinyà INFANTIL | 1,8km D+50m | David Benito Elisabet Anchuela | Ayoub Zouhri Abril Ordoñez | Victor Martín Leire Encarnado | Classif | 23 17H 6D |
22/01/2022 | Cursa Popular de Polinyà ALEVÍ | 0,7km D+25m | Pau Fresneda Daniela Gaitan | Nico Ponce Lia Herreros | Marduk Estevez Martina Puig | Classif | 46 24H 22D |
16/01/2022 | Beret Montgarri | 17km D+441m | Quim Costa Cèlia Balsells | Jorro Julien Ester Casajuana | Marcel Romaní Neus Peiró | Classif | 53 45H 8D |
16/01/2022 | Beret Montgarri | 12km D+353m | David Gutiérrez Laia Lloret | Salvador Millan Maite Egaña | Martí Esquerda Natalia Martínez | Classif | 64 40H 24D |
16/01/2022 | Beret Montgarri | 6km D+50m | Richard Peak Toma Valeikaite | Marcos G Sempere Jordina Llabreria | Miquel Monraba Diana Masip | Classif | 29 14H 15D |
16/01/2022 | Ganxo Trail | 16km D+620m | Miquel Cruz Helena Mercader | Zoel Codola Paloma Lobera | Jesús Yllaramendi Anna Puigbert | Classif | 237 160H 77D |
16/01/2022 | Cursa Mar i Murtra Trail | 15km D+600m | Victor Da Costa Natalia Rey | Carlos Galobardes Jenny Arasil | Miguel Romero Paula Fabregat | Classif | 294 224H 70D |
16/01/2022 | Cinc Cims de Corbera | 27km D+1325m | Guillem Aubach Ragna Debats | Andreu Simon Lorena Cubillas | Joan Riutort Eva Mesado | Classif | 484 413H 71D |
16/01/2022 | Cinc Cims de Corbera | 10km D+340m | Luis Miguel Rosario Gabriela Lasalle | Gerard Artó Maria Fontanals | Emilio Fernández Carmen Gómez | Classif | 236 150H 86D |
09/01/2022 | Sant Mateu Xtrail | 25km D+1100m | Miquel Corbera Natàlia González | Julen Calvó Anna Fernández | Alejandro Villarino Carolina Rius | Classif | 138 120H 18D |
09/01/2022 | Sant Mateu Xtrail | 15km D+850m | Oriol Juan Mesi Arcos | Israel Garcia Núria Hospital | Albert Garcia Clara Ruiz | Classif | 214 146H 68D |
09/01/2022 | Sant Mateu Xtrail | 10km D+600m | Oscar Alfani Alejandra Andreu | Jordi Gallego Marta Forcat | Victor Vidal Nina Casamitjana | Classif | 145 67H 78D |
09/01/2022 | Cursa Fita 573 | 15km D+500m | Genís Porqueras Anna Cisquella | Xavier Espiña Fernanda Barbosa | Xavier Solsona Teresa Martin | Classif | 122 91H 31D |
09/01/2022 | Cursa Fita 573 | 10km D+350m | Ahmed Hfairi Ana Constantea | Mohamed Nouri Judit Verdés | Albert Vall Alba Porta | Classif | 48 30H 18D |
09/01/2022 | Cursa Fita 573 | 7km D+190m | Jofre Torné Laura Pallejà | Josep Pont Nami Diakite | Antoni Miró Jana Cuadros | Classif | 70 38H 32D |
02/01/2022 | La Sotabosc | 18km D+500m | Dani Pagès Roser Español | Francesc Rocabruna Rocío Ríos | Adrià Navarro Montse Gracia | Classif | 67 54H 13D |
02/01/2022 | La Sotabosc | 13km D+370m | Javier Aznar Clàudia González | Manuel Domínguez Andrea Montalban | Eloi Acacio Ariadna Bigas | Classif | 86 58H 28D |
02/01/2022 | Sant Silvestre Llorençana | 7,2km D+280m | Juan Martinez Aina Siscart | Adrian Martín Anna Guerid | Bernat Comas Marta Oliveras | 69 50H 19D |
|
02/01/2022 | Sant Silvestre Llorençana INFANTIL | 2,1km | Marcel Agudo Marta Puig | Emma Mitjavila | Laia Morales | 9 1H 8D |
Desembre 2021
DATA | CURSA | DISTANCIA-DESNIVELL | PRIMER/ | SEGON/A | TERCER/A | CLASSIF | PART |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26/12/2021 | Sant Silvestre de muntanya del Penedès | 13,5km D+400m | Miquel Corbera Maria Carner | Arnau Montaner Berta Mas | Andreu Contijoch Vinyet Nogueró | Pendent | 149 113H 36D |
26/12/2021 | Cursa Popular de Sant Esteve | 10km | Diego Arroyo Mireia Frigola | Marc Pinsach Cristina Carreras | Iñaki Vermeersch Merche Martin | Classif | 195 150H 45D |
26/12/2021 | Cursa Popular de Sant Esteve | 5km | Joan Bernat Inca Ciurana | Eudald Nieto Eva Riera | Eduard Fernández Aina-Nora Cortés | Classif | 73 42H 31D |
26/12/2021 | Cursa rodant pel Riu Ripoll | 8,4km D+150m | Marc Otero Marta Palau | Abdelhamid Oubari Sara Beltran | Fran Torres Mariona Soler | Classif | 267 207H 60D |
26/12/2021 | Cursa del Bolet | 6km D+150m | Javi Paniello Airina Guillem | Abel Serra Cristina Caballero | Pau Marquès Marta Romero | Classif | 317 195H 122D |
26/12/2021 | Cursa de Na'dalt a Bellmunt | 3,8km D+620m | Jan Castillo Laia Montoya | Pere Rullan Adriana Fernández | Jonatan Mora Georgina Gabarró | Classif | 222 169H 53D |
25/12/2021 | Pujada a la Mola per Nadal | 3,8km D+452m | Guillem Farriol Nuria Artells | Bernat Comas Ragna Debats | David Millan Marta Romero | Classif | 193 141H 52D |
19/12/2021 | Cursa de l'Aldea | 11,5km D+394m | Musa Sowe Julia Mestre | Martí Viudez Maria Rufí | Oriol Güell Anna Rebull | Classif | 63 41H 22D |
19/12/2021 | Cursa de la Llufa | 5km D+100m | Ramon Requesens Noemí Aumedes | Classif | 200 160H 40D |
||
19/12/2021 | Cursa de Nadal de Colldejou | 9,4km D+690m | Pol Vila Gemma Mestre | Daniel Castillo Teresa Martin | Josep M Julve Amalia Cubero | Classif | 105 67H 38D |
19/12/2021 | Cursa CEC Collserola | 21km D+800m | Joan Riutort Marta Carrasco | Bernat Bertran Berta Mas | Joaquin López Lourdes Tallaferro | Classif | 367 294H 73D |
19/12/2021 | Cursa RAIONS SUB12 | 4,3km D+164m | Ernest Torrent Aina Roca | Joan Martínez Blanca Martin | Eston Sutherland Ivet Busquets | Classif | 23 13H 10D |
19/12/2021 | Cursa RAIONS SUB10 | 2,7km D+55m | Oriol Pujol Martina Irurtia | Aran Bruna Ainhoa Cuadrado | Pau Casado Zoe Torres | Classif | 25 19H 6D |
19/12/2021 | Cursa RAIONS SUB8 | 1,2km D+47m | Xavier Masriera Julia Irurtia | Martí Burgos Laia Morales | Biel Blasco Caterina Huguet | Classif | 26 13H 13D |
19/12/2021 | Cursa RAIONS SUB6 | 0,8km D-47m | Genís Ramoneda Paula Martinez | Santiago Salvans Clara Burgos | Eric Jou Sofia Huguet | Classif | 15 9H 6D |
19/12/2021 | Cronoescalada a les Formigues LA GRIMPADA | 4,5km D+400m | Victor Da Costa Anna Quilez | Joan Riba Marta Ruiz | Lluis Aguilà Laia Doval | Classif | 59 49H 10D |
19/12/2021 | Cronoescalada Castell de Sant Miquel | 11km D+450m | Ali Lachneb Eli Pascual | Ernesto Millán Sonia Castellà | Miguel Pacheco Maribel Martos | Classif | 61 52H 9D |
19/12/2021 | Cursa solidària dels Avets | 5km | Eric Fernández Laurence Prigent | Nando de Alba Paqui Lombardo | Carles Bourgeois Cristina Moreno | Classif | 44 20H 24D |
19/12/2021 | Cursa solidària dels Avets CADET | 2km | Martí Romero Marta Herrero | Alejandro Azcarate | Antoni Franco | Classif | 6 5H 1D |
19/12/2021 | Cursa solidària dels Avets INFANTIL | 1,5km | Miquel Escardivol Sara Vilela | Bernat López Khadija El Addab | Aleix Vinyeta Samra Zerguini | Classif | 19 13H 6D |
18/12/2021 | Sant Silvestre Trail Calella | 9km D+279m | Lluis Sala Natalia Rey | José Gordillo Sara Francés | Marc Donadeu Olga Cano | Classif | 150 105H 45D |
12/12/2021 | Trail La Riera de Gaià | 19,5km D+560m | Genís Porqueras Katherine Chaplin | Albert Pons-Escoda Magdala Navarro | Jose Luis Rubio Vanessa Molner | Classif | 108 94H 14D |
12/12/2021 | Trail La Riera de Gaià | 9km D+225m | Oriol Ferré Andrea Ruiz | Abdelhak El Hajjioui Nayara Sanjuan | Ayoub El Hajjioui Úrsula Mompel | Classif | 166 115H 51D |
12/12/2021 | Trail La Vall | 22km D+800m | Miquel Corbera Laura Frigola | Quim Costa Eli Gombau | Eduard Baquer Lídia Vergés | Classif | 104 92H 12D |
12/12/2021 | Trail La Vall | 13km D+550m | Carles Paredes Anna Puigbert | Emilio Monge Laia Serra | Xevi Guix Rut Córdoba | Classif | 160 95H 65D |
12/12/2021 | Trail La Vall | 6km D+100m | Jofre Ciberta Vane Sielva | Ot Ciberta Clara Aleñà | Ot Bayés Paula x | Classif | 68 35H 33D |
12/12/2021 | Entre Cabanes | 22,3km D+137m | Bernat Bertran Silvia Perez | Eudald Carreras Elisenda Sánchez | Marc Larrey Amparo Rodriguez | Classif | 60 53H 7D |
12/12/2021 | Entre Cabanes | 11,82km D+107m | Cristian Arroyo Judit Verdes | Mohamed Nouri Maite Farran | Jordi Calafell Ariadna Claravall | Classif | 86 62H 24D |
12/12/2021 | Cursa Pont de Vilomara | 10km D+113m | Pol Guillen Meritxell Soler | Xavi Tomasa Jackeline Gomez | Andreu Simón Carla Vilageliu | Classif | 209 161H 48D |
12/12/2021 | Cursa Pont de Vilomara | 5km D+55m | Marc Rocadembosch Miriam Nicolás | Gaëtan Fetaud María Pastor | Manel Jounou Candice Clavere | Classif | 34 20H 14D |
12/12/2021 | Cursa Pont de Vilomara INFANTIL | 1,5km | Didac Vidal Marta Perarnau | Marc Barea Leire Pamfilie | Hugo Prada Laura Guerrero | Classif | 20 13H 7D |
12/12/2021 | Cursa Pont de Vilomara BENJAMIN | 0,5km | Gerard Escribano Bruna Rafat | Arnau Sánchez Martina Prada | Unai Lafora Zoë Fetaud | Classif | 61 30H 31D |
12/12/2021 | La Neorural | 25,8km D+1600m | Lluís Ruiz Carla Benedicto | Pol Codina Marta Muixí | Gaspar Bartra Eli Pascual | Classif | 269 243H 26D |
05/12/2021 | Pujada a Montanyans | 14,3km D+148m | Ferran Comas Jacqueline gomez | Juanra Velazquez Florence Bertholet | Marc Gaspar Montse Conesa | Classif | 112 89H 23D |
05/12/2021 | Imperial Tarraco | 68km D+1500m | Kilian Garcia Foix Montaner | David Alonso Alba Alemany | Oscar Cabeza Marta Ramos | Classif | 29 25H 4D |
05/12/2021 | Imperial Tarraco | 41km D+750m | Kike Gutierrez Miriam Moreno | Albert Mercadé Abril Parra | Joan Brull Thipaine Anderbouhr | Classif | 53 46H 7D |
05/12/2021 | Imperial Tarraco | 26,5km D+600m | Oriol Gibert Natalia Hernandez | Alberto Alcañiz Anna Jover | Marc Marginet Aida Cano | Classif | 70 54H 16D |
05/12/2021 | Imperial Tarraco | 14km D+300m | Marc Llebaria Ariadna Puig | David Diez Laura Gil | Gerard Perez Magdala Navarro | Classif | 112 78H 34D |
05/12/2021 | Pujada i Baixada a Guanta | 12,3km D+350m | Soufiane Abrouk Sheila Avilés | Karim Cabeo Anca Cindea | Fernando Chamorro Jessica Codina | Classif | 449 352H 97D |
05/12/2021 | Pujada i Baixada a Guanta | 6km D+150m | Lluis Puigdefàbregas Judit Ugas | David Crivillers Mireia Mauri | Carlos Gámez Mamen del Castillo | Classif | 94 59H 35D |
04/12/2021 | Cursa Antoni Camarasa | 17km D+470m | Marc Gasa Montse Berga | Sadovici Fedot Elena Manuel | Lluis Salcedo Laia Farré | Classif | 73 53H 20D |
04/12/2021 | Trail Ardenya | 43km D+2011m | Jordi López Paloma Lobera | Yanciel Rivera Marta Muixi | Enric Gomez Emma Fabrega | Classif | 87 77H 10D |
04/12/2021 | Trail Ardenya | 23km D+950m | Arnau Aranda Anna Ongaro | Ruben Hernández Jennifer Arasil | Jordi Baixes Georgina Inglavaga | Classif | 215 173H 42D |
04/12/2021 | Trail Ardenya | 10,3km D+307m | Oriol Sala Laia Gonfaus | Rafel Fabrega Anna Puigbert | Jordi Gallart Lourdes Llopart | Classif | 226 122H 104D |
Novembre 2021
DATA | CURSA | DISTANCIA-DESNIVELL | PRIMER/ | SEGON/A | TERCER/A | CLASSIF | PART |
---|---|---|---|---|---|---|---|
28/11/2021 | Passafred | 21km D+700m | Xavi Bernal Maria Santamaria | Guillem Capdevila Zaida Carreras | Santi Yaubet Katerine Ramirez | Classif | 56 45H 11D |
28/11/2021 | Cursa de l'Esquiador | 18km D+600m | Carles Mancha Raquel Fernández | Arnau Capdevila Laura Albinyà | Uri Rodriguez Aina Torné | Classif | 149 135H 14D |
28/11/2021 | Cursa Bell Race | 15km D+500m | Carles Reposo Núria Tarragó | Lleïr Moreno Gina Pinto | Cristian Pérez Toma Valeikaite | Classif | 211 161H 50D |
28/11/2021 | Cursa Bell Race | 10km D+300m | Agustí Roc Lidia Artero | Adrià López Mar Gonzalez | Isma Casadesús Aran Sanclimens | Classif | 125 86H 39D |
28/11/2021 | Trail del Fai | 42km D+2200m | Kike Perchin Alicia Garrido | Pau Moral Rocio Rios | Sergi Costa Belen Simarro | Classif | 22 19H 3D |
28/11/2021 | Trail del Fai | 25km D+1400m | Miquel Corbera Natalia Gonzalez | David Adan Sheila Aviles | Jordi Bonilla Ivet Figueras | Classif | 144 123H 21D |
28/11/2021 | Trail del Fai | 10km D+500m | Karim Cabeo Laura Vila | Jose Antonio Perez Marina Vilardell | Robert Munné Mariona Ávila | Classif | 112 74H 38D |
28/11/2021 | Cursa CNG 4 Camins | 13km D+236m | Jordi Relats Alba Pujol | Ali Lachheb Patri Rodriguez | Joan Carrasco Alicia Garcia | Classif | 242 180H 62D |
28/11/2021 | Cursa CNG 4 Camins | 6km D+94m | Roger Zurita Carmen Gómez | Rob Alert Nina Casamitjana | Xavi Muñoz Sandra Olivas | Classif | 125 50H 75D |
28/11/2021 | Trail Montroig EXTREM | 24,5km D+1800m | Pere Aurell Ragna Debats | Julen Calvó Angeline Deschamps | Eric Moya Neus Peiró | Classif | 79 68H 11D |
28/11/2021 | Trail Montroig SPEED | 15,3km D+900m | Joan Torné Paula Mata | Jordi Torrelles Teresa Martin | Pere Bifet Anna Sol | Classif | 124 95H 29D |
28/11/2021 | Trail Montroig PANTÀ | 8,2km D+229m | Brahim Menzou Nuria Noguera | Albert Vall Ilargi Lopez | Marti Sabater Marta Diez | Classif | 126 60H 66D |
27/11/2021 | Trail Popular Solidari Sant Climent | 10,5km D+300m | Adrian Asensio Isabel Rodriguez | Jose Migales Noelia Jimenez | Mario Aranda Barbara Anento | Classif | 271 205H 66D |
21/11/2021 | Cross 3 Turons-La Diablada | 12km D+703m | Ricardo Esclapez Marina Burgaya | Txia Armadàs Nuria Artells | Sergi Matas Meritxell Velasco | Classif | 471 390H 81D |
21/11/2021 | Cursa pel cor de la Fageda | 21km D+1030m | Marc Cassany Ari Carbonell | Quim Cassany Andrea Hom | Aimar Velez Lluna Martí | Classif | 123 95H 28D |
21/11/2021 | Cursa pel cor de la Fageda | 14km D+600m | Victor Da Costa Silvia Roca | Francisco J Sánchez Imma Puigcorbe | Pau Torrent Marili Banegas | Classif | 258 159H 99D |
21/11/2021 | La Navarclina | 10,4km D+188m | Pol Guillen Rosa Morató | Carles Reposo Mercè Vila | Gabriel Prat Clàudia Guals | Classif | 165 127H 38D |
21/11/2021 | Tap Trail | 22,5km D+1000m | Dani Pagès Fausia Namri | David Miró Gemma Alcalá | Isaac Rabionet Paula Baulida | Classif | 54 47H 7D |
21/11/2021 | Marató del Montseny | 45km D+2752m | Pol Rodríguez Mònica Vives | Jonatan Cuesta Montse Martínez | Julen Calvó Nuria Hospital | Classif | 312 278H 34D |
20/11/2021 | Vertical Sitja del Llop | 6,6km D+1185m | Ïu Net Carolina Rius | Pol Codina Laura Vila | Roger Martínez Marta Carrasco | Classif | 55 42H 13D |
20/11/2021 | Trail Santa Caterina | 23km D+400m | Marc Toda Anna Roset | Eduard Pifarré Silvia Hill | Jaume Jumbert Montse Carulla | Classif | 42 36H 6D |
20/11/2021 | Trail Santa Caterina | 14km D+200m | Jordi Balagué Sonia Sans | Marc Larrey Marta Ballesté | Hugo Figueras Judit Verdés | Classif | 88 37H 51D |
20/11/2021 | Cursa Fosca | 18km D+680m | Bernat Gallego Neus Pardo | Saimir Xhemalaj Ester López | Marc Martí Mercedes Ruiz | Classif | 65 58H 7D |
20/11/2021 | Cursa Fosca | 12km D+370m | Erik Calero Laia Martí | Xavi Roca Karem Fordham | Aleix Heredia Eli Martín | Classif | 95 59H 36D |
14/11/2021 | Cursa de la Ratafia | 21km D+1100m | Victor Da Costa Silvia Puigarnau | Gerard Solà Montse Rivera | Àlex Marfil Cristina Carreras | Classif | 147 134H 13D |
14/11/2021 | Cursa de la Ratafia | 11,5km D+630m | Òscar Jorba Barbara Anento | Pol Vilalta Marta Ruiz | Oriol Pujol Sabina Taberner | Classif | 232 155H 77D |
14/11/2021 | Transgavarres | 51km D+1700m | Christopher Jones Clàudia Tremps | Ignasi Riuró Elisabeth Martí | Marc Pérez Jenny Arasil | Classif | 139 120H 19D |
14/11/2021 | Transgavarres EQUIPS | 51km D+1700m | Felipe Gonzalez-Jordi Rabionet | Francesc Arbat-Jordi Gou | Martí Puig-Josep M Codina | Classif | 50 36H 14D |
14/11/2021 | Cursa de Muntanya de Girona TRAIL | 22,5km D+1100m | Arnau Aranda Àngela Castelló | Jonatan Mora Eva Montero | Ruben Hernández Irene Fuertes | Classif | 223 169H 54D |
14/11/2021 | Cursa de Muntanya de Girona EXPRESS | 13,5km D+700m | Jan Torrella Paula Mata | Josep Pagès Mireia Martinez | Quim Cassany Aida Iglesias | Classif | 208 152H 56D |
14/11/2021 | Cursa Córrer per córrer | 10km D+72m | Albert Ballús Encarna Núñez | Gabriel Crosas Ari Carbonell | Dani Parés Sara Antentas | Classif | 344 248H 96D |
14/11/2021 | Cursa de Sant Martí | 10,5km D+350m | Karim Cabeo Maria Sánchez | Alex Moral Alba Ribera | Raul Cruz Carme Ballesteros | Classif | 90 70H 20D |
14/11/2021 | Cursa de Sant Martí INFANTIL | 2,5km | Oriol Salat Selma Hernandez | Nil Rovira Paula Gascón | Arnau Miquel Iria Romero | Classif | 63 43H 20D |
14/11/2021 | Cursa de Sant Martí BENJAMI | 1,5km | Mark Bertran Nausicaa Picón | Josep Raga Carla Llobregat | Eiden Alvarez Laura Escalante | Classif | 58 37H 21D |
14/11/2021 | Cursa de Sant Martí MINIS | 1km | Bruc Carreras Jana Arjona | Pau Raga Valeria Romacho | Martí Perez Ona Félez | Classif | 28 21H 7D |
14/11/2021 | La MatxiXics | 5km D+200m | Guillem Cano Claudia Llesuy | Leonardo Dragomir Alba Pont | Ori Rodriguez Nekane Prio | Classif | 59 32H 27D |
14/11/2021 | La MatxiXics | 3,5km D+125m | Albert Sanchez Etna Eroles | Quim Pascual Laia Morales | Unai Mendoza Udane Sanroma | Classif | 59 31H 28D |
14/11/2021 | Vinya Cros Solidari Oller del Mas | 20km D+250m | Pau Nacenta Teresa Jori | Xavier Santasusana Cristina Lao | Gabriel Prat Anna Llaquet | Classif | 63 54H 9D |
14/11/2021 | Vinya Cros Solidari Oller del Mas | 10km D+170m | Oussama Chouati Florence Bertholet | Oscar Serra Adriana Modrego | Simon Lawrence Amanda Sanz | Classif | 344 205H 139D |
14/11/2021 | Vinya Cros Solidari Oller del Mas | 5km D+95m | Jonathan Lopez Sonia Peix | Valentin Chaleroux Judit Marro | Constant Messiaen Veronica González | Classif | 244 141H 103D |
14/11/2021 | La Pota Roja | 44km D+1868m | Pau Capell Marta Vidal | Aitor Tomàs Helena Balagué | Jon Erdaide Miriam Llop | Classif | 90 83H 7D |
14/11/2021 | La Pota Roja | 24km D+1114m | Petr Groh Nuria Artells | Javier Coca Raquel Parrado | Jose Manuel Granadero Belen Pacchiotti | Classif | 249 201H 48D |
14/11/2021 | La Pota Roja | 14km D+546m | Jordi Gallego Martina Alemany | Oriol Rodríguez Laia Lloret | Carles Mancha Miriam Rueda | Classif | 424 267H 167D |
14/11/2021 | La Pota Roja | 8km D+254m | Carlos Edo Mireia Suñé | Noe Rodriguez Anna Vendrell | Alejandro Graus Gala Ventura | Classif | 308 112H 196D |
14/11/2021 | Trail Antena Solidaria | 22,5km D+1100m | Seleo Leal Sara Forné | Roger Martínez Saray Prat | Aimar Vélez Julia Camprubí | Classif | 113 96H 17D |
14/11/2021 | Trail Antena Solidaria | 11km D+550m | Xavier Blavia Barbara Rubio | Sergi Cabeza Núria Gendrau | Oscar Alfani Jasmina López | Classif | 206 133H 73D |
13/11/2021 | Centuria Trail | 25,5km D+1600m | Albert Llonch Anna Ongaro | Marc Carós Martina Fuster | Jordi Pujol Paula Fabregat | Classif | 145 124H 21D |
13/11/2021 | Centuria Trail | 14km D+856m | Ivan Moreno Mesi Arcos | David Adan Bianca Barquet | Arnau Capdevila Ivet Navarro | Classif | 199 150H 49D |
07/11/2021 | Trenca 3 Pics | 21,5 km D+800m | Josep Roset Rosa Navarro | Carles Reposo Carla Esclusa | Riki Hierro Cèlia Balsells | Classif | 137 110H 27D |
07/11/2021 | Trenca 3 Pics | 10km D+300m | Isaac Barti Ariadna Garcia | Jan Torrella Maria Vidal | Oriol Requena Clara Juncà | Classif | 145 97H 48D |
07/11/2021 | Cursa de les Caves i Serralats | 17,5km D+600m | Adrià Colomer Andrea Hom | Genís Porqueras Foix Montaner | Marçal Agut Cris Sansalvador | Classif | 95 77H 18D |
07/11/2021 | Gualba Trail | 21km D+1200m | Uri Galvany Eva Montero | Lluis Albert Espinós Ona Sociats | Arnau Amadó Berta Mas | Classif | 84 64H 20D |
07/11/2021 | Gualba Trail | 13km D+750m | Guillem Portell Ivet Figueras | Sergi Millaruelo Marta Parras | Ferran Noguera Laura Enguix | Classif | 126 91H 35D |
07/11/2021 | Volta a l'estany d'Ivars | 10km D+26m | Sancho Ayala Rosamari Carulla | Jordi Trepat Aurea Arce | Arnau Dones Estefania Comin | Classif | 283 210H 73D |
07/11/2021 | Volta a l'estany d'Ivars | 7km D+31m | Fran Carrillo Sonia Sans | Eudald Carreras Mari Sanfeliu | Josep Gardenyes Marta Bosch | Classif | 142 52H 90D |
07/11/2021 | Cursa solidària Cardedeu | 21km D+430m | Javier Urbano Montse Martínez | David Clavera Carla Benedicto | Marc Sanjaume Elisenda Buscà | Classif | 136 107H 29D |
07/11/2021 | Cursarroca | 14,5km D+395m | Manuel Torres Marta Serra | Gerard Gil Lidia Garcia | Jose Manuel Rodríguez Susana de Frutos | Classif | 86 71H 15D |
07/11/2021 | Hivernal Panna El Bandoler | 16km D+833m | Ramon Nicolas Sanchez Esther Vazquez | Guillem Lampreave Èlia Vidal | Jordi Vidal Idoia Oliveres | Classif | 116 93H 23D |
07/11/2021 | Hivernal Panna El Bandoler | 8km D+274m | Marc Toda Laura Albinyà | Pol Mena Laia Alonso | Alexandre Aubet Mireia Sánchez | Classif | 119 67H 52D |
06/11/2021 | Montsec Ultra Trail | 47km D+2760m | Raul Butaci Oana Mihalcea | Julien Jorro Anna Roset | Carles Bartrina Paula Aguilar | Classif | 117 105H 12D |
06/11/2021 | Montsec Ultra Trail | 20km D+1300m | Joan Valls Silvia Puigarnau | Diego Cardozo Mireia Blasco | Francesc Gironés Ana Aguirre | Classif | 142 95H 47D |
05/11/2021 | Montsec Ultra Trail | 93km D+6590m | Óscar Pérez Gemma Barrabeig | Carles Moncho Carme Palacín | Adrian García Monica Guilera | Classif | 113 108H 5D |
Octubre 2021
DATA | CURSA | DISTANCIA-DESNIVELL | PRIMER/A | SEGON/A | TERCER/A | CLASSIF | PART |
---|---|---|---|---|---|---|---|
01/11/2021 | Cursa de tardor d'Altafulla | 10km | Gerard Ribe Khaterine Chaplin | Ali Fathi Gala Gómez | Azziz El Jihaoui Irene Rubió | Classif | 133 89H 44D |
31/10/2021 | Burriac Xtrem | 27,83km D+1766m | Carlos Galobardes Mònica Vives | Alejandro Villarino Claudia Tremps | Pol Rodríguez Regina Anna Mola | Classif | 136 119H 17D |
31/10/2021 | Burriac Xtrem | 17km D+1000m | Arnau Aranda Ivet Figueras | Jan Castillo Jadira González | Roger Blat Marta Maldonado | Classif | 407 313H 94D |
31/10/2021 | Marató Collserola | 21km D+892m | Marcel Romaní Mesi Arcos | Miquel Castellote Lucia Lorenzi | Eric Monasterio Maria José Samper | Classif | 303 247H 56D |
30/10/2021 | Marató Boumort | 23km D+1230m | Albert Escales Àngels Vidal | Ángel Nieto Mireia Monistrol | Xavier Espiña Anna Feliubadaló | Classif | 89 70H 19D |
30/10/2021 | Marató Boumort | 11km D+390m | Robet Budai Roser Español | Ot Bertran Aida Fàbrega | Èric Guàrdia Nina González-Rojas | Classif | 72 33H 39D |
24/10/2021 | Els Roures MARATÓ | 48km D+3100m | Toni Calderón Edurne Zazpe | Julio Gutierrez Mireia López | Daniel Naveiro Alba Alemany | Classif | 105 95H 10D |
24/10/2021 | Els Roures CLASSICA | 25km D+1500m | Joan Pol Gemma Barrabeig | Genís Porqueras Irene Rubio | Roger Tarrés Silvia Ferre | Classif | 158 127H 31D |
24/10/2021 | Els Roures PETITA | 10km D+500m | David Iturria Magdala Navarro | Marc Morató Elisabet Puig | Jose Fernandez Silvia Lopez | Classif | 174 90H 84D |
24/10/2021 | Cursa Neandertal | 18,7km D+970m | Guillem Lampreave Foix Ortiz | Marc Toda Ariadna Claravall | Francesc Roig Montse Valls | Classif | 79 66H 13D |
24/10/2021 | Corriols de Guardiola | 20km D+700m | Ivan Moreno Lorena Cubillas | Xavier Santasusana Andrea Hom | Marc Muntadas Elisabet Bertran | Classif | 87 76H 11D |
24/10/2021 | Corriols de Guardiola | 10km D+300m | Albert Casas Nuria Tarragó | Jordi Gallego Xenia Calzado | Carles Sunyer Cristina Trujillo | Classif | 199 139H 60D |
24/10/2021 | Corriols de Guardiola | 5km D+150m | Jan Montiel Meritxell Tarragó | David Delgado Joana Hernández | Jaume Figuls Ona Dalmau | Classif | 124 58H 66D |
24/10/2021 | Corriols de Guardiola | 1,9km D+50m | Ernest Torrent Blanca Martin | Pepe Ceres Julia Gusart | Alejandro Mosquera Bruna Talaveron | Classif | 45 30H 15D |
24/10/2021 | Corriols de Guardiola | 0,6km D+23m | Mark Bertran Julia Cenar | Ot Alonso Eira Serra | Julen Barco Paula Alonso | Classif | 68 34H 34D |
24/10/2021 | Corriols de Guardiola | 0,2km D+6m | Oriol Alonso Laia Closa | Bernat Bellorbi Carla Coll | Pol Planas Leyre González | Classif | 71 35H 36D |
24/10/2021 | Fem Sui | 28km D+1320m | Sergi Masip Jessica Tipán | Xavi Prims Gemma Garriga | Oriol Galvany Montserrat Gracia | Classif | 105 93H 12D |
24/10/2021 | Fem Sui | 14km D+425m | Oriol Forns Mireia Pons | Oriol Torrent Elisenda Buscà | Marc Clotet Joana Planas | Classif | 114 77H 37D |
24/10/2021 | 5 Cims d'Osor | 38km D+1870m | Yanciel Rivera Laura Gimeno | David Alsina Elena Moya | Ferri Ayats Montse Sisteré | Classif | 25 19H 6D |
24/10/2021 | 5 Cims d'Osor | 24km D+1089m | Joan Rosich Emma Bonnemort | Isaac Badia Maria Santamaria | Antonio Martinez Dina Frias | Classif | 63 50H 13D |
24/10/2021 | 5 Cims d'Osor | 10km D+375m | Sergi Borrallo Mesi Arcos | Carles Serra Monica Domínguez | Robert Cases Laia Serra | Classif | 49 22H 27D |
24/10/2021 | Marató de Muntanya de Catalunya | 41,1km D+1800m | Abel Carretero Natalia González | Llorenç Esteve Fátima Bermudo | Aniol Riba Anna Codina | Classif | 191 162H 29D |
24/10/2021 | Marató de Muntanya de Catalunya MITJA | 21,5km D+850m | Carlos Cera Anna Comet | Abdeslam El Ouahbi Ahlam Ekakdi | Genís Zapater Carla Miquel | Classif | 290 219H 71D |
24/10/2021 | Marató de Muntanya de Catalunya CURSA DE SANT JAUME | 12,2km D+330m | Karim Cabeo Khaterine J Chaplin | Jordi Cifuentes Gisela Soley | Bernat Comas Espe Bernat | Classif | 281 174H 107D |
24/10/2021 | Trepitja Garrotxa TRAIL | 53km D+2900m | Ignasi Riuró Emma Fabrega | Sergi Crespo Elisabet Cartoixa | Pere Montserrat Sara Ricart | Classif | 158 140H 18D |
24/10/2021 | Trepitja Garrotxa | 23km D+1100m | Aleix Domenech Paula Fabregat | Josep Pagès Cèlia Espinós | Marc Velletrani Laura Frigola | Classif | 212 162H 50D |
24/10/2021 | Trepitja Garrotxa | 13km D+550m | Miquel Cruz Cristina Solé | Aitor Espinosa Martina Alemany | Lluís Planagumà Marta Masdeu | Classif | 171 82H 89D |
23/10/2021 | Trepitja Garrotxa ULTRA | 84km D+4750m | Marc Ollé Roser Español | Albert Llonch Covi Robles | Marc Abelenda Jone Urkizu | Classif | 87 76H 11D |
23/10/2021 | Sunset Trail INDIVIDUAL | 16km D+500m | Roger Comellas Irene Fuertes | Oscar Martínez Paloma Lobera | Isaac Duarte Jenny Arasil | Classif | 185 134H 51D |
23/10/2021 | Sunset Trail EQUIPS | 16km D+500m | Victor Da Costa-Arnau Aranda Eva Martos-Marc Castellsagué | Chris Jones-Christian Meier Nuria Santmiquel-Albert Coromina | Jan Prats-Pere Menendez Sonia Castellà-isma Martínez | Classif | 152 95H 57D |
17/10/2021 | Cursa Solidària Marrameu | 19km D+643m | Rob Alert Ballesteros Montserrat Parera | Oriol Rodríguez Rosa Maria Giberga | Manel Rodríguez | Classif | 16 14H 2D |
17/10/2021 | Cursa Solidària Marrameu | 8km D+395m | Arnau Monzonís Krista Meisch | Marc Parise Mar Puig | Adriano Santaella Maria del Mar Ponce | Classif | 36 23H 13D |
17/10/2021 | Vallalta Trail | 24km D+1040m | Jose Antonio Pérez Neus Colomer | Alejandro Martinez Lourdes Coll | Jesus Fraile Silvia Pérez | Classif | 95 77H 18D |
17/10/2021 | Vallalta Trail | 10km D+400m | Manuel Ochoa Esther Gil | Sergio Llinares Raquel Picón | Albert Gimenez Irene Picón | Classif | 171 102H 69D |
17/10/2021 | Cursa muntanya Castelltallat | 13,3km | Adrià Duarri Toma Valeikaite | Carles Reposo Alba Soler | Xavier Espiña Raquel Córdoba | Classif | 130 100H 30D |
17/10/2021 | Cursa Rellinars | 20,3km D+770m | Georgel Comanas Mireia Hernández | Albert Casas Cristina Milla | Pol Malgosa Isabel Roumens | Classif | 99 89H 10D |
17/10/2021 | Cursa Rellinars | 11km D+386m | Jordi Cifuentes Airina Guillen | Pere Menendez Jennifer Baeza | Alberto Lao Gemma Cirera | Classif | 140 99H 41D |
17/10/2021 | Historic Trail Calafell | 17km D+600m | Javi Paniello Anna Fernández | Jordi Sánchez Pilar Galve | Naoufel Erraoui Berta Moreno | Classif | 89 70H 19D |
17/10/2021 | Historic Trail Calafell | 11km D+350m | Uri Ferré Aitana Fernández | José Miguel López Hakima El Masnaouy | Richard Gere Moncada Laia Lloret | Classif | 170 105H 65D |
17/10/2021 | Mitja del Castell | 24,5km D+1100m | Sergi Masip Laura Sanzberro | Daniel Gonzalo Clàudia Galicia | Jan Albesa Foix Ortiz | Classif | 189 166H 23D |
17/10/2021 | Mitja del Castell | 12,7km D+500m | Nacho Trinidad Gabriela Lasalle | Simon Ambroise Raquel Parrado | Eduard Villalba Alba Tena | Classif | 255 178H 77D |
16/10/2021 | Ultra Trail Muntanyes Costa Daurada UTMCD | 65km D+3300m | Artur Moya Belen Simarro | Àlex Urbina Laura Terradas | Luis Fernando Moreno Jamie D Bookwalter | Classif | 60 52H 8D |
17/10/2021 | Trail Muntanyes Costa Daurada UTMCD 21K | 22km D+969m | Roger Tarrés Sara Ricart | Genís Porqueras Sandra Gabarró | Enrique Gomis Amalia Cubero | Classif | 115 95H 20D |
17/10/2021 | Trail Muntanyes Costa Daurada UTMCD 11K | 11,2km D+513m | Enric Caballé Carla González | Marc Toda Teresa Martin | Marc Llebaria Silvia Agut | Classif | 83 51H 32D |
17/10/2021 | Vertical Urgellet | 5,7km D+791m | Marco Moreira Lidia Puyals | Amadeu March Roser Español | Joan López Mireia Monistrol | Classif | 77 56H 21D |
17/10/2021 | Vertikalm ABSOLUTA | 5km D+990m | Pere Rullan Georgina Gabarró | Marcel Romaní Yuri Yoshizumi | Jordi Bolet Marta Llagostera | Classif | 96 75H 21D |
17/10/2021 | Vertikalm JUNIOR | 5km D+990m | Pol Codina Mireia Paris | Marc Font | Quirze Sagué | Classif | 11 10H 1D |
17/10/2021 | Vertikalm JUVENIL | 4km D+890m | Ïu Net Lina Escura | Aniol Pujiula Joana Planas | Jan Castillo Mar Córdoba | Classif | 11 7H 4D |
17/10/2021 | Vertikalm CADET | 2,5km | Lluis Puigvert Alaitz Plans | Adrià Lopez Rut Córdoba | Nil Vilanna Miriam Recasens | Classif | 9 6H 3D |
17/10/2021 | Vertikalm INFANTIL | 2,5km | Joan Guitaras Uma Plans | Biel Sagués | Marc Font | Classif | 8 7H 1D |
17/10/2021 | Cursa del Margalló | 23km D+600m | Adrià Colomer Lidia Ramos | Cosme Pon Natalia Butí | David Guarch Ana Rosalia Valle | Classif | 81 66H 15D |
17/10/2021 | Cursa del Margalló | 12km D+250m | Gerard Gil Barbara Anento | José Mario Ruiz Simone Waterhouse | Adrià Creixell Silvia Pérez | Classif | 184 115H 69D |
16/10/2021 | Trail del Bisaura | 54km D+3100m | Martí Lázaro/Lluis Ruiz Àngels Llobera | Clàudia Bosch | Nil Gaja Carolina Rius | Classif | 278 253H 25D |
16/10/2021 | Trail del Bisaura | 22km D+1100m | David Rovira Laia Montoya | Marc Ollé Helena Mercader | Jonatan Mora Nuria Hospital | Classif | 365 275H 90D |
16/10/2021 | Trail del Bisaura | 11km D+500m | Pep Mirabet Laura Bardolet | Aniol Pujiula Silvia Roca | Oriol Gibert Maria Villacrosa | Classif | 335 190H 145D |
10/10/2021 | Cursa de l'Alta Segarra | 24,3km D+1024m | Raul Butaci Georgina Gabarró | Marc Ollé Anna Cisquella | Carles Bartrina Maria Santamaria | Classif | 82 73H 9D |
10/10/2021 | Cursa de l'Alta Segarra | 10,2km D+406m | Ahmed Hfairi Anna Freixas | Marc Toda Judit Verdes | Xavier Balagué Laura Minguell | Classif | 208 116H 92D |
10/10/2021 | Cursa 4 Passos | 5,31km D+10m | Aitor Novillo Irene Rubió | Carles Nadal Laura Pallejà | Marc Sancho Elena Guijo | Classif | 142 56H 86D |
10/10/2021 | Cursa Olla de Tapis | 21km D+1000m | Samuel Dávila Àngela Castelló | Josep Pagès Abril Torrent | Miquel Cruz Maud Noutte | Classif | 80 68H 12D |
10/10/2021 | Cursa Olla de Tapis | 8km D+260m | Hugo Triguero Bruna Torrentbò | David Castany Carolina Peña | Jordi Arola Amandine Guitard | Classif | 125 72H 53D |
10/10/2021 | Cursa per muntanya de Tivissa | 17km D+900m | Lluisma Mas Mayte Colmenarejo | Genís Porqueras Evacris Llobat | Jon Lasa Sandra Valenzuela | Classif | 122 99H 23D |
10/10/2021 | Trail La Megalítica | 22,22km D+791m | Jose Luis Cruz Sheila Avilés | Roger Blat Paula Fabregat | Carles Mancha Laura Ramirez | Classif | 144 119H 25D |
10/10/2021 | Trail La Megalítica | 11,24km D+263m | Heribert Cubells Ana Belén García | Alfons Velasco Carmen María Rodríguez | Marc Cazorla Esther Gascón | Classif | 270 169H 101D |
10/10/2021 | Trail La Megalítica | 5km D+100m | Pau Marquès Mamen del Castillo | Carlos Gámez Mireia Mauri | Blas Serrano Laura Puyuelo | Classif | 128 62H 66D |
09/10/2021 | Cursa de la cervesa | 10km D+62m | Carles Marin Anna Comet | Israel Rodríguez Silvia Roca | Jordi Moragas Raquel Poch | Classif | 846 563H 283D |
03/10/2021 | Cursa La Foranca | 21km D+550m | Jordi Gallego Mireia Monistrol | Xavier Hernan Ainhoa Armendariz | Xavier Solsona Georgina Carmaniu | Classif | 57 50H 7D |
03/10/2021 | Cursa La Foranca | 12km D+300m | Lluis Salcedo Alba Perdiguero | Joan Ramon Torruella Judit Inglès | Manu Garcia Laura Matas | Classif | 90 44H 46D |
03/10/2021 | Cursa de les Batalles del Bruc | 10km D+362m | Alfredo González Elisabet Martin | Marc Màrmol Florence Bertholet | Georgel Comanas Cristina Trujillo | Classif | 121 84H 37D |
03/10/2021 | Marxa Trail dels Termes | 31km D+1300m | Carlos Galobardes Elena Moya | Albert Mora Cristina Terrades | Dani Aguirre Olga Sierra | Classif | 56 48H 8D |
03/10/2021 | Marxa Trail dels Termes | 23km D+1000m | Luis Sala-Bellsolell Laia Cuevas | Martí Gutierrez Esther Gil | Marc Cassany Maite Urrutia | Classif | 173 124H 49D |
03/10/2021 | Cursa del Dúgol | 10km D+200m | Sancho Ayala Rosa Mari Carulla | Juanma Fernández Anna Artal | Fran Carrillo Nerea Tenorio | Classif | 52 43H 9D |
03/10/2021 | Cursa del Dúgol | 5km D+100m | Jose Antonio Araujo Ruth Martí | Genís Alias Natàlia Bernat | Alexandre Tassies Sandra Borda | Classif | 38 25H 13D |
03/10/2021 | Senders de Can Costa | 12km D+250m | Victor Tutela Belen Pacchiotti | Holger Vinicio Claudia Escarate | Javier Ramos Adriana Modrego | Classif | 64 47H 17D |
03/10/2021 | Senders de Can Costa | 6km D+120m | Christian Ruiz Encarna Pérez | Quim Urpinas Clara Esteve | Ignacio de Miguel Indira Sanchez | Classif | 29 22H 7D |
03/10/2021 | Marató del Priorat MITJA | 21km D+657m | Genís Porqueras Tati Orquiola | Jordi Serra Cristina Talarn | Arnau Fargas Anna Casellas | Classif | 357 214H 143D |
03/10/2021 | Marató del Priorat TAST | 12km D+300m | Aleix Mas Irene Domene | Jaume Benet Anna Hernández-Sanahuja | Raül Franco Gemma Orejuela | Classif | 241 112H 129D |
03/10/2021 | Mitja Pirineu | 21km D+1450m | Miquel Corbera Nuria Gil | Alex García Moana Lilly Kheres | Daniel Osanz Eli Gordon | Classif | 744 558H 186D |
03/10/2021 | Trail Santa Linya | 21,6km D+582m | Sadovici Fedot Andora Iby | Aleix Sierra Laura Castellarnau | Eduard Solanes Mariona Ber | Classif | 70 56H 14D |
02/10/2021 | Ultra Pirineu | 100km D+6600m | Kilian Jornet Azara García | Dmitry Mityaev Gemma Arenas | Aurelien Dunand-Pallaz Ragna Debats | Classif | 902 826H 76D |
02/10/2021 | Marató Pirineu | 42km D+2800m | Jonathan Albon Ida Nilsson | Antonio Martínez Mireia Pons | Ben Kimtai Mireia Hernández | Classif | 956 845H 111D |
02/10/2021 | 10k Vallhonesta "La Pirata" | 10km D+422m | Carlos Gámez Alba Gallardo | Fernando Chamorro Airina Guillen | Rachid Toulli Maite Rivero | Classif | 72 42H 30D |
02/10/2021 | Vertical Aran | 4,2km +1200m | Santiago Malo Silvia Puigarnau | Agustí Roc Marta Cester | Eric Hannequin Beatriz Brenes | Classif | 28 25H 3D |
01/10/2021 | Nit Pirineu | 5km D+860m | Daniel Osanz Fátima de Diego | Arnau Cases Moana Lilly Kheres | Jan Margarit Carolina Rius | Classif | 153 123H 30D |
01/10/2021 | Midnight Trail Barcelona | 15km D+780m | Oriol Ferré Nuria Artells | Sergi Cabeza Erola Bisquert | Thomas Wilson Laia Lloret | Classif | 507 414H 93D |
Setembre 2021
DATA | CURSA | DISTANCIA-DESNIVELL | PRIMER/A | SEGON/A | TERCER/A | CLASSIF | PART |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26/09/2021 | La Clàssica Vall d'Aro | 15,2Km D+450m | Diego Arroyo Paula Fabregat | Roberto Sancho Elisabet Martin | Emilio Monge Silvia Roca | Classif | 66 53H 13D |
26/09/2021 | Trail L'Albiol | 19,6km D+942m | Roger Tarrés Sara Ricart | Genis Porqueras Irene Rubió | Eduard Barrios Amalia Cubero | Classif | 78 66H 12D |
26/09/2021 | Trail L'Albiol | 12,6km D+707m | Marc Toda Mayte Colmenarejo | Abdelhakim Hamid Carla González | Marc Llebaria Mireia Ferré | Classif | 77 54H 23D |
26/09/2021 | Cursa Castell de Montesquiu | 10km D+400m | Gerard Fiol Helena Mercader | Soufiane Amgar Aina Picas | Oscar Flores Anna Capdevila | Classif | 83 58H 25D |
26/09/2021 | Cursa Castell de Montesquiu | 5km D+200m | Xevi Bautista Jackeline Gomez | Lluis Mauri Bruna Torrentbo | Carles Rodriguez Paula Bautista | Classif | 45 27H 18D |
26/09/2021 | Pujada al Montsià ABSOLUTA | 30km D+1880m | Agus Juan-Camps Ingrid Ruiz | Andreu Queralt Alba Alemany | Oriol Güell Mª Elena Ferreres | Classif | 66 61H 5D |
26/09/2021 | Pujada al Montsià EXPRESS LLARGA | 15,5km D+651m | Andrés Pascual Ainara Galarza | Eloy Ripollès Júlia Rius | Paul Iacob Cristina Talarn | Classif | 78 59H 19D |
26/09/2021 | Pujada al Montsià EXPRESS CURTA | 12,5km D+490m | Jorge Aramburo Meritxell Larred | Xavi Marza Andrea Sancho | Àngel Mestre Anna Subirats | Classif | 142 65H 77D |
26/09/2021 | Pujada al Montsià CADET | 12,5km D+490m | Arnau Blanch Anna Rebull | Blai Alabart Berta Agustin | Àlex Mestre | Classif | 7 5H 2D |
26/09/2021 | Cursa Tiffany's | 11,5km D+250m | Jordi Roura Sara Adroher | Diarga Gano Monica Fabregas | Dani Duran Neus Colomer | Classif | 107 58H 49D |
26/09/2021 | Cursa Tiffany's | 6,5km D+100m | Adrià Duran Esther Espigulé | Benjamin Desmet Caroli Jou | Lucas Perez Maria Angels Carreras | Classif | 129 54H 75D |
25/09/2021 | Bada Trail | 15,81km D+432m | Adrian Martin Toma Valeikaite | David Gonzalez Esther Pascual | David Iglesias Silvia Pérez | Classif | 263 208H 55D |
25/09/2021 | Bada Trail | 5,64km D+145m | David Garcia Noelia Antonijuan | Arnau Jove Mamen del Castillo | Carlos Alriols Tamara Aullon | Classif | 94 52H 42D |
25/09/2021 | Nit entre Vinyes | 10,5km D+86m | Hamza Noli Sandra Beltran | Quique Monros Susanna Lopez | Marc Collado Anna Garcia | Classif | 64 37H 27D |
25/09/2021 | La nocturna Trinxavambes | 16km D+650m | Miquel Corbera Belen Simarro | Jaume González Mireia Martinez | Jose Luis López Titatata Gracia | Classif | 146 119H 27D |
25/09/2021 | Trail Verdera | 10,6km D+750m | Iu Jaume Mireia Perpinyà | Hector Perez Emma Riera | Raimon Casanovas Mireia Pla | Classif | 85 73H 12D |
25/09/2021 | Cursa Senglars Canet d'Adri | 26km D+1524m | Jordi Pagès | Estanis González | Oscar Gacén | Classif | 4 4H |
25/09/2021 | Cursa Senglars Canet d'Adri | 16,5km D+959m | Gerard Gonzales Adriana Grosu | Adrià Muixach Gemma Alcanà | Marc Joan Codolà Loli Ortiz/Naia Torrentà | Classif | 24 19H 5D |
19/09/2021 | Taga 2040 EVO | 28km D+2000m | David Rovira Georgina Gabarró | Sergi Garcia Cèlia Balcells | Marc Ollé Ona Castellsagué | Classif | 189 161H 28D |
19/09/2021 | Taga 2040 EVO | 15km D+900m | Ramon Caballeria Maria Sau | Aniol Vilaregut Imma Boada | Josep M Julve Ivet Navarro | Classif | 59 42H 17D |
19/09/2021 | Taga 2040 EVO | 12km D+700m | Aniol Pujiula Joana Planas | Oriol Gibert Lina Escura | Marc Florencio | Classif | 14 12H 2D |
19/09/2021 | Taga 2040 EVO | 9,74km D+500m | Pere Menéndez Miriam Recasens | Lluis Puigvert Gabriela Lasalle | Biel Sagués Alaitz Plans | Classif | 39 23H 16D |
19/09/2021 | Trail Selva Marítima | 23km D+900m | Josep M Codina Laura Sanzberro | David Cazalla Susana Moreno | Robert Alert Carolina Rius | Classif | 218 179H 39D |
19/09/2021 | Cursa del Sot | 22km D+757m | Lluis Ruiz Anca Cindea | Gerard Morales Aina Siscart | Sergi Masip Manu Vilaseca | Classif | 103 85H 18D |
19/09/2021 | Cursa del Sot | 13km D+500m | Karim Cabeo Lorena Cubillas | Carles Reposo Lídia Artero | Bernat Comas Florence Plumier | Classif | 109 86H 23D |
19/09/2021 | Cursa Roc Gros | 25km D+1400m | Miquel Corbera Marta Molist | Joan Ruvireta Natalia González | Albert Tarter Helena Mercader | Classif | 168 148H 20D |
19/09/2021 | Cursa Roc Gros | 12km D+450m | Marc Trasserra Laia Andreu | Alvaro Álvarez Jana Aguilar | David Oliva Silvia Roca | Classif | 241 172H 69D |
19/09/2021 | Tossals d'Almatret | 18km D+700m | Sergi Vazquez Anna Rocamora | Joel Adan Teresa Martin | Oscar Peremiquel Judith Reñé | Classif | 36 33H 3D |
19/09/2021 | Tossals d'Almatret | 10km D+300m | Roland Cirac Eva Sans | Miquel Pons Teresa Roigé | Oriol Català Mònica Ocaña | Classif | 36 32H 4D |
19/09/2021 | Ulisses Atac ASCENS | 3,4km D+400m | Oriol Nadal Marta Berrocal | Lluis Barbé Anna Roca | Albert Lopez M Helena Gaeta | Classif | 63 51H 12D |
19/09/2021 | Ulisses Atac DESCENS | 4,3km D-400m | Lluc Montull Marta Berrocal | Tomas Dominguez Teresa Milan | Lluis Barbé Adelaida Perez | Classif | 61 50H 11D |
19/09/2021 | Trail Cap de Creus MARATHON | 40km D+1800m | Raul Butaci Tina Bes | Toti Bes Abril Torrent | Chris Jone Marta Muixí | Classif | 202 176H 26D |
19/09/2021 | Trail Cap de Creus TRAIL | 23km D+1200m | Andreu Contijoch Eli Gordon | Aarab Moha Cris Milla | Julen Calvó Marta Castroviejo | Classif | 405 296H 109D |
18/09/2021 | Trail Cap de Creus EXPRESS | 12km D+600m | Jan Torrella Nuria Artells | Quim Costa Helena Florentí | Roger Comellas Eva Martos | Classif | 378 224H 154D |
19/09/2021 | Trail Els Miradors | 9km D+352m | Genís Porqueras Iris Garrido | Jordi Vidal Eva Elias | Alfonso Calderón Nati Rubio | Classif | 87 57H 30D |
19/09/2021 | Cursa volcans d'Olot | 12,6km D+420m | Carles Paredes Adriana Grosu | Pol Monells Jordina Plana | Jordi Roura Annabel Fernández | Classif | 264 143H 121D |
19/09/2021 | Travessa Transfronterera | 31km D+1896m | Eugeni Serra Irati Azkargorta | Jordi Gallego Anna Feliubadaló | Mario Rui Menier Mireia Monistrol | Classif | 31 26H 5D |
19/09/2021 | Travessa Transfronterera | 16km D+1256m | Enrique Ureña Tania Rodrigues | Angel Antonio Vazquez Marta Ribera | Carles Pubill Ester Novillo | Classif | 23 14H 9D |
19/09/2021 | Matxicots MITJA | 23km D+1600m | Emili Rafecas Anna Pujol | David Viros Anna Giné | Jan Ballbé Martí Foix | Classif | 201 137H 64D |
18/09/2021 | L'Enrucada | 15km D+700m | Oriol Joan Sabater Laia Cuevas | Oscar Monleon Anna Marín | Oriol Teixidor Maribel Martos | Classif | 154 120H 34D |
18/09/2021 | Matxicots TRAIL | 60km D+5000m* | Jordi Soto Nuria Monmany | Moi Solà Maite Hinojosa | Carlos Mantero Monica Pena | Classif | 140 130H 10D |
18/09/2021 | Matxicots MARATÓ | 45km D+4000m* | Manel Garcia Àngela Castelló | David Gay Esther Farré | Joan Morral Agnès Baylina | Classif | 148 134H 14D |
18/09/2021 | Cursa dels Salts d'Aigua Cabrera d'Anoia | 12,07km D+281m | Marc Toda Anna Bou | Francesc Llupia M Teresa Segues | Albert Ferrer Aïda Sola | Classif | 55 44H 11D |
12/09/2021 | Cursa al Castell de Sant Miquel | 16km D+850m | Richard Horton Laia Cuevas | Jordi Rabionet Anna Güell | Oscar Martinez Marili Banegas | Classif | 221 175H 46D |
12/09/2021 | Cursa Pa amb Tomàquet | 21km D+1300m | Diego Arroyo Jamie Bookwalter | Carlos Galobardes Belen Pacchiotti | Arnau Aranda Jenny Arasil | Classif | 199 165H 34D |
12/09/2021 | Cursa Pa amb Tomàquet | 12km D+600m | Victor Da Costa Emma Bonnemort | Carles Mancha Aina Casas | Adrià Olivet Judit Rovira | Classif | 297 190H 107D |
12/09/2021 | Saldes Xtrail | 21km D+1550m | Jordi Bolet Cris Milla | Carles Pérez Aida Pintó | David Millán Marta Romero | Classif | 82 61H 21F |
11/09/2021 | Saldes Xtrail | 42km D+2600m | Pol Rodríguez Cuca Novellon | Alejandro Villarino Miriam Moreno | Marc Pérez Sònia Castellà | Classif | 85 74H 11D |
11/09/2021 | Saldes Xtrail | 26km D+1400m | Marc Traserra Aida Perez | Ruben Hernandez Anna Fernandez | Ferran Barceló Ona Castellsagué | Classif | 88 67H 21D |
11/09/2021 | Saldes Xtrail | 10km D+674m | Carles Sunyer Laia Montoya | Xavier Madrona Mesi Arcos | Manuel Ochoa Núria Tarragó | Classif | 81 45H 36D |
11/09/2021 | La Cabanera | 22km D+1478m | Marc Gasa Marta Riba | Sadovici Fedot Marina Caro | Pepe Juangran Norma Herrero | Classif | 30 23H 7D |
11/09/2021 | La Despertaferro | 11km D+240m | Oscar Carrasco Anna Puigbert | Marc Abelenda Olga Sierra | Sergi Oliveras Montse Carrillo | Classif | 89 63H 26D |
11/09/2021 | La Despertaferro | 6km D+160m | Benjamin Desmet Duna Mayné | Jonathan Casado Txell Angelats | Marc Mayné Coral Vila | Classif | 99 42H 57D |
11/09/2021 | Cursa Vila de Falset | 27km D+1700m | Pol Vilà Tati Orquiola | Victor del Águila Edurne Zazpe | Roger Tarrés Natalia Butí | Classif | 81 69H 12D |
11/09/2021 | Cursa Vila de Falset | 12km D+600m | Pau Fortunyo Paqui Miranda | Marc Velletrani Eva Elias | Jordi Martí Anna Vila | Classif | 153 104H 49D |
05/09/2021 | La Lineal Vall d'Aro | 10,6Km D+190m | Javier Fernández Paula Fabregat | Ferri Ayats Elisabet Martin | Ibai Alba Silvia Roca | Classif | 58 47H 11D |
05/09/2021 | Entrevalls 30K | 30km D+1900m | Daniel Castillo Thais Pentinat | Marc Vizcaino Jelena Malyseva | Juan Navarro Aline Eick | Classif | 145 122H 23D |
05/09/2021 | Entrevalls 12K | 12km D+600m | Gerard Morera Mesi Arcos | Jaume Fontserè Laia Lloret | David Carrasco Marta Cot | Classif | 80 49H 31D |
05/09/2021 | Up Xic Trail | 4,5km D+500m | Jan Castillo Laia Andreu | David Rovira Adriana Fernández | Marc Rota Irene Torres | Classif | 90 67H 23D |
05/09/2021 | Up Xic Trail KIDS S12 | 2,75km D+420m | Pol Mena Aina Roca | Roger Marrodan Blanca Martin | Marc Aymerich Queralt Pascual | Classif | 23 20H 3D |
05/09/2021 | Up Xic Trail KIDS S10 | 1,31km D+200m | Oriol Gol Èlia Martinez | Oriol Pujol Queralt Traveria | Enric Masó Núria Muntada | Classif | 24 14H 10D |
05/09/2021 | Up Xic Trail KIDS S8 | 1km D+100m | Lukas Arrocha Ona López | Lluc Prat Laia Morales | Inuk Relaño Mariona Zamora | Classif | 16 9H 7D |
05/09/2021 | Up Xic Trail KIDS S6 | 0,4km D+26m | Genís Ramoneda Etna Martinez | Bruc Carreras Ivet Recio | Bruc Traveria Elsa Fanlo | Classif | 10 5H 5D |
05/09/2021 | Extreme Trail Vall del Congost | 43km D+3050m | Quim Duran Irene Fuertes | Ivan Moreno Maria C Begliardo | Isaac Duarte Georgina Inglavaga | Classif | 110 104H 6D |
05/09/2021 | Extreme Trail Vall del Congost | 24,7km D+1650m | Albert Soley Sònia Lopez | Jaume González Laura Vila | Pere Riba Cristina Moreno | Classif | 188 161H 27D |
05/09/2021 | Cursa de la Vinya i el Pàmpol | 22km D+418m | Daniel Baena Esther Cruz | Oriol Rodriguez Lídia Ramos | Marc Gispert Mar Besas | Classif | 87 75H 12D |
05/09/2021 | Cursa de la Vinya i el Pàmpol | 10km D+150m | Carles Montllor Laura Pérez | Manuel Torres Martina Rocco | Mario Pastore Florence Bertholet | Classif | 189 135H 54D |
04/09/2021 | Corsa 15 pobles | 49km D+2100m | Mihail Sadovici Carlota Corbella | Carles Bartrina Marta Riba | Jordi Balagueró Belen Simarro | Classif | 87 79H 8D |
04/09/2021 | Corsa 15 pobles | 27km D+1100m | Marc Gasa Lidia Puyals | Eduard Solanes Núria Monmany | Jordi Adan Elsa Martin | Classif | 126 87H 39D |
04/09/2021 | Burriac Atac | 19km D+1000m | Miquel Corbera Mª Belen Pacchiotti | Carlos Cera Marta Maldonado | Ferran Barceló Eli Gombau | Classif | 415 339H 76D |
Agost 2021
DATA | CURSA | DISTANCIA-DESNIVELL | PRIMER/A | SEGON/A | TERCER/A | CLASSIF | PART |
---|---|---|---|---|---|---|---|
29/08/2021 | Corsa 15 pobles | 21km D+1300m | Roger Tarrés Aran Ros | Jordi Balagueró Neus Peiró | Fran Nart Paula Aguilar | Classif | 103 77H 26D |
29/08/2021 | Corsa 15 pobles | 11,2km D+520m | Álex Alonso Laura Alaminos | Xevi Torres Marta Fernandez | Gerard Acin Mar Ferran | Classif | 79 48H 31D |
29/08/2021 | Corsa 15 pobles JUVENIL | 5km D+200m | César Crespo Duina Borreda | Miguel A Morales Abril Bosch | Lluc Pascual Daniela Calbetó | Classif | 36 23H 13D |
29/08/2021 | Cursa de muntanya Capafonts | 12km D+500m | Genis Porqueras Mayte Colmenarejo | Enric Caballé Marta Ramos | Eduard Barrios Cristina Pinyol | Classif | 82 67H 15D |
29/08/2021 | Cursa de la Marrana LLARGA | 23km D+1900m | Pere Rullan Maria Constanza | Josep Morales Abril Torrent | Marc Màrmol Bea Prior | Classif | 194 165H 29D |
29/08/2021 | Cursa de la Marrana CURTA | 11km D+1100m | Jan Castillo Claudia Roca | Biel Sagués Julia Roca | Gerard Fiol Laia Doval | Classif | 167 134H 33D |
28/08/2021 | La Nocturna Vall d'Aro | 12,9Km D+200m | Ferri Ayats Elisabet Martin | Rogelio Ruiz Silvia Roca | Philip Mayrhofer Maria Barceló | Classif | 45 37H 8D |
28/08/2021 | Filirun | 17km D+700m | Ibai Makazaga Alba Alemany | Oriol Platero Irene Rubió | Pablo Desantis Elisabet Cartoixa | Classif | 127 104H 23D |
28/08/2021 | Filirun | 6km D+200m | Albert MartÍ Laia Martí | Jordi Sanchez Tania Cabezuelo | Carlos Amorós Abril Jerez | Classif | 13 7H 6D |
22/08/2021 | Verticalp Sky Race | 7,4km D+1442m | Pere Rullan Alicia Hudelson | Jordi Bolet Claudia Galicia | Jan Castillo Marta Carrasco | Classif | 165 135H 30D |
22/08/2021 | Verticalp Sky Race CADET | 5km D+800m | Gonçalo Sousa Erola Rocias | Leo Serra Ana Viladoniu | Josep Pont Elma Almirall | Classif | 11 8H 3D |
22/08/2021 | Verticalp Sky Race INFANTIL | 5km D+800m | Pau Baqué Claudia Llesuy | Josep Quevedo Maria Robello | Quim Gabarró Martina Casals | Classif | 18 14H 4D |
22/08/2021 | Verticalp Sky Race ALEVI | 3,5km D+600m | Pau Julià Ivet Busquets | Roger Marrodan Queralt Pascual | Marcos Canela Queralt Vila | Classif | 21 14H 7D |
22/08/2021 | Verticalp Sky Race S6 | 1,5km D+260m | Genís Ramoneda Elsa Fanlo | Carlos Pais Jana Pijoan | Guillem Marsé Aina Ortiz | Classif | 8 5H 3D |
22/08/2021 | Verticalp Sky Race PREBENJAMI | 1,5km D+260m | Inuk Relaño Ona López | Alex Carreras Laia Morales | Martí Moya Chloe Sugrañes | Classif | 24 15H 9D |
22/08/2021 | Verticalp Sky Race BENJAMI | 1,5km D+260m | Joan Baylina Erola Torrabadella | Oriol Pujol Laia Casellas | Oriol Gol Arlet Montero | Classif | 22 13H 9D |
21/08/2021 | Cursa nocturna Lo Meló | 15km D+600m | Bernat Bertran Anna Cisquella | Amadeu March Natalia Badia | Manel Romeo Mònica Guilera | Classif | 61 53H 8D |
21/08/2021 | Marxa del Porró | 10km D+100m | Alex Solà Olga Sierra | Hugo Triguero Marina Pallarols | David Gomez Mª Àngels Carreras | Classif | 58 43H 15D |
08/08/2021 | Cursa del Fau | 21km D+1100m | Miquel Cruz Abril Torrent | Jesus Yllarra Montse Rivera | Josep Pagès Nerea Tenorio | Classif | 179 149H 30D |
08/08/2021 | Cursa del Fau | 9km D+400m | Sergi Crespo Aina Cusí | Jeremy Kieffel Nuria Galbany | Gerard Fiol Sonia Grau | Classif | 331 189H 142D |
08/08/2021 | Trobada Aristot | 23km D+1750m | Marc Ollé Jackeline Gómez | Aitor Tomàs Anna Fernández | Pau Lleixà Sara Ricart | Classif | 88 72H 16D |
08/08/2021 | Trobada Aristot | 10km D+600m | Mourad Mounim Mireia Monistrol | Ot Bertran Thaïs Martinez | Adam Mounim Maria Espuga | Classif | 44 26H 18D |
08/08/2021 | Trobada Aristot | 6,2km D+290m | Josep Quevedo Ana Alejandro | Joan Lluch Martina Bertran | Josep Lluch Nora Bertran | Classif | 36 20H 16D |
01/08/2021 | Trail Catllaràs MARATHON | 40km D+2300m | Raul Butaci Tati Orquiola | Victor del Águila Fátima Bermudo | Marc Màrmol Jelena Malyseva | Classif | 151 133H 18D |
01/08/2021 | Trail Catllaràs | 22km D+1100m | Marc Traserra Irene Fuertes | Julen Calvó Cris Milla | Carles Pérez Aida Pérez | Classif | 232 181H 51D |
01/08/2021 | Trail Catllaràs EXPRESS | 14km D+800m | Josep Pagès Natalia González | Albert Casas Maria Butxaca | Ivan Moreno Núria Galbany | Classif | 167 124H 43D |
Juliol 2021
DATA | CURSA | DISTANCIA-DESNIVELL | PRIMER/A | SEGON/A | TERCER/A | CLASSIF | PART |
---|---|---|---|---|---|---|---|
31/07/2021 | Cursa Popular La Garriga*mixte | 4km D+20m | Marc Cunyat Paula Batlle | David Campo Elisabet Martin | Lahcen Harbil Florence Bertholet | Classif | 197 138H 59D |
31/07/2021 | La Titus Trail | 15,5km D+600m | Xavi Tomasa Jacqueline Gomez | Ángel Martinez Claudia Escarate | Mikel Besora Irene Rubió | Classif | 84 61H 23D |
31/07/2021 | Cursa dels Poblats Iberics | 15,5km D+600m | Jaume González Mireia Pons | Marc Gallardo Belen Pacchioti | Adrian Martin Sonia Castellà | Classif | 194 168H 26F |
31/07/2021 | Cursa dels Poblats Iberics | 10,5km D+425m | Jonatan González Ester Puig | Marc Gallego Aroa Berenguel | Roger Zurita Alba Tena | Classif | 185 136H 49D |
31/07/2021 | Cursa de l'Airosa | 18km D+1300m | Andres Pascual Barbara Martín | Genís Porqueras Julia Rius | Oriol Platero Leticia Tiscar | Classif | 124 108H 16D |
31/07/2021 | Cursa de l'Airosa CADET | 9,5km D+650m | Arnau Blanch Anna Rebull | Saül Braza | Blai Alabart | Classif | 6 5H 1D |
25/07/2021 | Corriols de Foc | 24km D+1200m | Eric Moya Anna Comet | Jordi Roy Helena Mercader | Nil Ballaró Sonia Castellà | Classif | 136 109H 27D |
25/07/2021 | Corriols de Foc | 12km D+600m | Jordi Pujol Ari Carbonell | Biel Sagués Laura Frigola | Josep Karim Chebel Carla López | Classif | 130 79H 51D |
24/07/2021 | Nit de Vertic | 14,8km D+400m | Marc Gallego Mireia Castellà | Carles Torralba Meritxell Sabaté | Jordi Ruiz Jessica Arribas | Classif | 59 48H 11D |
24/07/2021 | Rebentarocs Trail | 11,23km D+218m | Jordi Baixes Beatriz Prior | Miquel Cruz Maribel Garcia | Josep Pagès Fatemeh Khalajhedayati | Classif | 78 66H 12D |
24/07/2021 | La nocturna de Vilafant | 10km D+80m | Sergio Crespo Eva Duro | Andrés Hernández Mariona Carbó | Pau Rojas Maria Carbó | Classif | 33 21H 12D |
17/07/2021 | Trail Vielha-Molières 3010 | 43km D+4200m | Martí Lázaro Ona Sociats | Abel Carretero Igone Campos | Jonatan Cuesta Belen Rodríguez | Classif | 233 216H 17D |
17/07/2021 | Mont Puis Skyrace | 24km D+1800m | Ander de Luis AÏda Pérez | Julen Calvó Andrea Garay | Josep Rovira Ona Castellsagué | Classif | 272 202H 70D |
17/07/2021 | Cursa de Valldaneu | 5km | Sergi Ariaca Eva Capa | Oscar Flores Natalia Casals | Alfonso Guillen Mireia Mauri | Classif | 51 36H 15D |
16/07/2021 | La Somnàmbula de Roda de Ter | 7km D+150m | Oriol Peiris Helena Mercader | Jordi Romero Carla López | Jordi Pujol Clàudia Ausió | Classif | 170 111H 59D |
10/07/2021 | Buff Epic Trail 68K CHAMPS | 68km D+4889m | Marc Casal Maite Maiora | Manu Anguita Gemma Arenas | Borja Fernández Giuditta Turini | Classif | 50 28H 22D |
10/07/2021 | Buff Epic Trail 68K OPEN | 68km D+4889m | Victor del Águila Marisa Villagrasa | Albert Llonch Margarita Paucar | Alejandro Villarino Sofia García | Classif | 209 202H 7D |
11/07/2021 | Buff Epic Trail 42K CHAMPS | 42km D+2817m | Manu Merillas Marcela Vasinova | Christian Mathys Oihana Kortazar | Ruy Ueda Marta Molist | Classif | 70 41H 29D |
11/07/2021 | Buff Epic Trail 42K OPEN | 42km D+2817m | Gerard Españó Montse Martínez | Antonio Almeida Silvia Sarrión | Carlos A Jiménez Rosa M Larafeliu | Classif | 499 449H 50D |
09/07/2021 | Buff Epic Trail KV CHAMPS | 2,8km D+1000m | Ruy Ueda Marcela Vasinova | Dani Osanz Oihana Kortazar | Roberto Delorenzi Iris Pessey | Classif | 54 33H 21D |
09/07/2021 | Buff Epic Trail KV OPEN | 2,8km D+1000m | Arnau Cases Núria Gil | Ïu Net Georgina Gabarró | Jose A Bellido Gisela Carrión | Classif | 87 69H 18D |
10/07/2021 | Buff Epic Trail 26K | 26km D+1798m | Daniel Castillo Georgina Gabarró | Marc Pinsach Anna Guirado | David Vidal Celia Balcells | Classif | 1036 851H 185D |
11/07/2021 | Buff Epic Trail 12K | 12km D+462m | Iu Net Maria Carner | Aniol Pujiula Gisela Carrión | Ramon Caballeria Bel Calero | Classif | 631 325H 306D |
09/07/2021 | Aran by UTMB VDA | 162km D+10700m | Ionel C Manole Anna Carlsson | Morgan Pilley Kaori Niwa | Jordi Gamito Stephanie Case | Classif | 941 901H 40D |
09/07/2021 | Aran by UTMB CDH | 105Km D+6500m | Aritz Egea Tati Orquiola | Isaac Salvat Carme Biosca | Daniel Colom Gina Julià | Classif | 951 886H 65D |
10/07/2021 | Aran by UTMB PDA | 55km D+3100m | David Prades Andreea-Alina Piscu | Álvaro Gómez Cristina Santurino | Xabier Lete Karina Gómez | Classif | 973 802H 171D |
10/07/2021 | Aran by UTMB SKY | 15km D+800m | Jordi Alís Anna Comet | Joseba Díaz Irati Larrañaga | Álvaro Osanz Claudia Galicia | Classif | 251 138H 113D |
04/07/2021 | Trail Ulldeter MARATHON | 44km D+2500m | Raul Butaci Miriam Moreno | Juanjo Pinilla Maria Luisa Ruiz | Robert Alert Eva Maria Tapia | Classif | 90 80H 10D |
04/07/2021 | Trail Ulldeter | 24km D+1300m | Abel Carretero Anna Capdevila | Julen Calvó Jessica Tipán | Christian Meier Evacris Llobat | Classif | 227 186H 41D |
04/07/2021 | Trail Ulldeter EXPRESS | 11,5km D+650m | Jan Torrella Elena Pueyo | Nil Puchol Nhoa Costas | Arnau Aranda Florenti Helena | Classif | 165 108H 57D |
04/07/2021 | Trail Les Ermites Ulldemolins | 26,6km D+1180m | Eduard Barrios Laia Solé | Roger Tarrés Carlota Corbella | Cristian Llamas Sara Ricart | Classif | 84 69H 15D |
04/07/2021 | Trail Les Ermites Ulldemolins | 10km D+480m | Sergio Ráfales Anna Barea | Marc Llebaria Laura Pallejà | Salvador Martí Teresa Martín | Classif | 102 65H 37D |
04/07/2021 | Beret Montgarri Summer | 17km | Jordi Nieto Tamara Willems | Txema Creo Duna Riba | Ruben Alvarez Pilar Tarifa | Classif | 17 12H 5D |
04/07/2021 | Beret Montgarri Summer | 12km | Raul Cardenas Lucia Fonseca | Martí Roca Silvia Díaz | Alejandro Porcel Griselda Sesé | Classif | 21 14H 7D |
04/07/2021 | Beret Montgarri Summer | 6km | Aitor Tena Aida Tugués | Tania Willems | Belen Cuadro | Classif | 5 1H 4D |
04/07/2021 | Montcal Run | 21km D+1030m | Toti Bes Aina Cusí | Miquel Cruz Abril Torrent | Marc Abelenda Montse Rivera | Classif | 66 54H 12D |
04/07/2021 | Montcal Run | 8km D+350m | Carlos Gámez Maribel García | Arnau Colom Mamen del Castillo | Jaume García Laura Artigas | Classif | 71 49H 22D |
03/07/2021 | Trail Les Fonts del Montseny | 28,3km D+1722m | Oriol Barbany Anna Freixas | Jordi Delgado Aida Pérez | Gerard Morgado Maider Fraile | Classif | 208 184H 24D |
03/07/2021 | Trail Les Fonts del Montseny | 19km D+1146m | Joan Ramon Ruiz Ainoa Melendez | Carles Reposo Silvia Roca | Bernat Comas Martina Comes | Classif | 256 211H 45D |
03/07/2021 | Trail Les Fonts del Montseny LA PIM PAM | 9km D+304m | David Sancho Laia Andreu | Erik Wuang-Bruun Sandra Sancho | Ruben de Vicente Maria Villacrosa | Classif | 278 158H 120D |
03/07/2021 | Trail Les Fonts del Montseny EL TRAILET | 3,5km D+102m | Enric/Marc Masó Lila Padrós/Marta Llunell | Oriol/Jordi Gol Elsa/David Martínez | Yago/José Sancho Anna/Isma Matas | Classif | 47 19H 28D |
03/07/2021 | L'Espardenyada | 21km D+900m | Marc Gasa Helena Huguet | Manel Garcia Laura Larregola | Pepe Juangran Aina Garreta | Classif | 41 31H 10D |
03/07/2021 | Puja-i-baixa a Batet | 12km D+502m | Marc Velletrani Sònia Bassas | Pau Bosch Montserrat Llaveria | Ihor Prissiajnyi Vane Sielva | No disponible | 150 120H 30D |
03/07/2021 | Trail de Sora | 10km +492m | Marc Traserra Maria Aguilar | Roger Sanglas Eva Capa | Jordi Gallifa Anna Guiteras | Classif | 56 47H 9D |
03/07/2021 | Arrels Trail | 10km +250m | Luis Sala-Bellsolell Florence Berthelet | Javier Rubio Marta Mora | David Barranco Mireia Castellà | Classif | 68 53H 15D |
03/07/2021 | ChikiArrels Trail | 2,5km | íker Prados Alexandra Arillo | Pol Guillen Laia Madera | Nil García Noa Viale | Classif | 12 8H 4D |
03/07/2021 | Puigraciós Vertical Race | 5km D+700m | Albert Soley Anna Guirado | Wifred Lladó Laura Vila | Santi Peña Carolina Rius | Classif | 44 30H 14D |
Juny 2021
DATA | CURSA | DISTANCIA-DESNIVELL | PRIMER/A | SEGON/A | TERCER/A | CLASSIF | PART |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26/06/2021 | Trail L'Arboç | 14km D+254m | Georgel Comanas Aida Pérez | Daniel Balsas María Lázaro | Marc Llebaria Katherine Chaplin | Classif | 124 99H 25D |
26/06/2021 | Trail L'Arboç | 7km D+87m | Alejandro Baceiredo Stella Beazzutti | Carlos Gámez Mònica Bergadà | Álvaro Baceiredo Berta Romera | Classif | 76 49H 27D |
26/06/2021 | Night Trail Lloret de Mar | 16km D+321m | Oussama Chouati Celia Balcells | Carles Montllor Mara Drozdoba | Lluis Aguila Judit Siscart | Classif | 393 311H 82D |
26/06/2021 | Night Trail Lloret de Mar | 7km D+68m | Alex Chivu Elisabet Martin | Marc Guerrero Ana Belen García | Miguel Ángel Acosta Maribel García | Classif | 278 160H 118D |
24/06/2021 | Pujada a l'ermita de Sant Joan | 9,2km D+637m | Roger Bella Sílvia López | Bernat Ollé Laura Pallejà | Ramón Requesens Sonia Ferrayuoli | Classif | 51 39H 12D |
24/06/2021 | Cros de Sant Joan i Elois | 5,66km D+74m | Albert Fumanya Anna Pallarès | Martí Costa Mireia Mauri | Sergi Ariaca Anna Vilà | Classif | 58 39H 19D |
20/06/2021 | Pujada a la Salut Sant Feliu de Pallerols | 2,5km D+550m | Isaac Barti Meritxell Solà | Aniol Pujiula Thais Pentinat | Christian Meier Teia Boada | Classif | 78 57H 21D |
20/06/2021 | Castell contra el crono | 12km D+400m | Martí Gutiérrez Eva Montero | Ferran Noguera Lorena Ramos | Lluis Aguila Bruna Tribo | Classif | 116 88H 28D |
20/06/2021 | Castell contra el crono | 6km D+200m | Marc Martínez Queralt Pascual | Pol Ramirez | Pol Tornes | Classif | 7 6H 1D |
20/06/2021 | Trail Vendrell | 13km D+300m | Naoufel Erraoui Aida Pérez | Abdelkadous Mouj Andrea Roldán | Oriol Ferré Liubov Zhestareva | Classif | 219 159H 60D |
19/06/2021 | KV Roquetes | 5,5km D+1150m | Alberto Gamero María Ordóñez | Jose Antonio Bellido Silvia Lara | Albert Ferrer Verónica Sánchez | Classif | 119 95H 24D |
19/06/2021 | KV Roquetes JUNIOR | 5,5km D+1150m | Aitor Ugarte Laia Gonfaus | Pol Codina Eva Sierras | Mario Prades | Classif | 9 7H 2D |
19/06/2021 | KV Roquetes JUVENIL | 5,5km D+1150m | Iu Jaume Berta Guitart | Jan Castillo | Ïu Net | Classif | 8 7H 1D |
19/06/2021 | KV Roquetes CADET | 5,5km D+1150m | Karlos Ugarte Anna Rebull de la Vega | Arnau Blanch | Classif | 3 2H 1D |
|
19/06/2021 | Berén-Sant Quiri | 16km D+1100m | Raul Soler Roser Español | Marc Alonso Carlota Corbella | Xavier Solsona Maria Bastida | Classif | 45 31H 14D |
19/06/2021 | Berén-Sant Quiri | 11km D+800m | Ot Bertran Mireia Monistrol | Blai Masó Marta Bosch | Àngel Bertran Maria Masdefiol | Classif | 17 11H 6D |
19/06/2021 | Berga Trail ULTRA | 60km D+3413m | Lluis Ruiz Núria Santmiquel | Daniel Aguirre Lois Burgues | Aitor Tomàs Anna Olivares | Classif | 93 86H 7D |
19/06/2021 | Berga Trail FIGUERASSA | 25km D+1774m | Marc Màrmol Silvia Piera | Josep Rovira Celia Tajada | Nacho Trinidad Mireia Casellas | Classif | 194 171H 23D |
19/06/2021 | Berga Trail QUERALT | 14km D+1000m | Jan Torrella Lorena Cubillas | Eric Moya Bianca Barquet | Nil Puchol Silvia Roca | Classif | 151 101H 50D |
13/06/2021 | Olla de Núria | 21,5km D+1940m | Stian Angermund Maude Mathys | Remi Bonnet Judith Wyder | Davide Magnini Oihana Kortazar | Classif | 637 541H 96D |
13/06/2021 | Olla de Núria JUNIOR | 12km D+1085m | Nil Puchol Laia Gonfaus | Josep Miret Núria Tarragó | Sergi Cabeza Mireia Luscher | Classif | 22 18H 4D |
13/06/2021 | Olla de Núria JUVENIL | 12km D+1085m | Ïu Jaume Martina Gonfaus | Ïu Net Maria Butxaca | Jan Castillo Mar Cordoba | Classif | 25 20H 5D |
13/06/2021 | Olla de Núria CADET | 6,5km D+365m | Gonçalo Sousa Gabriela Lasalle | Lluís Puigvert Mireia Martinez | Adrià López Rut Cordoba | Classif | 29 21H 8D |
13/06/2021 | Olla de Núria INFANTIL | 5,1km D+265m | Biel Sagués Uma Plans | Joan Guiteras Bruna Miralpeix | Roger Pont Bruna Torrentbo | Classif | 20 16H 4D |
13/06/2021 | Cursa de Muntanya de la Roca | 18km D+735m | Miquel Corbera Laura Heredia | Elias Resina Imma Boada | Georgel Comanas Miriam Moreno | Classif | 101 91H 10D |
13/06/2021 | Cursa de Muntanya de la Roca | 9,5km D+418m | Ernesto Millan Laura Ramirez | Jordi Vidal Carme Ballesteros | Joan Serra Esther Campo | Classif | 77 49H 28D |
13/06/2021 | Trail Arbolí | 15,8km D+741m | Roger Tarrés EvaCris Llobat | Kai Langel Irene Rubió | Mikel Besora Tamara Willems | Classif | 124 94H 30D |
13/06/2021 | Trail Arbolí | 9,4km D+436m | Marc Toda Susan Jimenez | Pau Suñer Alexandra Francin | Isidro Merchan Montserrat Nin | Classif | 181 73H 108D |
13/06/2021 | Pels Camins dels Matxos | 63km D+3100m | Lluis Ruiz Teresa Moyano | Pau Zamora Eli Vinué | Jordi Delgado Anna Pujol | Classif | 327 281H 46D |
12/06/2021 | Tastet de Matxos | 23km D+1400m | Joan Riba Laura Bardolet | Pep Prats Ari Carbonell | Cesko Compte Núria Galvany | Classif | 396 244H 152D |
12/06/2021 | La Frontal de Puigreig | 10km D+215m | Lluis Traveset Alba Rosell | Jesús Álvarez Alba de Arriba | Oriol Rodríguez Helena Zapater | Classif | 35 29H 6D |
12/06/2021 | Lles Xtrail | 42km D+2000m | Alejandro Villarino Cuca Novellon | Juanjo Pinilla Cris Sansalvador | Carlos Mantero Mireia Coll | Classif | 50 44H 6D |
12/06/2021 | Lles Xtrail | 21km D+1077m | Ruben Hernandez Anna Freixas | Andreu Contijoch Anna Fernández | Lluís Aguilà Maria Carner | Classif | 115 88H 27D |
12/06/2021 | Lles Xtrail | 15km D+608m | Bernat Comas Laia Montoya | Marc Alonso Silvia Roca | Marcel Reymundi Anna Gúell | Classif | 85 55H 30D |
12/06/2021 | Olla de Núria Vertical | 4km D+949m | Pere Rullan Sheila Avilés | David Sinclair Sagnes Mathilde Claire | Arnau Cases Anna Guirado | Classif | 122 88H 34D |
06/06/2021 | Trail Colldejou | 21,1km D+1418m | Pol Vilà Edurne Zazpe | Gerard Morgado Lídia Ramos | Eduard Barrios Eva Elias | Classif | 139 124H 15D |
06/06/2021 | Molló Trail | 43,5km D+2404m | Toti Bes Claudia Galicia | Sergio Sánchez Sophie Laplane | Jordi Martin Cristina Juni | Classif | 84 70H 14D |
06/06/2021 | Molló Trail | 21,8km D+1115m | Marc Pinsach Mesi Arcos | Albert Llonch Maria Sau | Victor Da Costa Claudia Bigas | Classif | 185 154H 31D |
05/06/2021 | Els Bastions ULTRA | 71km D+4709m | Marc Ollé Roser Español | Alejandro Villarino Varraine Elodie | Quim Duran Sabrina Solana | Classif | 298 270H 28D |
05/06/2021 | Els Bastions MARATHON | 51km D+2943m | Santi Peña Cristina Vilarnau | Jordi Comellas Natalia Rey | Quim Costa Esther Farré | Classif | 515 458H 57D |
05/06/2021 | Els Bastions TRAIL | 21km D+1394m | Ramón Fernández Aida Pérez | Kitu Vergés Valerie Cayrol | Israel Rodríguez Sonia Castellà | Classif | 456 342H 114D |
05/06/2021 | Cursa Vertical Montserrat | 1km D+388m | David Soler Alba Xandri | Enrique Santamaria Aitana Domenech | Ignacio Cardona Laia Andreu | Classif | 110 97H 13D |
05/06/2021 | Vertical Arruix Santa Fe | 4,5km D+603m | Arnau Soldevila Martina Carmona | Albert Escales Mireia Monistrol | Martí Bentanachs Montse Graell | Classif | 110 70H 40D |
05/06/2021 | Milla Vertical d'Àreu | 3,6km D+1685m | Vincent Loustau Anna Pujol | Albert Ballús Laura Vila | Thomas Darrodes Ona Castellsagué | Classif | 93 76H 17D |
05/06/2021 | Milla Vertical d'Àreu JOVE | 2,3km D+1000m | Jan Carrera Alexia Escudero | Ot Carrera Berta Ribas | Aran Pons Maria Feliu | Classif | 10 7H 3D |
05/06/2021 | Milla Vertical d'Àreu CADET | 1,6km D+470m | Ori Rodriguez Iona Montoliu | Alexia Escudero | Classif | 3 1H 2D |
|
05/06/2021 | Milla Vertical d'Àreu INFANTIL | 1,6km D+470m | Gil Méndez Claudia Llesuy | Guillem Vinardell Alba Pont | Roc Llados Jana Utge | Classif | 16 7H 9D |
05/06/2021 | Milla Vertical d'Àreu ALEVI | 900m D+300m | Guerau Carrillo Rabab Ouzemmou | Guiu Cors Arlet Balagueró | Marc Roca Abril Vilanova | Classif | 16 10H 6D |
05/06/2021 | Milla Vertical d'Àreu BENJAMI | 650m D+185m | Alexandre Mitjana Nekane Prio | Uriel Bringueret Julia Salvador | Nil Lladós Joana Cortés | Classif | 16 11H 5D |
05/06/2021 | Milla Vertical d'Àreu PREBENJAMI | 650m D+185m | Martí Escera Maria Pérez | Quim Ruano Lia Morano | Roc Pont Martina Casal | Classif | 18 10H 8D |
Maig 2021
DATA | CURSA | DISTANCIA-DESNIVELL | PRIMER/A | SEGON/A | TERCER/A | CLASSIF | PART |
---|---|---|---|---|---|---|---|
30/05/2021 | CAMP CAT TRAIL CAT MENORS SUB20 | 8km D+250m | Victor Blasi Aroa Berenguel | Nil Puchol Laura Lluis Ginovart | Cesc Ullar | Classif | 10 8H 2D |
30/05/2021 | CAMP CAT TRAIL CAT MENORS SUB18 | 4km D+125m | Jan Torrella Blanca Batlle | Pau Valdepeñas Alexandra Arillo | Martí Ullar Lisseth Reyes | Classif | 21 15H 6D |
30/05/2021 | CAMP CAT TRAIL CAT MENORS SUB16 | 4km D+125m | Joan Frago Claudia Llesuy | Roger Pont Alba Pont | Nil Codina Jana Utge | Classif | 34 19H 15D |
30/05/2021 | CAMP CAT TRAIL CAT MENORS SUB14 | 4km D+125m | Pere Mas Rabab Ouzemmou | Nil Sole Aina Roca | Maxim Valencia Olivia López | Classif | 43 26H 17D |
30/05/2021 | CAMP CAT TRAIL CAT MENORS SUB12 | 4km D+125m | Enric Bellvert Marta Tomàs | Marc Vàzquez Maria Català | Bruno Maroño Cristina Bach | Classif | 17 8H 9D |
30/05/2021 | Passos de Gegant Solidària | 22,61km D+1235m | Wifred Lladó Jennifer Dinwoodie | Lleïr Moreno Mavi Gil | Marc Malé Claudia Guals | Classif | 100 90H 10D |
30/05/2021 | Passos de Gegant Solidària | 9,47km D+346m | Jordi Vidal Jackeline Gomez | Albert Seuba Núria Riu | Jordi Llordés Eva Pellicer | Classif | 124 82H 42D |
30/05/2021 | Passos de Gegant Solidària INFANTIL | 1,4km D+140m | Pol Jou Bruna Cercós | Ot Alcobe Aran Yerga | Joan Riu Anna Camps | Classif | 37 25H 12D |
30/05/2021 | Marxa Trail Arenys de Mar | 11km D+230m | Ferran Moré Ana Belen Garcia | Luis Sala-Bellsolell Isabela Tutoveanu | Xavier Sanchez Mariona Molina | Classif | 449 280H 169D |
30/05/2021 | Les Guilleries Xtrail MARATO | 42km D+2200m | Alejandro Villarino Anna Clapés | Dani Aguirre Victoria Hodgkinson | Jordi Poch Gemma Cadafalch | Classif | 62 55H 7D |
30/05/2021 | Les Guilleries Xtrail 26K | 26km D+1300m | Santi Peña Anna Freixas | Ruben Hernández Cris Milla | Lluis Aguilà Anna Fernández | Classif | 153 127H 26D |
30/05/2021 | Les Guilleries Xtrail 16K | 16km D+700m | Victor Da Costa Mesi Arcos | Bernat Comas Silvia Roca | Gerard Capellades Maria Villacrosa | Classif | 229 161H 68D |
30/05/2021 | Trail Sant Esteve | 24km D+1050m | Fernando Lopez de Sagredo Natalia González | Sergio Sánchez Regina Anna Mola | Agustí Isún Monica Pellejero | Classif | 206 181H 25D |
30/05/2021 | Trail Sant Esteve | 13km D+265m | Ïu Net Elena Pueyo | Guillem Portell Marta Masdeu | Karim Cabeo Viviana Silveira | Classif | 237 133H 104D |
30/05/2021 | Cames de Ferro | 23km D+1600m | Pere Rullan Georgina Gabarró | Sergi Garcia Nuria Hospital | David Rovira Rosa Navarro | Classif | 137 110H 27D |
30/05/2021 | Cames de Ferro JUNIOR | 17km D+1100m | Ramon Caballeria Nuria Tarragó | Josep M Julve | Erik Calero | Classif | 6 5H 1D |
30/05/2021 | Cames de Ferro JUVENIL | 10km D+600m | Aniol Pujiula Mar Cordoba | Gael Alvarez Lina Escura | Lluc Torné | Classif | 14 12H 2D |
30/05/2021 | Cames de Ferro CADET | 10km D+600m | Lluis Puigvert Gabriela Lasalle | Martí Costa Rut Cordoba | Joan Cabré Carla Raya | Classif | 16 11H 5D |
30/05/2021 | Cames de Ferro INFANTIL | 5,5km D+400m | Biel Sagues Uma Plans | Joan Guitaras Bruna Torrentbo | Marc Font Corali Jou | Classif | 12 8H 4D |
23/05/2021 | Camprodon Xtrail Series Run | 44km D+2200m | Miquel Corbera Lorena Ramos | Santi Peña Miriam Moreno | Quim Duran Laura Erra | Classif | 97 89H 8D |
23/05/2021 | Camprodon Xtrail Series Run | 29km D+1400m | Mael Allaire Sara Alonso | Aleix Domenech Jeanne Cros | Adrian Martín Àngels Centelles | Classif | 196 173H 23D |
23/05/2021 | Camprodon Xtrail Series Run | 11km D+500m | Berni Hernandez Anna Freixas | Pau Retuerto Anna Capdevila | Robert Barbena Laia Serra | Classif | 183 125H 58D |
23/05/2021 | Selva Trail | 25,34km D+1520m | Roger Tarrés Elisabet Cartoixa | Norbert Llobera Eva Elias | Unai Calafell Sara Ricart | Classif | 109 101H 8D |
23/05/2021 | Selva Trail | 13,84km D+725m | Javier Heras Meritxell Bujons | Pau Lleixà Tamara Willems | Arnau Fargas Cristina Ramirez | Classif | 137 83H 54D |
23/05/2021 | Selva Trail | 9,5km D+521m | Andreu Sancho Lucia Vega | Pau Vilà Anna Rebull | Laia Marginet | Classif | 10 2H 8D |
23/05/2021 | Selva Trail | 6,6km D+272m | Arnau Maydeu Cèlia Sancho | Maiol Alcazar Júlia Borràs | Pau Cañellas Jana Roberto | Classif | 9 6H 3D |
16/05/2021 | Trail Llémena | 75km D+3000m | Albert Llonch Belen Simarro | Ivan Moreno Alicia Garrido | Francesc Rocabruna Kathryn Ezra | Classif | 33 30H 3D |
16/05/2021 | Trail Llémena | 46km D+1900m | Albert García Anna Clapés | Adrià Colomer Anna Tarasova | Enric de Sandoval Lídia Escamilla | Classif | 75 64H 11D |
16/05/2021 | Trail Llémena | 24km D+700m | Oriol Barbany Sheila Avilés | Victor Da Costa Helena Mercader | Ruben Hernández Jenny Arasil | Classif | 215 153H 62D |
16/05/2021 | Trail Llémena | 15km D+600m | Jan Torrella Aina Siscart | Bernat Comas Aina Cusí | Pau Nacenta Bianca Barquet | Classif | 192 110H 82D |
16/05/2021 | Run Festival Tossa de Mar | 16km D+525m | Pablo Tarditti Frederika Archibald | Jaume Pedemonte Isabela Tutoveanu | Carles Artigas Laura Ramirez | Classif | 224 166H 58D |
16/05/2021 | Run Festival Tossa de Mar | 8,75km D+230m | Henzo Holz Laia Torres | Carlos Gámez Vinyet Bigorda | Josep Gil Marta Martín | Classif | 148 65H 83D |
15/05/2021 | Escanyabocs LLARGA | 18,2km D+1383m | Daniel Castillo Queralt Riba | Martí Lázaro Alicia Hudelson | Daniel Centelles Gemma Pla | Classif | 155 127H 28D |
15/05/2021 | Escanyabocs CURTA | 11,4km D+738m | Nil Cardona Martina Alemany | Xavier Mas Eva Gispert | Gerard Rabell Cristina Fabà | Classif | 64 50H 14D |
15/05/2021 | Escanyabocs MINI | 6km D+200m | Pau Baquè Aina Roca | Aleix Julià Nora González | Joan Lluch Gisela Vallverdú | Classif | 52 30H 22D |
15/05/2021 | Trail Ermites d'Olesa | 19km D+1060m | Marc Marmol Anna Fernández | Albert Viñau Carolina Rius | Javi Paniello Raquel Fernández | Classif | 167 149H 18D |
15/05/2021 | Trail Ermites d'Olesa | 8,81km D+451m | Raul Agudo Laia Montoya | Juan Carlos Galan Natalia Budia | Antoni Jimenez Cristina Trujillo | Classif | 157 105H 52D |
15/05/2021 | Cara Amon | 4,7km D+1380m | Pere Rullan Àngela Castelló | Arnau Soldevila Georgina Gabarró | Jordi Alís Anna Pujol | Classif | 175 141H 34D |
15/05/2021 | Cara Amon JUNIOR | 3km D+900m | Pol Codina Laia Gonfaus | Roger Bella Núria Tarragó | Sergi Cabeza Sheila Sánchez | Classif | 11 7H 4D |
15/05/2021 | Cara Amon JUVENIL | 3km D+900m | Jan Castillo Berta Guitart | Ïu Net Martina Gonfaus | Ïu Jaume Maria Butxaca | Classif | 16 9H 7D |
15/05/2021 | Cara Amon CADET | 2km D+550m | Lluis Puigvert Gabriela Lasalle | Martí Costa Rut Cordoba | Adrià López Alaitz Plans | Classif | 24 18H 6D |
15/05/2021 | Cara Amon INFANTIL | 2km D+550m | Biel Sagués Uma Plans | Joan Guiteras Clàudia Llesuy | Marc Font Jana Utge | Classif | 14 6H 8D |
09/05/2021 | Berga-Rasos-Berga 26k | 26km D+1760m | Eduard Hernández Núria Gil | Miquel Corbera Sara Alonso | Aleix Domenech Marta Molist | Classif | 417 361H 56D |
09/05/2021 | Berga-Rasos-Berga 13k | 13,5km D+930m | Jan Torrella Maria Butxaca | Pau Moreno Sara Roca | Ricard Costa Paula Expósito | Classif | 140 95H 45D |
09/05/2021 | Berga-Rasos-Berga DESCENS | 13km D-1700m | Lluis Barbé Txell Bonet | Aniol Vilaregut Rocío Ríos | Aaron Díaz Berta Domingo | Classif | 124 76H 48D |
09/05/2021 | Cursa de l'Alba | 24km D+1100m | Andreu Simón Ahlam Elkakdi | Marc Marmol Claudia Galicia | Ramón N. Sánchez Júlia Garriga | Classif | 385 340H 45D |
08/05/2021 | Ultra Trail Barcelona ULTRA | 80km D+4987m | Pere Aurell Ragna Debats | Aurélien Dunand-Pallaz Kathrin Götz | Ionel Manole Roser Español | Classif | 209 195H 14D |
08/05/2021 | Ultra Trail Barcelona MARATHON | 56km D+3375m | Isaac Salvat Montse Martínez | Valentin Benard Irene Palomares | Marc Ollé Amanda Martín | Classif | 226 202H 24D |
08/05/2021 | Ultra Trail Barcelona HALF | 20km D+1283m | Thipene Guillaume Sheila Avilés | Thibault Leroy Natàlia Butí | Yann Alarcon Enara Agote | Classif | 311 248H 63D |
08/05/2021 | Ultra Trail Barcelona SPEED | 13km D+800m | Meyleu Alexandre Laia Montoya | Meyleu Quentin Irati Larrañaga | Thomas Butez Aina Cusí | Classif | 167 102H 65D |
02/05/2021 | Alella Xtrail Series Run XTREM | 25,5km D+960m | Adrian Martin Sonia Castellà | Carlos Galobardes Belen Pacchiotti | Sergio Mosteiro Ainhoa Oyanguren | Classif | 165 145H 20D |
02/05/2021 | Alella Xtrail Series Run TRAIL | 14km D+480m | Kitu Vergés Mesi Arcos | Bruno Cabanellas Elena Pueyo | Pol Casanovas Andrea Castan | Classif | 182 129H 53D |
02/05/2021 | Alella Xtrail Series Run SHORT | 8,5km D+325m | Jaume González Mamen del Castillo | Carlos Gámez Montserrat Reina | Jordi Cruxent Carmina Gil | Classif | 105 50H 55D |
02/05/2021 | Via Castrum | 15km D+675m | Lluís Ruiz Helena Mercader | Josep Viñas Marta Romero | Ivan Martínez Bianca Marquet | Classif | 180 143H 37D |
02/05/2021 | Trail Serra de Montsant 27K | 27,02km D+1.201m | Pol Vilà Natalia Butí | Eduard Barrios Savina Paul | Pau Lleixà Sara Ricart | Classif | 278 242H 36D |
02/05/2021 | Trail Serra de Montsant 13K | 13,13km D+647m | Enric Caballé Sheila Sánchez | Aleix Lago Mireia Guarner | Pau Fortuny Sira Bò | Classif | 168 106H 62D |
01/05/2021 | Half Trail Serra de Montsant | 58,82km D+2.954m | Jesús Gil Anna Olivares | Jordi Gamito Elisa Mas | Artur Moya Jone Urkizu | Classif | 186 164H 12D |
01/05/2021 | Cursa de la Moixina | 10,3km D+250m | Aleix Domènech Clàudia Tremps | Raoul Raus Sònia Labrador | Quim Costa Toma Valeikaite | Classif | 211 170H 41D |
01/05/2021 | Cursa de les Tortugues | 14km D+290m | Oscar Rodriguez Elisabet Martin | Mario Pastore Paula Fabregat | Juanma Cardenas Eva Martos | Classif | 248 203H 45D |
01/05/2021 | Cursa de les Tortugues | 7km D+100m | Javier Urbano Mireia Mauri | Francesc Marsol Olga Fernández | Pol Monago Mireia Buenavida | Classif | 82 53H 29D |
Abril 2021
DATA | CURSA | DISTANCIA-DESNIVELL | PRIMER/A | SEGON/A | TERCER/A | CLASSIF | PART |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25/04/2021 | Camins de Fusta | 23km D+1000m | Daniel Castillo Alba Meda | Gerard Martínez Estefanía Gómez | Eduard Villalba Carola Baliu | Classif | 122 101H 21D |
25/04/2021 | Camins de Fusta | 11km D+450m | Bernat Comas Jackeline Gomez | David Neila Mercè Barris | Marc Toda Paula Expósito | Classif | 165 100H 65D |
25/04/2021 | Media Maratón Viladecans | 21km D+941m | Alejandro Villarino Anissa Harrak | Oriol Magriñà Anna Isabel García | Xavi García Noelia Jiménez | Classif | 222 194H 28D |
25/04/2021 | 10K Viladecans | 10km D+287m | Israel Rodríguez Alexandra Isabela | Carlos Gámez Laia Martín | Roger Gómez Carlota Serrano | Classif | 198 139H 59D |
25/04/2021 | Trail Costa Brava | 23km D+700m | Samuel Dávila Caitlin Fielder | Romuald Brun Ragna Debats | Syfer Félix Laia Montoya | Classif | 436 354H 82D |
25/04/2021 | Trail Costa Brava EXPRESS | 14km D+300m | Raoul Raus Anna Prat | Jan Torrella Carla Ràfols | Ivan Moreno Alba Batlle | Classif | 305 178H 127D |
18/04/2021 | La Cameta Coixa | 20km D+1400m | Sergi Garcia Rosa Navarro | Isaac Barti Ana Guirado | David Vidal Patricia Barreda | Classif | 203 169H 34D |
18/04/2021 | La Cameta Coixa JUNIOR | 17km D+1000m | Josep M Julve Núria Tarragó | Nil Puchol | Erik Calero | Classif | 7 6H 1D |
18/04/2021 | La Cameta Coixa JUVENIL | 12km D+600m | Pep Miravet Aroa Berenguel | Lluc Torné Lina Escura | Oriol Gibert | Classif | 11 9H 2D |
18/04/2021 | La Cameta Coixa CADET | 11km D+600m | Joan Cabré Gabriela Lasalle | Aaron Álvarez Alaitz Plans | Marc Martinez Clàudia Martin | Classif | 14 7H 7D |
18/04/2021 | Sant Mateu Xtrail | 25km D+1100m | Gaspar Bartra Sara Sanante | Kitu Vergés Sònia Castellà | Adrià Colomer Ariadna Casajuana | Classif | 120 110H 10D |
18/04/2021 | Sant Mateu Xtrail | 15km D+900m | Bernat Comas Marta Maldonado | Lluis Barbé Alexandra Casas | Oscar Monleón Laura Ruiz | Classif | 116 73H 43D |
18/04/2021 | Sant Mateu Xtrail | 10km D+450m | Aleix Comas Sara Bergua | Jose Antonio Ruiz Vanesa Gutiérrez | Jordi Clopés Elsa Moliné | Classif | 51 8H 43D |
18/04/2021 | Cursa de Reis de Sant Julià de Cerdanyola | 5,42km D+231m | Xavi Tomasa Ariadna Garcia | Jan Torrella Vanessa Chirveches | Pol Raich Susagna Rodriguez | Classif | 154 91H 63D |
11/04/2021 | Lloretrail | 13,93km D+592m | Jonathan Romeo Núria Gil | Àngel Mullera Anna Comet | Pedro López Sheila Avilés | Classif | 418 319H 99D |
11/04/2021 | Lloretrail | 5,09km D+162m | Dmitrijs Serjogins Kitija Valtere | Josep Díaz Jackeline Gomez | Carlos Gámez Anna Subirana | Classif | 190 115H 75D |
11/04/2021 | Mitja Trail Tarragona 2.0 | 23km D+722m | Gerard Morgado/Kilian Garcia Ester Pérez | - Patricia Caritj | Salvador Millán | Classif | 19 17H 2D |
11/04/2021 | Sobrepuny Trail | 24km D+1738m | Jordi Reyes Judit Franch | Berni Hernández Eli Caballero | Nil Bacardit Belinda Vaquero | Classif | 52 49H 3D |
11/04/2021 | Sobrepuny Trail EXPRESS | 12km D+856m | Jan Torrella Anna Guirado | Josep Roset Anna Freixas | Oriol Rodríguez Marta Palau | Classif | 56 40H 16D |
10/04/2021 | Sobrepuny Trail VERTICAL | 3,5km D+800m | Jan Margarit Anna Guirado | Pere Rullan Mireia Pons | Albert Pérez Clàudia Sabata | Classif | 172 133H 39D |
10/04/2021 | Sobrepuny Trail VERTICAL INFANTIL | 2km D+400m | Lluis Puigvert Uma Plans | Gonçalo Sousa Clàudia Llesuy | Biel Sagués Gabriela Lasalle | Classif | 33 22H 11D |
10/04/2021 | Ultra Montseny | 76km D+4374m | Pere Aurell Ragna Debats | Jordi Gamito Tati Orquiola | Victor del Águila Marta Muixí | Classif | 155 148H 7D |
10/04/2021 | Ultra Montseny TRAIL 44K | 44km D+2780m | David Palacios Àngels Llobera | Chus Álvarez Alba Meda | Francesc Rocabruna Anh-Thu Pham | Classif | 113 103H 10D |
10/04/2021 | Ultra Montseny TRAIL22K | 22km D+1747m | Jokin Etxabe Meritxell Bonet | Beñat Etxabe Emma Bonnemort | Ion Artetxe Àngels Centelles | Classif | 101 74H 27D |
03/04/2021 | Trail Rocacorba EXPRESS | 20km D+900m | Jonathan Romeo Mireia Pons | Isaac Barti Anna Guirado | Brun Romuald Andrea Castan | Classif | 209 162H 47D |
04/04/2021 | Trail Rocacorba MARATHON | 38km D+2200m | Daniel Cazalla Manu Vilaseca | Robert Alert Cheynna Treto | Oriol Coch Esther Encina | Classif | 68 62H 6D |
04/04/2021 | Trail Rocacorba MARATHON EQUIPS | 38km D+2200m | Lluis Ruiz/Gerard Morales Núria Hospital/Albert Garcia | Magí Ribas/Martí Torrallardona Raquel Bosch/Estanis González | Xavier Belmonte/Jordi Meno Lorena Ramos/Victor Sánchez | Classif | 26 20H 6D |
04/04/2021 | Trail Rocacorba TRAIL | 30km D+1750m | Samuel Dávila Anna Comet | Jonatan Mora Paloma Lobera | Jordi Roy Jenny Arasil | Classif | 121 106H 15D |
Març 2021
DATA | CURSA | DISTANCIA-DESNIVELL | PRIMER/A | SEGON/A | TERCER/A | CLASSIF | PART |
---|---|---|---|---|---|---|---|
28/03/2021 | 5 Cims 53K | 53km D+2824m | Victor del Águila Sara Sanante | Jordi Reyes Tati Orquiola | Adrià Matas Maria Illa | Classif | 99 82H 17D |
28/03/2021 | 5 Cims 27K | 27km D+1327m | Sergi Crespo Jennifer Arasil | Diego Arroyo Carolina Rius | Jose Manuel Garrote Natalia Butí | Classif | 183 157H 26D |
28/03/2021 | 5 Cims 17K | 17km D+927m | Quim Costa Soraya Muñoz | Xavi Sebastià Carla Rafols | Oriol Rodriguez Anna Guirado | Classif | 151 114H 37D |
28/03/2021 | 5 Cims 11K | 11km D+456m | Roger Martinez Anna Freixas | Josep Sanchez Anna Guerid | Jordi Romero Raquel Cando | Classif | 105 61H 44D |
28/03/2021 | Xtrail Series Run Mataró XTREM | 25,5km D+960m | Gerard de Antonio Ona Sociats | Jordi Muela Belen Pacchiotti | Adrian Martín Miriam Moreno | Classif | 127 111H 16D |
28/03/2021 | Xtrail Series Run Mataró TRAIL | 14km D+480m | Pau Nacenta Laia Gonfaus | Kitu Verges Barbara Rubio | Jaume González Jasmina López | Classif | 192 155H 37D |
28/03/2021 | Xtrail Series Run Mataró TRAIL | 8,5km D+325m | Carlos Gamez Miriam Recasens | Pau Serra Roser Salvia | Lluis Mauri Judith Bellido | Classif | 81 42H 39D |
28/03/2021 | Pugo Regis Trail LLARGA | 24km D+1000m | Xavi Tomasa Judit Franch | Roger Embid Silvia Soler | Ricard Leburgeois Txell Ambròs | Classif | 63 58H 5D |
28/03/2021 | Pugo Regis Trail CURTA | 14km D+575m | Roger Comellas Maria Carner | Oriol Rodríguez Carla Esclusa | Bernat Comas Vanesa Chirveches | Classif | 94 65H 29D |
21/03/2021 | Mitja Trencacims | 24km D+1800m | Sergi Garcia Rosa Navarro | Josep Morales Georgina Gabarró | Arnau Cases Maria Obrero | Classif | 221 172H 49D |
21/03/2021 | Trencacims JUNIOR | 15km D+1200m | Josep Miret Mireia Lüscher | Oriol Juan Sabater | Ramón Caballeria | Classif | 9 8H 1D |
21/03/2021 | Trencacims JUVENIL | 10km D+790m | Jan Castillo Joana Planas | Ïu Net | Aniol Pujiula | Classif | 10 9H 1D |
21/03/2021 | Trencacims CADET | 9km D+560m | Nil Vilanna Gabriela Lasalle | Ramón Pujol Alaitz Plans | Andreu Sancho Carla Raya | Classif | 8 5H 3D |
21/03/2021 | Montserrat SkyraceSKYRACE | 25km D+1500m | Jonatan Mora Marta Molist | Pol Espinosa Núria Gil | Andreu Contijoch Mireia Pons | Classif | 293 260H 33D |
21/03/2021 | Montserrat SkyraceEXPRESS | 13km D+700m | Victor Da Costa Billouin Solenne | Romuald Brun Aroa Berenguel | Julien Rodríguez Laura Vila/Aina Siscart | Classif | 290 214H 76D |
06/03/2021 | Gran Trail Tarragona | 160km D+4695m | Francesc Martín Mònica Guilera | Jordi Delgado Covi Robles | Josep Pera | Classif | 43 41H 2D |
06/03/2021 | Ultra Trail Costa Daurada | 78km D+1790m | Isaac Salvat Cristina Martinez | Aitor Tomàs Ari Casajuana | Victor Bernad Mamen del Castillo | Classif | 56 49H 7D |
06/03/2021 | Trail de l'Anella | 12km D+310m | Oriol Ferré Anna Arnau | Marc Llebaria Maite Egaña | Pablo Rivas Eli Folch | Classif | 53 36H 17D |
Octubre 2020
DATA | CURSA | DISTANCIA-DESNIVELL | PRIMER/A | SEGON/A | TERCER/A | CLASSIF | PART |
---|---|---|---|---|---|---|---|
04/10/2020 | Cursa de Muntanya Alta Segarra | 24,3km D+1024m | Marc Ollé Ona Sociats | Enrique Gomis Silvia Soler | Aleix Colell Maria Santamaria | Classif | 67 59H 8D |
04/10/2020 | Cursa de Muntanya Alta Segarra | 10,2km D+406m | Lleïr Moreno Patricia Duran | Joan Rosich Carla Segura | Bernat Azcona Sílvia Hill | Classif | 111 84H 27D |
Setembre 2020
DATA | CURSA | DISTANCIA-DESNIVELL | PRIMER/A | SEGON/A | TERCER/A | CLASSIF | PART |
---|---|---|---|---|---|---|---|
27/09/2020 | Trail L'Albiol | 12,6km D+707m | Oriol Ferré Sheila Sánchez | Oriol Gibert Eva Elias | Isaac Martínez Cinta Golorons | Classif | 127 89H 38D |
27/09/2020 | Trail L'Albiol | 19,6km D+942m | Eduard Barrios Edurne Zazpe | Aleix Solé Irene Rubió | Sergi Bel Ainara Galarza | Classif | 128 115H 13D |
27/09/2020 | Lloretrail | 5km D+150m | Buba Sabaly Jackeline Gomez | Josep Díaz Rebeca Suárez | Fernando Ruiz Clara Andreu | Classif | 100 56H 44D |
27/09/2020 | Lloretrail | 12km D+600m | Mohamed El Ghazouany Douae Ouboukir | Angel Mullera Carmen Rodríguez | Carlos Galobardes Maria Carner | Classif | 292 230H 62D |
27/09/2020 | Desens Rasos-Berga | 13km -1700m | Josep Roset Ariadna Garcia | Carles Sunyer Núria Tarragó | Jordi Torrelles Meritxell Bonet | Classif | 72 41H 31D |
27/09/2020 | Berga-Rasos-Berga CADET | 8,6km D+500m | Iu Net Berta Guitart | Jan Castillo Martina Gonfaus | Bernat Planas Joana Planas | Classif | 26 22H 4D |
27/09/2020 | Berga-Rasos-Berga JUNIOR-JUVENIL | 13,5km D+800m | Pau Guitart Carla Esclusa | Josep Miret Jana Aguilar | Iu Jaume Maria Lüscher | Classif | 28 21H 7D |
27/09/2020 | Berga-Rasos-Berga | 26km D+1700m | Juan Javier Jiménez Núria Gil | Josep Morales Núria Hospital | Wifred Lladó Montse Martínez | Classif | 226 186H 40D |
27/09/2020 | Trail Cap de Creus | 23km D+1200m | Oriol Cardona Ainhoa Sanz | Antonio Martínez Oihana Kortazar | Andreu Blanes Azara García | Classif | 347 260H 87D |
26/09/2020 | Trail Cap de Creus MARATHON | 40km D+1800m | Eduard Hernández Àngels Llobera | Isaac Salvat Cheyna Treto | Marcel Romaní Sara Garre | Classif | 258 233H 25D |
20/09/2020 | LA CLÀSSICA Vall d'Aro Run Series | 15,2km D+450m | Roberto Sancho Paula Fabregat | Jordi Baixés Jenny Arasil | Lluis Barbé Silvia Roca | Classif | 105 87H 18D |
19/09/2020 | Cursa Escanyabocs | 16km D+800m | Gerard Palomo Queralt Riba | Josep Miret Roser Español | Francesc Ferrer Ariadna Fenés | Classif | 91 72H 19D |
13/09/2020 | Cursa Pa amb Tomàquet | 40km D+2300m | Ignasi Ferrer Clàudia Tremps | Jordi Poch Anna Clapés | Francesc Rocabruna Anna Bardalet | Classif | 84 70H 14D |
13/09/2020 | Cursa Pa amb Tomàquet | 21km D+1300m | Miquel Corbera Jennifer Garcia | Arnau Aranda Cèlia Espinós | Lluis Aguilà Olga Estellé | Classif | 162 136H 26D |
13/09/2020 | Cursa Pa amb Tomàquet | 12km D+600m | Aniol Pujiula Irina Iglesias | Josep Díaz Nausica Cornadó | Iü Net Ester Luque | Classif | 257 169H 88D |
06/09/2020 | Entrevalls CLÀSSICA | 30km D+1900m | Jordi Alís Ona Castellsagué | Josep Miret Sara Sanante | Juanjo Pinilla Messi Arcos | Classif | 162 138H 24D |
06/09/2020 | Entrevalls SHORT | 13,3km D+600m | Lluis Barbé Aroa Berenguel | Sergio Berenguel Olga Estellé | Jordi Pujol Caren Pena | Classif | 86 56H 30D |
06/09/2020 | Vall d'Aro Run Series LA LINEAL | 10,6km D+190m | Guillem Lama Paula Fabregat | Abdessamad Essalmi Jenny Arasil | Fermi Ayats Anaïs Muñoz | Classif | 68 49H 19D |
06/09/2020 | Cursa de la Dona Trail | 10km D+150m | Charlène Leraitre | Blanca Marquez | Anna Busquets | Classif | 190 190D |
Agost 2020
DATA | CURSA | DISTANCIA-DESNIVELL | PRIMER/A | SEGON/A | TERCER/A | CLASSIF | PART |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22/08/2020 | Trail Ulldeter EXPRESS | 11,5km D+650m | Eduard Hernández Aroa Berenguel | Iu Net Martina Gonfaus | Enric Caballé Olga Estellé | Classif | 90 73H 17D |
23/08/2020 | Trail Ulldeter | 24km D+1300m | Aleix Domenech Núria Gil | Marc Pinsach Mònica Vives | Albert Llonch Mireia Pons | Classif | 213 183H 30D |
29/09/2020 | Trail Prades | 20km D+1030m | Aleix Solé Espe Bernat | Oscar Montserrat Mayte Colmenarejo | Roger Tarrés Sandra Gavarró | Classif | 111 99H 12D |
29/09/2020 | Trail Prades | 10km D+524m | Oriol Ferré Mireia Santesmasses | Marc Llaveria Irene Rubió | Carlos Gámez Anna Vila | Classif | 99 71H 28D |
29/09/2020 | Cursa Nocturna Castell d'Aro | 12km D+200m | Oscar Martinez Laura Ramirez | Ángel Mullera Montse Ors | Jonathan Romeo Esther Gascón | Classif | 53 46H 7D |
Juliol 2020
DATA | CURSA | DISTANCIA-DESNIVELL | PRIMER/A | SEGON/A | TERCER/A | CLASSIF | PART |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25/07/2020 | Trail Sant Esteve | 24 km D+1050m | Xavi Tomasa Marta Molist | Jonatan Mora Anna Guirado | Albert Llonch Núria Florencio | Classif | 127 120H 7D |
25/07/2020 | Trail Sant Esteve | 13 km D+307m | Ïu Net Anna Comet | Jordi Muela Maite Ríos | Carles Pérez Georgina Poch | Classif | 151 115H 36D |
26/07/2020 | Cursa de Valldaneu | 5km | Óscar Flores Montse Gracia | David Delgado Mª Mar Forner | Daniel Chimbo Alicia Ávila | Classif | 26 20H 6D |
Juny 2020
DATA | CURSA | DISTANCIA-DESNIVELL | PRIMER/A | SEGON/A | TERCER/A | CLASSIF | PART |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20-21/06/2020 | 46a Pujada a la Salut | 2,5km D+550m | Isaac Barti Meritxell Solà | Aniol Pujiula Laura Terradas | Oscar Martinez Ingrid Claret | Classif | 83 66H 17D |
23/06/2020 | Cronoescalada Solidària Conca Amunt | 4,5km D+250m | Roger Roca Berta López | Albert Moreno Elisa Mas | Agustí Roc Maria Pomés | Classif | 25 22H 3D |
24/06/2020 | 43è Cros de Sant Joan | 6km D+90m | Pol Raich Nora Boix | Roger Soler Cristina López | Guillem Cabrera Núria Sañas | Classif | 60 54H 6D |
Març 2020
DATA | CURSA | DISTANCIA-DESNIVELL | PRIMER/A | SEGON/A | TERCER/A | CLASSIF | PART |
---|---|---|---|---|---|---|---|
07/03/2020 | Despertaferro Nocturna | 11km D+299m | Jordi Roura Anna Puigbert | Quim Cassany Mireia Fernández | Marc Gispert Rosa Teixidor | Classif | 100 62H 38D |
07/03/2020 | Despertaferro Nocturna | 6km D+160m | Esteve Feliu Duna Mayné | Narcis Borrat laura Castarlenas | Marc Mayné Mayra Magro | Classif | 113 47H 66D |
08/03/2020 | Camí dels Ibers | 28km D+1200m | Roger Tarres Nuria Hospital | Niñi Segovia Iciar Lucena | Rafael Puig Miriam Ubach | Classif | 115 102H 13D |
08/03/2020 | Camí dels Ibers | 20km D+830m | Arnau Ansó Ariadna Guarner | Albert Garcia Eva Solano | Albert Pérez Alicia Garcia | Classif | 164 138H 26D |
08/03/2020 | Camí dels Ibers | 12km D+380m | Adrià Pérez Ana Belen Garcia | Antonio Pérez Laia Ardite | Sergi Morales Alicia Tejedor | Classif | 241 158H 83D |
08/03/2020 | Cursa del Rodal de Sabadell | 11,4km | Sergi Silvero Claudia Montagut | Agus Rodriguez Esther Cruz | Miguel Fresneda Zulema Martí | Classif | 162 128H 34D |
08/03/2020 | Trail Costa Brava | 42km D+2100m | Victor Mier Carla Benedicto | Gerard Morales Ginevra Cusseau | Ruben Hernández Esther Farré | Classif | 202 181H 21D |
08/03/2020 | Trail Costa Brava | 22km D+800m | Jonathan Romeo Rosa Navarro | Pol Rodriguez Irene Fuertes | Arnau Aranda Paloma Lobera | Classif | 450 350H 100D |
08/03/2020 | Trail Costa Brava | 13km D+350m | Pol Espinosa Marili Yamilet | Ben Mounsey Kirsty Hall | Roberto Sancho Eva Hom | Classif | 348 202H 146D |
08/03/2020 | Trail L'Arboç | 21km D+555m | Georgel Comanas Mayte Colmenarejo | Daniel Balsas Miriam Moreno | Enric Garcia Núria Quiroga | Classif | 91 75H 16D |
08/03/2020 | Trail L'Arboç | 14km D+287m | Manuel Torres Sheila Sánchez | Joan Miras Yolanda Bergadà | Sergio Rodriguez Laura Teruzzi | Classif | 205 150H 55D |
08/03/2020 | Trail L'Arboç | 7km D+81m | Carlos Gámez Berta Romera | Albert Torres Mamen del Castillo | Oriol Silvill Elena Guijo | Classif | 69 41H 28D |
08/03/2020 | Cursa de muntanya Serra de les Fites | 25km D+1100m | Aitor Tomàs Gemma Colomé | Xavier Ayala Nuria Florencio | Vicent Herrera Judit Lamas | Classif | 70 57H 13D |
08/03/2020 | Cursa de muntanya Serra de les Fites | 18km D+700m | Jordi Julià Patricia Duran | Joan Carles Comas Susana Castells | Jesus Tomas Yolanda Larrosa | Classif | 58 43H 15D |
08/03/2020 | Cursa de muntanya Serra de les Fites | 13km D+350m | Sylvain Privat Nathalie Privat | Jordi Riera Anna Ibañez | José Francisco Garcia Laia Porres | Classif | 73 28H 45D |
01/03/2020 | Trail Hivernal de l'Era | 15,5km D+375m | Sergi Rodriguez Sonia Cistero | Ramon Canela Mireia Torrens | Martí Sabater Noemí Franco | Classif | 44 36H 8D |
01/03/2020 | Trail Hivernal de l'Era | 7,5km D+185m | Marcel Cuadros Olivia Bellauvi | Tomas Collado Marta Contreras | Ricard Solé Marta Montserrate | Classif | 50 17H 33D |
01/03/2020 | Cursa del Pic de l'Àliga | 16,4km D+660m | Alejandro Villarino Aida Pérez | Gerard Gil Barbara Anento | Sergi Jansà Laura Teruzzi | Classif | 178 146H 32D |
01/03/2020 | Saltamarrades | 21km D+700m | Carles Reposo Anna Freixas | Javi Paniello Lioba Santamaria | Jordi Gallifa Sonia Peix | Classif | 46 39H 7D |
01/03/2020 | Saltamarrades | 11km D+375m | Pau Nacenta Cris Millà | David Frias Mar Córdoba | Cesco Compte Rut Cordoba | Classif | 115 80H 35D |
01/03/2020 | Saltamarrades | 6km D+200m | Adrià Lopez Uma Plans | Biel Sagués Alaitz Plans | Joan Guiteras Lauren | Classif | 104 63h 41D |
01/03/2020 | Cursa Marxa Femenina La Torreta | 13km D+200m | Laia Ardite | Yolanda López | Nuria Gual | Classif | 33 33D |
01/03/2020 | Corriols de Foc | 30km D+1800m | Raul Rota Sara Sanante | Martí Baquer Alba Alemany | Xavi Llamas Edurne Zazpe | Classif | 106 87H 19D |
01/03/2020 | Corriols de Foc | 20km D+1000m | Jordi Baixés Aida Martinez | David Moreno Anna Capdevila | Manel Gras Laura Vila/Anna Pujol | Classif | 164 130H 34D |
01/03/2020 | Corriols de Foc | 12km D+600m | Isaac Barti Anna Puigbert | Ramon Caballeria Thais Pentinat | Manuel Ochoa Laura Ramirez | Classif | 137 86H 51D |
01/03/2020 | Cursa Run Run La Vall del Terri | 9,8km D+190m | Blai Hermoso Nicole Millar | Mostafa Ouissaden Berta Fauró | Marc Abelenda Lola Ortiz | Classif | 132 99H 33D |
01/03/2020 | Cursa Vinyes del Penedès | 10,5km | Manuel Torres Judith Colomer | Jose García Montserrat Parera | Joan Cortiada Olga Navarro | Classif | 47 36H 11D |
01/03/2020 | Corriols del Vallès | 24km D+900m | Eduard Villalba Tabita Caballero | Carles Pérez Nerea Tenorio | Jaume González Ahlam El Kakdi | Classif | 176 156H 20D |
01/03/2020 | Corriols del Vallès | 14km D+600m | Victor Navarro Montse Rodriguez | Oriol Boix Tatiana Arroyo | José Luis Izquierdo Laia Puigbò | Classif | 168 134H 34D |
01/03/2020 | Cursa de muntanya Ginestar | 20km D+850m | Norberto Gaspar Raquel Bosch | Enric Tarrés Mariona Triola | Isaac Rabionet Jessica Garcia | Classif | 33 20H 13D |
01/03/2020 | Cursa de muntanya Ginestar | 15km D+512m | Gerard Coelho Cristina Font | Gregorio Muñoz Georgina Rodriguez | Joan Bayé Irene Cabezas | Classif | 29 15H 14D |
01/03/2020 | Cursa de muntanya Ginestar | 10km D+261m | Roger Seguí Gemma Alcalá | Carles Mulleras Júlia Gutiérrez | Lluís Duran Sandra Busquets | Classif | 22 13H 9D |
Febrer 2020
DATA | CURSA | DISTANCIA-DESNIVELL | PRIMER/A | SEGON/A | TERCER/A | CLASSIF | PART |
---|---|---|---|---|---|---|---|
29/02/2020 | Filirun Marathon Trail Penedès | 47km D+2850m | Carlos Mantero Marta Batalla | Pere Montserrat Cristina Aymerich | Jordi Aguilera Neus Peiró | Classif | 68 60H 8D |
29/02/2020 | Filirun Marathon Trail Penedès | 25km D+1750m | Unai Calafell Anna Fernández | Joel Minguet Gemma Carrasco | Ruben Astorga Heura Pìñol | Classif | 85 71H 14D |
29/02/2020 | Filirun Marathon Trail Penedès | 15km D+900m | Estyven Justicia Ana Maria Mislata | Victor Gil Yolanda Bergada | Marc Toda Anna Albareda | Classif | 111 65H 46D |
16/02/2020 | La Hivernal de Campdevanol | 40km D+2600m | Albert Llonch Ester Franch | Quim Duran Núria Villegas | Emili Rafecas Maribel Alfaro | Classif | 110 102H 8D |
16/02/2020 | La Hivernal de Campdevanol | 21km D+1100m | Isaac Barti Mesi Arcos | Josep Morales Laia gonfaus | Jaume Busquets Anna Capdevila | Classif | 193 149H 44D |
16/02/2020 | La Hivernal de Campdevanol | 13km D+560m | Marc Carós Alba Xandri | Agustí Roc Anna Freixas | Berni Hernández Laura Erra | Classif | 149 90H 59D |
16/02/2020 | Cursa dels Biberons | 23km D+1030m | Andreu Simón/Zaid Ait Malek Rosa M Navarro | - Mointse Martínez | Raul Butaci Anna Fernández | Classif | 205 163H 42D |
16/02/2020 | Cursa dels Biberons | 16km D+907m | Jordi Julià Gemma Colomé | Ramon Blanch Martina Comes | Joan Carles Comas Ana Matamoros | Classif | 85 57H 28D |
16/02/2020 | Hostrailric | 27km D+1400m | Jordi Gamito Ingrid Ruiz | Carlos Galobardes Eva ;Montero | Dani Aguirre Nuria Hospital | Classif | 183 155H 28D |
16/02/2020 | Hostrailric | 13km D+600m | Jonathan Romeo Marta Mesalles | Arnau Aranda Pili Ureña | Martí Gutierrez Laura Ramirez | Classif | 349 219H 130D |
16/02/2020 | Cursa de Muntanya 4 Termes | 26,4km D+1150m | Aleix Toda Mayte Colmenarejo | Pol Vila Eva M Tapia | Kilian García Pat Perpinyà | Classif | 106 90H 16D |
16/02/2020 | Cursa de Muntanya 4 Termes | 18,7km D+700m | Alfonso Calderón Núria Gil | Josep M Julve Alba Font | Ferran Larroya Silvia Agut | Classif | 177 139H 38D |
16/02/2020 | Cursa de Muntanya 4 Termes | 10,6km D+400m | Joan Cabré Sheila Sánchez | David Pages Eli Folch | Garikoitz Arrillaga Laura Pujol | Classif | 205 108H 97D |
16/02/2020 | Sagrat Cor Trail | 13,5km D+350m | Roger Farrús Gemma Bonjorn | Jordi Adán Laura Fernández | Josep M Ribes Thais Martinez | Classif | 136 104H 32D |
16/02/2020 | Valles Drac Race | 48km D+2200m | Pol Morell Alba Ribera | Marc Mármol Nerea Tenorio | Rafa Bethencourt Ana Colomer | Classif | 194 177H 17D |
16/02/2020 | Valles Drac Race | 24km D+1100m | David Guarch Tabita Caballero | Juan Martinez Teresa Moyano | Petr Groh Gisela Soley | Classif | 383 298H 85D |
16/02/2020 | Valles Drac Race | 11km D+350m | Raul Cruz Mireia Hernandez | Jordi Gallego Sonia Rodriguez | Pakito Pérez Laia Serra | Classif | 374 228H 146D |
16/02/2020 | Valles Drac Race | 5km D+150m | Arnau Salvador Mireia Martinez | Marcos G Sempere Lucia Martinez | Albert Soler Maria Sanchez | Classif | 200 79H 121D |
16/02/2020 | Taymory Xtrail Series Mataró | 26km D+950m | Eric Viera Andrea Hom | Fran Ruiz Cristina Moreno | Aimar Vélez Silvia Roca | Classif | 45 27H 18D |
16/02/2020 | Taymory Xtrail Series Mataró | 15km D+550m | Adrian Martin Carla Rafols | Jordi Correa Mireia Sancho | Enric Garcia Raquel Cando | Classif | 55 28H 27D |
16/02/2020 | Taymory Xtrail Series Mataró | 8km D+200m | Thomas Fortin Laura Fernández | Pedro Oliveros Mireia Mauri | Victor Puyal Sara Pérez | Classif | 54 27H 27D |
09/02/2020 | Papiol Extrem | 11km D+500m | Adrià Colomer Laura Rius | Emili Rafecas Mercè Llopart | Jordi Reyes Ana Rosalia Valle | Classif | 107 81H 26D |
09/02/2020 | Cros de Sant Pau | 13,7km D+451m | Josep Morales Laia Gonfaus | Joel Valldosera Anna Fernández | Gerard Gil Aida Pérez | Classif | 237 210H 27D |
09/02/2020 | Cursa muntanya Castellbisbal | 21,6km D+1226m | Aleix Cunillera Sonia Cruz | Cristian López Esther Cruz | Tony Garcia Joana Blanco | Classif | 157 138H 19D |
09/02/2020 | Cursa muntanya Castellbisbal | 11,7km D+583m | Jordi Gallego Laura Pérez | Gael Álvarez Laura Fernández | Oscar Colomes Raquel Fernández | Classif | 303 192H 111D |
09/02/2020 | SantRunMon | 23km D+574m | Lluis Ruiz Ona Sociats | Ferran Balcells Marta Serret | Roger Martí Maria Cleries | Classif | 232 207H 25D |
09/02/2020 | Trail de muntanya Balcó de l'Empordà | 16km D+1100m | Ruben Hernández Anna Güell | Miquel Cruz Abril Torrent | Martí Puig Laura Lozano | Classif | 115 88H 27D |
09/02/2020 | Trail Vilamajor | 26km D+1700m | David Adan Sara Sanante | Roger Tarrés Anna Capés | Gaspar Bartra Alesandra Tajes | Classif | 98 87H 11D |
09/02/2020 | Trail Vilamajor | 13km D+420m | Agustí Isun Blanca Barquet | Bernat Planas Marta Maldonado | Iu Net Elisenda Buscà | Classif | 286 206H 80D |
01/02/2020 | UltraTrail Montnegre Corredor | *49km D+1806m | Isaac Salvat Belen Simarro | Miguel A González Elena Moya | Albert Herrero Carme Bancells | Classif | 92 83H 9D |
01/02/2020 | Half Trail Montnegre Corredor | 49km D+1806m | Aitor Leal Anna Altarriba | Albert García Harriet Kjaer | Adrià Matas Miriam Moreno | Classif | 102 91H 11D |
01/02/2020 | Might Trail Montnegre Corredor | 25km D+908m | Daniel Centelles Cristina Sansalvador | Oriol Prat Anna Casellas | Sergi Berenguel Alesandra Tajes | Classif | 96 77H 19D |
01/02/2020 | Short Trail Montnegre Corredor | 12km D+494m | Albert Puig Nuri Morillas | Ferri Ayats Mireia Sancho | Lucas Tejada Alba Ojeda | Classif | 55 37H 18D |
02/02/2020 | Cursa de la Serra de Puigverd | 10km | Antoni Carulla Rosamari Carulla | Alejandro Renales Gemma Bonjorn | Javier Mora Elisa Lladós | Classif | 187 149H 38D |
02/02/2020 | Cursa de la Serra de Puigverd | 6,5km | Sergi Bernaus Antonia Argiles | Álvaro López Laura Pallejà | Jorge Morillas Geovanina Mihaes | Classif | 114 65H 49D |
02/02/2020 | Kedada Trail Castellterçol | 42km D+2000m | No competitiva | No competitiva | No competitiva | 646* 440H 206D |
|
02/02/2020 | Kedada Trail Castellterçol | 21km D+1000m | No competitiva | No competitiva | No competitiva | = | |
02/02/2020 | Kedada Trail Castellterçol | 12km D+500m | No competitiva | No competitiva | No competitiva | = | |
02/02/2020 | Cursa de muntanya Mont-rodon | 13km D+600m | Just Sociats Teresa Moyano | Anibal Hidalgo Carla Miquel | Pau Ventura Vanesa Chirveches | Classif | 380 314H 66D |
02/02/2020 | Montserrat Skyrace | 25km D+1500m | Thomas Adams Sarah Mccormack | Ben Mounsey Anna Comet | Joe Baxter Irene Fuertes | Classif | 287 249H 38D |
02/02/2020 | Montserrat Skyrace | 15km D+800m | Pol Espinosa / Arnau Aranda Marili Yamilet | - M Vinyet Nogueró | Jordi Baixes Josie Lloyd | Classif | 294 198H 96D |
02/02/2020 | Cursa UEC Tortosa | 22km D+958m | Ivan Calvó Yaiza Miñana | Aitor Tomàs Ana Murillo | Pau Lleixà Judit Lamas | Classif | 83 71H 12D |
02/02/2020 | Cursa UEC Tortosa | 14km D+525m | Daniel Ramia Susana Castells | Joan Carles Comas Cristina Monclús | Martí Viudez Raquel Caballé | Classif | 70 44H 26D |
02/02/2020 | Cursa de muntanya Lastrema | 13km D+1000m | Ricard Costa Montse Martínez | Pau Nacenta Marta Belio | Xavier Espiña Mireia Casellas | Classif | 61 46H 15D |
Gener 2020
DATA | CURSA | DISTANCIA-DESNIVELL | PRIMER/A | SEGON/A | TERCER/A | CLASSIF | PART |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26/01/2020 | Marina Trail | 23km D+1200m | Gaspar Bartra Sara Sanante | Sergi Puigmal Anna Santidrian | Pablo Llusia Sara L Galvany | Classif | 146 128H18D |
26/01/2020 | Marina Trail | 12km D+500m | Dan Vivas Eva Solano | Arnau Pujol Arantxa Arcos | Bruno Cabanellas Melba Jimenez | Classif | 213 139H 74D |
26/01/2020 | Cursa de la Sussissa | 10km D+360m | Iu Jaume Marili Y Banegas | Xavier Llorente Anna Puigbert | Carlus Noguera Montse Rivera | Classif | 552 305H 247D |
19/01/2020 | Trail Rocacorba | 38km D+2200m | Victor del Águila Manu Vilaseca | Quim Duran Cheynna Treto | Arnau Ansó Nerea Martinez | Classif | 104 93H 11D |
19/01/2020 | Trail Rocacorba | 30km D+1700m | Ruben Hernández Nuria Gil | Marc Carós Eli Gordón | Victor Amatriain Anna Ongaro | Classif | 122 107H 15D |
19/01/2020 | Trail Rocacorba | 20km D+900m | Arnau Aranda Anna Comet | Quim Costa Marili Yamilet | Abel Carretero Cristina Bataller | Classif | 388 267H 121D |
19/01/2020 | Cursa 2 Turons | 21km D+987m | Iñaki Baldellou Natàlia Buti | Moha Aarab Maria Aguilar | Pol Morell Vanesa Chirveches | Classif | 124 106H 18D |
19/01/2020 | Cursa 2 Turons | 12km D+412m | Jan Castillo Martina Gonfaus | Gerard Martinez Olga Pons | ïu Net Berta Guitart | Classif | 223 153H 70D |
19/01/2020 | La Maasaiada | 33km D+1500m | Marc Solé Miriam Ubach | Jonathan Scott Julia Medina | Francesc Rocabruna Deborah Martinez | Classif | 177 161H 16D |
19/01/2020 | La Maasaiada | 15km D+700m | Raul Rota Laura Heredia | Bernat Planas Mireia Casellas | Didac Purti Joana Planas | Classif | 231 165H 66D |
19/01/2020 | Hivernal Beret-Montgarri* | 17km D+200m | Oriol Farré Montse Martínez | Thibaut Bertrand Núria Dominguez | Enric Caballé Marian Gutierrez | Classif | 95 83H 12D |
19/01/2020 | Hivernal Beret-Montgarri* | 12km D+180m | Jesús Vazquez Núria Santmiquel | Ferri Ayats Paula Fernández | Ruben Marcos Lucía Fonseca | Classif | 54 35H 19D |
19/01/2020 | Hivernal Beret-Montgarri* | 6km D+50m | David García Judit Siscart | Joel Torres Celia Balcells | Eric Castro Adriana Bruguera | Classif | 47 23H 24D |
19/01/2020 | Cursa de la Ballesta | 12km D+440m | Albert Escales Rita Casals | Arnau Montiel Miriam Recasens | Vicente Romero Glòria Rifà | Classif | 120 95H 25D |
19/01/2020 | La Llanera Trail | 43km D+1450m | Isaac Salvat Anna Codina | Pakito Pérez Irina Batyreva | Eduard Villalba Nerea Tenorio | Classif | 227 199H 28D |
19/01/2020 | La Llanera Trail | 21km D+500m | Georgios Giannoulis Ahlam Elkakdi | Tony García Sandra Vilanova | David Guarch Marta Segura | Classif | 457 369H 88D |
12/01/2020 | Cinc Cims Corbera | 27km D+1325m | Andreu Simón Eva Mesado | Marc Marmol Sophie Laplane | Guillem Aubach Laia Conesa | Classif | 516 444H 72D |
12/01/2020 | Cinc Cims Corbera | 10km D+340m | Joan Miras Alba Tena | Sebastian Eneros Claudia Lozano | Abel Almodovar Anna Gibert | Classif | 343 213H 130D |
12/01/2020 | Ganxo Trail | 16km D+701m | Arnau Aranda Paloma Lobera | Jordi Baixes Mariló Y Banegas | Ignasi Riuró Anna Buxó | Classif | 349 237H 112D |
12/01/2020 | Cursa Mar i Murtra | 20km D+242m | Buba Sabaly Ana Belén García | Xavi Figuerola Leslie Rekow | Antoni Carulla Glòria Sánchez | Classif | 337 190H 47D |
12/01/2020 | Cursa Mar i Murtra | 15km D600m | Joan Dieste Jenny Arasil | Xavier Espiña Prunelle Chassot | Marc Rivero Pili Ureña | Classif | 267 181H 86D |
12/01/2020 | Cursa Mar i Murtra | 10km D+5m | Blas Serrano Natàlia Rey | Joan Feixa Míriam Recasens | Xevi Brangoli Anna Codolar/Esther Pastor | Classif | 239 126H 113D |
12/01/2020 | Sant Mateu Xtrail | 25km D+1500m | Gaspar Bartra Sara Sanante | Alejandro Villarino Erika Núñez | Adrià Colomer Sara L Galvany | Classif | 151 135H 16D |
12/01/2020 | Sant Mateu Xtrail | 15km D+900m | Oriol Juan Sabater Irene Fuertes | Isaac Duarte Carolina Rius | Roger Tarrés Marta Maldonado | Classif | 280 211H 69D |
12/01/2020 | Mitja Marató Albera | 23,3km D+1050m | Marc Carós Aina Cusí | Jean V Gregory Montse Rivera | Ruben Hernández Laura Roset | Classif | 287 222H 65D |
12/01/2020 | Mitja Marató Albera | 11,7km D+403m | Iu Jaume Anna Puigbert | Aniol Montes Sara Garre | Raimon Casanovas Cristina Dominguez | Classif | 222 95H 127D |
12/01/2020 | Cursa de muntanya Fita 973 | 13,6km D+500m | Jordi Montraveta Ona Sociats | Lluis Ruiz Tere Rauret | Raul Butaci Ainhoa Barrionuevo | Classif | 152 114H 38D |
12/01/2020 | Cursa de muntanya Fita 973 | 8,2km D+350m | Toni Casajuana Charlotte Beaudenuit | Lluis Roselló Ainhoa Seguí | Albert Farré Teresa Sala | Classif | 99 51H 48D |
05/01/2020 | La Navarclina | 10km D+300m | Pol Guillen Rosa Morató | Jonathan López Marta Romero | Álex Urbina Esther Cruz | Classif | 175 126H 49D |
05/01/2020 | La Navarclina | 5km D+165m | Aleix Sellarés Mamen del Castillo | Carlos Gámez Judit Soldevila | Sergi Cinca Cristina García | Classif | 114 64H 50D |
05/01/2020 | Cursa de Reis de Sant Julià de Cerdanyola | 5km D+200m | Roger Camprubí Vanesa Chirveche | Marc Valdés Olivia Sprop | Angel Nevado Mar Serrallonga | Classif | 147 97H 50D |